رفتن به مطلب

فروش غول کارت های صدا asus xonar phoebas limitid edaition 7.1

lion0433
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

فروش کارت صدای قدرتمند ایسوس که 6ماه هست خریداری شده دنبال میشه کارت در حد نو هست واقعا به علت مشغله کاری استفاده نشده یکی از قدرتمند ترین کارت صدا هست که تعداد محدودی هم ازش تولید شده و خیلی کم یابه

7.1 که در سری های جدید  تکه چون کریتیو همه 5.1 هست

بررسی  ها  و ویژگیها 

http://www.overclock...-soundcard-set/

http://forums.sakhta...oebus-شرکت-ASUS

این کارت از یک کانکتور 6 بین برق تغذیه میکنه لوازم جانبی و تبدیل ها همراه کارت هست و ابتیک صدا هم از اسبیکر هم از کنسول رو درایو میکنه و داره

دوستان خودم ضمانت میکنم صدایی که از این کارت میگیرید واقعا شگفت زدتون میکنه و از خرید این کارت و هزینه ای که برداخت میکنید

کاملا راضیتون میکنه وباز هم ضمانت میکنم تا به حال همچین صدایی رو داخل هیچ کارت دیگه ای تجربه نکرده باشید علت فروش عدم استفاده به علت مشغله کاری و نیاز مالی

لازم به زکره که بنده 80 درصد کارت های صدای بازار رو هم تست کردم حتی اونایی که کمیاب بودن ولی این کارت واقعا اختلاف فاحشی تو خروجی صدا داره دوستانی هم که هدست تیامت 7.1 دارن به راحتی میتونن از تمام قدرت صدای درایو هاش بهره ببرن و به

یه تجربه شنیداری  کاملا جدید از صدا برسن

قیمت اک این کارت که فقط با سفارش از سایت های خارجی میتونید بگیرید 313 دلاره و 970 تومان در ایران قیمت داشت با احتثاب کارکرد بسیار کم و فروش فوری 700 میزارم که قیمت خیلی خوبیه ضمنا کارت داخل کیس زیر کارت گرافیک نصبه که در صورت

قطعی شدن معامله باز میکنم و عکس هم خواستن باز میفرستم

برای خرید میتونید با این شماره در تماس باشید فروش فوری هست و به اولین بیشنهاد تقدیم میشه 09351667660 ارادتمند شما مجید

این کارت از اکبر اقای فردوسی گل تو همین انجمن خریداری شده و جهت اطلاع از صحت گفتار بنده میتونید با ایشون هم در ارتباط باشید

post-15658-0-22133800-1465040747_thumb.jpg

post-15658-0-69331500-1465040762_thumb.jpg

post-15658-0-86231600-1465040773_thumb.jpg

post-15658-0-01631200-1465040788_thumb.jpg

ویرایش شده توسط lion0433
لینک به دیدگاه

تایید میشه کارت فروخته شد به اقا تهمورس عزیز مبارکشون باشه

ختم تاپیک.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض سلام

خوب بسلامتی

فروشنده  کاردرست  ودوست خوبمون

و کارت هم بسیار عالی و کم نظیر واقعا

مبارک  خریدارش باشه  

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...