رفتن به مطلب

1080 کی میاد تو ایران؟ 980 بخرم یا صبر کنم؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دو تا سوال کوتاه دارم.

1) کارت گرافیک 1080 برای خرید کی میاد تو ایران و حدودا تو چه رنج قیمتی قرار می گیره به تومن نه به دلار؟
2) بهتره الان 980 تی آی بخرم یا صبر کنم تا 1080 بیاد؟ ارزش صبر کردن رو داره؟

لطفا فقط جواب این دوتا سوال رو بدین و به بقیه قطعات کار نداشته باشید. مانیتور هم 1080 پی و 144 هرتز. برای آخرین گیم های روز با بالاترین تنظیمات ممکن می خوام استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

صبر کنی 1080 بخری  بهتر هست

اصلا هم به فکر سری 900  نباشید.

یکی دو ماه دیگه  1080 وارد میشه یه خوبش رو بخرید.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

صبر کنی 1080 بخری بهتر هست

اصلا هم به فکر سری 900 نباشید.

یکی دو ماه دیگه 1080 وارد میشه یه خوبش رو بخرید.

قیمت حدودی به ریال وقتی 700 دلاره؟ چون قطعا مثل کارت های دیگه خیلی می ره روش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دو تا سوال کوتاه دارم.

1) کارت گرافیک 1080 برای خرید کی میاد تو ایران و حدودا تو چه رنج قیمتی قرار می گیره به تومن نه به دلار؟

2) بهتره الان 980 تی آی بخرم یا صبر کنم تا 1080 بیاد؟ ارزش صبر کردن رو داره؟

لطفا فقط جواب این دوتا سوال رو بدین و به بقیه قطعات کار نداشته باشید. مانیتور هم 1080 پی و 144 هرتز. برای آخرین گیم های روز با بالاترین تنظیمات ممکن می خوام استفاده کنم.

قطعا ارزش صبر کردن داره اما 3 ماه اول قیمتها تو شوک هستن ، فقط مایه دارها میتونن خرید کنن

قیمت 1080 بعد اینکه از شوک دراومد حدود 3 تومن قیمت میخوره ، بستگی به مدلها داره ، مدل رفرنس حدود 2.5 قیمت میخوره بقیه نسبت به شرکت واردکننده قیمت میخوره نه به قیمت دلاری !!!

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

یا اینکه میتونی کلا هیچ نخری چون علم در حال پیشرفته و چند ماه اول عرضه هم قیمتش بالاست :|

لینک به دیدگاه

اگه ديدى قيمتش خواست از كره مريخ بالاتر بزنه بازم يخورده ديگش صبر كن 1070 بخر خودتو خلاص كن... :D

لینک به دیدگاه

با نهایت اورکلاک 980 تی آی از 1070 قوی تره. هر دو اورکلاک شده. البته 1070 باید خیلی ارزون تر در بیاد پس ظاهرا به صرفه تره.

اگه ديدى قيمتش خواست از كره مريخ بالاتر بزنه بازم يخورده ديگش صبر كن 1070 بخر خودتو خلاص كن... :D

ویرایش شده توسط ArcadiA
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بین کارت های 980Ti و 1080 من به شخصه کارت 1070 رو به شما پیشنهاد میدم  :D  :D  =))

از شوخی گذشته با توجه به قیمت خیلی مناسب تری که 1070 خواهد داشت و در عین حال قوی تر از 980Ti هم هست و به نسبت قیمت خیلی پایینترش به اون شدت ضعیف تر از 1080 نیست، گزینه بسیار بهتری نسبت به 1080 هست.

در مورد 980Ti هم که اصولا الان دیگه این کارت رو نخرید خیلی عاقلانه تر هستش و به اصطلاح دوره این کارت به سر اومده.

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

حالا كه هدفت بازيه به مواردى كه تو تصوير برات قرمز كردم هم اهميت بده

48372939685635366763_thumb.png

لینک به دیدگاه

خوب هرکی باشه میگه سری جدید سواله سختی نیست اوما  :laughing: !

970 - 980 فعلا کار رو راه میندازه حالا Ti تو هم بیا وسط  :D

باید ببینی این قدرت 1080 - 1070 اصلا به کارت میاد ؟ مثلا شما 60 فریم میخوای ؟ full hd 2k 4k ?  شما مانیتور G-sync یا همون 60 Fps به بالا داری؟

اینکه سری جدید میاد همه دوست دارن داشته باشن . اما دلیلش مهمه اگر با خواسته شما سازگاره خوب سری جدید . @};-

لینک به دیدگاه

یه حساب سر انگشتی میگه 1080 قیمت نجومی خواهد داشت. ولی 1070 خیلی به صرفه تره و قیمتش بالاتر از 2 در میاد.

البته با لطفی که شرکت های گارانتی کننده دارند. تا وقتی که 970 ، 980 خودشون رو کامل نفروشند. قیمت ها تخیلی خواهد بود. 

ویرایش شده توسط Madrigal
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...