رفتن به مطلب

بازی FIFA 17 رسما معرفی شد + تریلر بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی FIFA 17 رسما معرفی شد؛

استفاده از موتور Frostbite به جای Ignite

post-21361-0-50783700-1465551480_thumb.jpg

کمپانی الکترونیک آرتز با انتشار تریلری کوتاه رسما بازی FIFA 17 را معرفی و اعلام کرد که در این نسخه از موتور «فراست‌بایت» استفاده خواهد شد. همچنین تاریخ انتشار بازی نیز مشخص شده است.

فیفا یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ویدیویی است که هر ساله نسخه جدیدی از آن عرضه می‌شود و گیمر‌های زیادی در سراسر جهان برای ساعت‌های طولانی با آن سرگرم می‌شوند. حال Electronic Arts با انتشار تریلری رسما نسخه جدید بازی یعنی FIFA 17 را معرفی کرد که در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر) در آمریکای شمالی و ۲۹ سپتامبر (۸ مهر) هم به صورت جهانی برای ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی ویندوزی عرضه خواهد شد. البته دارندگان اشتراک سرویس EA/Origin Access همانند دیگر بازی‌های الکترونیک آرتز چند روز زودتر قادر به تجربه بازی خواهند بود.

اما مهم‌ترین تغییری که این نسخه نسبت به نسخه‌های قبلی مجموعه فیفا داشته، عوض شدن موتور بازی است و موتور «ایگنایت همان طور که شایعه هم شده بود، جای خود را به موتور «فراست‌بایت» خواهد داد که قادر به خلق جلوه‌های بصری عالی است و این امر در بازی‌های اخیر الکترونیک آرتز کاملا ثابت شده است. با اینکه سازندگان هنوز توضیح دقیقی در مورد ویژگی‌های حاصل از تغییر موتور ارائه نکرده‌اند، ولی دیوید راتر، مدیر اجرایی این کمپانی، در این مورد طی یک بیانیه مطبوعاتی گفت:

موتور Frostbite امکانات بسیار زیادی را در اختیار مجموعه فیفا و طرفدارانش قرار خواهد داد و باعث می‌شود تا بتوانیم دنیایی کاملا شبیه به واقعیت را در بازی خلق کنیم و گیمر‌ها بازیکنانی را در بازی مشاهده خواهند کرد که جزییات بالایی دارند و احساسات آن‌ها هم کاملا در چهره‌شان مشخص است.

برای اینکه بتوانیم یک تجربه عالی از فیفا ۱۷ و بازی شبیه‌ساز فوتبالی خودمان ارائه دهیم، بیش از حد هیجان‌زده هستیم.

در ادامه می‌توانید تیزر معرفی کوتاه بازی را تماشا کنید:

http://hn7.asset.aparat.com/aparat-video/a_45d70f04h5ssk965n17935n9r5101q7o0ops99979324-815c__d5a73.mp4

تیزری که مشاهده کردید، صرفا برای معرفی بازی منتشر شده و EA قصد دارد در جریان رویداد EA Play که روز ۱۲ ژوئن (۲۳ خرداد) برگزار خواهد شد، بازی را به طور کامل معرفی کند. همچنین برای ساخت این نسخه از بازی، تعداد زیادی از بازیکنان مطرح دنیای فوتبال با الکترونیک آرتز همکاری می‌کنند که از آن‌ها می‌توان خامس رودریگز، آنتونی مارسیال، ادن هازارد و مارکو رویس را نام برد. بازی همچنین دارای یک نسخه Deluxe هم خواهد بود و افرادی که آن را پیش‌خرید کنند، از امتیازات ویژه‌ای در قسمت Ultimate Team بهره خواهند برد که شامل پک‌های طلایی و امکان قرض گرفتن بازیکنان برتر هفته است.

منبع: زومجی

ویرایش شده توسط سعید حسینی
لینک به دیدگاه

من بااینکه همیشه پی اس باز بودم باید اعتراف کنم چندسالی هست فیفا جلوزده از پی اس --فیفا پیشرفت چشمگیری داشته

لینک به دیدگاه

فکر میکنم این شماره بخش داستانی هم خواهد داشت 

لینک به دیدگاه

موتور فراس بایت امتحانش رو پس دادن.
خیلی خوب شد مسی و رونالدو شبیه سازی رو انجام ندادند که برن روی جلد

لینک به دیدگاه

pes کی میاد ؟

پاییز امسال دقیق نیست

ویرایش شده توسط Alone In THE Darkness
لینک به دیدگاه

احتمالاً از قفل دنوو ورژن 1000 هم بهره مند خواهد بود .  :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منم مثل شما pes بازم ولی خدایشش pes تو 2016 پیشرفت های چشمگیری داشت از جمله گرافیک عالی نسبت به فیفا ، گزارشگر جدید و جذاب و لایسنس کامل یورو

بنظرم pes 2016 در خیلی از جهات به fifa 2016 میچربید.

داداش من، خسته شدیم از بس west London دیدیم تو پی ای اس!

در ضمن پی ای اس برا کسایی خوبه که با داداش یا فامیلشون مالتی پلیر می زنن

وگرنه تو قسمت آنلاین فیفا خیلی خیلی بهتره. Ultimate team و FUT و Pro club هم نمونش

تو قسمت تک نفره هم همه تیم ها رو با نام صحیح و آپدیت ترکیب به صورت روزانه داره

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

دوست عزیز منم مثل شما pes بازم ولی خدایشش pes تو 2016 پیشرفت های چشمگیری داشت از جمله گرافیک عالی نسبت به فیفا ، گزارشگر جدید و جذاب و لایسنس کامل یورو

بنظرم pes 2016 در خیلی از جهات به fifa 2016 میچربید.

بله بخش داستانی هم داره

September 20, 2016

دوست عزیز اولا سایت خودش ناظر داره

درضمن من منبع اصلی نوشته رو قید کردم شما میای با این لحن صحبت میکنی میتونستی خیلی محترمانه بگی

این مطلبم چون مربوط به بخش معرفی بازی میشد بخاطر همین اینجا قرار دادم فکر هم نمیکنم تداخلی ایجاد کنه.

به احتمال زیاد عکس خامس رودریگز بره رو جلد

نه باید عکس هر چهار تا شون بره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بد به حال اونهایی که تازه فیفا 16 یا PES16 رو خریدن..هم روش اجرای بدون نیاز به اوریجینالش منتشر شد هم انونس فیفا 2017 اومد واسه اول مهر...

خوشحالم که هم فیفا 16و هم PES 16 رو همون موقعی که اومدن خریدم و تقریبا" یکسال بازی کردم  :D  :D  الانم احتمالا پیشخرید کنم 2017 رو... انگار اگه مستقیم از خود اورییجین بخرم 10 یا 20 درصد تخفیف هم میدن(نمیدونم هنوزم هست یا فقط چند روز محدود بود این طرح)

لینک به دیدگاه

درود دوستان

تاپیک به بخش مطالب کپی از سایتهای دیگه منتقل شد

ولی چند تا نکته :

اینکه خلافی میبینید فقط گزارش بدید به مدیران لطفا و مدیران پیگیری میکنن .

کسی که تذکر هم میده باز اینجا رو محیط خودش دونسته ولی بهتره که این بخش تذکر رو به مدیران بسپارید .

----------------

اما استارتر عزیز :

دوست گلم کاملا توجه کنید مطالب کپی شده حتما باید منبع اصلی قرار بگیره . ببینید هر سایتی داره زحمات زیادی میکشه و اگر قانون کپی رایت رو در این زمینه ( بقیه زمینه ها رو کاری ندارم و وارد بحثش نمیشم ) رعایت نکنیم در اصل حق و زحمت دیگران رو پایمال کردیم .

و مطلب اخر اینکه کاربران و مردم کاملا هوشمند هستن و سریعا اصل رو غیر اصل تشخیص میدن اینجاست که به ضرر خود شما تموم میشه

------------------------

ممنونم از تمام دوستان

لینک به دیدگاه

درود دوستان

تاپیک به بخش مطالب کپی از سایتهای دیگه منتقل شد

ولی چند تا نکته :

اینکه خلافی میبینید فقط گزارش بدید به مدیران لطفا و مدیران پیگیری میکنن .

کسی که تذکر هم میده باز اینجا رو محیط خودش دونسته ولی بهتره که این بخش تذکر رو به مدیران بسپارید .

----------------

اما استارتر عزیز :

دوست گلم کاملا توجه کنید مطالب کپی شده حتما باید منبع اصلی قرار بگیره . ببینید هر سایتی داره زحمات زیادی میکشه و اگر قانون کپی رایت رو در این زمینه ( بقیه زمینه ها رو کاری ندارم و وارد بحثش نمیشم ) رعایت نکنیم در اصل حق و زحمت دیگران رو پایمال کردیم .

و مطلب اخر اینکه کاربران و مردم کاملا هوشمند هستن و سریعا اصل رو غیر اصل تشخیص میدن اینجاست که به ضرر خود شما تموم میشه

------------------------

ممنونم از تمام دوستان

ممنون جناب حسینی من کاملا با حرف شما موافقم فقط اعتراضم درمورد لحن و تهدید کردن دوستمون بود اگر دوستانه تو پخ بمن میگفتن الان کار به اینجاها نمیکشید و مزاحم شما هم نمیشدیم به هرحال چشم از این به بعد سعی میکنم بیشتر دقت کنم بازم ممنون لطف کردین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...