رفتن به مطلب

کمک برای وارد شدن به برنامه خاص

Sky84
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان محترم یک سوال داشتم البته دوستانی که یکم تو کار شکستن قفل تخصص دارند لطفاً کمک کنند

ما یک دستگاه داریم که به کمک نرم افزاری که روی کامپیوتر نصب میشه میشه باهاش کار کرد نرم افزار مربوطه دارای قفل سخت افزاری ( نمیدونم ولی فکر کنم بهشون دانگل میگن ) یه کلید که شبیه فلش هست داره وقتی که نرم افزار رو نصب می کنیم و از قفل سخت افزاریش استفاده میکنیم اصولاً باید بشه وارد نرم افزارشد ( یا که من اشتباه میکنم قبلاً با یک سری از نرم افزار ها مواجع شدم که از اینجور قفل ها داشتن ولی با زدن این کلید ها نرم افزار باز میشد ) اما در بخش نرم افزاری نیز یک کد چهار رقمی رجستری میخواد میگه که رجستری کد رو وارد کنید که همچین چیزی موجود نیست نه تو کاتالوگ و نه تو سی دی لطفاً اگه کسی راه حلی داره بگه چه کار میشه کرد از جایی پرسیدیم که گفتن که این قفل سخت افزاری یه سرکاری و شما باید از شبیه ساز استفاده کنید که بتونه کد رو دور بزنه من که نفهمیدم یعنی چی اخه شرکت مگه بیکاره این قفل رو توش بزاره هزینش هم 3 چهار تومن برای باز کردن قفل نرم افزاره :eek:

ویرایش شده توسط Sky94
لینک به دیدگاه

کسی راه حلی نداره :( نرم افزاری چیزی که بتون قفل رو باز کنه :-?

لینک به دیدگاه

چه دستگاهیه؟ :-?

ژل داک برای کارهای ژنتیکی کاربرد داره

ویرایش شده توسط Sky94
لینک به دیدگاه

کلا بحث دانگل گذاشتن کار شرکت‌های داخلی (وارد کننده تجهیزات پزشکی) هستش. . خودشون عمدا کاری کردن هر چند وقت یکبار کد غیرقعال بشه و برای پشتیبانی دوباره پول بگیرن.

لینک به دیدگاه

کلا بحث دانگل گذاشتن کار شرکت‌های داخلی (وارد کننده تجهیزات پزشکی) هستش. . خودشون عمدا کاری کردن هر چند وقت یکبار کد غیرقعال بشه و برای پشتیبانی دوباره پول بگیرن.

مشکل اینجاست خیلی از شرکت ها نمایندگی ندارندیا همچنان ما تحریمیم  :(

لینک به دیدگاه

مشکل اینجاست خیلی از شرکت ها نمایندگی ندارندیا همچنان ما تحریمیم  :(

اگه میخواین مشکلتون حل بشه باید با شرکت واردکننده تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه

اگه میخواین مشکلتون حل بشه باید با شرکت واردکننده تماس بگیرید.

اخه مشکل اینه که دستگاه خیلی وقته خریداری شده حدوداً 4 یا 5 سال پیش فکر کنم *dry#

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به احتمال زیاد توسط شرکت وارد کننده ایرانی این قفل اضافه شده ! و بعد مدتی از کار میافته و میگن باید بیاییم بررسی کنیم ! هزینه بررسی چنین دستگاه های هم که کم نیست ! در کل به خاطر پوله

وگرنه قفل سخت افزاری کامل میتونه وظیفش رو انجام بده و نیازی به نرم افزار نداره
بهترین راه کار اینکه شما وب سایت سازنده دستگاه رو پیدا کنید و بهشون ایمیل بزنین که چنین مشکلی پیش اومده!
اگه کد نرم افزاری رو شما نگذاشتین لطف کنید با شرکت های وارد کننده برخورد کنید و برای حل مشکل منم لطفاً نرم افزار رو برای من ایمیل یا لینک بفرستین دانلود کنم
مدل دستگاه و شماره سریال رو هم باید بگی که مطمئن شن شما این محصول رو خریداری کردید
اگه روی سی دیش شماره سریالی باشه اونو هم بگو!

ببین دوست عزیز شما یک دستگاه خارجی گران قیمتی رو خریداری کردین و وظیفه شرکت وارد کننده و همینطور شرکت سازنده خشنود نگه داشتن مشتری هستش !
وارد کننده ایرانی که ارزشی قائل نیست و فقط فکر پول هستش و بیخیال هستش ولی معمولاً شرکت های برند خارجی برای حقوق مشتریشون خیلی ارزش قائل هستند
چنین دستگاه هایی معمولاً پشتیبانی 10 20 ساله دارن ! حتماً با شرکت سازنده تماس بگیرین مشکلتون حل میشه

ویرایش شده توسط Moien
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...