رفتن به مطلب

Adsl2+ كدام شركت نظر سنجي

اشتراک گذاری

77 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترين سرويس دهنده adsl كدام است

• هاي وب
      13
    • اسيا تك
      15
    • مخابرات
      14
    • شاتل
      20
    • پارس انلاين
      11
    • صبانت
      4

Recommended Posts

سلام نظرتون راجع به اپراتوري كه بهتون خدمات ميده چيه از سرعتش راضي هستيد ايا همون سرعت اسمي رو ارائه ميده و الكي از حجمتون كم نميشه ?

من از مخابرات استفاده ميكنم ولي واقعا حجمش دروغيه و خيلي گرونتر مياد اعتراض هم ميكنم چرت وپرت تحويل ميدن انگار كه ما هيچي نميفهميم ولي در كل نظر به تغييرش اپراتور دارم و ميخاستم نظر و تجربه شما رو بدونم درباره اپراتور هاي اينترنت ممنون ميشم در نظر سنجي شركت كنيد و نظر بديد

ویرایش شده توسط Ali.h
لینک به دیدگاه

سلام

من موندم اولین رای رو کی و چطور به اسیاتک دادند

از آسیاتک بدتر هم مگه داریم

لینک به دیدگاه

من تو خونه يكي از اشنا هامون با اسيا تك چهار مگ كار كردم سرعتش عالي بود خودشون هم خيلي راضي بودن تعريف هاي زيادي هم شنيدم ولي اونايي كه ازش بد ميگن يه جوري ميگن فك ميكنم اينترنت dial up ميده به مردم فك كنم اپراتور برتر هم شد يا يه همچين چيزي

ميشه دليل نارضايتي تون رو بگيد اخه فك نميكردم بد باشه

لینک به دیدگاه

البته میزان کیفیت در مناطق مختلف متفاوت

به عنوان مثال در همین فروم عزیزان از شاتل تعرف بسیار میکنند اما والا در شهری که من هستم خدمات درستی نمیده و از اوه هم بدتر خدمات پس از فروشش هست در عین حال عزیزان در اینجا با اسیاتک مشکلات زیاد دارند همچون بازنکردن سایت ها و این دست موراد(تایپیک هاش هم هست)

اما در عوض در شهر خودم خیلی از این شرکت راضی هستند

اگرچه کیفیت  های وب هم در منطقه من خوب هست اما هزینش زیاد هست

خودم چند سالی هست که مخابرات دارم و ازش نسبتا راضی هستم

قطعی های انچنان و یا بازنکردن سایت و این دست موارد رو نداشته تاحالا

اگرچه تنها دلیل که من مخابرات رو انتخاب کردم از اول وجود سرویس نامحدودش بود که اون رو حذف کرد ....

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

براي منم يكي از مهم ترين چيزهاش ساعت دانلود رايگان شبانس كه شنيدم ميكن مخابرات افتضاحه

يعني الان واقعا هيچگي نظري نداره همه از اينترتاشون راضي اند اگه اينطوره اسمشم بگيد

لینک به دیدگاه

براي منم يكي از مهم ترين چيزهاش ساعت دانلود رايگان شبانس كه شنيدم ميكن مخابرات افتضاحه

من خودم بشخصه برای دانلود قبلا از سرویس نامحدود مخابرات استفاده میکردم و راضی بودم

بعد از این که این سرویس هارو حذف کرد به دنبال یک شرکت مناسب بودم برای نامحدود که پیدا  نکردم

اگرچه شاتل ارئه می داد اما نامحدود واقعی نبود و مثلا اگر مجموع حجم مصرفیتون بالاتر از 10 گیگ میرفت سرعت بشدت می امد پایین ... اگر هم اعتراض میکردید می گفتن چون دانلودتون زیاد بود افت سرعت دارید

در نهایت مدتی رو با مخابرات و محاسبه حجم مصرفی معمولی سپری کردیم تا 4g امد

بشخصه بهترین مورد برای کسانی که اهل دانلود با حجم بالاهستند

هر حجم 1Gb برابر با قیمت 4000تومن و 3900 در مخابرات هست که شما با 2000 شارژ ایرانسل میتونید 5 گیگ حجم اینترنت خریداری کنید طرح های نامحدودش که دگ بماند :)

از نظر هزینه مقرون به صرفه تر هست

اگر در منطقتون 4g ساپورت میشه بهترین گزینه همین مورد هستش

لینک به دیدگاه

بهترین که وجود نداره ، الان انتخاب کاربرا بین بد و بدتر هست  :)

لینک به دیدگاه

صبح بخیر .. من که مخابرات دارم که انحصار کافوی نوری خوزستان دستشه : پرش لینک و قطعی های مکرر و حجم خوری و ... تا 7 ماه پیش اسیاتک بود که عالی بود ولی مخابرات قراردادش رو تمدید نکرد .  دوستان وایمکس ایرانسل (3جی) برای گیم آنلاین خوب هست ؟ 

لینک به دیدگاه

صبح بخیر .. من که مخابرات دارم که انحصار کافوی نوری خوزستان دستشه : پرش لینک و قطعی های مکرر و حجم خوری و ... تا 7 ماه پیش اسیاتک بود که عالی بود ولی مخابرات قراردادش رو تمدید نکرد . دوستان وایمکس ایرانسل (3جی) برای گیم آنلاین خوب هست ؟

دوست عزیز برای گیم با سرور کجا مشکل اینه که اگر سرور داخلی خوبه اگر سرعتش در منطقه شما خوب باشه ولی سرور خارجی نه من پینگم روی 20 25 30 هست با 4 جی ولی وصل شرم سرور خارجی میره روی 200 الی 300 که برای گسم حتما باید زیر 150 باشه

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

سلام نظرتون راجع به اپراتوري كه بهتون خدمات ميده چيه از سرعتش راضي هستيد ايا همون سرعت اسمي رو ارائه ميده و الكي از حجمتون كم نميشه ?

من از مخابرات استفاده ميكنم ولي واقعا حجمش دروغيه و خيلي گرونتر مياد اعتراض هم ميكنم چرت وپرت تحويل ميدن انگار كه ما هيچي نميفهميم ولي در كل نظر به تغييرش اپراتور دارم و ميخاستم نظر و تجربه شما رو بدونم درباره اپراتور هاي اينترنت ممنون ميشم در نظر سنجي شركت كنيد و نظر بديد

لینک به دیدگاه

درود

این بحثا همش بر میگرده به اینکه کدوم شهر زندگی میکنید، همینطور کجای شهر!

طی تجربه چند ساله و دوستانی که تو شرکت های adsl داشتم یه سری موارد رو متوجه شدم.

به عنوان مثال تو شیراز میگن پارسانلاین خوبه ولی تو منطقه ای که من هستم خوب نیست حالا دلیل این چیه؟؟

تجهیزاتی که شرکت ها برای ارائه adsl به هر منطقه میدن فرق داره و اینم بر میگرده به تعداد متقاضی در اون حوالی.

بهترین کار اینه که تحقیق کنید اونجایی که زندگی میکنید چه شرکتی داره خوب سرویس میده، اصلا نمیشه قاطعانه گفت که فلان شرکت بده و برعکس اون یکی خوب

فقط یه شرکت دیدم وقتی توی شیراز قطع میشه یا پینگش بالا و پایین میشه و... توی تهران،مشهد،اصفهان و... این اتفاق هم زمان میفته صبانت هستش

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

اسیاتک نگیر وسط دانلود یا باز کردن یه سایت هنگ میکنه و سرعت انتقال داده 0 میشه تا زمانی که چند بار رفرش بزنی

لینک به دیدگاه

اسیاتک نگیر وسط دانلود یا باز کردن یه سایت هنگ میکنه و سرعت انتقال داده 0 میشه تا زمانی که چند بار رفرش بزنی

بله بنده هم الان همین مشکل رو دارم تموم بشه یک چیز دیگه می گیرم صد در صد

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

محل زندگي هم تهران هست منطقه 5

نظرتون راجع به صبا نت چطوره سرعت 12mb

لینک به دیدگاه

صبانت و های وب رو نداشتم ولی بقیه رو داشتم. همه اولش خوبند بعدش خراب می کنند. به غیر از این پارس آنلاین. اللبته شبانه رایگان نداره. شبانش یک سوم حساب میشه که به نظرم یک نکته منفیه. بدرد کسی که می خواد دانلود کنه نمی خوره ولی ایده آله برای آنلاین بازی کردن. نت 128 می گیری  بعد زنگ میزنی میگی پهنای باندو تا تهههه! زیاد کنند و 16 مگ نسیبت میشه. البته مصرفتم میره بالا. بهتره بیشیتر از 8 مگ نشه! هر کدومو رفتید شاتل نرید. پشتیبانیش یه زمانی خوب بود الان افتضاحه. قطعیشم زیاده. گرون ترم میگیره

لینک به دیدگاه

من اول پارس آنلاین داشتم تنها دلیلی هم که عوضش کردم قیمت بالاش بود قیمت های نامحدودش که بالا بود و حمجی هاشم که هیچی مصرف نمی کردی فرت و فرت تموم میشود .الان نزدیک 1 سال و نیمه که مخابراط گرفتم سرویس 512 نامحدود.تو این یک سال نیم قطعی اصلا نداشتم افت سرعت اصلا نداشتم و تو بازی های آنلاین ومثل کانتر 1.6 هم مشکلی ندارم ساکن تهران هستم درکل باید ببینی برای هر منطقه چی خوبه .در کل نسبت به پولی که میدم واقعا راضیم.

ویرایش شده توسط amin 0079
لینک به دیدگاه

خودم من شاتل دارم و پینگم عالیه و اصلا نیازی به کاهش پینگ هم ندارم 

با 4.2.2.4 و سرور های اروپا برای گیم پینگم 90  هست 

سرعت دانلودش هم بد نیست اما برای گیم عالیه و همچنین بهترین راه برای دانلود 4G ایرانسل هست که اگر منظقتون ساپورت کنه میتونید شبی نزدیک به 40 گیگ دانلود داشته باشید با کمتر از 5 تومن

لینک به دیدگاه

تجربه ی من:

از شاتل تو تهران سرویس داشتم عالی بود، پشتیبانی عالی ، قیمت ها متعادل و کیفیت خوب، فقط اگر زیاد دانلود میکردی باید تغییر سرویس میدادی اخه سرعتت به فنا میرفت.

پارس انلاین:

بعد از اینکه نامحدود شاتل گرفتم و باهاش صد گیگ تو دو هفته دانلود کردم(سرعت ۱۲۸ بود ولی لینک ۱ مگ) سرعت دانلود شاتل به فنا رفت و اعصابم خورد شد و پارس انلاین گرفتم!

پشتیبانیشون داغون بود الان بهتر شده، کیفیت سرویس خیلی بده، دانلود نکنین سرعت شبانه ۱۰ کیلوبایت میشه و به فنا میرین، زیادم دانلود کنین هم به فنا میرین! و شبا رایگان نیست! قطعی زیاد داره، خیلی بده.

مخابرات: اینترنت خونه ی خالم و خونه ی مادربزرگم و مغازه ی پدرم مخابرات بود پس به اندازه کافی تجربه دارم!

پشتیبانی نداره! کلا کسی که اونور خطه چیزی بلد نیست، و اصا نمیتونین باهاش صحبت کنین چون یا نیستن یا باید تو صف وایسین:|

سرعت اااااافتتتتتتضاااااحححححح! دانلود که هیچی..... با ۱۲۸ اصلا نمیتونین دانلود کنین چون قطع میشه، سرویس ۵۱۲ پدرم یه ماه قطع بود کسی هم جوابگو نبود! هی میگفتن در حال تعمیره:| خیلی افتضاحه! کیفیتم نداره، فقط شاید پینگش خوب باشه!

مبین نت:

پشتیبانی خیییلییی شلوغه اگر یه م

لینک به دیدگاه

با سلام , دوستان عزیز و اساتید محترم گفتن شما باید بگردید با توجه به نیازتون یعنی دانلود زیاد انجام میدید یا آنلاین زیاد مزنید , آپلود زیاد انجام میدید انتخاب کنید

هر کدوم از این شرکتا یه خصوصیتی دارن , من قبلا هماراسیستم داشتم (فقط توی اذربایجانشرقی هستش) بعد دو سال نامردا انتقالم دادن روی مخابرات بدون اجازه , چون هماراسیستم تمرکزش روی استان ما بود فقط عالی عمل میکرد

چند وقتی از مخابرات نت گرفتم بعدش بخاطر قطعی زیاد و نداشتن طرح مناسب , پینگ و تام اوت زیاد , عوضش کردم 

قصد خرید های وب رو داشتم بخاطر فشفشه و طرح ها و قیمت های مناسب و تعریفایی که شنیده بودم ازش ولی آسیاتک گرفتم چون وقتی گشتم توی شهرمون دیدم های وب فقط عامل فروش داره و نمایندگی نداره یعنی من مشکلی برام پیش بیاد باید زنگ بزنم به شرکتشون که عملا هیچه توی مملکت ما , یکی عوامل فروش همین های وب به من پیشنهاد آسیاتک رو داد , رفتم نمایندگیش خوش برخورد بودن و با علم بالا یعنی قشنگ معلومه طرف میدونه , خیلی باهم صحبت کردیم یه طرح بهم پیشنهاد داد 1 ساله 12 گیگ با سرعت 6 مگ از 6 تا 10 رایگان و آپلود رایگان که کلا آسیاتک اپلودش رایگانه , منم که زیاد توی نت میچرخم آپلود رایگان به دردم میخوره 

نمیخوام از آسیاتک دفاع کنم همین مشکلات که دوستان میگن داره مثل service unavailable ولی توی شهر من و برای من خوبه چون دیگه من مشکلی داشته باشم دیگه زنگ نمیزنم شرکتشون , زنگ میزنم نمایندگی که آشنا شدیم باهم الان گرم بخورد میکنه موقع زنگ زدن و مشکلات رو حل میکنه , راهنمایی میکنه البته خدارو شکر تا حالا مشکلی نداشتم

یک بار توی این 4 ماه که استفاده میکنم قطعی داشت اونم اولا کل نت شهرمون مشکل داشت(البته فقط شرکت آسیاتک) بعدشم sms اومد برام از طرف شرکت که میگفت ازساعت 11 تا 6 قطع هستش و بعد اون وصل میشه 

توی آسیاتک میتونید اپلود رو افزایش و دانلود رو کاهش بدید یا بلعکس , من الان سرعت دانلودم روی 4 مگ و آپلودم روی 2 مگ هستش , با snr 11 که فاجعه ای هستش برای خودش سرعت دانلود بین 600 تا 800 کیلوبایت درحالت عادی و در موقع دانلود رایگان بین 250 تا 550 متغیر هستش بسته به سرور , البته اینم بگم تا حالا باهاش آنلاین نزدم ببینم پینگ و تایم اوتش چطوریه

طولانی بود معذرت :D  فقط خواستم بگم بگرد ببین کدوم نیازتو بهتر برطرف میکنه و توی منطقه شما بهتر عمل میکنه @};-

لینک به دیدگاه

سلام های وب بهتر از همه هست . من الان دارم ماهی 30 هزار تومن میدم 40 گیگ با سرعت 8 مگ . فوق العاده هست

لینک به دیدگاه

سلام دوستانی که نظر میدن اگه سرعت دانلودشون رو هم به مگابایت ونه مگابیت بیان کنن خیلی خوبه 

من های وب دارم سرعتش .9 تا 1 مگه 

حسابگر هم دارم  512 مگ با دانلود 2 تا 7 صبح رایگان سوای این چند روز که نمیدونم چرا افت داشته سرعتش 1.7 تا 2.4 بستگی به ساعت مصرف بالا پایین میشه اما این چند روزه اومده 1 تا 1.2 

قبلا 2 مگ مخابرات داشتم سرعتش بیشتر از 200 نبود   

متاشفانه چون حسابگر هموز سراسری نشده و چند استان بیشتر نداره دوستان زیاد اشنا نیستن

لینک به دیدگاه

نظر من هر نتی خواستی بگیر جز آسیاتک :D

دوست عزیز شما چه شهری هستید؟ و اینکه مشکلتون چیه؟ممنون میشم جواب بدید!

لینک به دیدگاه

من الان موندم بين صبانت واسيا تك

صبا نت 12مگ 2ta7 رايگان

اسيا تك 10مگ 2ta8 رايگان

حالا فك ميكنيد كدوم بهتره سرعت دانلود شبانه كدوم بالاتره?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...