رفتن به مطلب

کمک فوری فوری مشكل در نصب ويندوز 7

golabettruter
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام من امروز موقعی که داشتم ویندوز7 نصب میکردم یک پیغام ظاهر شد که نوشته بود هارد دیسک قابل بوت نیست وبرای نصب باید سیتم از نو راهندازی شود موقعی که اومد بالا (قبلش 6تا پارتیشن داشتم ) همه پارتیشن ها شده بود 2تا بقیه پارتیشن ها قابل دسترس نیست یعنی اصلا شناسایی نمیشه دوستان موندم کلی اطلاعات دارم لطفا هر کی میتونه کمک کنه :-?

لینک به دیدگاه

دوستان سلام من امروز موقعی که داشتم ویندوز7 نصب میکردم یک پیغام ظاهر شد که نوشته بود هارد دیسک قابل بوت نیست وبرای نصب باید سیتم از نو راهندازی شود موقعی که اومد بالا (قبلش 6تا پارتیشن داشتم ) همه پارتیشن ها شده بود 2تا بقیه پارتیشن ها قابل دسترس نیست یعنی اصلا شناسایی نمیشه دوستان موندم کلی اطلاعات دارم لطفا هر کی میتونه کمک کنه :-?

دوست عزیز با سی دی ویندوز 7 بوت کنید دستگاه رو. بعد از صفحه اول که زبان رو انتخاب می کنید در صفحه بعد که گزینه install وجود داره اگه پائین سمت چپ رو ببینید یه گزینه repair your computer دارید. اونو بزنید و منتظر بمونید در صحه ای که ظاهر می شود میتونید ویندوزتون رو انتخاب کنید و گزینه بالایی رو که use rocovery toolss.... هست رو انتخاب کنید و next رو بزنید. در صفحه بعد گزینه command prompt رو انتخاب کنید و در اون این دستور رو تایپ کنید: bootsect /nt60 all /mbr به فاصله بین دستورات و علامتها توجه کنید که درست تایپ شوند.

بعد از اینکه دستور تایپ شده کارهای لازم رو انجام داد این صفحه را ببندید و دکمه restart در صفحه زیری بزنید.

اگر پارتیشن هاتون به دلایل ناجوری مثل خرابی هارد یا ویروسی شدن از بین نرفته باشه این دستور اونهارو بر می گردونه.

امیدوارم موفق باشین.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تمام این کارها رو انجام دادم متاسفانه هیچ اتفاقی نیفتاد در ضمن موقع نصب ویندوز اون درایوهایی که کار نمیکنه (4تا از درایوهام شده یکی بعد یک دیگشم خودش تغییر سایزداده و فرمت کرده واون 4تا که یکی شده 250 گیگ حجمشه ) جلوش نوشته extenden همچین چیزی اگه اشتباه نکنم یا extended دوستان خواهشن کمک :-?(

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تمام این کارها رو انجام دادم متاسفانه هیچ اتفاقی نیفتاد در ضمن موقع نصب ویندوز اون درایوهایی که کار نمیکنه (4تا از درایوهام شده یکی بعد یک دیگشم خودش تغییر سایزداده و فرمت کرده واون 4تا که یکی شده 250 گیگ حجمشه ) جلوش نوشته extenden همچین چیزی اگه اشتباه نکنم یا extended دوستان خواهشن کمک :-?(

عزیز متاسفم, ولی این وضعیتی که شما دارید می گید نشون میده که درایوهای شما بصورت logical partition در یک extended partition وجود داشته اند که حالا متاسفانه به دلیلی که معلوم نیست پاک شدن و اگه واقعا این اتفاق افتاده یاشه فکر نکنم بتونید به سادگی کاری بکنید. فقط پیشنهاد می کنم قبل از اینکه پارتیشن جدیدی ایجاد کنید. با یه برنامه recovery مثل get data back اون قسمت extended رو تست کنید. چون احتمال اینکه هنوز بتونید بخش بزرگی از اطلاعاتتون رو برگردونید زیاده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هارد رو روی یک سیستم دیگه نصب کن روی هارد سیستم ( نه اون هاردی که مشکل داره) یکی از نرم افزار های

Partition table Recovery

رو که تو دیسک های کینگ و لرد میتونی پیدا کنی نصب کن و کار ریکاوری پارتیشن تیبل رو روی هارد مشکل دار انجام بده اینکار بسته به سایز هارد ممکنه چند ساعت طول بکشه.

پیشنهاد من اینکه اگر یوزر واردی نیستید و از مفاهیم اولیه هارد و ریکاوری اطلاع ندارید کار رو به یک نفر که متخصص هست بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر به این تاپیک مراجعه کن:

لینک شما در فروم لیون کامپیوتر

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

من هم موقع نصب به همين مشكل بر خوردم در واقع بعد از اينكه از داخل ويندوز قبلي Extended رو ساختي و بعر هم Logical موقع نصب هارد رو با موس انتخاب كن و بعد فقط Load Drive رو بزن مشكلت حل شد به خودم پيغام بده!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...