رفتن به مطلب

Adsl2+ كدام شركت نظر سنجي

اشتراک گذاری

77 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترين سرويس دهنده adsl كدام است

• هاي وب
      13
    • اسيا تك
      15
    • مخابرات
      14
    • شاتل
      20
    • پارس انلاين
      11
    • صبانت
      4

Recommended Posts

کلا تو هر منطه باید برسی بشه فرق میکنه من تو منطقه امون اسیاتک افتضاح شاتل خوبه دو مشکل دزدی ترافک یکم یکی هم اگر چندین شب پشت هم دان کنی سرعت کم میکنه

لینک به دیدگاه

با نظرات اینجا یه دید کلی پیدا میکنی ولی اگه بخوای جزئی متوجه بشی باید حتما از چند نفر که توی منطقه خودتون از شرکت های مختلف اینترنت دارن بپرسید چون خیلی متغیره کیفیت ها.

من خودم یک سال و نیمه که آسیاتک دارم. توی این مدت خیلی خوب بود. ولی الان جدیدا طرح های مفت گذاشته بود و هرکی از راه میرسید اسمشو میگفت بهش یه اینترنت یک ساله میدادن و حسابی مثل اینکه اضافه بر ظرفیت فروخته، کیفیت افتضاح شده

هر چند دقیقه یک بار قطعی داره و اصلا نمیشه درست دانلود کرد.

مثل اینکه باید کم کم اسباب کشی کنم سراغ یه شرکت دیگه

لینک به دیدگاه

شاتل هم خوفه

سرعتش خوبه ، من 512 کیلوبایت خریدم ولی سوئیچ به 8 مگابایت هست ، سرعت دانلودشم خدودا 1.15 مگابایت هست

دانلود شبانه هم 1 تا 8 هست

هر شب تا صبح...... حداکثر تا 15 گیگ هم دانلود میشه.

لینک به دیدگاه

به نظر من منطقه ای نیست آسیاتک و های وب Iمزخرف ترین ISP توی ایران هستند بیشترین شاکی ها رو داره هر کی میگه خوبه باور نکن احتمالا خودش نمایندگی اینا رو داره

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما چه شهری هستید؟ و اینکه مشکلتون چیه؟ممنون میشم جواب بدید!

قائمشهر

والا مشکل تو دو کلام بخوام بگم دیال آپ بهتره

5 سال آسیاتک دارم تا 6 ماه پیش کاملا راضی بودم اما الان 6 ماه هست که هیچ کاری نمیتونم بکنم 

قبلا 128 داشتم تو گیم dota و wow خیلی خوب بود 

الان طرح 60 گیگش رو دارم مثلا 6مگ هست سرعت دانلود میانگین 30kb و پینگ خیلی بالا

گیم dota و wow کلا کنسل شده نمیشه بازی کرد

جالب اینجاست که 5 ماهه گفتن دارن پنل اضافه میکنن که مشکل حل شه ولی بهتر نشده که هیچ هر ماه داره بدتر میشه . هر بار زنگ میزنم میگن خط نویز داره و ......

من الان موندم بين صبانت واسيا تك

صبا نت 12مگ 2ta7 رايگان

اسيا تك 10مگ 2ta8 رايگان

حالا فك ميكنيد كدوم بهتره سرعت دانلود شبانه كدوم بالاتره?

عزیز توصیه من به شما آسیاتک نگیرید 

لینک به دیدگاه

میانگین سرعت اینترنت در دنیا.(نامحدود)

مگابیت هست با  مگابایت اشتباه نشه 

هر 8 مگابیت برابر هست با 1 مگابایت 

---

میانگین  در ایران 0.4 هست.(یعنی همون سرعت 512 که مخابرات میده توی IDM سرعت دانلود از 64kb بیشتر نمیشه)

اصلا ما مشت کوبنده ای زدیم بر دهان استکبار اینترنت در دنیا  :laughing:

d9a30c76bc64f924c74402cd775fa9b5_XL.jpg
لینک به دیدگاه

من دوستم اسیا تک داشت 1 مگ سرعت داشت تو IDM

به اون کلمه (نامحدود)  دقت کنید

اگر به حجمی باشه  ایرانسل 10مگ سرعت دانلود هم خودم دیدم ولی چه فایده توی 5 دقیقه دانلود میکنی تموم میشه میره.

لینک به دیدگاه

جالبه مكزيك با سرعت 11 مگ بر ثانيه جزو كشور هاي كند محسوب ميشه

ميبينيد به چه مقامي دست پيدا كرديم ماشالله

لینک به دیدگاه

به نظر من از اسیا تک سرعت دلخواهتون رو به صورت محدود بگیرید

و در ساعات رایگان دانلود کنید مثلا

2 مگ در ثانیه ماهی 3 گیگ

ولی باز به نظر من اکتفا نکنید :D

اگه کسی از این روش استفاده میکنه بگه ما هم بدونیم :)

لینک به دیدگاه

من که میگم یک تیم تشکیل بدیم بریم ژاپن هم قاتل بروسلی پیدا کنیم

هم تمامی فایل هایی که عزیزان در فروم نیاز دارن دانلود کنیم و وارد ایران کنیم :D :D

لینک به دیدگاه

سلام بر طبق تجربه شخص بنده و استفاده از تقریبا تمامی ای اس پی ها بهترین انتخاب آسیاتک بود ولی خوب هر زیبایی هم عیبی داره و آسیاتک هم اینطوریه عیبش به نظر من بخش پشتیبانی فوق العاده ضعیفشه ! درحال حاضر کاربر آسیاتک هستم و به طور کلی راضی !

دلایل بنده

1- پینگ تایم بسیار عالی ! شاید بعضی ها فکر کنن پینگ تایم فقط مربوط به فاصله هست این حرف کاملا درسته ! ولی به عوامل زیاد دیگه ای هم بستگی داره که جای مناسبی برای توضیح نیست ! من با سرور مشخص و ثابت و با شرایط یکسان با ای اس پی های مختلف که اسم نمیبرم پینگ های مختلفی مثل 240 - 210 - 190 - 130 - 90 گرفتم بهترین پینگ تایم مال آسیاتک بود ! البته تاکید میکنم سرور ثابت بود !

2- قیمت بسیار مناسب و تخفبف های عالی ( نسبت به سایر شرکت ها و نحوه محاسبه تخفبف ها عالیه هرچند شرکت های دیگری مثل شاتل مثل پارس آنلاین قیمت هاش مناسبتر و تخفیف بیشتری از اسیاتک دارن ولی خوب قیمت تنها دلیل انتخاب آی اس پی نیست ! )

3- سرعت بالای دانلود ( تو سرویس های نامحدود مثلا سرویس 128 با همون سرعت 128 دانلود میکنم ! هزینه پرداختی هم حدود ماهی 18 تومن اگر یک ماهه بخریم که اگر 3 ماهه یا 6 ماهه یا یکساله بخریم مسلما تخفیف داره و ماهی کمتر از 16 تومن میشه ! )

البته مسلما همه میدونیم کیفیت ارائه سرویس adsl درمناطق مختلف متغیره و به عوامل زیادی بستگی داره مثل line attenuation یا مقدار snr یا مقدار mtu که معمولا کمتر کسی مقدار مناسب رو پیدا و دستی وارد میکنه نحوه سیم کشی داخل ساختمان و ... پس به نظر من بهتره قبل تغییر آی اس پی حتما مقادیر بالا رو کنترل کنی و مطمئن شی مشکل از جانب شما نیست . بعضی موارد ریز خیلی تاثیر داره تو کیفیت ارائه سرویس مثلا یکی از دوستان بنده همه موارد رو چک کرده بود و درظاهر به نظر می رسید سیم کشی داخل ساختمان هم مشکل نداره ولی همیشه شاکی بود به دلیل قطعی و بالا رفتن نجومی مقدار crc و پینگ افتضاح و ... که بالاخره بعد از بررسی دقیقتر متوجه شد قسمتی از سیم له شده بود ! + اینکه سیم از کنار سیم برق رد شده بود بعد از حل این موارد نتیجه گرفت !

البته شاید لازم به ذکر باشه که بعضی چیزا تو سیستم بدون اینکه شما متوجه بشی آپدیت میشه و حجم شما کم میشه ! در واقع حجم آپلود + دانلود شما باهم جمع میشه و از حجمتون کم میشه تو آسیاتک آپلود رایگان هست و فقط میزان دانلود شما محاسبه و از حجمتون کم میشه شاید این مورد هم بتونه برای انتخابت کمک باشه !

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام.!!شب بخیر

من ارومیه زندگی میکنم و از آسیاتک و مخابرات و پارس آنلاين اینترنت داشتم. در کل هر کس باید براساس نیازش در ایران یه شرکتی رو انتخاب کنه.الان برای دو خط از مخابرات نت میگیرم و یک خط هم پارس آنلاين.

پنج ویژگی که برای من معیار هستن رو اینجا بین این دو اپراتور که الان دارم استفاده میکنم مقایسه میکنم امیدوارم مفید باشه:

1_میزان قطعی:در این قسمت بهترین انتخاب مخابرات شهر ماست. البته پارس آنلاين هم چون تعداد کاربراش کم شدن دیگه مثل قبل هفته دو بار قطع نميشه البته فعلا!!

2_پینگ تایم داخل و خارج از وطن:برای هردو هم داخل و هم خارج پارس آنلاين خیلی بهتر شده.(بعد از اجرای یک طرح که اسمش یادم نیست)

پارس آنلاين:

داخل کشور:میانگین22 (ماکزیمم:24 مینیمیم:18)

خارج از کشور :پینگ چهارتا هشت:69

مخابرات داخل 45 ثابت!!!

خارج :میانگین 123 (ماکزیمم: 160 مینیموم:121)

منظورم از ماکزیمم بعضی اوقات در طول یک روزه بیشتر بین ساعت 3تا 5 بعد ظهر

یا ساعت دوروبر یازده شب

3_سرعت دانلود:پارس آنلاين بی چون چرا البته من هر سرویسی به جز نامحدود بگیرم سرعتم دوروبر 650KB هستش مخابراتم هر سرعتی که بخری همونه نه بیشتر نه کمتر :)

4_قیمت :بستگی به مصرف داره ولی مخابرات ارزونتره...

5_پشتیبانی:پارس آنلاين در اوج!!!!به شدت

≠======≠=======≠========≠===========

در مورد آسیاتک جدیدا خبر ندارم ولی قبلا مثل مخابرات بود از همه لحاظ ولی با قیمت بیشتر

#####################################

و اما گل شب بوی دوست داشتنی 4G ايرانسل!

من فقط از بسته های نامحدود شبانش استفاده میکنم از ساعت 3 سرعت دانلود بین 1.5تا2.8 مگ از ساعت 2تا سه هم دوروبر یک مگ در ثانیه بدون مودم فقط با گوشی فقط بعضی شبا یک ساعتی نميشه ازش استفاده کرد قطع نیست ولی وصلم نیست.:D

متاسفانه کامپیوترو بابام از پنجره انداخت بیرون وگرنه ازشون تست هم میزاشتم د حالا بماند چرا انداخت بیرون خخخخ :D

ویرایش شده توسط system32
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...