رفتن به مطلب

SSD رادئون بخرم یا نه؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.

همان طور که از عنوان تاپیک مشخصه بنده قصد خرید SSD دارم و با توجه به ظرفیت، سرعت و قیمت مناسبی که ای ام دی روی این حافظه ها گذاشته، گفتم که این SSD  رو بخرم اما با توجه به تمامی امکانات خوبش برام سوال هست که چرا قیمت هاش اینجوری هست و نسبت به برندهای دیگه مثل ای دیتا و پلکستور ارزون تر هستند؟! دلیل خاصی داره؟! یعنی مثل اونا کیفیت و دوام خوبی نداره!؟ از دوستان هر کسی اطلاعاتی در مورد این اس اس دی ها داره ممنون میشم کمکم کنه در خرید اس اس دی.

من میخام 240 گیگ از ای ام دی بخرم که قیمتش 270 تومن هست. بخرم یا نه؟! یا اگر برند دیگه ای رو پیشنهاد میدید ممنون میشم پاسخ بدید. :)

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام

من این برند را تست نکردم

اما اگر پیشنهاد بخواهید طبق تستهای خودم بدون احتساب بنچمارکهای اینترنتی

1-Sandisk

2-OCZ

3-Samsung

...., و آخرش Adata

لینک به دیدگاه

مگه توی ایران  جایی هست این ssd رو بفروشن     (ابدیت  :D  مثل این که لیون داره )
نیستکسی تجربه کار باهاش رو نداره اگر هم غیر اوون بخوای  من نظرم روی این موردا هست amd هم قیمتش مناسبه ولی هنوز امتحانش رو پس نداده تو ایران شاید دوستان از سایتای خارجی بتونن پیدا کنن

1-samsung evo 
2- ocz 

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

مگه توی ایران  جایی هست این ssd رو بفروشن  :eek:  :eek: 

خوب پس نیست که کسی تجربه کار باهاش رو نداره اگر هم غیر اوون بخوای  من نظرم روی این موردا هست amd هم قیمتش مناسبه ولی هنوز امتحانش رو پس نداده تو ایران شاید دوستان از سایتای خارجی بتونن پیدا کنن

1-samsung evo 

2- ocz 

http://lioncomputer.ir/product/8361/%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%D8%B3+%D8%AF%DB%8C+%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%A6%D9%88%D9%86+%D8%A2%D8%B1+3+240+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

خود لیون موجود کرده

لینک به دیدگاه

درود

بستگی به مدل‌ش داره. اس‌اس‌دی های ریدیون‌ی که دیده‌ام تولید ocz هستند و کیفیت و سرعت بالایی دارند.

تولید شرکتی هست به نام galt و جایی ازش بررسی‌ای ندیده‌ام. اگر کسی خرید و آزمود نتیجه رو بگذاره اینجا به  کار دیگران خواهد آمد. قیمت که مناسب‌ه، باید دید گارنتی‌ش چطوره.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

شاید این به درد بخوره

http://www.hardwarecanucks.com/forum/member-reviews/72445-radeon-r3-480gb-ssd-unboxing-benchmark.html

البته این واسه  480 گیگ هست

لینک به دیدگاه

750 evo بخرید که همش 20 تومن گرونتره حجمشم مقداری بیشتره، این مدل خیلی بهتر و مطمئن تر هست.

لینک به دیدگاه

اخيرا يه مقاله راجع به ssd هاي amd خوندم كه به قيمت مناسبش در حين كارايي بالاش اشاره كرده بود، اينم لينكش:

http://www.anandtech.com/show/10318/amd-ssd-m2-nvme-r3-r7

كلا amd جديدا با مناسب بودن قيمت و كارايي محصولاتش داره ميتركونه، بخصوص در مورد كارت گرافيك جديدش كه فقط ٢٠٠ دلاره و بهش لقب نجات دهنده گيمينگ داده بودن چراكه با وجود قيمتهاي فضايي محصولاي جديد nvidia اين كارت هم تا حدودي از مدلاي ١٠٨٠ جديد nvidia قوي تره هم به مراتب ارزونتر.

اين هارد هم اگر اصل باشه در خريدنش شك نكن و حتما نتيجه و نظرت رو بعدش اينجا در ميون بزار.

موفق باشي

لینک به دیدگاه

بنظر بنده و با وجود اینکه اصلا از محصولات سامسونگ راضی نیستم و نمیخرم اما باید اعطراف میکنم توی هارد حرف اول و میزنه من یک اس اس دی 850 evo از همین سایت خریدم و در یک کلام میخوام بگم حرف نداره سرعت و کارای چندین برابر شده و واقعا میتونم بگم از خرید راضی هستم . یکی از مشکلات بزرگی که باش رو به رو بودم درگیر بودن هادر معمولی بود وقتی درگیر میشد دیگه کار خاصی نمیشد با سیستم کرد باید صبر میکردی تا کارش تموم بشه اما خب جدا کردن اینها باعث افزایش کارایی شده . سرعتشم که قطعا خودتون میدونید . در مورد قیمت هم اول نوع ساخت هست سایز هست و همچنین میزان رم به کار رفته در هارد هست .

ویرایش شده توسط mamad711
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...