رفتن به مطلب

مشکل با کیبرد COUGAR 200K

Recommended Posts

سلام دوستان مدتییه که با کیبرد COUGAR 200K  مشکل پیدا کردم

وقتی باهاش کاری میکنم بعد از مدتی از کار میافته و مجبور میشم usb رو از کیس بکشم و دوبازه به کیس متصل کنم

واقعا دیگه خسته شدم خیلی اذیت میکنه

مشکل کجاست؟ به گارانتی تحویل بدم؟

لینک به دیدگاه

جای دیگه هم کیبوردتون رو امتحان کردین؟ شاید مشکل از کیبوردتون نباشه، شاید از ویندوز باشه، یا مادربورد. توصیه میکنم حتما جای دیگه امتحان کنین.

لینک به دیدگاه

جای دیگه هم کیبوردتون رو امتحان کردین؟ شاید مشکل از کیبوردتون نباشه، شاید از ویندوز باشه، یا مادربورد. توصیه میکنم حتما جای دیگه امتحان کنین.

امتحان نکردم تو ویندوز قبلیم هم این مشکل رو داشتم

اما موسم مشکلی نداره فکر نکنم نرم افزاری باشه یا ربطی به کیس داشته باشه

لینک به دیدگاه

منم موسم اینطور شده بود بعد چند وقت سوخت :(

به سوکت های usb دیگه مادربردتون متصل کنید ببینید مشکلی داره یا نه

توی ویندوز اروری بعد ازمتصل کردن usb نمیده؟

لینک به دیدگاه

من مشکل مشابهی داشتم مشکلم این بود که یه مدت از کیبرد استفاده نمیکردم خاموش میشد کاشف به عمل اومد مشکل از برق بدنه کیس بود اگه کیستون استاندارد نیست مشکل برق بدنه رو هم در نظر بگیرید.

لینک به دیدگاه

Man ye modele 700k daram hamin moshkel ro dasht.

Driver keyboard ro pak kunid dobare nasb kunid va profile ro reset kunid. Moshkel hal mishe.

Sent from my iPad using Tapatalk

Kullan man ba in keyboard 700k kheili be moshkel barkhurdam khudaro shokr bartaraf shod. Vali ba in pooli ke dadam razi tar boodam razer ya logitec begiram.

لینک به دیدگاه

Driver keyboard ro pak kunid dobare nasb kunid va profile ro reset kunid. Moshkel hal mishe.

Sent from my iPad using TapatalkKullan man ba in keyboard 700k kheili be moshkel barkhurdam khudaro shokr bartaraf shod. Vali ba in pooli ke dadam razi tar boodam razer ya logitec begiram.

داداش لطفا فارسی جواب بچه هارو بده و یه نگاه به قوانین فروم بنداز دمت گرم
لینک به دیدگاه

منم موسم اینطور شده بود بعد چند وقت سوخت :(

به سوکت های usb دیگه مادربردتون متصل کنید ببینید مشکلی داره یا نه

توی ویندوز اروری بعد ازمتصل کردن usb نمیده؟

امتحان کردم مشکل از کیبرده وقتی خود به خود قطع میشه گوشه پایین یه ارور میزاره

اما وقتی خودم usb رو میکشم اون ارور رو نشون نمیده

من مشکل مشابهی داشتم مشکلم این بود که یه مدت از کیبرد استفاده نمیکردم خاموش میشد کاشف به عمل اومد مشکل از برق بدنه کیس بود اگه کیستون استاندارد نیست مشکل برق بدنه رو هم در نظر بگیرید.

بیشتر توضیح بدین چیکار کنم؟

Kullan man ba in keyboard 700k kheili be moshkel barkhurdam khudaro shokr bartaraf shod. Vali ba in pooli ke dadam razi tar boodam razer ya logitec begiram.

داداش ویندوز من 10 و خیلی اشنایی ندارم از کجا درایو کیبرد رو پاک کنم؟ و از کجا دوباره نصبش کنم؟

ویرایش شده توسط Amir 18
لینک به دیدگاه

كلا نصب كردين اون درايور اصلي كه تو سايت هست يا روى cdهست؟

اگر نكردين يك درايور آخرين ورژن 200k حتما انگليسى از سايت cougar دانلود كنيد. و پروفايل اصلى رو ريست كنيد از توى برنامه اى كه نصب كرديد. هرچند با توضيح آخر شما من فكر ميكنم همونطور كه دوستان گفتن بايد حتما روى سيستم ديگه تست كنيد. و در آخر هم گرانتى.

ویرایش شده توسط m.dehghi
لینک به دیدگاه

كلا نصب كردين اون درايور اصلي كه تو سايت هست يا روى cdهست؟

اگر نكردين يك درايور آخرين ورژن 200k حتما انگليسى از سايت cougar دانلود كنيد. و پروفايل اصلى رو ريست كنيد از توى برنامه اى كه نصب كرديد. هرچند با توضيح آخر شما من فكر ميكنم همونطور كه دوستان گفتن بايد حتما روى سيستم ديگه تست كنيد. و در آخر هم گرانتى.

دوست عزیز این کیبرد من نرم افزاری نداره تو سایت خودش هم از مدل 300 به بالا نرم افزار کیبرد وجود داره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این کیبرد من نرم افزاری نداره تو سایت خودش هم از مدل 300 به بالا نرم افزار کیبرد وجود داره

اون ارور رو میشه بنویسید؟

یه اروری که نوشته ...usb recognizing میده؟

لینک به دیدگاه

اون ارور رو میشه بنویسید؟

یه اروری که نوشته ...usb recognizing میده؟

61hzr8panxriggow5ka5.jpg

این نکته رو هم اظافه کنم کیبرد من 7 نور داره گاهی وقت ها وقتی میخوام چراغ کیبرد رو خاموش کنم کیبرد از کار میافته اینم شدیدا رو مخه

لینک به دیدگاه

61hzr8panxriggow5ka5.jpg

این نکته رو هم اظافه کنم کیبرد من 7 نور داره گاهی وقت ها وقتی میخوام چراغ کیبرد رو خاموش کنم کیبرد از کار میافته اینم شدیدا رو مخه

اگه هنوز گارانتی داره ببرش گارنتی 

من مشابه این ارور رو داشتم  ولی خب گارانتی نبود و موس سوخت 

لینک به دیدگاه

اگه هنوز گارانتی داره ببرش گارنتی 

من مشابه این ارور رو داشتم  ولی خب گارانتی نبود و موس سوخت 

مشکل اینجاست گارانتی ببرم وصل کنن میگن این که سالمه

در کل مرسی داداش زحمت دادی

لینک به دیدگاه

مشکل اینجاست گارانتی ببرم وصل کنن میگن این که سالمه

در کل مرسی داداش زحمت دادی

خب به یه دستگاه دیگه مثل لپ تاپ بزن اگه سالم بود مشکل از برق کیس هست 

لینک به دیدگاه

درسته من عاشق محصولات کوگار هستم ولی کیبورد 200K مثل فرزند نامشروع میمونه هیچیش به محصولات باکیفیت کوگار نرفته، من هم یدونه از همین کیبورد داشتم 3-4 ماهی کار کرد بعدش رنگ دکمه ها کلا رفت(این مورد شامل گارانتی میشه) یه دونه از دکمه هاش هم خراب شد، بردم گارانتی گرین برام تعویضش کردن من هم فروختمش!  اصولا نور بک لایتش بعضی مواقع یه سری مشکل ایجاد می کرد ولی از کار نیفتاده بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...