رفتن به مطلب

چیپست x99 در کنار دو عدد کارت گرافیک gtx1080 وانتخاب کدام پردازنده؟؟؟

Recommended Posts

سلام بچه با توجه به اینکه من زیاد سیستم نمیگیرم میخوام سیستم گیم هااای اند جمع کنم بدون محدودیت بودجه.راهتمایی بر اساس کیفیت باشه ممنونم از همتون.بنده سیستم انتخابیم و قطعات مهمم به این شرح است

Vga= gtx 1080sli

Mb= asis rampaje v extreme/u3.1

???Ram 32g brand

???Power

Ssd 512g

و از همه مهمتر ???cpu

خودم مد نظرم ۵۹۳۰ هستش از شما خواهش میکنم نظر کلی بدید و در انتخاب برند روو همه قطعات نظر بدید به خصوص اونایی ک علامت سوال گذاشتم بدون محدودیت بودجه چون من سیستم زیاد عوض یا ارتقا نمیدم در اخر در هر زمینه راهنمایی که میدید با ذکر دلیل باشه چون من قطعا سواد و علمم کمتر از شماست که بفهمم دلیلش چیه

لینک به دیدگاه

سلام قراره شاتل هوا کنین  :D  :D  :D  1080 خودش یه جت 2 تا ! یا خدا

لینک به دیدگاه

داداش دست مارم بگیر

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

من میگم شما وایسا نسل ششم پردازنده های x99 بیاد بعد سیستم جمع کن

لینک به دیدگاه

رم رو از برندهای معروف مثل Gskill , Adata , Corsair با فرکانس 3000 یا بالاتر بگیرین. (*)

پاور هم باید بالای 700 وات باشه که برند گرین مثل همیشه پیشنهاد میشه. :)

پردازنده چون می گین محدودیت ندارین بهترین گزینه i7-6950x هست که 10 هسته و 20 رشته پردازشی داره و در حال حاضر بهترینه. :wacko:

لینک به دیدگاه

سيستم هاي اند گيمينگ نيازي به 32 گيگ رم و برد x99 و پردازنده سري اكستريم نداره وتفاوتي حاصل نميشه

Maximus viii hero

6700k

16gb corsair dominator platinium

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم با دوستمون موافقم از اونجا که بیشتر از sli دیگه ساپورت نمیشه یه سیستم 16 گیگ باس بالا 3000 با پردازنده 6700k بسه و یه برد گیمینگ خوب مثل همین هیرو ...! پول برای قطعات خفن تر دادن فقط پول دور ریختنه...  :-?  

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

سلام عزیز

شما تا سه هفته دیگه صبر کن و پردازنده

6950X Extrem Edition

رو خریداری کن قیمتشم 6 میلیون

رگ هم سری Trident Z جی اسکیل

پاورم سری ax کورسیر

و درایو جامد هم سری vecter 180 OCZ

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سيستم هاي اند گيمينگ نيازي به 32 گيگ رم و برد x99 و پردازنده سري اكستريم نداره وتفاوتي حاصل نميشه

Maximus viii hero

6700k

@};- قطعا...

1+

لینک به دیدگاه

سلام قراره شاتل هوا کنین :D :D :D 1080 خودش یه جت 2 تا ! یا خدا

@};- قطعا...

1+

سلام عرض کردم من سیستم ارتقا نمیدم.الان یه سیستم میخرم ولی تا ۳ سال دست بهش نمیزنم .اگه اطلاعات درباره پردازنده روی پلتفرم چیپست x99 داری راهنمایی کن در مورد پردازنده

داداش دست مارم بگیر

داداش دست مارم بگیر

سلام عرض کردم من سیستم ارتقا نمیدم.الان یه سیستم میخرم ولی تا ۳ سال دست بهش نمیزنم .اگه اطلاعات درباره پردازنده روی پلتفرم چیپست x99 داری راهنمایی کن در مورد پردازنده

سلام چون سیستم زود ب زود عوض نمیکنم بخاطر همین هر چند سال یه سیستم end میگیرم ک دست نزنم.نه دیر شده کارت گرافیکام بیاد همون روز همه چیو میگیرم اگه امکان داره بگو پردازنده چی بگیرم

سلام چون سیستم زود ب زود عوض نمیکنم بخاطر همین هر چند سال یه سیستم end میگیرم ک دست نزنم.نه دیر شده کارت گرافیکام بیاد همون روز همه چیو میگیرم اگه امکان داره بگو پردازنده چی بگیرم

سلام و با تشکر از راهنمای هاتون.یه چیزی بگم بچه ها من مایه دار و مرفه بی درد نیستم.ولی خب هر چند سال سیستم end میگیرم ولی خب تا چند سال دست بهش نمیزنم این به نظر من بهتره چون بخوای هر چند ماه ارتقا بوی هم مزه سیستم end نمیفهمی هم باید خرج بیشتر بشه

لینک به دیدگاه

باشه

6950x 6.000.000 یه مه دیگه میاد

4×8 G.Skill Trident Z 3200mz 32GB

موجود نبود اگه بازارم رفتید نبود دوتا2×8 G.Skill Trident Z 3200mz 16GB بگیری که سر هم بشه 32

Samsung 950 Pro PCIe NVMe M2 SSD - 512GB این دیگه اخرشه خیلی خوبه 1.700.000

Samsung 850 PRO 512GB SATA3 اینم خوبه 810.000

Corsair HX1000i 80Plus Platinum Power Supply اینم پاور بین هشتصد تا یک ملیون قیمت داره

ویرایش شده توسط amir.emami8282
لینک به دیدگاه

سلام بچه با توجه به اینکه من زیاد سیستم نمیگیرم میخوام سیستم گیم هااای اند جمع کنم بدون محدودیت بودجه.راهتمایی بر اساس کیفیت باشه ممنونم از همتون.بنده سیستم انتخابیم و قطعات مهمم به این شرح است

Vga= gtx 1080sli

Mb= asis rampaje v extreme/u3.1

???Ram 32g brand

???Power

Ssd 512g

و از همه مهمتر ???cpu

خودم مد نظرم ۵۹۳۰ هستش از شما خواهش میکنم نظر کلی بدید و در انتخاب برند روو همه قطعات نظر بدید به خصوص اونایی ک علامت سوال گذاشتم بدون محدودیت بودجه چون من سیستم زیاد عوض یا ارتقا نمیدم در اخر در هر زمینه راهنمایی که میدید با ذکر دلیل باشه چون من قطعا سواد و علمم کمتر از شماست که بفهمم دلیلش چیه

سلام دوست عزیز پردازنده 5930K بگیر کافیه با توجه به 40لین برای 2 گرافیک.

رم هر چی میگیری دقت کن Quad channel باشه وگرنه رو این پلتفرم به مشکل می خوری گوش نده بعضی فروشنده ها میگن آره 4 تا رم با سریال نزدیک هم بندازی Quad میشه اوکیه یا 4 تا رم تو یه پک یعنی Quad و ... اینا همش چرندیاته حتما چک کن رم در سایت اصلیش Quad Channel باشه من خودم 2 روز پیش بازار رو زیر و رو کردم آدم بفهم در این زمینه ندیدم و چیز خاصی هم پیدا نکردم به غیر از Gskill Ripjaws IV این سری برای X99 ساخته شده و اکثرا Quad Channel هستند.

پاور هم Corsair AX و یا Enermax Platimax میتونی پیدا کنی پاور های خوبی هستند ولی دقت کن پاوری که مولتی ریل باشه برای مصرف کننده خانگی خیلی بهتره.

با اینکه اکثرا این جمله "این سیستم مناسب گیم نیست" رو خواهی شنید، در نظر داشته باش هیچکس از آینده خبر نداره، وقتی هم میتونی چیزی رو که دوست داری رو بخری، چرا نخری؟ و اتفاقا پلتفرم X99 با داشتن پردازنده هایی که زیر IHS به جای خمیر سیلیکون که عمر کوتاهی دارند از لحیم استفاده شده امتخاب خیلی بهتری هست برای سیستمی که قراره چند سال عمر کنه تا سیستم های Z170 و مشابه. و این حرف از تجربه هست نه خواندن مقاله های اینترنتی.

موفق باشی.

post-12713-0-45355500-1465313439_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

Maximus viii hero

6700k

سلام و درود به دوستان ... 

به تایید حرف دوستمون به چند نکته اشاره میکنم اول باید ببینیم سیستم  های اند رو در چه ضمینه ای می خواییم استفاده کنیم ...؟

1-  با یه سرچ ساده و یه تحقیق از سایت اینتل میشه به راحتی پی به کاربرد سوکت X99 برد به گفته خود اینتل سوکت های بر پایه X99 برای کابران حرفه ای در ضمینه نرم افزار های محاسباتی ، صنعتی ، سیستم های ذره ای و شبیه سازی صنعتی ، مهندسی و پردازش های سنگین مثل رندر و انیمیشن و در نهایت تدوینگران و انیمیشن سازان طراحی شده ....

2- با توجه به نکته بالا پس پول دارن برای سوکت x99 و کاربری گیم یعنی پول رو دور ریختن ..... 

3- شما دوست عزیز اگر یه i7 6700 رو تهیه کنی بعید میدونم تا 3 سال آینده گیمی بیاد که این سی پی یو از پس پردازشش بر نیاد یعنی شما مشکل پردازشی نخواهید داشت ولی در مورد گرافیک حتما باید بهترین رو تهیه کنی تا جواب 3 سال آینده رو بده در ضمینه گیم  ... 

در انتها من به شما پیشنهاد میکنم یه سر به شرکت مازیستا بزن کارشناسان بسیار حرفه ای داره در این ضمینه  اینم سایت شرکت https://www.dfmrendering.com/fa/

لینک به دیدگاه

سلام و با تشکر از راهنمای هاتون.یه چیزی بگم بچه ها من مایه دار و مرفه بی درد نیستم.ولی خب هر چند سال سیستم end میگیرم ولی خب تا چند سال دست بهش نمیزنم این به نظر من بهتره چون بخوای هر چند ماه ارتقا بوی هم مزه سیستم end نمیفهمی هم باید خرج بیشتر بشه

داداش گذشته از اینه این مدل خرید و حفظ طولانی مدت زیاد توصیه نمیشه ؛ ولی :

- شما همون 6700K رو با یه مین مطمئن و یه water cooler خوب که بخری + نهایت 1070 2x ، تا همون 3سال ایشالله کامل برا 4K هم جوابگو ... تازه نسل بعد از 6700k هم رو همین Z170 میزاری و رم DDR4 ات هم باز حجم و سرعتش رو ارتقا میدی رو همون main...

(یه چیزی بگم بچه ها من مایه دار و مرفه بی درد نیستم.) قطعا به همین دلیل هم با این سیستم ابدا هدر روی مالی نداری و باقی پولتم برا ی  یه مانیتور یا TV خوب هزینه میکنی ، که 50% لذت گیمام بسته به نمایشگر خوب و بزرگ

همچین سیستمی ییشتر از 3سالم برات کار میکنه و با کمترین هزینه هم میتونی ارتقاش بدی...

@};-

لینک به دیدگاه

سلام عرض کردم من سیستم ارتقا نمیدم.الان یه سیستم میخرم ولی تا ۳ سال دست بهش نمیزنم .اگه اطلاعات درباره پردازنده روی پلتفرم چیپست x99 داری راهنمایی کن در مورد پردازندهسلام چون سیستم زود ب زود عوض نمیکنم بخاطر همین هر چند سال یه سیستم end میگیرم ک دست نزنم.نه دیر شده کارت گرافیکام بیاد همون روز همه چیو میگیرم اگه امکان داره بگو پردازنده چی بگیرمسلام چون سیستم زود ب زود عوض نمیکنم بخاطر همین هر چند سال یه سیستم end میگیرم ک دست نزنم.نه دیر شده کارت گرافیکام بیاد همون روز همه چیو میگیرم اگه امکان داره بگو پردازنده چی بگیرمسلام و با تشکر از راهنمای هاتون.یه چیزی بگم بچه ها من مایه دار و مرفه بی درد نیستم.ولی خب هر چند سال سیستم end میگیرم ولی خب تا چند سال دست بهش نمیزنم این به نظر من بهتره چون بخوای هر چند ماه ارتقا بوی هم مزه سیستم end نمیفهمی هم باید خرج بیشتر بشه

همين الان هم 6700k به خاطر كلاك بيشتر در برخي بازي ها فريم بيشتري ميده و برتري سري اكستريم نسبت به پردازنده هاي عادي در تعداد هسته هاي بيشتر هست كه الان اكثر بايز ها حداكثر از چهار هسته پشتيباني ميكنه شمام اگه اصرار داري 6تومن فقط پول پردازنده بدي يه 6700k بخر هر سال اونو بفروش و سري جديد رو بخر قدرت بيشتري هم ميگيري

داداش گذشته از اینه این مدل خرید و حفظ طولانی مدت زیاد توصیه نمیشه ؛ ولی :

- شما همون 6700K رو با یه مین مطمئن و یه water cooler خوب که بخری + نهایت 1070 2x ، تا همون 3سال ایشالله کامل برا 4K هم جوابگو ... تازه نسل بعد از 6700k هم رو همین Z170 میزاری و رم DDR4 ات هم باز حجم و سرعتش رو ارتقا میدی رو همون main...

(یه چیزی بگم بچه ها من مایه دار و مرفه بی درد نیستم.) قطعا به همین دلیل هم با این سیستم ابدا هدر روی مالی نداری و باقی پولتم برا ی یه مانیتور یا TV خوب هزینه میکنی ، که 50% لذت گیمام بسته به نمایشگر خوب و بزرگ

همچین سیستمی ییشتر از 3سالم برات کار میکنه و با کمترین هزینه هم میتونی ارتقاش بدی...

@};-

ویرایش شده توسط Ali.h
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز پردازنده 5930K بگیر کافیه با توجه به 40لین برای 2 گرافیک.

رم هر چی میگیری دقت کن Quad channel باشه وگرنه رو این پلتفرم به مشکل می خوری گوش نده بعضی فروشنده ها میگن آره 4 تا رم با سریال نزدیک هم بندازی Quad میشه اوکیه یا 4 تا رم تو یه پک یعنی Quad و ... اینا همش چرندیاته حتما چک کن رم در سایت اصلیش Quad Channel باشه من خودم 2 روز پیش بازار رو زیر و رو کردم آدم بفهم در این زمینه ندیدم و چیز خاصی هم پیدا نکردم به غیر از Gskill Ripjaws IV این سری برای X99 ساخته شده و اکثرا Quad Channel هستند.

پاور هم Corsair AX و یا Enermax Platimax میتونی پیدا کنی پاور های خوبی هستند ولی دقت کن پاوری که مولتی ریل باشه برای مصرف کننده خانگی خیلی بهتره.

با اینکه اکثرا این جمله "این سیستم مناسب گیم نیست" رو خواهی شنید، در نظر داشته باش هیچکس از آینده خبر نداره، وقتی هم میتونی چیزی رو که دوست داری رو بخری، چرا نخری؟ و اتفاقا پلتفرم X99 با داشتن پردازنده هایی که زیر IHS به جای خمیر سیلیکون که عمر کوتاهی دارند از لحیم استفاده شده امتخاب خیلی بهتری هست برای سیستمی که قراره چند سال عمر کنه تا سیستم های Z170 و مشابه. و این حرف از تجربه هست نه خواندن مقاله های اینترنتی.

موفق باشی.

attachicon.gif20160607_191740.jpg

توضیحات بجایی فرمودید کاملا موافقم @};-

لینک به دیدگاه

X99 هسته بالا تر درنتیجه ترد بالاتری داره.

دوم اینکه اورکلاک پذیری بهتری داره نسبت به 6700k و غیره .

سوم اینکه نسل بعدی پردازنده های Xeon در راه هست و مسلما بهینه تر از نسل فعلی پردازنده های x99 خواهد بود.

چهارم اینکه در درجه اول یک کارت گرافیک رو خریداری کنید، تا وضعیت و کیفیت پشتیبانی از sli مشخص بشه.

پنجم فعلا صبر کنید!

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

میگن نره میگه بدوش :D

شما اگه اهل گیم هستی یه سیستم سری Z بگیری و هر دوسال عوض کنی بهتره تا سیستم سری X بگیری برای 3 سال

شما تست ها رو ببین پردازنده های core i7 چهار هسته ای اکثر مواقع از 6 هسته های بهتر عمل میکنن

sli که اصلا بدرد نمیخوره برای برای امتیازگیری توی 3dmark خوبه اکثر گیم های جدید 1 کارت بیشتر استفاده نمیشه

پول یه 1080 اضافه رو نگهدار هر موقع کارت جدید اومد قبلی رو بفروش جدیدتر بگیر

چه عوض بکنی چه نکنی هزینه بیشتر پرفرمنس بیشتر بهت نمیده

حالا خود دانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میگن نره میگه بدوش :D

شما اگه اهل گیم هستی یه سیستم سری Z بگیری و هر دوسال عوض کنی بهتره تا سیستم سری X بگیری برای 3 سال

شما تست ها رو ببین پردازنده های core i7 چهار هسته ای اکثر مواقع از 6 هسته های بهتر عمل میکنن

sli که اصلا بدرد نمیخوره برای برای امتیازگیری توی 3dmark خوبه اکثر گیم های جدید 1 کارت بیشتر استفاده نمیشه

پول یه 1080 اضافه رو نگهدار هر موقع کارت جدید اومد قبلی رو بفروش جدیدتر بگیر

چه عوض بکنی چه نکنی هزینه بیشتر پرفرمنس بیشتر بهت نمیده

حالا خود دانی

والا نمیدونم چرا هنوز مردم فکر میکنند هرچی بیشتر بدی چیز بهتری میگیری...  :D

عزیز من شما یه 6700k بگیری تا 3 سال دیگه هیچ مشکلی نداری بقیشم نگه دار باهاش پفک بخر موقع بازی بیایم خونت تماشات کنیم پفکارو بخوریم تشویقت کنیم...  ^_^

کارتم یدونش بسه دوتاش فایده نداره در حال حاضر دوکارت اصلا ساپورت نمیشه در اکثر گیمها و فقط الکی برا پز دادن دارن هرکی می خره و اینکه بردش رو پر کنه بره خالی نباشه ...  :D

اگه واقعا میگی مرفه بی درد نیستم این کار رو می کنی اگه نه مرفه بی دردی و خودتو زدی به اونراه...!  ^_^  @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چه کاریه آخه مگه گنج پیدا کردی؟؟  :D  

الان یه سیستم اند z170 کلا 7, 8 میلیون میشه..

بالاخره بخوای یا نخوای تا چند سال دیگه سیستمت قدیمی میشه انقدر قطعات جدید میاد

حالا چه z170 بخری چه x99 من که اگه بیام 6 میلیون پول به cpu بدم 

دلم نمیاد سیستممو روشن کنم. حالا چه برسه بیام اورکلاک یا بازی کنم.

اینهمه گیمر هستن با 6700k بازی میکنن میشکلی داشتن؟؟؟

ویرایش شده توسط a.m.d
لینک به دیدگاه

باشه

6950x 6.000.000 یه مه دیگه میاد

4×8 G.Skill Trident Z 3200mz 32GB

موجود نبود اگه بازارم رفتید نبود دوتا2×8 G.Skill Trident Z 3200mz 16GB بگیری که سر هم بشه 32

Samsung 950 Pro PCIe NVMe M2 SSD - 512GB این دیگه اخرشه خیلی خوبه 1.700.000

Samsung 850 PRO 512GB SATA3 اینم خوبه 810.000

Corsair HX1000i 80Plus Platinum Power Supply اینم پاور بین هشتصد تا یک ملیون قیمت داره

سلام امیر جان مرسی داداش.من الان یه چیزی تازه متوجه شدم.من قبلا نظرم روو مادربرد چیپست z170 بود ولی چون میخوام کارت gtx1080 sli کنم نمیتونم از همه قدرت ۱۰۸۰ استفاده کنم چون اسلات دوم روی 16x و اسلات دوم 8x کار میکنه به خاطر همین رفتم روو پلتفرم x99 ولی الان داشتم تحقیق میکردم که این مادربرد و دیدم ببین من اشتباه میکنم یا نه این مادربرد میگم gigabyte ga_z170x g1 gaming این مادربرد توضیحات نوشته تا اسلات سوم به صورت 16x کار میکنه یه نگاه بندازید ببینید من درست میگم چون اگه چیپست z170 با این مشخصات باشه خیلی بهتره من عاشق اور کردن ۶۷۰۰k خیلی خوب میشه اگه اینطوری باشه

لینک به دیدگاه

سلام امیر جان مرسی داداش.من الان یه چیزی تازه متوجه شدم.من قبلا نظرم روو مادربرد چیپست z170 بود ولی چون میخوام کارت gtx1080 sli کنم نمیتونم از همه قدرت ۱۰۸۰ استفاده کنم چون اسلات دوم روی 16x و اسلات دوم 8x کار میکنه به خاطر همین رفتم روو پلتفرم x99 ولی الان داشتم تحقیق میکردم که این مادربرد و دیدم ببین من اشتباه میکنم یا نه این مادربرد میگم gigabyte ga_z170x g1 gaming این مادربرد توضیحات نوشته تا اسلات سوم به صورت 16x کار میکنه یه نگاه بندازید ببینید من درست میگم چون اگه چیپست z170 با این مشخصات باشه خیلی بهتره من عاشق اور کردن ۶۷۰۰k خیلی خوب میشه اگه اینطوری باشه

درود

باید دنبال بردهای Z170 با چیپست PLX باشید . معمولا از چیپ PEX8747 برای راه اندازی دو اسلات  PCI در حالت X16 استفاده ميشه .......

نمونه بردهایی که این چیپ رو دارند :

ASUS Z170-WS

GIGABYTE Z170X-Gaming G1

GIGABYTE Z170X-SOC FORCE

EVGA Z170 Classified

MSI Z170A Gaming M9 ACK

ASRock Z170 OC Formula

ویرایش شده توسط Service Manual
لینک به دیدگاه

دوست عزیز

در بازی های روز که با Dx-12 هستن همشون به مرور فشار از روی پردازنده کمتر میشه و نیازی نیست که 3 میلیون تومن :wacko:  :wacko: برای پردازنده هزینه کنید

اگر هم تصمیم قطعی بر sli دارید می تونید مادربرد هایی مثل GIGABYTE Z170X-Gaming G1 انتخاب کنید

ضمنا  1080 انویدیا از sli 2-way بیشتر پشتیبانی نمی کنه !

راستی یادم نره

تو هر وضوح و کیفیتی که می خواید بازی کنید 16 گیگ رم کفایت می کنه :)

ویرایش شده توسط MiG.MiG...!
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
در در 1395/03/22, 11:42:43، mohsenzare1998 گفته است :

سلام 

ببخشید اون که مادربرد میزنه اسلات سوم و ... روی 16 x کار میکنه درسته ؛ مثلا توی بردی مثل  Asus C612 Z10PE-D8 WS که 7 تا گرافیک میخوره روی همشون زده که تا 16x ساپورت میکنه ؛ ولی اگه شما نهایتا 2 تا زئون هم بندازین روی این مادربرد که جمعا 80lane pcie3 میشه عملا نمیتونین بیشتر از 5 تا گرافیک با 16x استفاده کنین و بعضی از اونها میشن 8x . 

توی هر سری پردازنده اینتل بغیر از سری x مثلا 6700k یا 7700k یا 4790k  بیشتر از 16lane روی برد جواب نمیده و اگه 2تا گرافیک استفاده بشه روی 8x و اگه مثلا 3تا استفاده بشه یکیش میشه 8x و 2تای دیگه میشه 4x . 

البته باید توجه کنین که روی بردهای جدیدتر که از حافظه m2 و u2 استفاده میشه هرکدوم 4lane از cpu رو میگیرن و علنا شما 8lane از سی پی رو رو به اینها باید اختصاص بدین تا بتونین از تموم سرعت اونا استفاده کنین . 

توی سری x از core i7 ها هم 6800k و 5820k رو باید توجه کنین که 28lane هست و اگه شما میخواین از 2 گرافیک با حداکثر قدرت رندرینگ استفاده کنین باید سری بالاتر از اونا بخرین . هرچند بعضی از سایتای معروف هم با مثلا 6800k دوتا 1080 رو sli میکنن ، درحالیکه تفاوت قیمت 6800 از 6850 فقط حدود 300 تا 400 تومن هست ولی 12lane کمتر میده و 100% کارایی کمتری تو حالت multi gpu به اشتراک میذاره  .

لینک به دیدگاه

در در 1395/03/18, 18:23:07، mohsenzare1998 گفته است :

منم اگه هر 3 سال 15 تومن سیستم میبستم تو کتم نمیرفت مرفه بی درد باشم

دوستی دارم  با 2600k که برمیگرده به 5 سال پیش هنوز به مشکل بر نخورده حالا شما x99 میبندی واسه 3 سال !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

منم اگه هر 3 سال 15 تومن سیستم میبستم تو کتم نمیرفت مرفه بی درد باشم

دوستی دارم  با 2600k که برمیگرده به 5 سال پیش هنوز به مشکل بر نخورده حالا شما x99 میبندی واسه 3 سال !

2600k چیه ، دوستانی دارم که با e8400 سوکت 775 ، gta v بازی کردن

اینتل هر ساله سوکت میده که اونم حداکثر 5 الی 10 درصد افزایش کارایی داره

خیلی از کاربرانی که سوکت x99 برای گیمینگ میبندن واسه پز دادنه ، پول یه ماشین صفر خرج سیستم میکنن

وگرنه همون i7 هر نسل واسه sli همون نسل گرافیک کافیه و براحتی گیمینگ دو سال الی 4 سال میکشه  ، اگه اینجوری نبود هیچ وقت اینتل رو بردهاش قابلیت sli تعبیه نمیکرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...