رفتن به مطلب

من ناصر حجازی هستم

Recommended Posts

سلام و درود خدمت دوستانه لیون کامپیوتر.

تقریبا 3 روزی میشه که مستند من ناصر حجازی هستم برای پخش شبکه ی خانگی منتشر شده (۱۱ خرداد) و از اونجا که از دیدنش بشدت تحت تاثیر قرار گرفتم به خودم گفتم اطلاع رسانی کنم. ضمن اینکه اونطوری که من از توی سایت های خبری دستگیرم شد من ناصر حجازی هستم از بابت فروش فیلم های مستند در تاریخ سینمای ایران و همچنین عرضه در شبکه نمایش خانگی، پرفروش ترین مستند تاریخ سینمای ایران است.

Man_Naser_Hajazi_Hastam_1_.jpg

--------------------------------------------------

شهاب حسینی، بهرام رادان، پرویز پرستویی، مسعود رایگان، مهران مدیری و رویا تیموریان در این مستند حضور دارند. همچنین موسیقی رضا یزدانی همراهی کننده این مستند است.

--------------------------------------------------

چهره هایی چون جمشید مشایخی، کامران تفتی، حشمت مهاجرانی، حسین کلانی، جعفر کاشانی، علی پروین، منصور رشیدی، نصراله عبداللهی، محمدرضا عادلخانی، علی دایی، علی فتح اله زاده، حسن فتحی، اعضای خانواده ناصر حجازی نیز در این مستند درباره ناصر حجازی صحبت کرده اند.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

بسیار ممنون از توضیحات ولینکی که قرار دادین ولی بهتر نیست خودمون تهیه کنیم 

خودم مثبت دادم شدی کابر برنزی شاواش بده  :D

لینک به دیدگاه

بنده هم مثبت میدم بابت اطلاع رسانی اما حرکت لینک دانلود زیاد جالب نبود :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا لینک دانلود رو بردار

کلی برای این مستند زمان گذاشتن درست نیست ازشون حمایت نشه

لینک به دیدگاه

حقیقتش من فکر میکنم مستند های به این سبک که برای روشن کردن و آگاهی مردم از یه سری مسائل پشت پرده تهیه میشن فروش خودشونو میکنن طوری که سازندگانش ضرر نکنن اما در کل درسته بهتره خریداری بشه خودم هم قراره فردا یک نسخه خریداری کنم.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

ممنون از اطلاع رسانیتون

.......................

با کمال احترام نسبت به رضا یزدانی و طرفدارنش اما وقتی شنیدم موسیقیش کار کیه خورد توی ذوقم !

والا !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...