رفتن به مطلب

درخواست قیمت گذاری مادربرد ASUS M5A99FX Pro R2 AM3+

Arash_A1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

یک عدد مادربرد ASUS M5A99FX Pro R2 AM3+ دارم که همون اول خرید ماجرایی براش پیش اومد

کمتر از یک ماه بعد خرید، کنترلر دستی کولر سی پی یو (Tuniq Tower)دچار اتصالی میشه و البته آخرش هم میسوزه...اولش به یکی از خروجی های فن  مادربرد وصل بود آسیب زد که متوجه نشده بودم و دیدم فن کار نمیکنه،وصل کردم سرجای خودش که آسیب اصلی رو زد :(  :(  گارانتی تا 97 داره ولی خب... آسیب فیزیکی قابل مشاهده دیگه گارانتی سرش نمیشه و منم شدیدا سیستم لازم بودم...

post-18882-0-96298400-1465151491_thumb.jpg

یکی ازپایه های فن، مدارش قطع شد که تعمیر شد، چیز خاصی نیست  (ربطی به اون یو اس بی 3 فرانت پنل نداره)

اما قسمت اصلی

post-18882-0-89512400-1465151965_thumb.jpg

post-18882-0-22138200-1465151504_thumb.jpg

همون طور که با فلش سبز مشخص کردم اون مدارمثل فیوز عمل کرد و قطع شد،تعمیر شد و روش یه لاک مشکی زدم...

بماند که یه کنترلر فن جدید هم درست کردم...

مادربرد بعد تعمیر تا الان تقریبا 2ساله که داره بدون مشکل کار میکنه، سی پی یو هم FX 8320 روش هست

میخواستم ببینم با این شرایط با چه قیمتی فروش میره، خودم که منتظر پردازنده های Zen هستم :cool: 

طنز، شوخی، نظر کارشناسی آزاد :D 

@};- 

ویرایش شده توسط Arash_A1
لینک به دیدگاه

سلام

اگه قصد فروش داری قیمتتو پخ کن

لینک به دیدگاه

سوال دارم از شما دوست عزیز

میجوییدی بهتر نبود :|

والا اینو 4000 بگیرن من سیستممو اهدا میکنم به محک ؛)

لینک به دیدگاه

سوال دارم از شما دوست عزیز

میجوییدی بهتر نبود :|

والا اینو 4000 بگیرن من سیستممو اهدا میکنم به محک ؛)

دوست عزیز

اونا که شما میبینی رنگ لاک مشکیه که اونجوری پخش شده  :)

عکس دوم و سوم کاملا مشخصه..

خب اینم پیشنهادیه!

4000 @};-

لینک به دیدگاه

دوست گرامی، قیمتی مد نظرم نیست

شما قیمتی مد نظر داری بگو!

من گذاشتم  دوستان و متخصصین نظر بدن

ارزششو داشت میفروشم، در غیر این صورت نگه میدارم چون هیج مشکلی تو کارایی نداره، از بهترین مادربردهای این سریه به اندازه کافی هم جا واسه توسعه داره،هر چند بگن ای ام دیه و قدیمیه و اینتل یه چیز دیگس! نبازی هم به اینتل ندارم!

شما که خودت این مادربرد تو امضات هست پس میدونی چیه :)

@};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

فکر کردم پخ میدی

یعنی شک نکن  مین فوق العاده خر کاریه  موندم تو چجوری دلت اومد اینو به این روز در بیاری

باور کن هر برد دیگه ای بود عمرا  دیگه تصویر میداد  

با همین شرایط خیلی بیشتر از 150 می ارزه اگه بدون شکل باشه   

خاستن بز خری کنن منو تو اولویت بزار

لینک به دیدگاه

میدونم...وقتی اون اتفاق افتاد گفتم همه چی تموم شد! ولی در عین ناباوری بدون هیچ مشکلی کار کرد

بعدشم! مگه من از عمد بلایی سرش آوردم! یه کولر تونیک داشتم که 5-6سالی کار میکرد مدارش دچار مشکل شد!

به نظرم عکس ها یکم غلط اندازه اینقدرا هم داغون نیست :D البته میزنن تو سر مال دیگه

چشم @};-  ولی فکر میکنم با این قیمتا نگه داشتنش واسم به صرفه تره چون مین خیلی خوبیه  چیزی کم نداره

ویرایش شده توسط Arash_A1
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من دنبال همچین مین بردی ام الان یه 8320 دارم روی asus m4a89GTD pro که مثل ساعت داره کار میکنه. ولی نمیدونم چرا فکر میکنم بازدهی اصلیش رو نداره . pass mark : 8500 انداخت.

الان دوستانی که سیستم AMD حرفه ای دارن ارزشش رو داره آپدیت کنم به سری 900 یا نه

قیمتش رو درآوردی بی زحمت یه پیام به ما هم بده .

لینک به دیدگاه

یکی از بچه های پی تی هم یکی از این مین برد ها رو گذاشته بود برای فروش اونم کارت صدا و شبکش سوخته بود . گفت SLI کرده اینطوری شده.

این از اون بهتره شرایطش

لینک به دیدگاه

یکی از بچه های پی تی هم یکی از این مین برد ها رو گذاشته بود برای فروش اونم کارت صدا و شبکش سوخته بود . گفت SLI کرده اینطوری شده.

این از اون بهتره شرایطش

یعنی اینکه دو کارت از PCI-E برق زیادی کشیدن که باعث سوختن کارت صدا و شبکه شده.مانند RX 480 یکی از اعضا فروم در خارج که 3 تا کارت داشت و باعث سوختن کارت صدا در مادربرد شد.مدل ایسوس آخرین مدل 990FX بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...