رفتن به مطلب

ارتقا از 4790k به 6700k

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بنظر شما ارتقا از Z97 و 4790k به Z170 و 6700k واقعا ضروری هست؟! یا با همین ها هم چند سالی میشه پرفورمانس خوب گرفت؟! لطفا نظراتتون رو بگین خیلی ممنون.

!Dictator!

لینک به دیدگاه

نه واقعا ضروری نیست. سیستم شما واسه الان که کاملا خوبه و نهایتا با یه گرافیک بهترو یه SSD  حالا حالاها کم نمیاره. اختلاف بین 4790 و 6700 فکر نکنم بیشتر از 10% باشه که اونم تو خیلی از استفاده ها محسوس نیست.

لینک به دیدگاه

فرق بزرگ بین 4790K با 6700K تنها در IGPU بهتر در 6700K هست! و دروغ نگم چند وات هم در مصرف...

بنظر من پول دور ریختنه!

لینک به دیدگاه

فرق بزرگ بین 4790K با 6700K تنها در IGPU بهتر در 6700K هست! و دروغ نگم چند وات هم در مصرف...

بنظر من پول دور ریختنه!

دقیقا 

لینک به دیدگاه

من هم بگم که از 3770 اومدم به 6700K 

صرفا 800 هزار تومن پول دور ریختن بود

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان ، واقعا نظراتتون کمک میکنه پس با همین سیستم (منظورم مادربرد و سی پی یو) یکی دو سال میشه بدون گلوگاه از کارت های گرافیک جدید استفاده کرد؟!

!Dictator!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

بنظر شما ارتقا از Z97 و 4790k به Z170 و 6700k واقعا ضروری هست؟! یا با همین ها هم چند سالی میشه پرفورمانس خوب گرفت؟! لطفا نظراتتون رو بگین خیلی ممنون.

!Dictator!

5% هم اختلاف ندارن

سرعت لاک پشت از سرعت تکنولوژی اینتل سریع تره

هر سال سوکت عوض میکنه واسه سود بیشتر و گرنه همینا رو رنگ میکنه به جای کالای جدید به مردم قالب میکنه!

لینک به دیدگاه

5% هم اختلاف ندارن

سرعت لاک پشت از سرعت تکنولوژی اینتل سریع تره

هر سال سوکت عوض میکنه واسه سود بیشتر و گرنه همینا رو رنگ میکنه به جای کالای جدید به مردم قالب میکنه!

:-?

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان ، واقعا نظراتتون کمک میکنه پس با همین سیستم (منظورم مادربرد و سی پی یو) یکی دو سال میشه بدون گلوگاه از کارت های گرافیک جدید استفاده کرد؟!

!Dictator!

بله، جای نگرانی نیست.

پردازنده‌های سری Core i7 به این زودی ها واسه کارت گرافیک های جدید گلوگاه ایجاد نمی کنند، مگر اینکه کارایی پردازنده ها و کارت گرافیک های بالارده به قدری زیاد بشه که پردازنده های حال حاضر زود از میدان رقابت خارج بشن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

قطعا و صد درصد هینطوره 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

!Dictator!

این کار اشتباه محضه

آتیش نزن به مالت

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

!Dictator!

به هیچ وجه لازم نیست و تفاوتی حس نخواهی کرد 

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از همه دوستان واقعا خیلی راهنماییم کردین دست همتون درد نکنه @};-

فقط یه سوال دیگه بین DDR3 و DDR4  هم تفاوت چندانی نیست؟

من اگه رم با باس 2400 DDR3 بخرم همون پرفورمانس رو میتونم بگیرم که رم های DDR4 دارن؟

ویرایش شده توسط Bloody
لینک به دیدگاه

فقط یه سوال دیگه بین DDR3 و DDR4  هم تفاوت چندانی نیست؟

من اگه رم با باس 2400 DDR3 بخرم همون پرفورمانس رو میتونم بگیرم که رم های DDR4 دارن؟

اگه منظورتون کارایی این رم ها در بازیه، که باید بگم کمتر از 5 درصد در بازیها فرق دارن. درمورد فرآیندهای دیگه خبری ندارم ولی همین رم هایی که دارید واقعاََ خوبن و نیازی به ارتقاع به DDR4 نیست.

لینک به دیدگاه

فقط یه سوال دیگه بین DDR3 و DDR4 هم تفاوت چندانی نیست؟

سلام به نظر من تاثیری نداره چون در DDR3 CL کمتری نسبت به DDR4 وجود داره و همین باعث میشه از نظر کارآیی تاثیری نکنه مگر در رمهایی با فرکانس بالاتر و CI به مراتب پایینتر ویرایش شده توسط Mehrdad OC
لینک به دیدگاه

من هم 4790k دارم و حداقل تا نسل 9XXX صبر می کنم . چون واقعا تمام نیازهام و حتی فراتر از اون رو هم براورده میکنه .

به هیچ وجه ارتقا ندید چون اصلا اسم این کار ارتقا نیست !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما هم که از قشر ضعیف هستیم منتظریم ببینیم که AMD چیکار میخواد کنه

:( :( :(

لینک به دیدگاه

نه عزیز خرید 6700K برای کسی موضوعیت داره که سیستم نو میبنده الان و بهتره که جدید باشه سوکت و همه چیش.. وگرنه 6700 و 4790 با هم اونقد مشابهن که اصلن تعویض 4790 معقول نیس..

رم هم تنها در صورتی که از گرافیک خود پردازنده استفاده میکنید تاثیر چشمگیر میذاره. وگرنه همون باس 2400 کاملا کفایت میکنه. 2400 ddr3 و ddr4 هم در صورت یکسان بودن تایمینگا فک نکنم پشیزی تفاوت داشته باشن. فرقشون تو ولتاژ کاریه معمولا.

لینک به دیدگاه

بین 5960x سه و نیم میلیونی و 4790k در رندر یه طرح معمولی 4 دقیقه تفاوت هست فقط. 4790k شما یه غوله به این زودیا کاراییش رو از دست نمیده.

لینک به دیدگاه

اصلا این کار اشتباهه  از 4790k خودتون لذت ببر با خیال راحت

لینک به دیدگاه

از پاسخ همه دوستان بینهایت تشکر میکنم

!Dictator!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

!Dictator!

من از 4790K به 6700K ارتقا دادم، -------- به تمام معنا غلط کردم.

لینک به دیدگاه

من از 4790K به 6700K ارتقا دادم، -------- به تمام معنا غلط کردم.

چرا به خاطر هزینش؟!

!Dictator!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...