رفتن به مطلب

تنوع ظاهری کیس های کورسیر اما سیاست قیمت یکسان و اما ....تخت جمشید

Recommended Posts

آقا همه رو یه قیمت بزنه خوشکل هاش رو میبرن بقیه رو دست باد میکنه.

خوب بقیه رو نیاره،همین خوشگل ها رو زیاد بیاره و قیمت معقول بزنه در عوض بیشتر میفروشه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

و جای تعجب داره که چرا لیون کامپیوتر باسابقه و حرفه ایی با علم به این که گرون فروشی میشه باز بخاطر مشتری با تخت جمشید مخالفت نمیکنه یا حد اقل مشتری ها رو اگاه نمیکنه

چون مربوط به کیس هست اینجا جا داشت راجب این قطعه مهم صحبت بشه

لیون تکی هیچ کاری از دستش بر نمیاد باید کل بازار همصدا بشن که متاسفانه جو گرون فروشی حاکم در بازار و کاسبهای ..... 99% دست به این کار نمیزنن اون 1% منصف هم جرات نمیکنن

کسی مجبور نکرده کرس ایر رو بخرید این بار وارداتی بیتفنیکس توسط لیون قیمت و کیفیت بهتری داره و تو رنج 120-130 تومن کیس معکوس با درب پلکسی گیرت میاد :-?

لینک به دیدگاه

جناب آتر یک شبه نمیشه کوه تکون داد...نه مشکل رو می شه با دور زدن کوه حل کرد نه می شه کوه رو کلا با خاک یکسان کرد.(ما نه می خوایم این شرکت ها از بین برن و نه می خوایم این شرکت ها از ما سواری بکشن!)ما کم کم صرف چند وقت شاید یکی دو سال و شاید بیشتر اینقدر اعتراض و اطلاع رسانی و بحث می کنیم تا از میون این کوه بلاخره یه جاده ای بسازیم(این جاده یعنی یه قیمت منصفانه که هم شرکت سود کنه،هم فروشنده سود کنه و هم خریدار بهش فشار نیاد)...ما برای درست کردن وضعیت قیمتی برخی از کالا های بازار کامپیوتر شاید 300 تا تاپیک دیگه مثل این لازم داشته باشیم...تاپیک ما برای گرین همچین هم بی تاثیر نبود کیس Z7 قیمتش کمی سقوط کرد و به زیر 400 تومن رسید و شد 399 تومن.....با تفاوت هزار تومن زیر 400 تومن!...این خودش یه شروعه...اگه فردا گرین دوباره شروع به دادن قیمت های منصفانه و خوب کرد چرا نخریم؟ بعضی از محصولاتشون هنوزم قیمت خوبی داره مثل فن های Cougar فن 15 دلاری رو 37 تومن میفروشن چرا نخریم؟...جنسی رو که به قیمت خوب میدن چرا نخریم؟ ما نخریم یکی دیگه می خره ما ضرر می کنیم...

هر کسی از یه برند خوشش میاد

بخر خوبشم بخر اما هر قطعه ایی مشابه هم داره

اگر دیدی گرونه نخر باور کن مجبورن به قیمت پایین بفروشن

من خریدم فروختم دیگه هم گرون نمیخرم اون موقع که همین dukase قیمت 210 داشتن میفروختن کمی تحقیق خریدم 180 تومن که الان به اسم تخفیف ویژه دارن قیمت اصلی میفروشن

گرین یه مثبت چاق داره اونم خدماتشه ،چون برام پیش اومده میگم حتی یه پیچ خواستم خود خیلی محترمانه به عنوان خدمات دادن

یه کابل خواستم موجود داشتن ،در کیس x8 خواستم گفتن برا شما تهیه می کنیم

فقط یه سیاست بد اولش محصولاتش ارزونه بعد یه مدت بی دلیل گرون میشه

دیپ کول بدون هیچ ادعایی داره قطعه میفروشه

ایرکول و ردمکس هم خوبن

اما تخت جمشید و عقیق رایانه با محصولات انرمکس انگار از دماغ فیل افتادن

عقیق رایانه که همش در حال وارداته هیچ وقت موجودی نداره خدمات هم نداره کافیه ازش یه کابل پاور بخوای ،سریع میگن با جناب مهندس هماهنگ کنید ،کلا هیچ وقت مهندس نیست ،

شاید هول بزنن بگن بخرین تا تموم نشده ،اخه با چه قیمتی،و راه بدی منتظرن جا کنن ،

مشتریش نباشه، مجبورن ارزون بفروشن

مطمین باش اونی که میخره پ گرونم میخره ضرر میکنه نه اونی بهترین روبا قیمت خوب خریده

البته دو سه مدل کیس از کورسیر داشتم‌ سابقه ش هست

چیز دندون گیری نیست که کیس های دیگه نداشته باشن ،طی اماری هم که از مادینگر ها دیدم نظرشون اینه که کیس هاش قدیمی شده

الان کیس های in win و nzxt رو بورسن از همه اقتصادی تر یه مدل دیپ کول هست که رادیات و خنک کننده روش هست

کورسیر قدیمه ،البته خودم زیبایی های کیس هاشو قبول دارم

اما تاموقعی قشنگ بود که in winو nzxt مدل های جدید نداشتن الان دیگه پول بالا کورسیر دادن اشتباهه

ویرایش شده توسط car20pc.ir
لینک به دیدگاه

درود آقا پوریا

توی کشور ما از هر کسی و چیزی انتقاد کنی، با می‌شه توهین به مقدسات یا تخریب. باید پلهایی باشه تا مصرف کننده و مغازه‌دار و واردکننده بتونن با هم ارتباط داشته باشند. یکی‌ش همین انجمنها هست که بد نیست شرکتهای بزرگ هم درش حضور پیدا کنند. مصرف کننده وقتی ابهامی براش پیش می‌آد کجا مطرح کنه و پاسخ بگیره؟ دست کم اینجا با هم اندیشی ممکنه توضیحی یافته بشه، این وسط چند تا نق هم طبیعی هست و نباید پرسش اصلی رو تحت‌الشعاع قرار بده. ما نمی‌خوایم و نمی‌تونیم تخت جمشید و الخ رو تعطیل کنیم. قصد من و برخی از دوستان از ورود به این بحثها ترویج و معرفی کسب‌وکار منصفانه است.

اگر راجب وارد کننده صحبت میشد

اولش مینوشتم تجارت و تاجران

اسم نماینده رسمی کورسیر رو یدک میکشه

مثل اینه بگن شرکت ما نماینده رسمی ایسوس هست و هیچ کدوم از سیاست های خود ایسوس رو رعایت نکنه

و فقط در مورد باربری توضیح بدن

ببین اگر قرار بر این ها باشه ،امروزه خرید از سایت های اصلی قطعه های کامپیوتری راحت شده و به صورت مستقیم ارسال میشه

اما حرف سر نمایندگی رسمی کورسیر هست ،اگر قراره سیاست خودش رو پیش بره تو قیمت گذاری ،چه فاییده داره مهم اینجاست واسه معرفی محصولاتش لینک مستقیم خود کورسیر رو ارایه داده

اگر بین یه دلال و نمایندگی رسمی هیچ تفاوتی نیست

خب چرا با این عنوان نون تاجر ها کساد میکنن

اگر بین خرید مستقیم از سایت اصلی از نظر هزینه و قیمت خدمات تفاوتی نباشه چه اسراری هست از تخت جمشیدبخریم ،

لازم بگم که کیس 75D و 780T رنگ مشکی توسایت کورسیر یه قیمت دارن

اما اینجا لیون کامپیوتر کیس 750D رو قیمت زده بود ۶۹۹ هزار تومن و 780T رو زده ۸۹۹ هزار تومن و رنگ دیگه ام نداشت جز مشکی

خب این بخاطر این نیست تخت جمشید همرو یه قیمت خریده اونم تک رنگ مشکی و اینجا حسابی از جیب مردم سود کرده ‌.

مهم ترین سوالی که پیش میاد

ایا تفاوتی بین تخت جمشید و یه دلال و وارد کننده معمولی هست یا نه ؟؟؟؟؟

درود،

دوستان شاید درست نباشه من اینجا پست بدم ولی چندتا نکته رو بگم که البته فقط نظر شخصیه خودمه...

عزیزان نمی دونم چرا ولی از 10 سال پیش هم توی اینترنت بوده ولی جدیداً خیلی زیاد شده که به وارد کننده ها و تولید کننده های کالا ها اینجور نقدهای تند و بعضاً غیر فنی داده می شه.

شما نظرتون رو فقط از دید خودتون می دید و نتیجه گیری اشتباه می کنید. برای مثال برای واردات کیس وزن بسیار بسیار مهم هستش، وزن ها بازه دارن، مثلاً 5 تا 10 کیلو 20 دلار گمرک می خوره، 10 تا 15 کیلو 35 دلار گمرکش می شه، و چند گرم و کیلو اینور و اون ور می تونه 50 هزار تومن توی قیمت یک کیس تاثیر مستقیم بگذاره.

دومین نکته تعداد کیس ها و رنگ اون هاست، معمولاً اینجور وارد کننده ها مثلاً از کیس X که رنگ متعارف داره و خوش فروشه 100 تا میارن و از کیس Y که رنگ خاص داره و مشتری خاص هم داره 1 دونه میارن و اگر فروشنده رنج قیمتی جدا برای محصولاتش داشته باشه برای کالای خاصش بایستی سود بیشتری در نظر بگیره.

من طرفداری شرکت تخت جمشید رو نمی کنم، فقط دارم می گم اینقدر تاپیک های تخریبی برای تولیدکننده ها و وارد کننده های سخت افزارها نزنید(منظورم داخلی ها هستند، نه اینتل و AMD و ...)

قطعاً نقدها می تونند تا جایی سازنده باشند ولی فردایی رو بدون تخت جمشید، گرین، آواژنگ، ماتریکس و ... فرض کنید. فقط فرض کنید چه اتفاقی ممکنه بدون این شرکت ها بیفته. هر شرکتی یک سیاستگذاری برای قیمت هاش داره، شما اگر کالایی رو نمی تونید با قیمت دلخواهتون بخرید، به دلیل مسائل و مشکلات اقتصادی، با زدن تاپیک های تخریبی چیزی درست نمی شه. بایستی دنبال دلیل بگردید، نه اینکه بگید فلان شرکت دزده و ...

@};-

Sent from my D826 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من اون اولم گفتم تخت جمشید دزده...از همون اول قیمتای نجومی وارد کرد محصولاتشو فکر کرد خبریه...کیس 760 رو اورده بود 900 تومن...خو اگه نمایندگی هستی عین آدم وارد کن...نیستی بیخیال کورسیر شو..این دزدی ها چیه تو روز روشن؟خوبه عده کثیری از افرادی که اینجور محصولات رو میخرن(به جز اونایی که پولشون از پارو بالا میره) یه کمی اطلاعات دارن و میرن قیمت دلاری هم میبینن مثل خود من بعدش نمیخرن وقتی همچین وضعیه...

من که از وقتی که تخت جمشید شده نمایندگی رسمی! کورسیر دیگه محصولات کورسیر رو نخریدم...مال خودشون...

درود دوست گرامی

کدوم یکی از این کاربرا که دارن انتقاد میکنن اینجوری صحبت کردن ؟

کجای فروم دیدید اینجور صحبت کنن ؟

دوست گرامی در این فروم کسی اجازه نداره به دیگران این چنین توهین کنه

و از تمام کاربران عزیز میخوام خودتون اجازه ندید از چنین الفاظی استفاده بشه و خودتون مسیول این فروم و محیطی هستید که دارید درش زندگی میکنید

با سپاس و از شما دوست گرامی میخوام رعایت کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

هر کسی از یه برند خوشش میاد

بخر خوبشم بخر اما هر قطعه ایی مشابه هم داره

اگر دیدی گرونه نخر باور کن مجبورن به قیمت پایین بفروشن

من خریدم فروختم دیگه هم گرون نمیخرم اون موقع که همین dukase قیمت 210 داشتن میفروختن کمی تحقیق خریدم 180 تومن که الان به اسم تخفیف ویژه دارن قیمت اصلی میفروشن

گرین یه مثبت چاق داره اونم خدماتشه ،چون برام پیش اومده میگم حتی یه پیچ خواستم خود خیلی محترمانه به عنوان خدمات دادن

یه کابل خواستم موجود داشتن ،در کیس x8 خواستم گفتن برا شما تهیه می کنیم

فقط یه سیاست بد اولش محصولاتش ارزونه بعد یه مدت بی دلیل گرون میشه

دیپ کول بدون هیچ ادعایی داره قطعه میفروشه

ایرکول و ردمکس هم خوبن

اما تخت جمشید و عقیق رایانه با محصولات انرمکس انگار از دماغ فیل افتادن

عقیق رایانه که همش در حال وارداته هیچ وقت موجودی نداره خدمات هم نداره کافیه ازش یه کابل پاور بخوای ،سریع میگن با جناب مهندس هماهنگ کنید ،کلا هیچ وقت مهندس نیست ،

شاید هول بزنن بگن بخرین تا تموم نشده ،اخه با چه قیمتی،و راه بدی منتظرن جا کنن ،

مشتریش نباشه، مجبورن ارزون بفروشن

مطمین باش اونی که میخره پ گرونم میخره ضرر میکنه نه اونی بهترین روبا قیمت خوب خریده

البته دو سه مدل کیس از کورسیر داشتم‌ سابقه ش هست

چیز دندون گیری نیست که کیس های دیگه نداشته باشن ،طی اماری هم که از مادینگر ها دیدم نظرشون اینه که کیس هاش قدیمی شده

الان کیس های in win و nzxt رو بورسن از همه اقتصادی تر یه مدل دیپ کول هست که رادیات و خنک کننده روش هست

کورسیر قدیمه ،البته خودم زیبایی های کیس هاشو قبول دارم

اما تاموقعی قشنگ بود که in winو nzxt مدل های جدید نداشتن الان دیگه پول بالا کورسیر دادن اشتباهه

پیشنهاد می کنم این تاپیک که یکی از چندین و چند تاپیک در مورد خدمات گرین هستش رو بخونید...

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59159&hl=cougar+200k

گرین خدماتش نسبت به قبل به نظر من افت داشته...یه موقعی بود پاوری که 1 سال و نیم کار کرده بود یا یه هزینه ی جزئی همونجا توی چند روز تحویل می دادن..حالا پاوری که 1 هفتس خریداری شده رو هم می گن باید حتما بره تهران هماهنگ بشه بعد آخر سر هم یا همون رو تعمیر می کنن یا با جنس تعمیری می خوان عوض بکنن ...بهترین چیزی که از سال های قبل خدماتشون نگه داشتن اینکه ایام تعطیل خدمات میدن...

جناب چیزی به اسم نمایندگی رسمی معنی نداره...ااگه به سایت اصلی ایمیل زدید می گه ما در ایران نماینده نداریم همه Supplier هستن...قیمت گذاری نحوه ی خدمات و فروش همه به عهده ی همون تامین کننده اون مارک در ایران هستش.تنها شرکتی واقعا در ایران فروشنده ی رسمی داره DeepCool هستش که اگه برید داخل سایت اصلی Deepcool می تونید فروشنده های رسمیشون توی ایران رو پیدا کنید.

به نظر من اگه محصولات Corsair کاهش قیمت داشته باشه ارزش خرید داره.قیمت هاشون فراتر از انتظار و یه قیمت مطلوب هستش.

لینک به دیدگاه

شاید هم رو این حساب گرون میدن:

که خب کسی نیس به غیر ما وارد کنه پس هر چه گران تر بهتر!

و از کیفیت خوب کورسیر استفاده میکنن

به نظرم گرین با این وضع گارانتی صد در صد بهتره

گرین جان :Not Worthy:

ویرایش شده توسط hamid-tala
لینک به دیدگاه

در این که «تخت جمشید» گرون فروشه، شکّی نیست، ولی صرفاً قیمت «لیون کامپیوتر» رو ملاک قرار ندید. مثلاً پاور HX850i رو زمانی که لیون ۷۶۲ می داد، من از بازار ۷۱۷ خریدم.

نکته ی دیگه این که قیمت سایت Corsair مدّ نظر نباشه. مثلاً H115i تقریباً ۱۷۵ دلار قیمت خورده و در ایران ۵۳۵ می فروشن که طبیعتاً ممکن نیست، ولی به قیمت newegg میخوره. (۱۵۰$)

قیمت اغلب اجناس دیگه هم در سایت «کورسیر» بسیار بیشتر از Amazon و Newegg هست.

پس قیمت 750D و 780T در سایت های دیگه همچون newegg سی دلار تفاوت دارن که حدوداً ۱۰۰ تومن میشه و زمانی که 780T توی تخفیف بود، همین ۱۰۰ تومن با 750D اختلاف داشت.

در ضمن، چند پست قبل تر هم در مقایسه ی کیس ها و پاور های Corsair با Green تفاوتی قائل نشده بودید. لطفاً «جوک» نگید.

با حال گفتی!

تو پاور حرف هایی داره اما گرین همیشه هدفش میانه بازار بود چونکه قیمتش معمولا نسبت به رقبا بهتر هست اما به شخصه از طراحی محصولاتش خوشم نمیاد! همه سلیقه ای رو پوشش نمیده

لینک به دیدگاه

با حال گفتی!

تو پاور حرف هایی داره اما گرین همیشه هدفش میانه بازار بود چونکه قیمتش معمولا نسبت به رقبا بهتر هست اما به شخصه از طراحی محصولاتش خوشم نمیاد! همه سلیقه ای رو پوشش نمیده

کورسیر هم همش از یه طرح پشتیبانی میکنه همینطور nZxt هیچ کدوم تنوع ندارن ،گرین همه کیس هاش با هم تفاوت داره البته طرح ها زیبا نیست

بگذریم که x9 یه نمونه جهانی داره و خیلیا این مدل رو با برند دیگه استفاده میکنن اما نام گرین روشه قیمتش هم با نام گرین تعیین شده و نمونه x9 با برند دیگه تو یه کشور دیگه گرونتر فروخته میشه خب این قیمت ارزونترش به نفع ماست

اما اما کورسیر الان میان میندازن گردن گمرک و ترازوهای گمرکی

بنده خداها از فکر مردم و نگرانی خواب خوراک ندارن که

گروه مهندسین تخت جمشید که

در این که «تخت جمشید» گرون فروشه، شکّی نیست، ولی صرفاً قیمت «لیون کامپیوتر» رو ملاک قرار ندید. مثلاً پاور HX850i رو زمانی که لیون ۷۶۲ می داد، من از بازار ۷۱۷ خریدم.

نکته ی دیگه این که قیمت سایت Corsair مدّ نظر نباشه. مثلاً H115i تقریباً ۱۷۵ دلار قیمت خورده و در ایران ۵۳۵ می فروشن که طبیعتاً ممکن نیست، ولی به قیمت newegg میخوره. (۱۵۰$)

قیمت اغلب اجناس دیگه هم در سایت «کورسیر» بسیار بیشتر از Amazon و Newegg هست. (چرا؟)

پس قیمت 750D و 780T در سایت های دیگه همچون newegg سی دلار تفاوت دارن که حدوداً ۱۰۰ تومن میشه و زمانی که 780T هم توی تخفیف بود، همین ۱۰۰ تومن با 750D اختلاف داشت.

در ضمن، چند پست قبل تر هم در مقایسه ی کیس ها و پاور های Corsair با Green تفاوتی قائل نشده بودید.

حتّی یکی از دوستان نوشته بود تفاوتی بین Green Z7 و مثلاً 780T نیست!

لطفاً «جوک» نگید.

کیس های گیرین و دیپ کول وnzxt انعطاف بیشتری دارن برای تغییر و ماد و دستکاری

اما کورسیر اصلا اختصاصی وانحصاری هست یعنی فقط ظاهر فابریک استفاده کن

به نظر من کیسی که نشه دست کاریش کرد یعنی جعبه تخم مرغ

لینک به دیدگاه

کورسیر هم همش از یه طرح پشتیبانی میکنه همینطور nZxt هیچ کدوم تنوع ندارن ،گرین همه کیس هاش با هم تفاوت داره البته طرح ها زیبا نیست

بگذریم که x9 یه نمونه جهانی داره و خیلیا این مدل رو با برند دیگه استفاده میکنن اما نام گرین روشه قیمتش هم با نام گرین تعیین شده و نمونه x9 با برند دیگه تو یه کشور دیگه گرونتر فروخته میشه خب این قیمت ارزونترش به نفع ماست

اما اما کورسیر الان میان میندازن گردن گمرک و ترازوهای گمرکی

بنده خداها از فکر مردم و نگرانی خواب خوراک ندارن که

گروه مهندسین تخت جمشید که

کیس های گیرین و دیپ کول وnzxt انعطاف بیشتری دارن برای تغییر و ماد و دستکاری

اما کورسیر اصلا اختصاصی وانحصاری هست یعنی فقط ظاهر فابریک استفاده کن

به نظر من کیسی که نشه دست کاریش کرد یعنی جعبه تخم مرغ

با این نظرت مخالفم، کورسیر کیس خواص نداره اما تنوع خوبی داره! بعضی کیس ها در حدی جذاب هستن که مادینگ دیگه معنی نمیده، مثلا InWIn و Lian-li، البته دست ما ازشون کوتاه هست :D

نو طراحی یه چیزی هست به اسم امضا طراح، یعنی اصولی که همیشه تو طراحی ثابت هست و مشخص میکنه کار اون شخص هست، این که شما میگی مثل هم هستن امضا شرکت هست

تقریبا با اطمینان میتونم بگم کل کیس های گرین ریبرند هستند (البته با کیفیت ساخت پایینتر) و خودش طراحی نکرده! فقط لگوی خودش رو زده، کیس x9 هم یکی از این کیس ها هست و هیچ ارزنی بی دلیل نیست! نمونه کیس های اصلی رو بچه ها تو این فروم گذاشتن قبلا

درکل از نظر من محصولات گرین چیز خواصی نداره، فقط بخاطر خدمات پس از فروش و قیمت پایین تونسته جای خودش رو باز کنه!

منم قبلا 780T داشتم و مثل شما فکر میکردم اما یکم بیشتر گشتم متوجه شدم هیچ کیسی محدودیت نداره، سلیقه شما و ابزاری که در اختیار دارید محدودیت داره! اسم بیار من عکس ماد شده رو میدم بهت، البته چون طراحی نزدیک هم هست کار من آسونتر هم میشه :D

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

با این نظرت مخالفم، کورسیر کیس خواص نداره اما تنوع خوبی داره! بعضی کیس ها در حدی جذاب هستن که مادینگ دیگه معنی نمیده، مثلا InWIn و Lian-li، البته دست ما ازشون کوتاه هست :D

نو طراحی یه چیزی هست به اسم امضا طراح، یعنی اصولی که همیشه تو طراحی ثابت هست و مشخص میکنه کار اون شخص هست، این که شما میگی مثل هم هستن امضا شرکت هست

تقریبا با اطمینان میتونم بگم کل کیس های گرین ریبرند هستند (البته با کیفیت ساخت پایینتر) و خودش طراحی نکرده! فقط لگوی خودش رو زده، کیس x9 هم یکی از این کیس ها هست و هیچ ارزنی بی دلیل نیست! نمونه کیس های اصلی رو بچه ها تو این فروم گذاشتن قبلا

درکل از نظر من محصولات گرین چیز خواصی نداره، فقط بخاطر خدمات پس از فروش و قیمت پایین تونسته جای خودش رو باز کنه!

منم قبلا 780T داشتم و مثل شما فکر میکردم اما یکم بیشتر گشتم متوجه شدم هیچ کیسی محدودیت نداره، سلیقه شما و ابزاری که در اختیار دارید محدودیت داره! اسم بیار من عکس ماد شده رو میدم بهت، البته چون طراحی نزدیک هم هست کار من آسونتر هم میشه :D

اصلا حرفی از زیبایی نشده ،چون در مقابل سادگی هیچ چیز طاقت نمیاره در مقابل سادگی کیس های کورسیر

ببینید الان شاسی همه کیس های کورسیر یه طرح داره یعنی فقط تو اندازه و پنل ها تفاوت دارن

اشتباه میگم

مدلهای 750D ،760T ,780T

کیس های دیگه هم هست حضور ذهن ندارم اما لازم باشه نام میبرم

اینکه همه یه شکل هستن درسته ،و انحصاری.

هیچ دستکاری هم نمیشه توش انجام داد

خودم بشخصه از محفظه درایو نوری بدم میاد

اما اگر بخوای مال کورسیر رو در بیاری کلا قوطی از هم باز میشه و خراب میشه ،این یعنی جبر

یه کیس به قول همه معمولی ایرکول مدل ایر1000 و 800 کلا با پیچ به هم وصل شدن و طراحی به قدری حرفه ایی انجام شده که با کثر یه قسمت ظاهر اصلی کیس بهم نمیریزه

از طرفی هدف کورسیر ساخت کیس نمایشگاهی و ویترینی بود که خود in win وnzxt بهتر عمل کردن

اما طرح های مثل کیس های کورسیر دیگه از انحصار کورسیر در اموده

با هزینه کمتر و کمی تحقیق خیلی گزینه های بهتر و بسا کامل تر امروزه پیدا میشه کرد و اینواطمینان میدم

بحث کلی فقط فقط بخاطر قیمت گزافی هست که دوستان علاقمند به سادگی و زیبایی بابت کیس های کورسیر میدن

فکر نکنم دوستی پیدا بشه در عرض 7,8 ماه حدود 6 تا کیس تعویض کرده باشه اما کار عقلانی هم نیست اما من بخاطر علاقه باهزینه خودم انجام دادم

بخاطر همین تجربه هست که میگم

کیس های جدید دنیا چه حرفه ایی چه معمولی امروز دیگه ظاهر ساده و امکانات مشابه دارن ،و فقط تو اندازه ملاک انتخاب دارن

مهم ترین بحث هم قیمت کم بتونیم یه قطعه بی نظیر تهیه کنیم

اگر دقت کنید میبینید که در کیس های کورسیر فقط فقط از یه ابتکار کار گرفته شده

و اگر شما بخوای مدلهای فول تاور این برند رو اسمبل کنید اگر یکبار اسمبل کنید باقی رو چشم بسته انجام میدی

این یعنی انحصاری ،غیر قابل تغییر

به فرض پنل بشکنه یا مثل یکی از بچه های فرم درهای کیس به مشکل بخوره

و طبق گفته ایشون هیچ خدماتی تخت جمشید نداده و ظاهر کیس کلا بخاطر درها و پنل از بین رفته و غیر قابل استفاده شده

حالا با این شرایط شاسی کیس جعبه تخم مرغ عست یا نه.

پس گاهی اجازه اینکه بتونی تو ظاهر و داخل کیس دست کاری بشه مهمه و فقط جنبه مادینگ نداره

دقت بفرمایید هدف برتری x9 یا 780T نیست در جواب دوستان

اینکه میگن قیمت دلاری هست یا وزنی محاسبه میشه

خب کیس x9 هم طبق گفته شما ریبرند هست و ممنوم من و تایید کردید

و جای دیگه ساخته و گرین وارد کرده

خب با این وضع و از طرفی وزن سنگین تر x9 چراباز قیمت پایین تری داره

چرا طوری برنامه ریزی کردن که قیمت هاشون داخلی محاسبه بشه ،موفق هم بودن

ایا تو واردات گرین تفاوتی ایجاد میشه که تخت جمشید نمیتونه با تخفیفاتی که از کورسیر میگیره قیمت هاش رو کم کنه یا به قیمت بفروشه

یا دیپ کول چرا همیشه قیمت های پایین داره

بحث اینه

البته بگم خیلی ها هستن توان خرید کیس های معمولی ندارن چه برسه به x9 یا کورسیر

که اگر هر کدوم رو داشته باشن با خوشحالی راضی هستن

اما اگر نظر به استفاده بهترین ها هست چرابا قیمت ناعادلانه

اگر حرفی زده میشه دوستان بدونن چیز دندون گیری نیست و واسه داشتن یه کیس کورسیر عجله نکنن که فرصتی بشه برا سود جوها هر طور که میخوان با شما حساب کنن

قیمت هاش باز هم میگم از هدف دور نشیم غیر عادلانه و خودسرانه هست

خود کورسیر بین مدل های 750d ,760d 780t تو رنگ مشکی هیچ تفاوتی ایجاد نکرده از نظر قیمت فقط فقط فقط اینجا با قیمت های گرون به شما عرضه میشه

و هیچ ربطی به باربری و ترازو نداره

خود کورسیر وقتی قیمت گذاشته فکراینجاش رو کرده ویه نمایندگی رسمی بایداز سیاست ها پیروی کنه

مگر فقط نام نماینده رو یدک بکشه

وقتی احساس خطر بشه یا شروع میکنن به توجیح انکار کردن و شانه خالی کردن

و تقصیر همیشه گردن x هست اخرش هم‌ نفهمیدیم x کجاست و چیه [emoji5]

لینک به دیدگاه

حالا با توجه به دوستان که اشاره داشتن به همه ی جنبه ها ، فقط یک چیز این وسط مونده برای ما بلا تکلیف !

شاید راحت بشه کنار اومد تخت جمشید اسکی میره از بی آگاهی مردم و ...

ولی چرا لیون کامپیوتر ؟

طبق مستندات همیشه لیون کامپیوتر به نفع مشتری صادقانه عمل ممیکنه ، واقعا چرا اشاره ای تا به حال به این موضوع نداشته ؟

بی شک همه ما قبول داریم محصولات

های کورسیر بی نظیر هستن ! فک نکنم کسی از دوستان باشه که از محصولات کورسیر ناراضی باشه.

واقعا درست جایی رو گرفتن برای حرکت هایی که پول به جیب بزن!

از یکی از افراد تیم لیون به نمایندگی تقاضا دارم درباره این تاپیک که دوست عزیزمون ایجاد کردن حرف هایی بزنن !

تا تکلیف ما با وضع کنونی معلوم بشه

لینک به دیدگاه

چندین بار این مسله رو با تخت جمشید در میون گذاشتم هیچ دردی رو درمون نکرد

امیدوارم این تاپیک کار خودشو بکنه ^_^

لینک به دیدگاه

دوستانی که کیس ساده اما واقعا ارزون میخوان بنگرنf399c94ca96734c2e9c11600dc96b690.jpg

قیمت یک سوم 760T

لینک به دیدگاه

حالا با توجه به دوستان که اشاره داشتن به همه ی جنبه ها ، فقط یک چیز این وسط مونده برای ما بلا تکلیف !

شاید راحت بشه کنار اومد تخت جمشید اسکی میره از بی آگاهی مردم و ...

ولی چرا لیون کامپیوتر ؟

طبق مستندات همیشه لیون کامپیوتر به نفع مشتری صادقانه عمل ممیکنه ، واقعا چرا اشاره ای تا به حال به این موضوع نداشته ؟

بی شک همه ما قبول داریم محصولات

های کورسیر بی نظیر هستن ! فک نکنم کسی از دوستان باشه که از محصولات کورسیر ناراضی باشه.

واقعا درست جایی رو گرفتن برای حرکت هایی که پول به جیب بزن!

از یکی از افراد تیم لیون به نمایندگی تقاضا دارم درباره این تاپیک که دوست عزیزمون ایجاد کردن حرف هایی بزنن !

تا تکلیف ما با وضع کنونی معلوم بشه

درود

ما فقط در مورد کالاهایی که خودمون وارد میکنیم صحبت میکنیم و نظر میدیم

و در مورد همین موضوع قبلا پاسخهایی دادیم ، شما و هر شخص دیگری اگر واقعا دنبال پاسخ هستید سرچ کنید و مطالب گذشته ما رو در این راستا بخونید

هر چند وقت یکبار حی تاپیک تکراری میزنید و ما اصلا چرا باید توی بحثهای تکراری شرکت کنیم ؟

مطالبی که به لیون مربوط نمیشه ما پاسخی نداریم براش

اگه هر وقت فکر کردید کالایی گرونه نخرید برید کالا جایگزین بخرید

و یا اگر فکر میکنید میتونید ارزونتر وارد کنید حتما این کار رو بکنید

چون واقعا پاسخ به چنین سوالاتی طی این چند سال یک امر تکراری و بسیار بیهوده و کاملا انرژی گیر بوده واسمون

ما کالاها رو با سود مناسب به دست مشتری میرسونیم با بهترین نوع خدمات و در این زمینه کسی سوالی داره با شماره های فروشگاه تماس بگیره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

مشکل فقط تو یک قلم کیس نیست، اولین و بزرگترین مشکل ایران گمرک منحوس ایران هست و دومیش وارد کننده های دزد و بی وجدان.

برای مورد اول، من در منطقه آزاد زندگی میکنم و اینجا هم گمرک سازمان هست بدون عوارض و هم گمرک منحوس ایران که تا 100% عوارض برای ارسال کالا به داخل سرزمین اصلی اخذ میکند!

مورد دوم هم فقط به تخت جمشید مربوط نیست، مثلا وارد کننده Asus هم یک دزد بی وجدان هست! چرا؟ چون سود یه حدی داره! این شرکت از خوشنامی بسیار زیاد Asus سواستفاده میکنه و مثلا یک لپ تاپ Asus Gaming حدود 4 یا 5 میلیون تومانی در دبی تقریبا 1 میلیون تومن ارزونتره! و این اختلاف در Asus نسبت به بقیه برند ها بسیار فاحش هست! تخت جمشید هم چون میدونه Corsair انتخاب افراد حرفه ای و وسواسی هست و اونها هم پولشو میدن عملا مثل همه افراد دیگه فقط داره از شرایط موجود استفاده بهینه میکنه و دزدیشو میکنه! وقتی هم که همه، در همه جا دزد باشن کسی به کسی کاری نداره! بالاخره همکارن دیگه!

ولی در مورد لیون، یکی از فروشنده های خوشنام و بسیار با وجدانه که قیمت هاش برای یوزر واقعا منصفانه است، شما روت مشکل رو نمیدونی و فقط داری آخرین فروشنده که کالا رو به دستت میرسونه متهم میکنی!

ویرایش شده توسط omidsolo
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطفا بی وجدان نباشید

بنده سه تا کیس کورسیر داشتم آخرین کیسش هم ماه پیش به دستم رسید که از خود تخت جمشید پیش خرید کرده بودم قیمتش هم گرون تر از الان پام در آومد کیس هم 400c هست

خب کیس های کورسیر غالباً همه ی اجزاشون جدا میشه مثلا همین کیس بنده کاور پاور دو تیکه داره که یک تکش برای پاور و یک تکش هم برای Hdd که همه ی اینا جدا میشه

خب در قسمت دیگه مکان ها تعبیه شده در پشت کیس برای ssd همه قابل جدا شدن هستند و...

و همینطور بنده در فکر ماد کردن این کیس هستم و کاملا کاری هست که میشه انجام داد بدلیل طراحی مناسب

2 چرا وقتی از قیمت بالای یک شرکت حرف میزنید میآید و از گارانتی اون شرکت ایراد میگیرید؟؟؟؟

تخت جمشید یکی از بهترین گارانتی ها هست

پاور کورسیر داشتم خراب شد فنش رفتم اونجا گفتن قابل تعمیر نیست و برام سریع عوض کردن و همینطور وقتی کیس جدیدم رو پیک آورد به پیک تاکید کرده بودن تا کیس رو از کارتن در ندارید جلوی مشتری برتی تایید سلامت جنس اصلا تحویل ندید کیس رو

3 دوستان بدون اطلاع میگند کیس کورسیر جنسش با گیرین فرقی نداره :|

خنده دار ترین حرفی رو زدید که به عمرم شنیدم

کیس 400C که به دستم رسید برای گروهی که در اون عضو هستم در تلگرام یک کاری انجام دادم اونم این بود که کیفیت بدنه رو بسنجم و پشت کیس رو باز کردم داخلش رو آومد با پیچ گوشتی خط بندازم ولی حتی یک ذره رنگ کیس هم نرفت حالا شما جرأت دارید با کیس های گیرین این کار رو انجام بدید

جدیدا تخت جمشید برای پاورهای رده بالای خودش 10 سال گارانتی گزاشته و خدمات بسیاری خوبی هم میده

در کل بی انصافی هم حدی داره قیمت ها شاید گرون تر باشند ولی در کل خدمات منصفانه ای نسبت به قیمت میدن

لینک به دیدگاه

بنده سه تا کیس کورسیر داشتم آخرین کیسش هم ماه پیش به دستم رسید که از خود تخت جمشید پیش خرید کرده بودم قیمتش هم گرون تر از الان پام در آومد کیس هم 400c هست

خب کیس های کورسیر غالباً همه ی اجزاشون جدا میشه مثلا همین کیس بنده کاور پاور دو تیکه داره که یک تکش برای پاور و یک تکش هم برای Hdd که همه ی اینا جدا میشه

خب در قسمت دیگه مکان ها تعبیه شده در پشت کیس برای ssd همه قابل جدا شدن هستند و...

و همینطور بنده در فکر ماد کردن این کیس هستم و کاملا کاری هست که میشه انجام داد بدلیل طراحی مناسب

2 چرا وقتی از قیمت بالای یک شرکت حرف میزنید میآید و از گارانتی اون شرکت ایراد میگیرید؟؟؟؟

پاور کورسیر داشتم خراب شد فنش رفتم اونجا گفتن قابل تعمیر نیست و برام سریع عوض کردن و همینطور وقتی کیس جدیدم رو پیک آورد به پیک تاکید کرده بودن تا کیس رو از کارتن در ندارید جلوی مشتری برتی تایید سلامت جنس اصلا تحویل ندید کیس رو

کیس 400C که به دستم رسید برای گروهی که در اون عضو هستم در تلگرام یک کاری انجام دادم اونم این بود که کیفیت بدنه رو بسنجم و پشت کیس رو باز کردم داخلش رو آومد با پیچ گوشتی خط بندازم ولی حتی یک ذره رنگ کیس هم نرفت حالا شما جرأت دارید با کیس های گیرین این کار رو انجام بدید

جدیدا تخت جمشید برای پاورهای رده بالای خودش 10 سال گارانتی گزاشته و خدمات بسیاری خوبی هم میده

در کل بی انصافی هم حدی داره قیمت ها شاید گرون تر باشند ولی در کل خدمات منصفانه ای نسبت به قیمت میدن

البته کیفیت فقط رنگ نیست ،گرین که رنگرزی نداره خودش رنگ کنه

از رنگ کوره ای و الکترواستایک خیلی گرونتر و سخت تر انجام میشه وکار یه شخص و دستی نیست

شما خط انداختی ،من کیس x8 گرین رو سمباده زدم ،پدرم در اومد تا رنگ پاک بشه اخرش از رنگ پاکن استفاده کردم ،هنوز قاچ دستام خوب نشده و اگر لازم باشه میگم کیس رنگ شده رو به کدوم کاربر فروختم تا صحت حرفم ثابت بشه

جنس خوب فقط رنگ نیست ,750D خودم با الکل رنگش خراب شد با دستمال پنل جلوش رو پاک کردم خط و خش افتاد

اگر دوستی راجب جنس صحبت کرد ملاک رو ضخامت و استواری کیس قرار بدید

بشخصه از طراحی عالیه کیس های کورسیر راضیم اما باید دکوری ازش استفاده کنی

از نظر ورق استیل ،کیس های گرین ضخامت بیشتری داره و شاید به اسونی از ریخت و قیافه نیوفته

اما کنار همه اینها بحث قیمت کیس های کورسیر هست

از قبل همه میدونن اگر گرین جنس باب میل همه نداره خب قیمت پرت و بی دلیل زیاد هم نداره

در ضمن چرا با گرین مقایسه میکنید فقط

مگه دیپ کول کیس نداره یا انرمکس

از نظر قیمت کورسیر جلو همه اینها کم میاره

اگر رنگ هواپیما هم استفاده کنه باز ورق استیل ضعیفی داره باز کیس هاش حساسن ، هیچ رنگ‌ زد خطی نداریم

مقاوم ترین رنگ در برابر همه چی رنگ پودری و الکترواستاتیک و کوره ایی هست تو بازار کیس نداریم غیر این حالت رنگ شده باشه

فعلا ملاک این وسط قیمت کیس هست که گرونه

وگرنه دیده نشده کسی با کیس کشتی بگیره

لینک به دیدگاه

دوستانی که کیس ساده اما واقعا ارزون میخوان بنگرنf399c94ca96734c2e9c11600dc96b690.jpg

قیمت یک سوم 760T

اسم این کیس چیه؟ :-?

سازنده 

مدل

لینک به دیدگاه

اسم این کیس چیه؟ :-?

سازنده

مدل

Aeercool

مدل aero 1000

و مدل aero 800

دوست من قبل از پست زدم سعی کن کل مطالب رو بخونی تا بهتر پاسخی بدی

مورد بحث کیس های 750D ,760T ,780T هست مدل 400c شما کلا جز این خانواده نیست و شاسی و طراحی دیگه ایی داره و صحبت سر جدا شدن جای هارد نبود که بحث سر جدا امکان جدا شدن و نشدن محفظه dvd و درایونوری هست

از طرفی مهم ترین صحبت این تاپیک قیمت یکسان این سه مدل با رنگ مشکی در سایت خود کورسیر هست و اینکه چرا اینجا تفاوت قیمت زیاد دارن

از طرفی کلا کیسی که شما نام بردی جای dvd نداره و خب جای هارد رو باید متغییر بسازه با اون باکس پاورش مجبوره متغییر باشه

شما توانایی داری با کورسیر قرارداد بستی چند وقت یه بار کیس میخری

بابت پاور بایدم خدمات بده اگه نده خود شما نمیخری و جلو رغبا شکست میخوره الان یه قطعه گارانتی شرکتی 100 تا 150 تومن ارزونتر هست با همون قطعه و گارانتی اصلی . و مطمین باش پول خدمات رو جلوتر با شما حساب کرده.

از طرفی کیس رو به زور جلوت تحویل میدن که اگه رفتی گفتی شیشه یا در خط داره ازت پس نگیرن چون اصلا قطعه جایگزین نداره

روی تمام کیس های این شرکت خورده مدین چین بزرگم هک شده ،روی کیس های گرین هم زده مدین چین برادر

اگر تفاوت میخوای اونی که یه راست میره اروپا و امریکا رو بخر

اینها همه ساخت چین هستن ،

چه گرین چه کورسیر چه دیپ کول چه انرمکس همه یه جا ساخته شدن

میدونی چه جوریه ،شاید تو یه گارگاه چینی 80 مدل جنس و قطعه با برند های متفاوت تولید بشه چون کارگر ارزونه و یه گارگاه واسه پول بیشتر همه چی میسازه.

کیس های کورسیر از چین میاد اینجا

کیس های گرین هم از چین میاد اینجا

پس جنس یکیه طراحی فرق داره عزیز

و اینجا رقابت فقط قیمت عادلانه هست که تخت جمشید برند کورسیر روبا سود جویی خراب کرد.

کورسیر بد نیست من خودم چند تا قطعه ازش دارم فن هام همه کورسیر و ترمالرایت رینگ rgb هست اما بخوام بخرم مستقیم سفارش میدم ،قیمت مناسب هم بهم دادن بدون هزینه حمل و ارسال مستقیم ،چرا پول زور بدم تخت جمشید بابت کیس

ایران باید قطعه برقی رو خوب پشتیبانی کنن تا مشتری جذب بشه

شما حاضری پاور کورسیر بدون گارانتی بخری ؟؟؟

اگر هم با گارانتی میخری پول خدمات رو میپردازی ،حالا ایا خراب بشه ایا خراب نشه ،شما از قبل پرداخت کردی

باز هم میگم از نظر جنس،کارایی ،کیفیت ،تنوع ،هیچ تفاوتی با دیگر برند ها نداره

اما اگر تو ظاهر شما یا من کورسیر پسند میکنیم دلیل بر خیلی خیلی خوب بودنش نیست که

امروز با توجه به مدل های خیلی شاخ تر و‌طراحی های به روز تر خریدن کیس های کورسیر اونم با قیمت غیر واقعی اصلا پبشنهاد نمیشه.

شما جای 400c یه s340 از nzxt میخریدی هم تک هم جدید و هم ارزونتر بود

خود کورسیر روی مدل H440 nzxt اسکی رفته کپی کرده کوچکترشو با نام 400c عرضه کرده بازار

دروغ میگم چرت میگم عکس هاشو بنگرید

لینک به دیدگاه

هدف شما بحث درباره قیمت کیس های کورسیر هست یا تخریب اون ها و تمجید از برند های درجه nام؟

به وضوح در پست های اخیر به جای بحث درباره قیمت، به تخریب کورسیر و تمجید از برند های دیگه پرداختید.

در مورد کیس که موضوع مورد بحث ماست، من هم با گرین و هم با کورسیر کار کردم و دیپ کول و ... هم از نزدیک دیدم، کیس های کورسیر کاملاً ارزش هزینه ی اضافه ای رو که پرداخت میشه، دارن.

خب وقتی برند های دیگه قیمت خوب دارن ایا تعریف نداره ،برند کورسیر بند نیست که ،تخت جمشید قیمت حقیقی نمیفروشه

و هیچ ربطی به کورسیر نداره ،

اون کورسیر هست این تخت جمشید

جا حاشیه درست کردن

علت گرونی دو مدل 780T یا 760T با رنگ مشکی نسبت به 750D مشکی ،رو جویا بشید تا نتیجه بگیریم تا بحال بجز این صحبت دیگه ایی نشده ،اگر هم شده دوستان خواستن مثالی زده باشن تا تفهیم موضوع بهتر بشه

خب قیمت غیر واقعی این کیس ها خودش باعث تخریب تخت جمشید میشه نه کورسیر

صحبت سر گرونتر بودن نیست که برادر ،هر چقدر اش بخوری پول میدی

صحبت سر این مسىله هست که چرا قیمت هاش به عنوان نمایندگی کورسیر از خود کورسیر گرونتره

سه مدل 780T ,750D,760T تو رنگ مشکی تو سایت کورسیر هیچ تفاوت قیمتی ندارن چرا اینجا چون به فرض ظاهر متفاوتی دارن نسبت به هم تفاوت قیمت دارن

ماشالا خود شما با کیس زندگی میکنی متوجه نشدین.

بین دوتا محصول با برند متفاوت تفاوت قیمت عادی محسوب میشه

اما با وجود قیمت فروش خود کورسیر چرا باز دولا پهنا حساب میشه اینجا _چون مردم ما اطلاعات کم دارن ،یا....؟؟؟

از پست معلومه برا شما هم سود خوبی داره سعی بر تعریفش داریا [emoji12]

لینک به دیدگاه

هر بازاری که انحصاری بشه ، های اند هم باشه ، تو ایرانم باشه ، خب معلومه قیمت نجومی حساب میکنن ، راه حلش فقط دو تاس، مدتی از این محصولات نخرید ، یا این که شرکت ثانی اقدام به واردات محصولات کورس ایر کنه.

لینک به دیدگاه

هدف شما بحث درباره قیمت کیس های کورسیر هست یا تخریب اون ها و تمجید از برند های درجه nام؟

به وضوح در پست های اخیر به جای بحث درباره قیمت، به تخریب کورسیر و تمجید از برند های دیگه پرداختید.

در مورد کیس که موضوع مورد بحث ماست، من هم با گرین و هم با کورسیر کار کردم و دیپ کول و ... هم از نزدیک دیدم، کیس های کورسیر کاملاً ارزش هزینه ی اضافه ای رو که پرداخت میشه، دارن.

دوست عزیز مسله قیمت زیاد نیست که ! مسله عین این میمونه که ایفون 700 دلاری و گوشی سامسونگ 700 دلاری هر دو با قیمت یکسان وارد میشه اما ایفون 1 تومن گرون تر فروخته میشه! چرا ؟ چرا اش رو خودت جواب بده!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مسله قیمت زیاد نیست که ! مسله عین این میمونه که ایفون 700 دلاری و گوشی سامسونگ 700 دلاری هر دو با قیمت یکسان وارد میشه اما ایفون 1 تومن گرون تر فروخته میشه! چرا ؟ چرا اش رو خودت جواب بده!

آیفون 6s 16 گیگابایتی 650 دلار بدون مالیات قیمتشه...با دلار 3500 حساب کنید میشه 2275 الان شما میتونید از دیجی کالا که ارزون فروش هم نیست کمتر از 2300 تهیه کنید..ورژن 64 هم همینطور...در کل قیمت آیفون ها الان اوکین داخل ایران نمیشه خورده ای گرفت به جز اوایل موجود شدن در بازار...کجا آیفون رو 1 تومن گرون تر میدن؟

لینک به دیدگاه

آیفون 6s 16 گیگابایتی 650 دلار بدون مالیات قیمتشه...با دلار 3500 حساب کنید میشه 2275 الان شما میتونید از دیجی کالا که ارزون فروش هم نیست کمتر از 2300 تهیه کنید..ورژن 64 هم همینطور...در کل قیمت آیفون ها الان اوکین داخل ایران نمیشه خورده ای گرفت به جز اوایل موجود شدن در بازار...کجا آیفون رو 1 تومن گرون تر میدن؟

دوست عزیز اون دلاری که شما میگی دلار ازاده !با این دلار ها وارد نمیشن کهههه! اینطوری حساب کنیم که سامسونگ باید ضرر کنه تو بازار!!!!!!! چرا چون همون گوشی 700 دلاری 1800 فروخته میشه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...