رفتن به مطلب

توی فول اچ دی ها ایسوس یا سامسونگ؟

Recommended Posts

دوستان قصد خرید مانیتور فول اپ دی 27 اینچ دارم نهایتا مدل 27 اینچ از سری MX ایسوس رو انتخاب کردم

تا مدل خمیده 27 اینچ سامسونگ رو دیدم گیر کردم بین این دوتا

Samsung LS27E510C FULL HD Curved Monitor

ASUS MX279H

حالا به نظرتون کدوم بهتره؟ لطفا همه جوانب رو در نظر بگیرید

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

دوستان قصد خرید مانیتور فول اپ دی 27 اینچ دارم نهایتا مدل 27 اینچ از سری MX ایسوس رو انتخاب کردم

ASUS MX279H

ممنون @};-

سلام دوست عزیز پیشنهاد من اینه خمیده نگیرید

بهترین گزینه: S27D390-S27D590

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز پیشنهاد من اینه خمیده نگیرید

بهترین گزینه: S27D390-S27D590

موفق باشید.

چرا مگه خمیده مشکلی داره؟ به نظر من (به عنوان کسی که تا به حال این محصول رو ندیده فقط بر اساس تصوراتم!) محصولات بهتری هم هستن! نسبت به نسخه های معمولی

لینک به دیدگاه

چرا مگه خمیده مشکلی داره؟ به نظر من (به عنوان کسی که تا به حال این محصول رو ندیده فقط بر اساس تصوراتم!) محصولات بهتری هم هستن! نسبت به نسخه های معمولی

دوست عزیز به نظره من زیاد از لخاظ ظاهری جالب نیست زاویه دید خوبی هم فقط برای کسی که روبروشه داره

لینک به دیدگاه

والا خمیده برا استفاده تک کاربره بطور مستقیم خیلی عالیه ولی جز اون خمیده بودن کیفیت و فلان چی؟

لینک به دیدگاه

والا خمیده برا استفاده تک کاربره بطور مستقیم خیلی عالیه ولی جز اون خمیده بودن کیفیت و فلان چی؟

کیفیت سامسونگ در هرزمینه عالیه شک نکنید

من که دارم خیلی راضیم ازش واقعا کبفبت تصویر بالاست.

لینک به دیدگاه

مانیتور ASUS MX279H مانیتور بسیار خوبیه.

فقط چند نکته رو در نظر بگیرید:

- تنها مشکل این مانیتور اینه که پایه اش زیاد ثابت نیست. اگر میزتون موقع کار کمی حرکت داره. صفحه ی مانیتور ممکنه کمی تکان بخوره. 

البته مشکل بزرگی نیست. ولی حواستون به این مسئله باشه.

- اگه میزتون کوچیکه حواستون به اندازه ی مانیتور باشه. مانیتور 27 اینچ خیلی بزرگتر از یک مانیتور 22 اینچه. اندازه ی مانیتور و میزتون رو چک کنید. ببینید با سایزش مشکل نداشته باشید.

- این مانیتور برای تماشای فیلم، وب گردی ، بازی (چه پی سی / چه کنسول) فوق العاده عالیه.

- زمان پاسخ واقعی این مانیتور ( اینپوت لگ) بسیار پایینه. (در حد مانیتور های گیمینگ و چه بسا بهتر) و این مسئله این مانیتور رو گزینه ی بسیار خوبی برای بازی های رقابتی می کنه.

(جهت اطلاعات بیشتر در این مورد به وب سایت تخصصی displaylag مراجعه کنید.)

- با توجه به IPS بودن مانیتور کیفیت و شادابی رنگ ها بسیار خوبه. و مشکل شیفت رنگ ندارید.

- گوستینگ حداقلی در هنگام بازی وجود داره. که اکثر افراد اصلاً متوجهش نمیشن. هست اما کم است  :D .

- اسپیکر هایی هم داره که زیادی تبلیغش میشه. اما معمولیه. اگه اسپیکر خودتون دارید چه بهتر. نشد کار راه اندازه.

- دیزاینشم که حرف نداره.

خرید خوبی داشته باشید  @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ASUS MX279H

ممنون @};-

درود دوست گرامی ،

من LS27E510C رو دارم ، خمیده بودنش رو بزاریم کنار IPS خوبی نیست و زاویه دید خوبی نداره . رزولیش فول اچ دی برای 27 اینچ کم هست .

به نظر من برو طرف همون همون ایسوس چون پنلش کیفیت بهتری داره . و صد البته اگه میتونی بودجت رو بیشتر کن و 4k بگیر .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظره من زیاد از لخاظ ظاهری جالب نیست زاویه دید خوبی هم فقط برای کسی که روبروشه داره

عزیز تو سایز کوچیک نظری ندارم ولی سازیز بزرگ همش داستانه ما 55JU8920 خریدم تلوزیون خودمم فکر میکردم زاویه دیدش بده

ولی اتفاقا عالیه

لینک به دیدگاه

عزیز تو سایز کوچیک نظری ندارم ولی سازیز بزرگ همش داستانه ما 55JU8920 خریدم تلوزیون خودمم فکر میکردم زاویه دیدش بده

ولی اتفاقا عالیه

مبارکتون باسه

والا من با اطلاعاتی که دوستان توی تلویزیون های خمیده گفته بودند نظر دادم

با تشکر از نظرتون

ویرایش شده توسط ❤Sαʝʝαԃ_Shz❤
لینک به دیدگاه

سلام.

منم مدل ایسوز رو دارم و خیلی راضیم ازش ، بعیده از خریدش پشیمون بشید ...

لینک به دیدگاه

مانیتور ASUS MX279H مانیتور بسیار خوبیه.

فقط چند نکته رو در نظر بگیرید:

- تنها مشکل این مانیتور اینه که پایه اش زیاد ثابت نیست. اگر میزتون موقع کار کمی حرکت داره. صفحه ی مانیتور ممکنه کمی تکان بخوره. 

البته مشکل بزرگی نیست. ولی حواستون به این مسئله باشه.

- اگه میزتون کوچیکه حواستون به اندازه ی مانیتور باشه. مانیتور 27 اینچ خیلی بزرگتر از یک مانیتور 22 اینچه. اندازه ی مانیتور و میزتون رو چک کنید. ببینید با سایزش مشکل نداشته باشید.

- این مانیتور برای تماشای فیلم، وب گردی ، بازی (چه پی سی / چه کنسول) فوق العاده عالیه.

- زمان پاسخ واقعی این مانیتور ( اینپوت لگ) بسیار پایینه. (در حد مانیتور های گیمینگ و چه بسا بهتر) و این مسئله این مانیتور رو گزینه ی بسیار خوبی برای بازی های رقابتی می کنه.

(جهت اطلاعات بیشتر در این مورد به وب سایت تخصصی displaylag مراجعه کنید.)

- با توجه به IPS بودن مانیتور کیفیت و شادابی رنگ ها بسیار خوبه. و مشکل شیفت رنگ ندارید.

- گوستینگ حداقلی در هنگام بازی وجود داره. که اکثر افراد اصلاً متوجهش نمیشن. هست اما کم است  :D .

- اسپیکر هایی هم داره که زیادی تبلیغش میشه. اما معمولیه. اگه اسپیکر خودتون دارید چه بهتر. نشد کار راه اندازه.

- دیزاینشم که حرف نداره.

خرید خوبی داشته باشید  @};- 

ممنون از راهنمایی جوانب رو در نظر خواهم داشت @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط balif13
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...