رفتن به مطلب

انتخاب مادربرد برای سی پی یو Phenom II X4 940 3.0GHz

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من یه سی پی یو Phenom II X4 940 3.0GHz دارم و میخوام یه مادربرد پیشرفته تا 200تومن براش بخرم. پیشنهادتون چیه؟( یه مقدار بالاتر هم موردی نداره)

باسپاس

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این بوردها که سی پی یو منو ساپورت نمیکنه. مال من +AM2 هستش و بوردهای بالا AM3 ساپورت هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

من یه سی پی یو Phenom II X4 940 3.0GHz دارم و میخوام یه مادربرد پیشرفته تا 200تومن براش بخرم. پیشنهادتون چیه؟( یه مقدار بالاتر هم موردی نداره)

باسپاس

با سلام پیشنهاده من :

200 تومن باسه مادربورد سوکت AMD خیلی زیاده به نظر بنده شما یه ASROCK 870 EXTREME 3 با 115 تومان تهیه کنید cpu تون رو هم بفروشید و یه 6 هسته ای بخرید و روی مادربورد نصب کنید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این بوردها که سی پی یو منو ساپورت نمیکنه. مال من +AM2 هستش و بوردهای بالا AM3 ساپورت هستن

درود

دوست عزیز مادربرد AM3 ساپورت پردازنده های +AM2 رو هم کاملا ساپورت میکنه و مادربرد های مذکور کاملا پردازنده مد نظر شما رو پشتیبانی خواهد کرد.ضمنا بهتر بود بودجه مورد نظرتون هم بفرمایید تادقیق تر بتونیم بهتون مشاوره بدیم

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز مادربرد AM3 ساپورت پردازنده های +AM2 رو هم کاملا ساپورت میکنه و مادربرد های مذکور کاملا پردازنده مد نظر شما رو پشتیبانی خواهد کرد.ضمنا بهتر بود بودجه مورد نظرتون هم بفرمایید تادقیق تر بتونیم بهتون مشاوره بدیم

خیر cpu های940 و 920 استثنا اند این سی پی یو ها کنترلر ddr3 ندارند.

لینک به دیدگاه

دوستان اگه یه سری به سایت اصلی سازندگان مادر برد بزنید و توی مشخصات هر مادربرد قسمت CPU SUPPORD LIST رو بخونید متوجه میشید که بردهای جدید 940 رو ساپورت نمیکنن.

باسپاس

لینک به دیدگاه

درود

اقا منو ببخشيد كاملا متوجه مدل CPU نشدم و اصلا براي اين CPU مادربورد نخريد بهتره . و CPU رو بفروشيد و به جاش يه چيز جديدتر خريداري كنيد . اين پيشنهاديه كه من ميدم و منو از بابت اشتباها ببخشيد

لینک به دیدگاه

درود

اقا منو ببخشيد كاملا متوجه مدل CPU نشدم و اصلا براي اين CPU مادربورد نخريد بهتره . و CPU رو بفروشيد و به جاش يه چيز جديدتر خريداري كنيد . اين پيشنهاديه كه من ميدم و منو از بابت اشتباها ببخشيد

خواهش میکنم دوست عزیز

منم همین قصدو دارم و میخوام بایه سیستم ببندمش و بدمش دست مشتری و خودم 970 و شایدم 6هسته ای بخرم.

باسپاس

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...