رفتن به مطلب

منتشر شد: درایور جدید GeForce 368.39 WHQL از سوی شرکت NVIDIA

Recommended Posts

jbb0ec14s3hem5nhitq.jpg

شرکت NVIDIA امروز درایور جدید GeForce 368.39 WHQL را منتشر کرد. این درایور، اولین درایور رسمی برای کارت‌گرافیک جدید GTX 1070 است و این کارت‌گرافیک را همراه با برادر بزرگتر خود، GTX 1080، کارت‌های سری 900 و دیگر GPUهای قدیمی به لیست کارت‌گرافیک‌های پشتیبانی شده از سوی شرکت NVIDIA اضافه می‌کند. این درایور همچنین شامل بهینه‌سازی‌های Game-Ready شرکت NVIDIA برای بازی Mirror's Edge: Catalyst و پشتیبانی از تنظیمات hyper Details در این بازی که بالاترین جزئیات گرافیکی را فعال می‌کند، و نیز بهینه‌سازی‌هایی برای بازی Edge of Nowhere می‌باشد. این درایور، مشکل موجود در فن کارت‌گرافیک GTX 1080 را نیز برطرف می‌کند.

دانلود برای ویندوز 10 نسخه‌ی 32 بیتی - دانلود برای ویندوز 10 نسخه‌ی 64 بیتی

دانلود برای ویندوز 8.1/7/Vista نسخه‌ی 32 بیتی - دانلود برای ویندوز 8.1/7/Vista نسخه‌ی 64 بیتی

5mba2kv8oa0ahrvo.jpg

ss6kvyx8h3dlkngtoso1.jpg

منبع و لینک دانلود: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

این Mirror's Edge: Catalyst بازی خوبی هست یا نه ؟؟؟

AMD هم براش آپدیت داد . البته آپدیت AMD هم مثل انویدیا شامل چند موضوع میشد که یکیش همن بازی بود .

لینک به دیدگاه

AMD هم براش آپدیت داد . البته آپدیت AMD هم مثل انویدیا شامل چند موضوع میشد که یکیش همن بازی بود .

بازی از نظر گرافیکی چیزی کم نداره (نا سلامتی با موتور افسانه‌ای Frostbite 3 ساخته شده!)

ولی اکثراََ به داستان بازی گیر داده بودن.

گیمپلی هم برای اونایی که بازیهای اول شخص و پارکور پسند هستن، رضایت بخشه.

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم یکی از مورد انتظار ترین بازی های معروف بوده... اما انگار مثل بقیه اینم زیاد خوب ظاهر نشده و در حد یک بازی نرمال امتیاز گرفته طبق اون خبری که خوندم بالا 70 بوده متاش...  در نتیجه ممکنه بعضیا از بازی خوششون بیاد بعضیها نه و باید خودت بازی کنی ببینی چند چندی باش :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

اینم یکی از مورد انتظار ترین بازی های معروف بوده... اما انگار مثل بقیه اینم زیاد خوب ظاهر نشده و در حد یک بازی نرمال امتیاز گرفته طبق اون خبری که خوندم بالا 70 بوده متاش...  در نتیجه ممکنه بعضیا از بازی خوششون بیاد بعضیها نه و باید خودت بازی کنی ببینی چند چندی باش :-?

نیما جان متا رو یه کسی مثل منو شما امتیاز میده  یه گیمر.

بارها شده یه بازی که متاش هم بالا بود من ازش خوشم نیومده یا یه بازی بوده متای پایینی داشته و من خوشم اومده. 

متا فقط یکی از نکات تاثیر گذار تو نقد بازی هست و نباید بهش تکیه کرد.

این بازی تاخیرای زیادی خورده خیلی ها براش لحظه شماری می کردن فکر نمیکنم بازی بدی باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیما جان متا رو یه کسی مثل منو شما امتیاز میده  یه گیمر.

بارها شده یه بازی که متاش هم بالا بود من ازش خوشم نیومده یا یه بازی بوده متای پایینی داشته و من خوشم اومده. 

متا فقط یکی از نکات تاثیر گذار تو نقد بازی هست و نباید بهش تکیه کرد.

این بازی تاخیرای زیادی خورده خیلی ها براش لحظه شماری می کردن فکر نمیکنم بازی بدی باشه.

من خودم یکی از منتظرانش بودم و مطمعنا کارت های جدید بیاد بخرم حتما تست می کنم بازیش رو... اما خب چرا یک بازی میاد 90 میشه یکی میاد 70 ؟؟؟ دلیلش این هست که اقا بازی رو 70 درصد گیمران میپسند و حالشو میبرند اما اون بازی 90 درصد گیمرا حالشو می برند ، اون 70 و 90 درصد وقتی بازی می کنند بازی مورد نظر رو کیف میکنند... خودم متا رو قبول ندارم برای اینکه بگیم بازی خوبه یا بد، و بشخصه به عنوان درصد احتمال اینکه از بازی خوشم بیاد در نظر می گیرم !  ^_^

برای خودم شده تو بازی ای که تو 60 بوده متاش جز اون 60 درصد دوستاران بودم اما بازی ای که 90 بوده متاش جز اون چند درصد مخالف بودم !  :D

در نتیجه همیشه بازی رو خودم بررسی می کنم ببینم چجوریه گیم پلیش رو میبینم !!! (در مورد این بازی هم مطمعنن خودم بازیش می کنم و جز اون 70 درصدم ^_^ )

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

من خودم یکی از منتظرانش بودم و مطمعنا کارت های جدید بیاد بخرم حتما تست می کنم بازیش رو... اما خب چرا یک بازی میاد 90 میشه یکی میاد 70 ؟؟؟ دلیلش این هست که اقا بازی رو 70 درصد گیمران میپسند و حالشو میبرند اما اون بازی 90 درصد گیمرا حالشو می برند ، اون 70 و 90 درصد وقتی بازی می کنند بازی مورد نظر رو کیف میکنند... خودم متا رو قبول ندارم برای اینکه بگیم بازی خوبه یا بد، و بشخصه به عنوان درصد احتمال اینکه از بازی خوشم بیاد در نظر می گیرم !  ^_^

برای خودم شده تو بازی ای که تو 60 بوده متاش جز اون 60 درصد دوستاران بودم اما بازی ای که 90 بوده متاش جز اون درصد مخالف بودم !  :D

در نتیجه همیشه بازی رو خودم بررسی می کنم ببینم چجوریه گیم پلیش رو میبینم !!! (در مورد این بازی هم مطمعنن خودم بازیش می کنم و جز اون 70 درصدم ^_^ )

دقیقا همین طوره :x

منم منتظرم این بازی رو تجربه کنم. 

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

نیومده مشکل داره !  :D  :D !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدی دیگه چی شده ...  :D

لینک لطفا !  :-?

لینک به دیدگاه

چه مشکلی؟

من هر سایتی رو گشتم، چیزی در مورد مشکل داشتن این درایور پیدا نکردم...  :-?

لینک به دیدگاه

چه مشکلی؟

من هر سایتی رو گشتم، چیزی در مورد مشکل داشتن این درایور پیدا نکردم...  :-?

داداش کایکو رو میگم خخ

این درایور، مشکل موجود در فن کارت‌گرافیک GTX 1080 را نیز برطرف می‌کند.

لینک به دیدگاه

داداش کایکو رو میگم خخ

این درایور، مشکل موجود در فن کارت‌گرافیک GTX 1080 را نیز برطرف می‌کند.

آها، متن شما یکم کژتابی داشت، فکر کردم باز Nvidia با درایور جدید دسته‌گل به آب داده  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...