رفتن به مطلب

کسی این مادربورد رو داره ؟ گیگا x99p sli

اشتراک گذاری

Recommended Posts

چندتا سوال از دارندگان این مادربورد دارم

x99p sli gigabyte

- یکی اینکه شما دکمه پاور کیس رو میزنید حدودا چند ثانیه طول میکشه تا لوگوی گیگابایت رو نشونتون بده؟

- دومین سوال اینه ک تو ستاپ وقتی میرید یه تغییراتی انجام میدید برای سیو شدن تغییرات ستاپ کامپیوتر خاموش و روشن میشه یا ری استارت میشه ؟

سوال سوم اینه ک تو تنظیمات ستاپ ک میرید و قسمت resume by alarm رو انتخاب رو فعال میکنید و ساعتی رو بهش میدید آیا کامپیوترتون راس همون ساعت روشن میشه ؟

اگه کسی این مادربورد رو داره این سه مورد رو تست کنه بهم بگه .چون برای من ۱۰ ثانیه طول میکشه تا تازه لوگوی گیگابایت رو نشون بده و بعد تازه میره سراغ لود ویندوز . وقتی تغییراتی تو ستاپ انجام میدم برای سیو شدن کامپیوترم خاموش و روشن میشه نه ری استارت درصورتی ک رو هیچ مادربوردی ندیدم کامپیوتر برای سیو تغییرات ستاپ خاموش و روشن بشه . همینطور گزینه resume by alarm رو راس ساعتی تنظیم میکنم کامپیوترم روشن نمیشه درصورتی ک یه مادربورد ایسوز قدیمی دارم این گزینه رو سالهات بدون مشکل ازش استفاده میکنم . مادربوردمو بخاطر این قضیا دادم گارانتی .خواستم اینارو شما تست کنید بهم بگید .ممنون

ویرایش شده توسط mahyarSAMSUNG
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...