رفتن به مطلب

خرید صندلی گیمینگ !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

داش اون صندلی پلاستیکیه دقیقا صندلی منه ...,واقعا بدون شوخی میگم :( :).....در مورد صندلی های گیمینگ جدید لیون هم باید بگم درسته عالی هستن ولی به هیچ عنواااااااااااااااااااااااان ارزش قیمتشون رو ندارن

به مسئولین لیون عزیز توصیه میکنم شما که به فکر کاربران هستید لطفا کالاهای مختص اقازاده ها رو نیارید...خیلی ها یعنی 80 درصد کاربران این سایت در خرید 1 کارت 800 تومنی موندن که اصل اول گیمینگه..اونوقت شما صندلی و میزشو اوردید که جمعا نزدیک 2500 قیمتشه

اخه 1400 صندلی؟ 1200 صندلی؟ یعنی صندلی گیمینگ 500 تومنی تولید نشده تو جهان؟ ما میدونیم شما کارتون تکه و شاخ..اما خیلی از این کاربرا که صندلی مخصوص گیمینگ پیدا نمیکردند چشمشون به شما بود که البته با این قیمت ها روسفیدشون کردید

با این حال ایرادی به شما وارد نیست و شما فقط ارائه دهنده کالاهای نایاب و کیفیت بالا هستید منتها به نظرم رنج قیمتی که شما برای اینکار انتخاب کردید خیلی زیاده..خیلی

نزدیک 15 مدل اوردید رنگاوارنگ همه یه مدل (حداقل در رنج قیمت)... ولی زیر 1 تومن اصلا نیست...مثل این میمونه که شما مثلا فقط 1080 وارد کنید گرافیک...قرار بود کار شما گره گشای کاربران رایانه باشه..ولی با این قیمت ها فکر کنم بیشتر ارزو به دل بمونن..با این حال امیدوارم این فقط برای شروع باشه و در اینده رنج قیمتی متنوعی رو ببینیم

تنها شرکتی که تاحالا دیدم صندلی گیمینگ تولید کنه همین dxracer هست که قیمت هاش توی همین رنج هست و چه برای ما چه برای خارجی ها گرون هست. گیمرهای خارجی هم که بودجه چنین صندلی هایی رو ندارند از همون صندلی های اداری معمولی استفاده می کنند.

این صندلی ها هم با قیمت بسیار مناسبی وارد شده. من انتظار داشتم تا 2 میلیون هم بره.

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

تنها شرکتی که تاحالا دیدم صندلی گیمینگ تولید کنه همین dxracer هست که قیمت هاش توی همین رنج هست و چه برای ما چه برای خارجی ها گرون هست. گیمرهای خارجی هم که بودجه چنین صندلی هایی رو ندارند از همون صندلی های اداری معمولی استفاده می کنند.

این صندلی ها هم با قیمت بسیار مناسبی وارد شده. من انتظار داشتم تا 2 میلیون هم بره.

درسته..پول باشه که همه همین رو میخرن و زیبایی فوق العاده ای داره خصوصا میزش کشته منو..ولی حداقل به لحاظ سلامتی و راحتی فکرنمیکنم تفاوت چندانی با همین صندلی ها خوب 700 تومانی موجود در بازار داشته باشه...البته اگر فرض بر کارایی طبی باشه...من فکر میکنم دلیل گرونی این محصولات اولا وزن بالاشون و دوم تعداد کم سفارششون باشه..به این صورت زیاد نتیجه خوبی نمیده...باید فروش عمده باشه

لینک به دیدگاه

صندلی ها با قیمت خوبی وارد شدن میتونم بگم دقیقا همون قیمت دلاریشون

انگلیسی ها یه مثل خوب دارن میگن:

ما اونقدر پولدار نیستیم که جنس ارزون بخریم

به نظر من کسایی که ساعت ها پشت سیستم میشینن حتما باید چنین صندلی هایی رو تهیه کنن وگرنه دچار مشکلات زیادی میشن(دیدم که میگم)

لینک به دیدگاه

صندلی ها با قیمت خوبی وارد شدن میتونم بگم دقیقا همون قیمت دلاریشون

انگلیسی ها یه مثل خوب دارن میگن:

ما اونقدر پولدار نیستیم که جنس ارزون بخریم

به نظر من کسایی که ساعت ها پشت سیستم میشینن حتما باید چنین صندلی هایی رو تهیه کنن وگرنه دچار مشکلات زیادی میشن(دیدم که میگم)

این رو همه میدونن منتها ما گفتیم که دیگه قرار نیست مثلا اینا 100 درصد ایرودینامیک طبی داشته باشه و مثلا صندلی ها داخلی که 700 تومن هستم 60 درصد باشه...دیگه صندلی صندلیه..دیگه قرار نیست پرواز کنه که..همین صندلی های داخلی مارک های خیلی عالی هستن که کیفیت و دوام خوبی هم دارن...مسئله اینه قیمت جالب نیست..ما نگفتیم قیمتش نامناسبه گفتیم گرونه...دوستان لطفا توجه کنن...خود کالا از اول گرون بوده...با توجه به سختی واردات در این حجم زیاد و تعداد کم به نظرم جالب نیست بازارش..با توجه به اینکه تعداد کمه و دیر به دیر موجود میشه...باید یه چیز همیشکی و مناسب باشه...چیزی که زیاده صندلی..اخه برادر 1400 خیلی زیاده برای صندلی..اصلا بالای 1 تومن خیلی زیاده..حالا قشنگ باشه...باکیفیت باشه..خارجی باشه...خدایی قیمتش رو شما قیاس کنید که چه چیزهایی میشه باهاش تهیه کرد..دیگه صرف برند بودن متعصبانه نباید نظر داد..والا فکر کنم صندلی خارجی اتوموبیل از این ارزونتر باشه

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

الان این صندلیه بده¿
1 تومن ه

قلقلک تم میده

می تونی چرخ بزنی باهاش ادا مدیرام در بیاری :D

@};-  @};-

post-24069-0-77301200-1465985842_thumb.jpg

ویرایش شده توسط m12421k
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چقدر خوب می شد که یاد بگیریم هر چیزی که توی بازار می بینیم قرار نیست تو خونه یا تو اتاق خواب ما باشه! یاد بگیریم بین نیازها و قدرت خرید یا درآمد خودمون بالانس ایجاد کنیم. اگه من نمی تونم چیز مورد نظرم رو خریداری کنم , همیشه دلیل بر گرون بودن اون نیست شاید درآمد من پایینه.پس باید انتظاراتم رو طبق سقف درآمد و سایر هزینه های زندگیم پایین بیارم.

هنوزم اکثر ما بین خریدهایی که می کنیم تناسب برقرار نمی کنیم. موبایل سه میلیونی می خریم که باهش بازی کنیم چون سیستم قدرتمند یا حتی کنسول نداریم. دوربین عکاسی نداریم گوشی که می خوایم خریداری کنیم اولویت اولمون رو کیفیت دوربین موبایل قرار می دیم! حاضریم برای تعویض سیستم گیمینگ با سیستم جدیدتر 2 میلیون هزینه کنیم که شاید تاثیرش آنچنان هم آشکار نباشه یا حداقل به اندازه دو میلیون تاثیر نداشته باشه اما وقتی برای همون سیستم گیمینگ قصد داریم یه هدست خریداری کنیم بیش تر از 200 تومن خرج نمی کنیم!

هر کسی بنابر نیازش هزینه می کنه شاید یه نفر که زیاد پشت سیستم می شینه و زندگیش از قِبَل کار با کامپیوتر اداره می شه و یا یکی که سیستم 12 میلیونی و حتی گرون تر داره خوب مشخصه بنابر بر ضرورت یا توانایی مالی یک صندلی گیمینگ با برند معتبر جهانی و استانداردهای روز خریداری می کنه. کسی که سیستمش 2 تومن قیمت داره لازم نیست 1400 پول صندلی بده. یه صندلی 300 تومنی اداری از حافظ می خره کارش راه میوفته.

الان لیون کارت 1080 رفرنس هم آورده 3 میلیون. آیا همه شما اون کارت رو خریداری کردید؟ مشکلی برای خرید اون کارت ندارید؟ اصلاً به کارتی با اون قدرت نیاز دارید؟ یا یه کارت 290 هم جوابگوی نیاز شما هستش؟ این دیگه یه حساب دو دو تا چهار تا هستش اگه برای قیمت هر محصولی که وارد بازار می شه یه تاپیک ایجاد کنید که هیچی دیگه...

در پایان با این که اصولاً با قیمت گذاری شرکت تخت جمشید مشکل دارم از زمانی که کولر 100 دلاری رو 600 قیمت گذاری می کرد تا بعدها که کیبورد 170 دلاری 800 فروخته شد و قیمت عجیب کیس های کورسیر. اما حالا که حرکت جالبی انجام داده دیگه نباید بازم غرغر کنیم. یه مقایسه کنید کالایی که بر فرض مثال 1400 قیمت خورده :

http://lioncomputer.ir/product/8474/%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+DXRacer+Drifting+Series+OH%2FIS11%2FNR/

قیمت جهانیش چنده؟

http://www.dxracer.com/au/en-au/product/1/soho_chair/iron_series/oh-is11-nr/

قیمتش در بازار کشورهای همسایه مثلاً کویت چند دیناره؟

https://www.shopu.com/gaming-25/gaming-accessories/gaming-chairs/dxracer-iron-series-gaming-chair-black-red-oh-is11-nr.html

قیمت روز $ و دینار کویت که معلومه حساب کنید قیمتش واقعاً منصفانه است علی رغم وزن سنگینی که داره کاش قیمت همه کالهای وارداتی اینطوری بود مجبور نبودیم برای قطعه 169$ مبلغ 1200 پرداخت کنیم و صدامونم در نیاد. حالا این که چرا حقوق پایه وزارت کار 812 تومنه و کلاً سطح عمومی درآمد ها در کشور پایینه این یه بحث جداست عاملش هم DXRacer یا تخت جمشید نیست. و اگر ما قدرت خرید چیزی رو نداریم مشکل از خودمونه نه اونی که درآمد بالایی داره. اگه می تونیم باید تلاش کنیم تا سطح درآمدمون افزایش پیدا کنه اگر نتونستیم انتظاراتمون رو کاهش بدیم.

با پیژامه پشت سیستم نشستن و کارشناس مجازی شدن و غر زدن چیزی رو عوض نمی کنه

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

با عقل جور در نمیاد

میز های کامپیوترش 400$ هست (توی سایتش زده)

با انصاف ترین وارد کننده ها خیلی بخوان به مردم حال بدن با دلار 3800 حساب میکنن

شما این میز رو بخوای با دلار 3400 هم حساب کنی قیمتش میشه 1360 این فقط قیمت دلاریش در میاد ، حمل و نقل ، مگرک ، سود خود وارد کننده و سود خود فروشنده بماند.

پس یا وارد کننده رفته به تولید کننده سفارش داده جنس ارزون تر براش تولید کنن که قیمتش توی ایران ارزون در بیاد.

یا

واردکننده گفته مهم نیست من این وسط 500 ضرر بدم ولی مردم جنس ارزون تر بخرن :| (این مورد رو خودم 1% احتمال نمیدم)

البته این حرف فقط نظریه هست 

میز 400 دلاری  توی ایران با قیمت 1040  امکان پذیز نیست.

x80m_400.jpg

rn7k_1040.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عقل جور در نمیاد

میز های کامپیوترش 400$ هست (توی سایتش زده)

با انصاف ترین وارد کننده ها خیلی بخوان به مردم حال بدن با دلار 3800 حساب میکنن

شما این میز رو بخوای با دلار 3400 هم حساب کنی قیمتش میشه 1360 این فقط قیمت دلاریش در میاد ، حمل و نقل ، مگرک ، سود خود وارد کننده و سود خود فروشنده بماند.

پس یا وارد کننده رفته به تولید کننده سفارش داده جنس ارزون تر براش تولید کنن که قیمتش توی ایران ارزون در بیاد.

یا

واردکننده گفته مهم نیست من این وسط 500 ضرر بدم ولی مردم جنس ارزون تر بخرن :| (این مورد رو خودم 1% احتمال نمیدم)

البته این حرف فقط نظریه هست 

میز 400 دلاری  توی ایران با قیمت 1040  امکان پذیز نیست.

اتر جان خیلی مسائل هست که تجربه منم برای اثباتشون کافی نیست. مثلا اینکه با خرید تعداد بالا و در قالب حقوقی (نه حقیقی) شرکت نهایت چقدر تخفیف حاصل میشه؟ مشخصه که این رقم هیچ وقت نمیتونه نصف باشه. بالاخره به قول خودمون یه چیزی هم برای تولید کننده باید بمونه. اما وجود داره.

مورد بعد اینکه شاید یک نفر شخصا بخواد چیزی رو ترخیص کنه هزینش بیشتر از معمول بشه تا یک شرکت ثبت شده.

بهر حال حرف خودت که میگی نسبت به قیمت اصلیش خیلی پایین تره مشخص میکنه که تخت جمشید قیمت گذاری خوبی کرده نه اینکه بیاد یک شبه میلیاردرشه و خداحاظ. حالا بحث گارانتی و خدمات پس از فروشش بماند.

--------------

آقای الماسی یکی از منفی هارو بنده دادم و معمولا هم خلیلی کم، با دلیل و با اعلامش منفی میدم. هیچ راه دور هم نمیخواد بری که آی مدیریت کوشش؟ به شما تو مترو تنه میزنن، باهاشون درگیر میشی یا میره پیش راننده مترو میگی چرا اینی که تو مترو تو سوار شد به من تنه زد؟ این کارا مال دوران کودکیمون بود، یکم هم گذشت داشته باشیم و باعث رنجش دیگران نشیم.

خدمت شما عرض کنم که اول ازت تشکر میکنم خودت گفتی قیمت این صندلی ها به جیب بعضی ها نمیخوره و حقیقت رو پذیرفتی. راست میگی، به جیب خیلی از ماها نمیخوره چون ممکنه هم قیمت گرافیکمون باشه.

اما اینکه فکر میکنید یا بهتر بگم فکر نکرده گفتید «نیاز خیلی ها برطرف نشده چون مدل های قیمت بالا اومده» رو اصلاح میکنم. تاحالا چند نفر اینجوری صندلی وارد کردن؟ کاری به گیمیگش ندارم. منظورم بازار یابیشه. این همه صندلی تو بازار ریخته معلومم نیست اصل و نصبشون مال کجاست از صد تومان شروع میشه ممکنه بعضی هاش که ضد باکتریاله :D از دو میلیون هم بالا بزنه. پس شما صبر کن شاید شرکتی رفت از یه برند ارزون تر ورداشت آورد که در کنار کیفیت خوب ارگونومی خوبی هم داشت. مثل همین 1080. همه که الان نباید 1080 بخرن پس یا از جیب میزارن 1080 میخرن یا صبر میکنن 1070 میخرن. اما هیچ وقت 1080 رو به قیمت 1070 نخواهند خرید هر چقدر هم که کمپین بزنن یا دادو بیداد کنن. ببین چون قضیه گرافیکه خیلی وقته حل شده این مشکلات رو نمی بینیم اما این صندلی مادر مرده چون دو روزه اومده همه دادشون رفته هوا که چرا ما نمیتونیم بخریم.

سایر پاسخ هارو هم که دوستان دادن ممکنه امروز یک ملیون هزینه کنید اما هزینه عمل 10 سال دیگرو 30 سال عقب بندازین.

لینک به دیدگاه

اتر جان خیلی مسائل هست که تجربه منم برای اثباتشون کافی نیست. مثلا اینکه با خرید تعداد بالا و در قالب حقوقی (نه حقیقی) شرکت نهایت چقدر تخفیف حاصل میشه؟ مشخصه که این رقم هیچ وقت نمیتونه نصف باشه. بالاخره به قول خودمون یه چیزی هم برای تولید کننده باید بمونه. اما وجود داره.

مورد بعد اینکه شاید یک نفر شخصا بخواد چیزی رو ترخیص کنه هزینش بیشتر از معمول بشه تا یک شرکت ثبت شده.

بهر حال حرف خودت که میگی نسبت به قیمت اصلیش خیلی پایین تره مشخص میکنه که تخت جمشید قیمت گذاری خوبی کرده نه اینکه بیاد یک شبه میلیاردرشه و خداحاظ. حالا بحث گارانتی و خدمات پس از فروشش بماند.

--------------

آقای الماسی یکی از منفی هارو بنده دادم و معمولا هم خلیلی کم، با دلیل و با اعلامش منفی میدم. هیچ راه دور هم نمیخواد بری که آی مدیریت کوشش؟ به شما تو مترو تنه میزنن، باهاشون درگیر میشی یا میره پیش راننده مترو میگی چرا اینی که تو مترو تو سوار شد به من تنه زد؟ این کارا مال دوران کودکیمون بود، یکم هم گذشت داشته باشیم و باعث رنجش دیگران نشیم.

خدمت شما عرض کنم که اول ازت تشکر میکنم خودت گفتی قیمت این صندلی ها به جیب بعضی ها نمیخوره و حقیقت رو پذیرفتی. راست میگی، به جیب خیلی از ماها نمیخوره چون ممکنه هم قیمت گرافیکمون باشه.

اما اینکه فکر میکنید یا بهتر بگم فکر نکرده گفتید «نیاز خیلی ها برطرف نشده چون مدل های قیمت بالا اومده» رو اصلاح میکنم. تاحالا چند نفر اینجوری صندلی وارد کردن؟ کاری به گیمیگش ندارم. منظورم بازار یابیشه. این همه صندلی تو بازار ریخته معلومم نیست اصل و نصبشون مال کجاست از صد تومان شروع میشه ممکنه بعضی هاش که ضد باکتریاله :D از دو میلیون هم بالا بزنه. پس شما صبر کن شاید شرکتی رفت از یه برند ارزون تر ورداشت آورد که در کنار کیفیت خوب ارگونومی خوبی هم داشت. مثل همین 1080. همه که الان نباید 1080 بخرن پس یا از جیب میزارن 1080 میخرن یا صبر میکنن 1070 میخرن. اما هیچ وقت 1080 رو به قیمت 1070 نخواهند خرید هر چقدر هم که کمپین بزنن یا دادو بیداد کنن. ببین چون قضیه گرافیکه خیلی وقته حل شده این مشکلات رو نمی بینیم اما این صندلی مادر مرده چون دو روزه اومده همه دادشون رفته هوا که چرا ما نمیتونیم بخریم.

سایر پاسخ هارو هم که دوستان دادن ممکنه امروز یک ملیون هزینه کنید اما هزینه عمل 10 سال دیگرو 30 سال عقب بندازین.

شما اگر فکر میکنید حرفتون کاملا صحیح بوده که هیچ.....منتها بنده جوانب همه کار رو پیش گرفتم....شما اگر از 3 تا کاربر متشخص این سایت سوال کنید متوجه میشید که هیچوقت از منفی در یک تاپیک شبیه به نظر سنجی استفاده نمیکنن...چند ماه پیش دیجی کالا یه تی وی 300 میلیونی وارد کرد کل ایران انتقاد کردن و بله باید هم بکنن...به نظر شما دلیلش چی بوده؟ اینکه در دولت های قبلی بحث بر سر این بوده که چرا عرض های کشور به خاطر واردات خودروهای لوکس هزینه میشه....شما فکر میکنید دلیل این هجمه ها چی بود؟ دولت نفهم بود؟ شبکه های خبری نفهم بودن؟ خیر برادر...بنده حرف دل 10 تا کاربر اینجا رو میزنم که ماه ها بود حرف خرید این صندلی ها رو میزدن اما اومد و کو؟ الان بیشترشون ببینید منصرف شدن...بنده انتقثاد کردم که کالا گرون بوده...نظر من و خیلی های دیگه اینه..در باره کمپین هم که میگین نمونه هاش در خارج زیاده که کالایی 1 دلار گرون میشه مردم میریزن خیابونا اعتراض میکنن...کارت 970 خریدن فهمیدن 3.5 گیگ بوده همه اعتراض کردن و انویدیا رو کشیدن دادگاه ولی اینجا..بنده هر بار که در این انجمن در بحثی شرکت کردم اخر هم پشیمون شدم و خیلی خیلی هم کم در بحث ها شرکت میکنم و ای کاش نمیکردم

ادعا دارید که با دلیل منفی میدید ولی بهتره یکبار پست های من رو بخونید...گفتم کالا قیمتش نامناسب نیست از ابتدا گرون بوده...که دقیقا همینه...گفتم لیون مسئول قیمت بالا نیست منتها رنج قیمتیش که برای وارد کردن انتخاب کرده فقط برای 5 درصد کاربراست...اینم درسته...قظیه گرافیک چیز دیگریست...شما صندلی پیدا میکنید که فقط روش بشینید...اما کارتی پیدا نمیکنید که بتونه رندرهای کارت های بالا رده رو ارائه بدهبا قیمت پایین تر از اون رنج دیگه نیست

صندلی dxrace نشد یکی دیگه روش میشینیم اما رندر 1080 با همون قدرت رو شما نمیتونی انتظار داشته باشی کارت پایین تر و ارزانتری ارائه بده...همه حرف من اینه که این صندلی ارزش قیمتش رو نداره..چون نهایت یک صندلیه و جزوی از قطعات مهم سخت افزار نیست..ضمن اینکه بر خلاف حرف اکثر دوستان که در حد یک پزشک نسخه میپیچن ساکن نشستن به طور کلی مشکلات خودش رو داره مثل عدم فعالیت بدنی برای سوختن انرژی...کم تحرکی...مشکلات پا...اینها حتی شما اگر رو صندلی 10 میلیاردی هم بشینید پابرجاست

حرف های من جنبه نقد داشته که اینکه کاربر این صندلی رو بخره دلیلش چیه؟ کارایی با زیبایی؟ نقد بنده سر اینه که نسبت قیمت به کارایی مشخص بشه...اینکه با این صندلی مشکلات بدنی کاهش پیدا میکنه فکر اشتباهیه....کم تحرکی به هر نحو برای بدن و سلامت مضر هستش و ربطی به مدل صندلی نداره که این قیمت بالا بخواد توجیحش کنه....بنده از همه دوستان معذرت خواهی میکنم که حقایق رو گفتم...یاعلی

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

این صندلی مثل خیلی از کالاهای دیگه مثل موس و کیبرد و کیس و ..... جز کالاهای لوکس حساب میشه.به ددر کسی میخوره که پولش زیاده یا اینکه علاقه داره.

لینک به دیدگاه

صندلی هم مثل موس و کیبورد و .. از لوازم جانبی هست و من هم مثل مردم وقتی از مدل های حرفه ای تر استفاده میکنم که هزینه کردن اون مبلغ روی قطعات اصلی تفاوت زیادی ایجاد نکنه.

مثلا کیس ۶ تومنی با کیس ۷ تومنی تفاوت جزئی داره پس لوازم جانبی بهتر در اولویت قرار میگیره.

لینک به دیدگاه

صندلی هم مثل موس و کیبورد و .. از لوازم جانبی هست و من هم مثل مردم وقتی از مدل های حرفه ای تر استفاده میکنم که هزینه کردن اون مبلغ روی قطعات اصلی تفاوت زیادی ایجاد نکنه.

مثلا کیس ۶ تومنی با کیس ۷ تومنی تفاوت جزئی داره پس لوازم جانبی بهتر در اولویت قرار میگیره.

لوازم جانبی هم از نظر من باکیفیت خیلی مهمه...خصوصا موس و اسپیکر...ولی صندلی با این قیمت به نظر من زیاده رویه...همه دوست دارن..من جمله خودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Loading ....

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

همین که نزدیک به قیمت دلاریش وارد شده دمشون گرم

ای کاش همه قطعات به این شکل نسبت به قیمت دلاریشون وارد میشد 

لینک به دیدگاه

اتفاقا ایمان جان من میگم خیلی خوب قیمت گذاری شده ، اگر قطعاتی مثل سی پی یو ، رم ، گرافیک ، پاور، بورد هم این جوری قیمت گذاری میشدن دیگه ما غمی نداشتیم.

ولی این قیمت گذاری هر جوری حساب کنی منطقی به نظر نمیاد :-?

لینک به دیدگاه

اقا یکی میره با پول موهای سرشو درست میکنه یکی میره هر روز لباس میخره یکی هم دوست داره صندلی واسه سیستمش بخره.

دوست داره خوشگل باشه.

من نمیدونم این بحثا واسه چیه واقعا؟

هر دفعه یه چیز لوکسی واسه کامپیتور میاد یه سری همیشه میخوان خریدارای اون محصول رو بکوبن.

بابا اگر مشکل لوکس بودن و گرون بودنه برین تو خیابون اینا که مازراتی و پورشه دارن رو بگیرین بزنین.

یکی پول نداره پشت ماشین مدل بالا بشینه در عوض پولاشو جمع میکنه پشت یه سیستم مدل بالا میشینه.

ول کنید این بحثارو... 

ایندفعه هم که خدارو شکر وارد کننده به قیمت مناسب اورده.

حالا خریدار رو گیر اوردید؟

لینک به دیدگاه

با این گرونی راحتی این صندلی 264790_94b7391a_0fe5_4884_b13d_bd04ea424

از این صندلی بیشتره =)) =)) =))orginal_1465658407_424544311718.jpg

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

باز خوبه چنین حرکت هایی

این تولید کنندگان داخلی چشم گوششون باز بشه انشاالله، که میشه یه همچین صندلی هایی هم تولید کرد و یا اینکه اصلاً وجود داره

اگه یه سر به بازار صندلی بزنید می بینید چیز درست درمونی ندارن تولید کنندگان برتر داخلی که سرش به تنش بی ارزه

لینک به دیدگاه

بازار ایران یه بازار مصرفی هست.......موس یه ملیونی هم بزنن باز مشتری داره.دلم میخواد بدونم طراح های این صندلی ها خودشون صندلیشون چن دلاریه.یا مثلا بازی سازا در روز چه قد بازی میکنن..........

این چیزا رو میزنن برای امثال ماها میزنن...والا به خدا.

همین کشور ژآپن که ps4 میزنه یه زمانی بعد جنگ جهانی امریکا ازششون انتقاد کرده بود که شما چرا اینقدر سخت کوش و جمع کن هستین.......اونا زحمت کشن ما لذت بر.

ژاپن میاد ماشین میزنه ملیون دلاری......خود طراح ها ساده ترین ماشینا رو سوار میشن.

شدیم شبیه کشورای عربی......

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

والله من میخواستم بخرم.

منتها تو یکی از گروهها دیدم جکش روغن میده.

فعلا دست نگه داشتم ببینم گارانتیش چطور عمل میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان ،

صندلی یه مشکلی داره ، اون هم اینکه وقتی کمریش خم میشه نشیمنگاهش ثابت هست و هماهبگ باهاش زاویه نمیگیره  .

لینک به دیدگاه

اگه صندلی های لیون برات گرونه باید صندلی مدیریتی بخری.

http://iranmiz.com/product/office-chair/316

http://iranmiz.com/product/office-chair/749

اینا ویژگی های خیلی خوب و زیادی دارند(فقط اهرم ایجکت کم داره :D )  و ساخت ایران هستند. هزینشم خیلی پایین تر و منطقی تره. البته بنده هنوز خودم خرید نداشتم که تجربه شخصیمو بگم

ویرایش شده توسط warlordmsm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه صندلی های لیون برات گرونه باید صندلی مدیریتی بخری.

http://iranmiz.com/product/office-chair/316

http://iranmiz.com/product/office-chair/749

اینا ویژگی های خیلی خوب و زیادی دارند(فقط اهرم ایجکت کم داره :D )  و ساخت ایران هستند. هزینشم خیلی پایین تر و منطقی تره. البته بنده هنوز خودم خرید نداشتم که تجربه شخصیمو بگم

من تجربش رو داشتم 2 زار نمی ارزه .

لینک به دیدگاه

سلام داداداش حرف شما درست و تشکر از بچه های لیون و جناب حسینی ولی بنده هیچ وقت واسه همچنین صندلی های با این قیمت هزینه نمی کنم چون با همچین قیمتی می تونم قطعه عوض کنم و در مورد اون 140 یک خورده بزاری روش پاور خوب گرین گیرد میاد درسته :D

این ها مقصر لیون کامپیوتر نیست مقصر هزینه های گمروک و افزایش قیمت دلار است و البته تورم شدید ایران و به نظر خودم با همین صندلی های اداری هم میشه شخصی سازی کرد و یک گیمینگ ساخت به هر حال هر کی خرید می کنه خیرشو ببینه

موفق باشی @};-

سلام درسته و همه کس لازم نیست صندلی گیمینگ بخره مثل خیلی چیزایه دیگه که ادم نمیخره یا دوست نداره پولی بابتش بده یا علاقه یا نیازی بهش نداره اما اینکه بی اطلاع و ندونسته

بگیم گرونه یا واسه چی باید برای فلان چیز هم هزینه کرد و بدون استدلال این خیلی اشتباهه digital_2015 @};- @};-

اقا مگه من اومدم گفتم که کسی نخره ؟

یا شما نخری؟

که انقدر اتیش کردی

شما که پولشو داری نفست از جای گرم بلند میشه برو بخر قربونش برو بخر چرا ناراحت میشی !!!

ما کارمون با همون صندلی اداری سمساری ۵۰ تومنم راه میفته

خخخخ

در مورد موس پد که گفتی ...

مگه از موس ها و موس پد های چند صد هزار تومنی استفاده نکنی مگه نمیشه زندگی کرد مگه نمیشه از کامپیوتر استفاده کرد ؟

خیلیا اولش داغ میکنن میرن سیستم چند میلیونی میبندن ولی بعد یک دو ماه استفاده از کارشون پشیمون میشن یا بعدا به پولش نیاز پیدا میکنن و میان اینجا سیستمی که این همه خرج کردن ۳۰ یا ۵۰ درصد ارزونتر میفروشند

چرا عاقل کند کاری که باز اید به کنعان پشیمانی خخخخ

شما دقیقا منظورت همین بود و همین طور امثاله شما که این عقیدرو دارن,چیزی که خودتون واست مهم نیست یا علاقه ای ندارین و دلیلی واسه هزینه کردنش نمیبینی ازین حرفا و نظرا راجبش میدین و واسه شما مفت هم گرونه شماهارو ول کنی به همون 140 تومنم راضی نیستین واسه این صندلی و در جواب میگی صندلی پلاستیکی 50 تومنی هم خوبه البته که خوبه و واسه شما حتما سیستمه گیمنگ هم خیلی خیلی زیاده چه برسه صندلی گیمینگ و لپ تابو تبلتو اینارم زیاده شاید همین گوشیه اندرویدی یا ویندوز فونی کافی باشه واسه شما شاید, اتیش هم نکردم جوابه درستیو که باید در جواب میشنیدی بهت دادم اتیش میکردم مفصل ترو واضحتر جواب میدادم

لازم نیست کسی از جایه گرم نفسش بلند شه که 1 تومن بده پوله چیزی که واسش مهمه و دوست داره تازه چیزی که واسه سلامتیه بدنو مهره های کمرو گردنو آرنجو پا.. هم هست و چندین سال ازش استفاده میشه,  این جور چیزا علموعلـاقشو میخواد واسه همین کسی

که تو این فازا نیست و از دور نگاه میکنه به قضیه واسش مثل شما عجیبه

داداش موس پد و سیستم ربطی به صندلی نداره و اونی هم که من گفتم مثال زدم که بدونی موس پد هم اون قیمت نیست چه برسه صندلیه گیمینگه آمریکایی.

در مورده این هم که میگی سیستم چند میلیونی کسی بخره 2 ماه بعد میفروشه من نمیدونم راجع به چه کسی یا موردی منظورته ولی این هم هیچ ربطی به بحثو منظورمون و صندلیه گیمینگ نداره

فقط خواهشا بعضی از دوستان نظر راجع به صندلیه گیمینگ کسایی که اولین باره راجبش حتی شنیدن اینجا ندن

داش اون صندلی پلاستیکیه دقیقا صندلی منه ...,واقعا بدون شوخی میگم  :(  :).....در مورد صندلی های گیمینگ جدید لیون هم باید بگم درسته عالی هستن ولی به هیچ عنواااااااااااااااااااااااان ارزش قیمتشون رو ندارن

به مسئولین لیون عزیز توصیه میکنم شما که به فکر کاربران هستید لطفا کالاهای مختص اقازاده ها رو نیارید...خیلی ها یعنی 80 درصد کاربران این سایت در خرید 1 کارت 800 تومنی موندن که اصل اول گیمینگه..اونوقت شما صندلی و میزشو اوردید که جمعا نزدیک 2500 قیمتشه

اخه 1400 صندلی؟ 1200 صندلی؟ یعنی صندلی گیمینگ 500 تومنی تولید نشده تو جهان؟ ما میدونیم شما کارتون تکه و شاخ..اما خیلی از این کاربرا که صندلی مخصوص گیمینگ پیدا نمیکردند چشمشون به شما بود که البته با این قیمت ها روسفیدشون کردید

با این حال ایرادی به شما وارد نیست و شما فقط ارائه دهنده کالاهای نایاب و کیفیت بالا هستید منتها به نظرم رنج قیمتی که شما برای اینکار انتخاب کردید خیلی زیاده..خیلی

نزدیک 15 مدل اوردید رنگاوارنگ همه یه مدل (حداقل در رنج قیمت)... ولی زیر 1 تومن اصلا نیست...مثل این میمونه که شما مثلا فقط 1080 وارد کنید گرافیک...قرار بود کار شما گره گشای کاربران رایانه باشه..ولی با این قیمت ها فکر کنم بیشتر ارزو به دل بمونن..با این حال امیدوارم این فقط برای شروع باشه و در اینده رنج قیمتی متنوعی رو ببینیم

شما که میگی این صندلیا به هیچ عنواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان ارزش خرید ندارن تا حالا پشته یکیش نشستی که انقدر قاطع راجع بهش نظر میدی؟؟؟میشناسیش اصلن این صندلیرو ؟اطلاعات راجبش داری؟؟؟صندلی گیمینگ شناس هستی؟؟ماشالا دیگه همه اساتیده صندلیو میزه گیمینگ شناسی هم هستن

از کی تا حالا 1 میلیون تومن شده پوله اقازاده ها loL ...........

داداش هیچ میدونی این صندلیا قیمته خودش تو کشورش از 300 به بالا تا 400 دلارو 500 و 600 دلاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟وخیلی دوست دارم بدونم من خودم فکر میکردم قیمتاش با این وزنو نایاب بودنش از 1800 شروع شه البته تو خوده سایتایی مثله امازونو غیره... وتخفیفایی که کلن به همه چی میخوره تو فروشگاهای خوده امریکا و اروپا قیمتاش تا 240 260 دلارم هست یا بعضی موارد 180 190 دلار ولی اینا هیچ ربطی به قیمتایه تو ایران تا بدسته من و شما برسه نداره در کل باید بگم که حتی اگه وارد کننده سره هر کدوم 300 تومنم سود کنه بازم خرده ای بهش نیست و دمـش گرم چون اینو خودمون میخواستیم همینجوری سفارش بدیم با اون وزنش بیشتر از 1تومنو 2 تومن باید هزینه میکردیم .......من موندم چطور این همه نظر راجبه گرون بودنه این صندلیا اینجا هست بابا انصافم خوب چیزیه دلیله اینکه من خودم دارم این جوابارو میدم اینه که باید حــــق رو گفت چطور همه بلدن یه چیزی 5 هزار تومن فلان رم فلان گرافیک اینور انور میشه زود بگن و بکوبنش اونوقت تو این یه موردی که اصلن هیچوقت کسی نیاورده و قیمتش خوبو معقوله حق رو نگی؟؟!! و برعکس تازه متهمشونم بکنی؟!!!!!!!!!؟؟

داداش صندلی 500 تومنی که هیچ تازه صندلیه 140 تومنیم تولید شده تو جهان تو خوده آمازونم هست مدلای مختلف ولــــــــــــی این>>>>DXRACER قیمتاش خودش همیـــــــــــــــــــنه و واسه منو شمایی که تو ایرانیم و میخواییم تو اتاقمون تو ایران رو DXRACER بشینیم این قیمت که اعلام شده ربطی به گرونفروشی یا مسائلو چیزه دیگه نداره خوده DXRACER خودش قیمتش گرونه اونوقت تو ایران باید ارزون باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چنان میگی رنج قیمتی که شما برای اینکار انتخاب کردید خیلی زیاده..خیلی

که انگار قرار بوده این صندلیارو با 500 تومن از قاره آمریکا بعد از گذشتن از اقیانوسها و آسمانها واسه شما درب منزل تحویل رایگان بدن

حالا شما ببخشید که از 140 هزار تومن تا 1500 صندلیه گیمینگه حرفه ایی و غیره حرفه ایی و مبلمانو دکوراسیونه منزلو میزه نقشه کشیو میزه ناهارخوریو میزه کامپیوترو صندلیه اداریو....  وارد نکردن تا شما یه وقت رنجیده خاطر نشید کارته گرافیک چه ربطی به صندلی داره ؟؟؟؟؟؟؟!!!؟؟؟ سخت افزاره کامپیوتر چه ربطی به صندلیو کمرو بدنو گردن  داره؟؟ها؟؟

هوووووو چه خبره!!

با 1500 یه دست مبلمان خونه میشه خرید!!

الان 400 بهترین مبل تکی میدن.....بقیشم خرج سیستم کرد...دیوونگی خرید این صندلیا به نظر من.

1500 مبلمانه تمام پلاستیکیه سفید منظورته دیگه؟مبلمانه ترکی و ایتالیاییه چرم به همراهه کاناپه ی 6 نفره منظورت که نیست احیانا؟!؟!!

داداش از همون 1500-400=1100 سیستمه گیمینگ گفتنت معلومه چه خبره.........جوابی ندارم

اونایی که دیوونه ی این صندلیان هرجور شده میخرن اونایی که خوششون نمیادو سیستمو این چیزا واسشون انقدرا مهم نیستو استفاده نمیکنن نخـــرن و حتی نبایدم بخرن و از همه مهمتــر نظری راجع بهش اصلن ندن

ویرایش شده توسط Caipirinha
لینک به دیدگاه

دوستان بهتره دیگه یکی از ادمینا تاپیک رو ببنده تاپیک داره به جاهای باریک کشیده میشه

نطر شخصی بنده‌: اقا هرکی بودجه مالیش میرسه از اینا بخره و کسانی که بودجشون نمیرسه (یکی مثل من) بهتره نخره و واقعا کسی به اجبار به ما نگفته بیا بخر یا وادارمون نکردن بهتره از دید مثبت به قضیہ نگاہ کنیم

پ.ن: هرکی توانشو داره بخره هر کی هم نداره نخره یا اینکه نیات اینجا بگه قیمتا گرونه

کوچیک شما Morteza3it

ویرایش شده توسط morteza3it
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...