رفتن به مطلب

جنگ بر سر تنوع رنگ و سلیقه بین ایسوس و گیگابایت

Recommended Posts

بعد از معرفی مادربرد جدید ایسوس با سوکت 2011 با رنگ پذیری دلخواه

حالا نوبت گیگابایت رسیده 2a80afd217e30f78a15fc092f1973fe4.jpg

سه تنوع رنگ یا نورافشانی

البته ایسوس با strix x995788ed671c4d5c2d5edabca6ee94dc0c.jpg بهتر عمل کرده تنوع رنگی بیشتر با نورrgb

لینک به دیدگاه

سلام

این شرکتا هم دیگه به ته خط رسیدند

و چون چیز جدیدی برای ارائه کردن ندارند مجبور هر روز یه جای مادربورد رو RGB بگذارند.

یک روز روی کارت صدا یه روز روی شیلد مادربورد و حالا هم روی خود مادربورد

فردا هم احتمالا اینتل سی پی یو RGB میزنه =))

لینک به دیدگاه

ایسوس همیشه اولین و بهترین ایده ها رو میده بعد این جوجه ها میان از روش تقلید میکنن

لینک به دیدگاه

نور افشانی روی مادربورد فکر کنم از ایسوس شروع شد! روی مادربورد Maximus VII Hero چیپستش چند تا ال ای دی قرمز داشت و روی Maximus VIII Hero هم که RGB هست

بعد از اون ور RGB اول توی گرافیکای گیگابایت اومد بعد ایسوس توی نسل جدیدش RGB گذاشته :|

ماشاءالله همه از رو هم دارن میزنن :|

لینک به دیدگاه

سلام

این شرکتا هم دیگه به ته خط رسیدند

و چون چیز جدیدی برای ارائه کردن ندارند مجبور هر روز یه جای مادربورد رو RGB بگذارند.

یک روز روی کارت صدا یه روز روی شیلد مادربورد و حالا هم روی خود مادربورد

فردا هم احتمالا اینتل سی پی یو RGB میزنه =))

اینتل رو خوب اومدی ها ها ها

چی بشه cpu با امکان تغییر رنگ[emoji15] [emoji16]

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

همین مونده هر دو تاشون

X99 las vegas edition بزنن :laughing:

یا مثلا X99-Stripper5 واسه اهل لاس وگاس

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

اما گذشته از این حرفا ،

اییده خوبیه ،حد اقل زود به زود دل زده نمیشیم و هوس خرید قطعه دیگه کمتر میاد سراغ مون‌.

خودم از rgb خیلی خوشم میاد مخصوصا طرح های ایسوس.گیگابایت هم خوبه طرفدار هر دو هستم اما قطعه های گیگابایت بیشتر من و یاد قوطی مایع دستشویی های جدید میندازه هر کدوم با یه عطر و بو میوه ها و گلها ،

بیشتر طراحی های گیگابایت مثل اسباب بازی شده ظاهر جدی نداره اون قسمت سفید رنگ مادربرهای سری گیمینگ 7 به بالا با قطعات خواص ست میشه و اگر غیر اون باشه سیستم ظاهر بدی پیدا میکنه

اما ایسوس یکپارچه بودن کل قطعه و گاهی تغییر رنگ جزیی در بعضی قسمتها قطعه باز هم ظاهر جدی و خشنی داره ،از حق نگذریم ،شدن مثل گوشی های اندرویدی،همه امکانات مشابه ،(یه چی ایسوس داره گیگا نداره ،یه چی گیگا داره ایسوس نداره) و قبول کنید مثل گذشته نیست یه تکنولوژی خیلی خیلی خواص بدن بیرون که به وجد بیام و همه قطعات با کیفیت و عمر خوب عرضه میشن پس طرفداری سر بدتر و بهتر بی مورد هست‌.

پس فقط این بین هر کدوم بهتر بتونه طراحی و چیدمان داشته باشه برندست ،این وسط فقط اینتل برای هر چه بهتر شدن تلاش میکنه چون هدف بالا تری و بیشتری از فقط فروختن داره (بحث طولانی) و شرکت های که از چیپ اصلی قطعه میسازن ،هدفی جز سود و درامد زایی ندارن و زیر نظر صنعت ماکروسافت شروع به تولید میکنن.اییده اصلی فقط فقط حق ماکروسافت بزرگ هست در این بین اون برند و شرکتی مطرح تر بهتر و سهم بیشتر دریافت میکنه که بتونه دستورات ماکروسافت رو بهتر به مردم ارایه کنه .

امید وارم این وسط مراقب پول خودتون باشد .

Sent from my D826 using Tapatalk

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همین مونده هر دو تاشون

X99 las vegas edition بزنن :laughing:

یا مثلا X99-Stripper5 واسه اهل لاس وگاس

تا دیروز هیشکی قیافه قطعات براش اهمیت نداشت یه قوطی میخریدن 8800gtx مینداختن توش درشو میبستن بازیشونو میکردن... حالا همه زدن تو کار در و پنجره سازی با ویو روبه دریا  یه ژیلا هم اشانتیون میذاشت تو قوطیش دونفره بازیم میکردیم خوب میشد پیشنهادشو بده به گیگابایت حرف تو رو قبول دارند شاید عملی شد  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

نور افشانی روی مادربورد فکر کنم از ایسوس شروع شد! روی مادربورد Maximus VII Hero چیپستش چند تا ال ای دی قرمز داشت و روی Maximus VIII Hero هم که RGB هست

بعد از اون ور RGB اول توی گرافیکای گیگابایت اومد بعد ایسوس توی نسل جدیدش RGB گذاشته :|

ماشاءالله همه از رو هم دارن میزنن :|

نه مهیار جان ایسوس گرافیکای سری ماتریکسش رو هم LED  کار میکرد که اون زمان هنوز گیگا به چنین فکری نرسیده بود ...

راستی چه خوب میشد کابل های اسلیو و ساتا ها هم بتونن از خودشون نور ساطع کنن ...در ضمن نمیشه با نئون رنگی داخلش کارکنیم ؟ :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

نه مهیار جان ایسوس گرافیکای سری ماتریکسش رو هم LED کار میکرد که اون زمان هنوز گیگا به چنین فکری نرسیده بود ...

راستی چه خوب میشد کابل های اسلیو و ساتا ها هم بتونن از خودشون نور ساطع کنن ...در ضمن نمیشه با نئون رنگی داخلش کارکنیم ؟ :laughing: :laughing: :laughing:

نوعی الوایر هست در رنگ و سایز مختلف چون تو خالی هست ازش میشه جا روکش سیم استفاده کرد و نور اطراف رو منعکس میکنه بشدت مثل led . اولین لینک فروشگاهی که موجود داشته باشه پیدا میکنم‌ برات میفرستم
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا دیروز هیشکی قیافه قطعات براش اهمیت نداشت یه قوطی میخریدن 8800gtx مینداختن توش درشو میبستن بازیشونو میکردن... حالا همه زدن تو کار در و پنجره سازی با ویو روبه دریا  یه ژیلا هم اشانتیون میذاشت تو قوطیش دونفره بازیم میکردیم خوب میشد پیشنهادشو بده به گیگابایت حرف تو رو قبول دارند شاید عملی شد  :D

من خودم تا 2011 دقیقا اینطوری بودم که تا حالا داخل کیس ام رو ندیده بودم چه خبره، که مثلا زشته یا خوشگله؟ البته خودمونیم شبیه داخل کیسه جاروبرقی بود وقتی دیدمش  :D از بس غبار و.... داشت

در و پنجره رو به دریا خیلی خوب بود  =))  

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

یه محصول جدید دیگه از ایسوس البته مانور تبلیغاتیش بیشتر روی مانیتور های 4K منحی هست که ساخته 56dd4da9a21746646e50a6daa113f8c9.jpg

شرکت ها از سلیقه مادینگر ها یا مادینگ کارها استفاده میکنن و با توجه به برند و سرمایه خودشون اقدام به ساخت محصولاتی اماده و طبع مشتری میسازن ،مادربردا مطابق با کار مادینگ کار ها و سیستم رو باز که روی تخته دیواری یا بصورت میز ماد میکردن.اما اینبارایسوس یه led منحی با رزولیشن 4k با سطح عریض بهش اضافه کرده

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

نوعی الوایر هست در رنگ و سایز مختلف چون تو خالی هست ازش میشه جا روکش سیم استفاده کرد و نور اطراف رو منعکس میکنه بشدت مثل led . اولین لینک فروشگاهی که موجود داشته باشه پیدا میکنم‌ برات میفرستم

ممنون . پستهای اینستات هم خیلی خوبه ^_^ ^_^ ^_^

من خودم تا 2011 دقیقا اینطوری بودم که تا حالا داخل کیس ام رو ندیده بودم چه خبره، که مثلا زشته یا خوشگله؟ البته خودمونیم شبیه داخل کیسه جاروبرقی بود وقتی دیدمش  :D از بس غبار و.... داشت

در و پنجره رو به دریا خیلی خوب بود  =))  

عاقا من 150 متر دوخوابه با جکوزی میخوام تو فرمانیه ... کسی سراغ نداره ؟ :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

اژدها وارد میشود

این بار MSi طاقت نمیاره و با اژدها وارد میشود 23e78410165315f564e9740b78979fe4.jpg

لینک به دیدگاه

اينام اومدن شهربازي دست كردن ديگه تا به مدت ديگه با اين وضع داخل كيس ديسكو راه ميوفته

لینک به دیدگاه

برنامه های بعدی برای تخلیه ی مسالمت آمیز جیب مصرف کننده ی بینوا:

مادربورد با تشخیص اتوماتیک لبخند کاربر، لبخندها در جایی لاگ می شن و بعد از یک سال اگر خواستین بدونین چندبار پس از بالا زدن کاپوت رایانه لبخند زده اید، امکان پذیر خواهد بود. توضیح این که کاربران علاقه مند به سخت افزار معمولا چند وقت یک بار باید داخل کیس رو لمس کنند.

پردازنده دارای قفل فرمان، کاربردی براش به ذهنم نمی رسه، اما به قول یار سفرکرده استیو جابز، فروشنده ی باهوش می تونه کاربردش رو برای کاربر تعریف کنه.

دوربین روی کارت گرافیک با قابلیت زوم اپتیکال، مثلا اگر کیستون پنجره داره می تونید واکنش اطرافیانی رو که به کیس می نگرند ارزیابی کنید. زوم اپتیک برای بررسی خطوط چهره و چشم و دقیق شدن به کار خواهد آمد.

بلوری رایتر دارای بوق شیپوری، می تونید هیجانات تون رو به طور سالم تخلیه کنید. دیسکهای نوری روزبروز کم کاربردتر می شن، این ابتکار همچنین می تونه به کالبد محتضر این صنعت رونق دوباره بده.

موارد دیگری هم هست که به دلیل پتنت و رازداری از گفتن شون معذورم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

برنامه های بعدی برای تخلیه ی مسالمت آمیز جیب مصرف کننده ی بینوا:

مادربورد با تشخیص اتوماتیک لبخند کاربر، لبخندها در جایی لاگ می شن و بعد از یک سال اگر خواستین بدونین چندبار پس از بالا زدن کاپوت رایانه لبخند زده اید، امکان پذیر خواهد بود. توضیح این که کاربران علاقه مند به سخت افزار معمولا چند وقت یک بار باید داخل کیس رو لمس کنند.

پردازنده دارای قفل فرمان، کاربردی براش به ذهنم نمی رسه، اما به قول یار سفرکرده استیو جابز، فروشنده ی باهوش می تونه کاربردش رو برای کاربر تعریف کنه.

دوربین روی کارت گرافیک با قابلیت زوم اپتیکال، مثلا اگر کیستون پنجره داره می تونید واکنش اطرافیانی رو که به کیس می نگرند ارزیابی کنید. زوم اپتیک برای بررسی خطوط چهره و چشم و دقیق شدن به کار خواهد آمد.

بلوری رایتر دارای بوق شیپوری، می تونید هیجانات تون رو به طور سالم تخلیه کنید. دیسکهای نوری روزبروز کم کاربردتر می شن، این ابتکار همچنین می تونه به کالبد محتضر این صنعت رونق دوباره بده.

موارد دیگری هم هست که به دلیل پتنت و رازداری از گفتن شون معذورم.

تکنولوژی کم اوردن،

البته طرفدار led هم کم نیست اینا گفتن چرا الکتریکی سر کوچه سود کنه هی led بفروشه با کنترل خودمون یکی بزاریم رو مادربردا مون جا چیپ Z170 بفروشیم چقدر به اینتل فشار اوردن که جون مادرت یه چیپ جدید بده من و گیگابایت و ایسوس و msi گل زدیم با led چیپ بده led تموم شد

اینتل هم از حولش یه چیپ و cpu داد یهو هنگ کرد مادربردا شوخت گفتن خمیرش نا مرغوب بود با ابدیت بایوس مشکل خمیر رو حل کنید گندش در اومد

از نظر کارایی صدا کل دنیا در امده اما انگار با این نور led ها ادمو هیپنو تیزم میکنن هیچ نگی ،فقط فقط فقط پشتیبانی رمها ddr4 با فرکانس بالا روی این مادربرد ها z170 کارایی داره

حالا بگذریما ا ا من خودم عاشق این سوکت های led روی خود مادربردم .

ایسوس گفته دراینده سوکت 4 پین رو به 5 و 6پین ارتقاع میدیم که رنگبندی بیشتری به کاربراش بده

لینک به دیدگاه

دوستان سالهای سال بود که صرفا" Bare Performance و کارایی پردازشی کامپیوتر مهم بود. کسی به ظاهر اهمیت نمیداد

اما در سالهای اخیر ظاهر کامپیوتر هم مهم شده، ظاهرش هم باید نشان از قدرت درون بده، از این جهت، خیلی نکته ی مثبتیه که سازندگان مادربرد به زیبایی ظاهر هم می رسند تا جلوه ی ظاهری کامپیوتر هم به مانند قدرت درونش جذاب باشه.

لینک به دیدگاه

ایسوس همیشه اولین و بهترین ایده ها رو میده بعد این جوجه ها میان از روش تقلید میکنن

گل‌گفتی بی خود نیست که جایزه برترین دیزاین تومادربورد و کارت گرافیک رو داره 

و همین باعث  فروش بیشتر  از گیگا و ام اس آی هستش و خلاصه همه برندها هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...