رفتن به مطلب

خرید صندلی گیمینگ !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

صندلی dxrace نشد یکی دیگه روش میشینیم اما رندر 1080 با همون قدرت رو شما نمیتونی انتظار داشته باشی کارت پایین تر و ارزانتری ارائه بده...همه حرف من اینه که این صندلی ارزش قیمتش رو نداره..چون نهایت یک صندلیه و جزوی از قطعات مهم سخت افزار نیست..ضمن اینکه بر خلاف حرف اکثر دوستان که در حد یک پزشک نسخه میپیچن ساکن نشستن به طور کلی مشکلات خودش رو داره مثل عدم فعالیت بدنی برای سوختن انرژی...کم تحرکی...مشکلات پا...اینها حتی شما اگر رو صندلی 10 میلیاردی هم بشینید پابرجاست

حرف های من جنبه نقد داشته که اینکه کاربر این صندلی رو بخره دلیلش چیه؟ کارایی با زیبایی؟ نقد بنده سر اینه که نسبت قیمت به کارایی مشخص بشه...اینکه با این صندلی مشکلات بدنی کاهش پیدا میکنه فکر اشتباهیه....کم تحرکی به هر نحو برای بدن و سلامت مضر هستش و ربطی به مدل صندلی نداره که این قیمت بالا بخواد توجیحش کنه....بنده از همه دوستان معذرت خواهی میکنم که حقایق رو گفتم...یاعلی

داداش شما دیگه زدی قضیرو به روشه سامورایـی حلش کردی :laughing:

کلن دیگه موجودیتـه وسیله ای به اسمه صندلـی رو به چالش کشیدی ))))))))))))))

شما یعنی منظورت اینه که تردمیل بزنیم جلو سیستم و باهاش کار کنیم؟؟اونطوری که هزینه یه تردمیلم انداختی همرو

جنبه ی نقدت از زوایایه مختلف تو حلقم چه از خودتم تعریف کردی

.بنده از همه دوستان معذرت خواهی میکنم که حقایق رو گفتم...یاعلی

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

اقا شما ببخشید من به شخصه معذرت میخوام که صندلی هایی مخصوص استفاده از کامپیوتر در جهان تولید میشه و همینطور از طرفه شرکته DXRACER

لینک به دیدگاه

با این گرونی راحتی این صندلی 264790_94b7391a_0fe5_4884_b13d_bd04ea424

از این صندلی بیشتره =)) =)) =))orginal_1465658407_424544311718.jpg

داداش مقایست تو حلقم هخخخ

لینک به دیدگاه

اتفاقا این صندلی ها رو نباید جزو وسایل لوکس به حساب اورد

استفاده از این صندلی ها مساوی است با سلامت..و جالبه که این صندلی ها رو با گراف های سطح بالا مقایسه میکنید!!!

گرافی که شیش ماه بعد عوض میکنید و هیچ تاثیر مستقیمی رو زندگی نمیذاره..اما این صندلی تاثیر مستقیم داره از حیث سلامت و هیچی مهمتر از این نیست..اینایی که مثلا نگاه تیزبین اقتصادی دارن!با اون سیستم های امضاشون به چی رسیدن مثلا؟؟

لینک به دیدگاه

1500 مبلمانه تمام پلاستیکیه سفید منظورته دیگه؟مبلمانه ترکی و ایتالیاییه چرم به همراهه کاناپه ی 6 نفره منظورت که نیست احیانا؟!؟!!

داداش از همون 1500-400=1100 سیستمه گیمینگ گفتنت معلومه چه خبره.........جوابی ندارم

اونایی که دیوونه ی این صندلیان هرجور شده میخرن اونایی که خوششون نمیادو سیستمو این چیزا واسشون انقدرا مهم نیستو استفاده نمیکنن نخـــرن و حتی نبایدم بخرن و از همه مهمتــر نظری راجع بهش اصلن ندن

ایران فقط بازار مصرفه مثل کشورای عربی......ادمش مصرفگرا نباشه با همون کنسولویی که شما اینقدر بد و بیراه بهش میگین هم بازی میکنه .یا حتی با یه سیستم متوسط یا حتی پایینتر.

با 1500 ما خودمون سه چهار سال پیش یه دست مبلمان خریدیم در حد متوسط......

شما بد تربیت شدید از همون اول که دلتون فقط به اجناس لوکس راضی میشه.

اینجور نیست که کسی خوشش نیاد..همه خوششون میاد ولی ادم باید یاد بگیره هر چیزی که تولید کردن نباید بخره.یا مثلا گرافیک بازی رو بزاره رو نهایت سیستمو بترکونه

صندلی 5 ملیونی هم بزنن...ادمی که بخره پیدا میشه.همین جوری که ماشین ملیاردی میخرن.

بازار مصرف والسلام.

اندر احوالات بعضیا:

19.jpg

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

قدیما مد بود برا پستایی که حرف نادرست میزنه منفی میدن الان دیگه هر پستی که خوششون نیاد!!

بابا جنابعالی ای که چشت منتظره ببینی فلان شرکت کالا جدید چی میده بیرون بری گرونترینش رو بخری بعد بهت میگن مصرفگرا بدت میاد؟!

http://www.shafaf.ir/fa/news/303684/%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%86

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

داداش شما دیگه زدی قضیرو به روشه سامورایـی حلش کردی :laughing:

کلن دیگه موجودیتـه وسیله ای به اسمه صندلـی رو به چالش کشیدی ))))))))))))))

شما یعنی منظورت اینه که تردمیل بزنیم جلو سیستم و باهاش کار کنیم؟؟اونطوری که هزینه یه تردمیلم انداختی همرو

جنبه ی نقدت از زوایایه مختلف تو حلقم چه از خودتم تعریف کردی

.بنده از همه دوستان معذرت خواهی میکنم که حقایق رو گفتم...یاعلی

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

اقا شما ببخشید من به شخصه معذرت میخوام که صندلی هایی مخصوص استفاده از کامپیوتر در جهان تولید میشه و همینطور از طرفه شرکته DXRACER

خندیدیم..بنده نگفتم تردمیل بیارید پشت سیستم... بلکه گفتم اینکه طرف فکر کنه جای اینکه مثلا 700 بده صندلی بخره به جاش بودجه رو زیاد کنه و بره صندلی 1.5 بخره که اقا این فلانه..سلامتی بهتره و این داستانا دیگه طرف خیلی ساده لوحه

برادر من شما اصلا از صندلی چی میدونی؟...شما نه همه اون دوستایی که اینجا ادعا دارن که این صندلی ها وارداتیه..اینجوریه اونجوریه...

3 سال تو تعمیرات مبلمان کار کردم پیش شوهرخالم به قدر کافی از ساختار صندلی سرم میشه بر خلاف شما...اینکه اگر ابر توش بکار بره صندلی یه 2 سالی عمر میکنه و پف داره و راحت تره...ولی خیلی زود هم کم کم پودر میشه از داخل...اگر فوم به کار بره مبلغ گرونتر میشه و سفت تره و عمر 6 تا 7 ساله داره...مواردی بوده حتی از این یونولیت های حلقه ای که تو ساختمون سازی استفاده میشه رو میزارن تو صندلی که اون اصلا نمیپوسه...انقدر از این صندلی ها ابراشو عوض کردیم از هر مدل که متوجه میشم توش چی بکار رفته..اگر از بچه های اینجا کسی تعمیرات مبل کار کرده باشه متوجه میشه حرف منو...

صندلی دیگه تا حدی ارگونومی داره که تاثییر گذاره بعدش دیگه مربوط به کیفیت ساخت میشه....مثل همین کیفیت ابرها...اینکه چند سانت باشه..کیفیت پارچه چجوری باشه....از این بحث بیایم بیرون بریم سر داستان قطعات..خوب 1 تومن کم پولی نیست...خیلی ها اگر بتونن در مرحله اول پولی جور کنن چه حالا بعد از خرید سیستم و چه هنگام خرید سعی میکنن اون 1 تومن رو بزارن رو قطعه ای مثل گرافیک یا پردازنده و کلی چیزای دیگه...این صندلی چیزیه که خریدار در مرحله اول برای ظاهرش میخره و برای اینکار باید میزش رو هم بگیره..دیگه عرفش اینه خوب...یعنی حدود 2.5...

من همون اول هم گفتم اقا کسی که پول داره و اقازاده..بسم الله...پول داره بهترین رو بخره حالشو ببره..منم داشتم همین صندلی رو میخریدم برادر من نه این داخلی هایه به قول دوستان بی نام ونشان رو...ولی اینکه اینجا بدون هیچ دلیل و مدرکی نسخه علمی میپیچن دوستان که این برای سلامتی بهتره به نسبت صندلی های داخل و اینجور و اونجور....بر چه اساسی این حرف زده میشه؟ اقا مدرک دارید رو کنید...بگید من هم به اشتباه ام پی ببرم...حالا اگر بحث کیفیت ساخت باشه برام جالبه که چه تعداد کاربر اینجا حاظرن بخاطر کیفیت و زیبایی و نه تفاوت کارایی 1 تا 1و5 بپردازن...در حالی که 90 درصد کاربرها با این هزینه میتونن 970 رو ارتقا بدن به 980 TI....من تو سر محصول و شرکت سازنده نمیزنم..فقط میگم مملکت ما جایی نیست که صندلی 1.5 تومنی به هر نحوی توجیح خرید داشته باشه....دوستان بر میگردن ضرب المثل انگلیسی میزنن !!! برادر من شما که انقدر مهندسی لطف کن بگو که حقوق پایه یک شهروند انگلیسی روزانه 200 دلاره...که طبق بررسی رسمی برای خرید یک ایفون 6 اس در انگلیس باید 18 ساعت کارکنید !...انگلیس در رتبه اول لیست بود و ایالات متحده در رتبه سوم....بله این کالا برای کشورهاییه که روزی 200 دلار اونم با 6 ساعت کارکرد در میارن...یعنی طرف با 3 روز لایت کار کردن میره 1080 میخره...یکم بسه دیگه

طرز فکرهاتون واقعا خنده داره..اگر اینجور بخواد باشه که چون این گرونتره و خارجی بهتر...پس الان تلویزیونی که شما دارید توخونه مثلا 6 میلیومنه بدرد نمیخوره..اشغاله..چرا؟ مشخصه چون تی وی 23 میلیونی الان اومده بازار !!! ماشین 30 تومنی زیر پامون اشغاله..چرا؟ 500 میلیونی اومده بازار...گرافیکمون اشغاله چرا؟ جدیدش اومده....که چی؟ که الا شما باید بهترین رو تو هر کلاس بخرید؟ شما که انقدر حرص میزنید این اینجوره اونجوره مگر من گفتم که جنسش بده و یا بی کیفیته؟ اصلا شما میخونید من چی میگم؟ من میگم 1500 قیمت داره و جنس گرونیه....ایا واقعا واجبه چنین هزینه ای؟ الان میلیون ها ادم از صندلی غیر گیمینگ استفاده کردن مردن؟ کمرشون شکست؟...اصلا شما بهم فرق صندلی گیمینگ و غیر گیمینگ رو شرح بده...مگه صندلی های توی ادارات برای پشت سماور نشستنه؟ .با این استدلال های شما پس برید مبلمانتونم عوض کنید...چون داخلیه و تخصصی نیست..ارگونومی خوبی نداره !..چون مبل دیدم به چشم خودم 65 میلیون..لابد ارگونومیش خیلی عالیه...برای سلامتی خیلی مفیده....مشکل شما اینه که مفهوم گرانی رو در سلامتی توجیح میکنید در حالی که خودتون اولین باره که اسم این برند رو به واسطه لیون میشنوید....چون برای خودتون مزه پرانی میکنید دلیل براین نیست که جملات فلسفی میبافید !!!...هرچی ارزون داره و گرون....منتها استفاده کردن از ارزون ها مثل مبل و صندلی کسی رو نکشته یا راهی بیمارستان نکرده...همچین در مورد سلامتی صندلی گیمینگ میگید که ادم فکر میکنه غیر اون بشینه رو صندلی دیگه ای درجا میره بهشت زهرا !!..جالبیش اینه که هر کسی تو این تاپیک هست تا حالا چنین صندلی رو تجربه نکرده که از تاثییر سلامتیش میگه ! و اونوقت من شدم دروغ گو !

ختم کلام خواستم بگم دوستی که فکر میکنی نظرات من یا بیش از حد برات کوبنده هست یا اینکه یه مشت پرت و پلاست....با حرف هام حال نمیکنی و قبولش نداری پس زحمت ایراد گرفتن و تمسخر به خودت نده...وگرنه اگر حرفی داری بیا 2 تا نظر درست و درمون بده..اول ببین من دارم محصول رو در چه زمینه ای نقد میکنم بعد بیا داوری کن...

صندلی dxrace خیلی هم باکیفیت و عالیه و همه میدونیم....ولی اجبار و ضرورتی در خریدش نیست که به سلامتی مربوط بشه...فقط بحث زیبایی و کیفیت مطرحه...سلامتی نباید به عنوان تبلیغی برای اینجور کالاها تعریف بشه

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

این طرف که سجده کرده تو عکس واقعا جالب بود :clapping:

من بیشتر دنبال میز هاش بودم که جک هیدرولیکی داشت چون 50% زندگیم پای pc هستم باید صندلی و میز راحت داشته باشیم. @};-

لینک به دیدگاه

پس الان تلویزیونی که شما دارید توخونه مثلا 6 میلیومنه بدرد نمیخوره..اشغاله..چرا؟ مشخصه چون تی وی 23 میلیونی الان اومده بازار !!! ماشین 30 تومنی زیر پامون اشغاله..چرا؟ 500 میلیونی اومده بازار...گرافیکمون اشغاله چرا؟ جدیدش اومده....که چی؟ که الا شما باید بهترین رو تو هر کلاس بخرید؟

واقعا طرز فکر بعضیا همینه...به صرف اینکه چون جدیدتر اومده پس فعلی به درد نمیخوره......اگه الان چیزی بالاتر از ps2 وجود نداشت هیچ کسی هزینه ملیونی نمیکرد ولی چون وجود داره این هزینه رو میکنن.....مهم براشون اینه که گرونترین باشه.من همیشه با خودم میگم حس کن وجود نداره بالاتر از این.

لامصب امیزاد حریصه وقتی ببینه بالاتری وجود داره دلش اروم نمیگیره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این طرف که سجده کرده تو عکس واقعا جالب بود :clapping:

من بیشتر دنبال میز هاش بودم که جک هیدرولیکی داشت چون 50% زندگیم پای pc هستم باید صندلی و میز راحت داشته باشیم. @};-

میز های DXracer رو میگی؟ جک هیدرولیکی نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خندیدیم..بنده نگفتم تردمیل بیارید پشت سیستم... بلکه گفتم اینکه طرف فکر کنه جای اینکه مثلا 700 بده صندلی بخره به جاش بودجه رو زیاد کنه و بره صندلی 1.5 بخره که اقا این فلانه..سلامتی بهتره و این داستانا دیگه طرف خیلی ساده لوحه

برادر من شما اصلا از صندلی چی میدونی؟...شما نه همه اون دوستایی که اینجا ادعا دارن که این صندلی ها وارداتیه..اینجوریه اونجوریه...

3 سال تو تعمیرات مبلمان کار کردم پیش شوهرخالم به قدر کافی از ساختار صندلی سرم میشه بر خلاف شما...اینکه اگر ابر توش بکار بره صندلی یه 2 سالی عمر میکنه و پف داره و راحت تره...ولی خیلی زود هم کم کم پودر میشه از داخل...اگر فوم به کار بره مبلغ گرونتر میشه و سفت تره و عمر 6 تا 7 ساله داره...مواردی بوده حتی از این یونولیت های حلقه ای که تو ساختمون سازی استفاده میشه رو میزارن تو صندلی که اون اصلا نمیپوسه...انقدر از این صندلی ها ابراشو عوض کردیم از هر مدل که متوجه میشم توش چی بکار رفته..اگر از بچه های اینجا کسی تعمیرات مبل کار کرده باشه متوجه میشه حرف منو...

صندلی دیگه تا حدی ارگونومی داره که تاثییر گذاره بعدش دیگه مربوط به کیفیت ساخت میشه....مثل همین کیفیت ابرها...اینکه چند سانت باشه..کیفیت پارچه چجوری باشه....از این بحث بیایم بیرون بریم سر داستان قطعات..خوب 1 تومن کم پولی نیست...خیلی ها اگر بتونن در مرحله اول پولی جور کنن چه حالا بعد از خرید سیستم و چه هنگام خرید سعی میکنن اون 1 تومن رو بزارن رو قطعه ای مثل گرافیک یا پردازنده و کلی چیزای دیگه...این صندلی چیزیه که خریدار در مرحله اول برای ظاهرش میخره و برای اینکار باید میزش رو هم بگیره..دیگه عرفش اینه خوب...یعنی حدود 2.5...

من همون اول هم گفتم اقا کسی که پول داره و اقازاده..بسم الله...پول داره بهترین رو بخره حالشو ببره..منم داشتم همین صندلی رو میخریدم برادر من نه این داخلی هایه به قول دوستان بی نام ونشان رو...ولی اینکه اینجا بدون هیچ دلیل و مدرکی نسخه علمی میپیچن دوستان که این برای سلامتی بهتره به نسبت صندلی های داخل و اینجور و اونجور....بر چه اساسی این حرف زده میشه؟ اقا مدرک دارید رو کنید...بگید من هم به اشتباه ام پی ببرم...حالا اگر بحث کیفیت ساخت باشه برام جالبه که چه تعداد کاربر اینجا حاظرن بخاطر کیفیت و زیبایی و نه تفاوت کارایی 1 تا 1و5 بپردازن...در حالی که 90 درصد کاربرها با این هزینه میتونن 970 رو ارتقا بدن به 980 TI....من تو سر محصول و شرکت سازنده نمیزنم..فقط میگم مملکت ما جایی نیست که صندلی 1.5 تومنی به هر نحوی توجیح خرید داشته باشه....دوستان بر میگردن ضرب المثل انگلیسی میزنن !!! برادر من شما که انقدر مهندسی لطف کن بگو که حقوق پایه یک شهروند انگلیسی روزانه 200 دلاره...که طبق بررسی رسمی برای خرید یک ایفون 6 اس در انگلیس باید 18 ساعت کارکنید !...انگلیس در رتبه اول لیست بود و ایالات متحده در رتبه سوم....بله این کالا برای کشورهاییه که روزی 200 دلار اونم با 6 ساعت کارکرد در میارن...یعنی طرف با 3 روز لایت کار کردن میره 1080 میخره...یکم بسه دیگه

طرز فکرهاتون واقعا خنده داره..اگر اینجور بخواد باشه که چون این گرونتره و خارجی بهتر...پس الان تلویزیونی که شما دارید توخونه مثلا 6 میلیومنه بدرد نمیخوره..اشغاله..چرا؟ مشخصه چون تی وی 23 میلیونی الان اومده بازار !!! ماشین 30 تومنی زیر پامون اشغاله..چرا؟ 500 میلیونی اومده بازار...گرافیکمون اشغاله چرا؟ جدیدش اومده....که چی؟ که الا شما باید بهترین رو تو هر کلاس بخرید؟ شما که انقدر حرص میزنید این اینجوره اونجوره مگر من گفتم که جنسش بده و یا بی کیفیته؟ اصلا شما میخونید من چی میگم؟ من میگم 1500 قیمت داره و جنس گرونیه....ایا واقعا واجبه چنین هزینه ای؟ الان میلیون ها ادم از صندلی غیر گیمینگ استفاده کردن مردن؟ کمرشون شکست؟...اصلا شما بهم فرق صندلی گیمینگ و غیر گیمینگ رو شرح بده...مگه صندلی های توی ادارات برای پشت سماور نشستنه؟ .با این استدلال های شما پس برید مبلمانتونم عوض کنید...چون داخلیه و تخصصی نیست..ارگونومی خوبی نداره !..چون مبل دیدم به چشم خودم 65 میلیون..لابد ارگونومیش خیلی عالیه...برای سلامتی خیلی مفیده....مشکل شما اینه که مفهوم گرانی رو در سلامتی توجیح میکنید در حالی که خودتون اولین باره که اسم این برند رو به واسطه لیون میشنوید....چون برای خودتون مزه پرانی میکنید دلیل براین نیست که جملات فلسفی میبافید !!!...هرچی ارزون داره و گرون....منتها استفاده کردن از ارزون ها مثل مبل و صندلی کسی رو نکشته یا راهی بیمارستان نکرده...همچین در مورد سلامتی صندلی گیمینگ میگید که ادم فکر میکنه غیر اون بشینه رو صندلی دیگه ای درجا میره بهشت زهرا !!..جالبیش اینه که هر کسی تو این تاپیک هست تا حالا چنین صندلی رو تجربه نکرده که از تاثییر سلامتیش میگه ! و اونوقت من شدم دروغ گو !

ختم کلام خواستم بگم دوستی که فکر میکنی نظرات من یا بیش از حد برات کوبنده هست یا اینکه یه مشت پرت و پلاست....با حرف هام حال نمیکنی و قبولش نداری پس زحمت ایراد گرفتن و تمسخر به خودت نده...وگرنه اگر حرفی داری بیا 2 تا نظر درست و درمون بده..اول ببین من دارم محصول رو در چه زمینه ای نقد میکنم بعد بیا داوری کن...

صندلی dxrace خیلی هم باکیفیت و عالیه و همه میدونیم....ولی اجبار و ضرورتی در خریدش نیست که به سلامتی مربوط بشه...فقط بحث زیبایی و کیفیت مطرحه...سلامتی نباید به عنوان تبلیغی برای اینجور کالاها تعریف بشه

باسلام.

- هیچ کس صندلی ارگونومیک داخلو با DXracer مقایسه نکرد و بعدشم بگه گیمینگه جولو تره. DXracer رو گذاشتیم کنار همون پلاستیکیه که گفتید اندازه 1080 رندر میده.

- خودت جواب خودتو دادی. 970 بشه 980ti همین الان از رده خارجه. حتی اگه بشه 1070 هم نهایت یک سال دووم میاره. اما نه DXracer بلکه هر محصول اینچنینی مثل میز، صندلی، مانیتور، اسپیکرو ... میتونن سال ها شونه به شونه کاربر باشن.

اتفاقا اینکه میگید یک نفر اول به سیستمش سرو دست بکشه بعد اگه داشت خرج این چیزا کنه خیلی هم خوب میگید. 90% درصد هم بهتره همین کارو بکنن. اما به قول اون دوستم چون آدمی حریصه و هر سال دوست داره سیستمشو ارتقا بده، من اگه باشم با همون 750ti یا R7 270 میسازم اما با یه صندلی درست درمون سعی میکنم ستاپمو سالم نگه دارم حالا نه DXracer ولی اون پلاستیکیرو عمرا نمیندازم.

- چرا آخه نباید تو این مملکت خرید داشته باشه؟ من الان روی اون صندلی پلاستیکی میشینم. با بودجه 500 هزار میخوام عوضش کنم. به جان خودم باید 500 هزار دیگه هم هزینه کنم تا کل تهرانو زیر پا بزارم تا عاقبت یه صندلی بخرم که پول گندگیشو (صندلی های به اصتلاح مدیریتی) میگیره نه امکاناتش. بعد اسمشو بزارم یه صندلی ارگونومیک.

- شما که میگید ضرب المثل خارجی نزید ... میشه بگید چند تا کشور خارجی رفتید و حرف اعتراض مردمشو شنیدید که میگید «در خارج زیاده که کالایی 1 دلار گرون میشه مردم میریزن خیابونا اعتراض میکنن». اصن شما نمیخواد اینو به من ثابت کنی. همین بیای بگی جمعه سیاه چیه کفایت میکنه. هر مملکتی مشکلات اقتصادی فرهنگی خودشو داره، رو این حساب باشه در همه شرکتا بسته شه فقط جمعه سیاه فروش کنن و بگن چون مردم به خاطر یک دلار ارزون تر هم دیگرو زیر دستو پا له میکنن ما دیگه در طول سال فروش نکنیم. کاپیتالیسم دنیارو گرفته، ولی ما نمیخوایم چشمامونو باز کنیم. اصن تو DNA ماست که فکر میکنیم از قناعت آدم پولدار میشه اما کار انداختن مغز گناهه. شما که بحث ماشینو مینداز وسط همین سازنده های داخلی ماشین اگه از روز اول جنس با خارج میفرستادن الان این نمیشدن، اما چون نشستن گفتن هزینه داره و فلانه اینه که میبینیم.

- شما خودت حرف خودتو قبول نداری. پست قبلیت میگی ماشین تولید داخل با اینکه آشغاله مردم از ناچاری میخرن. اینجا میگی چون ماشین 500 میلیونی هست همون 30 میلیونی خیلی هم خوبه و آشغال نیست. اصان شما فکر کنم پستارو به زبون فینگلیش میبینید؟ کی حرف از بد یا خوب بودن جنس داخل زد؟ آقا صندلی خوشگل اومده که کاراییشم خوبه، مارکشم شناخته شدس؛ هر کی داره میخره. نمیدونم شما مثل اینکه رسالتته مردمو مجبور کنی حتی اگه پولشم دارن باز برن رو صندلی پلاستیکی داخلی بشنینن. اصلا کسی نگفت هرچی گرون تر باشه ارگونومیش بیشتره که شما الکی از خودت به حساب نقل قول دیگران در آوردی.

- «در حالی که خودتون اولین باره که اسم این برند رو به واسطه لیون میشنوید» دوست عزیز شما تازه با برف پارسال اومدین رو زمین دلیل نمیشه دیگران هم مثل شما باشن. مثل اینگه غیب گفتن هم بلدید. این حرفی که شما زدید یه تهمته. اگه حس میکنید با نقل قول هایی که اینجا ازتون میکنن اعصاب ثابتی برای پست دادن ندارید، میتونید پست ندید؛ نه اینکه از روی عصبانیت هرچی از دهنت در میاد به بقیه نسبت بدی.

- شما که سالی یه بار به فروم سر میزنید بهتره این تاپیکو ببنید http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56534 هیچ کس با زیاد نشستن نرفته بهشت زهرا البته رفتن اونم نه به خاطر ارگونومیک به خاطر ایست قلبی. پس شما زیاد جوش نخور کسی قرار نیست زوری شمارو ببره اون دنیاو مردم هم خودشون میفهمن و لازم نیست شما براشون تدریس کنی. نمیخوادم الان بگی همون DXracer هم باعث کیست مویی میشه، چون خودمون اینو میدونیم ولی مطمئن باش به شدت و سرعت اون صندلی پلاستیکی این بالارو سر آدم نمیاره؛ چه گیمیگ باشه چه نباشه، صندلی با کیفیت زیر 100 هزار تومان گیر نمیاره.

- عزیزم شما خودت میخوای که دروغ گو باشی. چرا میای میگی هنوزهیچکس دستش به این صندلی نخورده و فلان وقتی خودت هیچ دلیل و مدرکی نداری و پشت سیستمت نشستی و خیال بافی میکنی و فکر مکینی با منصرف کردن یا غلط بافی نشون میده که عجب آدم روشن فکری هستی. این عکس ستاپ خودم:

50p8940k79ct3fdgyvgj.jpg

- نظرات شما نتنها کوبنده نیست، بلکه خستیگی آدمو زبون روزه در میاره، از بس که خنده داره. زحمتی هم نداره خدارو شکر وقت که هست آدمشم که هست مدارکشم که هست.

- الان این جمله آخرتم گفتی که مثلا همه اون حرف های تند رو خط زده باشی؟ بسی شاد شدیم! :D

لینک به دیدگاه

باسلام.

- هیچ کس صندلی ارگونومیک داخلو با DXracer مقایسه نکرد و بعدشم بگه گیمینگه جولو تره. DXracer رو گذاشتیم کنار همون پلاستیکیه که گفتید اندازه 1080 رندر میده.

- خودت جواب خودتو دادی. 970 بشه 980ti همین الان از رده خارجه. حتی اگه بشه 1070 هم نهایت یک سال دووم میاره. اما نه DXracer بلکه هر محصول اینچنینی مثل میز، صندلی، مانیتور، اسپیکرو ... میتونن سال ها شونه به شونه کاربر باشن.

اتفاقا اینکه میگید یک نفر اول به سیستمش سرو دست بکشه بعد اگه داشت خرج این چیزا کنه خیلی هم خوب میگید. 90% درصد هم بهتره همین کارو بکنن. اما به قول اون دوستم چون آدمی حریصه و هر سال دوست داره سیستمشو ارتقا بده، من اگه باشم با همون 750ti یا R7 270 میسازم اما با یه صندلی درست درمون سعی میکنم ستاپمو سالم نگه دارم حالا نه DXracer ولی اون پلاستیکیرو عمرا نمیندازم.

- چرا آخه نباید تو این مملکت خرید داشته باشه؟ من الان روی اون صندلی پلاستیکی میشینم. با بودجه 500 هزار میخوام عوضش کنم. به جان خودم باید 500 هزار دیگه هم هزینه کنم تا کل تهرانو زیر پا بزارم تا عاقبت یه صندلی بخرم که پول گندگیشو (صندلی های به اصتلاح مدیریتی) میگیره نه امکاناتش. بعد اسمشو بزارم یه صندلی ارگونومیک.

- شما که میگید ضرب المثل خارجی نزید ... میشه بگید چند تا کشور خارجی رفتید و حرف اعتراض مردمشو شنیدید که میگید «در خارج زیاده که کالایی 1 دلار گرون میشه مردم میریزن خیابونا اعتراض میکنن». اصن شما نمیخواد اینو به من ثابت کنی. همین بیای بگی جمعه سیاه چیه کفایت میکنه. هر مملکتی مشکلات اقتصادی فرهنگی خودشو داره، رو این حساب باشه در همه شرکتا بسته شه فقط جمعه سیاه فروش کنن و بگن چون مردم به خاطر یک دلار ارزون تر هم دیگرو زیر دستو پا له میکنن ما دیگه در طول سال فروش نکنیم. کاپیتالیسم دنیارو گرفته، ولی ما نمیخوایم چشمامونو باز کنیم. اصن تو DNA ماست که فکر میکنیم از قناعت آدم پولدار میشه اما کار انداختن مغز گناهه. شما که بحث ماشینو مینداز وسط همین سازنده های داخلی ماشین اگه از روز اول جنس با خارج میفرستادن الان این نمیشدن، اما چون نشستن گفتن هزینه داره و فلانه اینه که میبینیم.

- شما خودت حرف خودتو قبول نداری. پست قبلیت میگی ماشین تولید داخل با اینکه آشغاله مردم از ناچاری میخرن. اینجا میگی چون ماشین 500 میلیونی هست همون 30 میلیونی خیلی هم خوبه و آشغال نیست. اصان شما فکر کنم پستارو به زبون فینگلیش میبینید؟ کی حرف از بد یا خوب بودن جنس داخل زد؟ آقا صندلی خوشگل اومده که کاراییشم خوبه، مارکشم شناخته شدس؛ هر کی داره میخره. نمیدونم شما مثل اینکه رسالتته مردمو مجبور کنی حتی اگه پولشم دارن باز برن رو صندلی پلاستیکی داخلی بشنینن. اصلا کسی نگفت هرچی گرون تر باشه ارگونومیش بیشتره که شما الکی از خودت به حساب نقل قول دیگران در آوردی.

- «در حالی که خودتون اولین باره که اسم این برند رو به واسطه لیون میشنوید» دوست عزیز شما تازه با برف پارسال اومدین رو زمین دلیل نمیشه دیگران هم مثل شما باشن. مثل اینگه غیب گفتن هم بلدید. این حرفی که شما زدید یه تهمته. اگه حس میکنید با نقل قول هایی که اینجا ازتون میکنن اعصاب ثابتی برای پست دادن ندارید، میتونید پست ندید؛ نه اینکه از روی عصبانیت هرچی از دهنت در میاد به بقیه نسبت بدی.

- شما که سالی یه بار به فروم سر میزنید بهتره این تاپیکو ببنید http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56534 هیچ کس با زیاد نشستن نرفته بهشت زهرا البته رفتن اونم نه به خاطر ارگونومیک به خاطر ایست قلبی. پس شما زیاد جوش نخور کسی قرار نیست زوری شمارو ببره اون دنیاو مردم هم خودشون میفهمن و لازم نیست شما براشون تدریس کنی. نمیخوادم الان بگی همون DXracer هم باعث کیست مویی میشه، چون خودمون اینو میدونیم ولی مطمئن باش به شدت و سرعت اون صندلی پلاستیکی این بالارو سر آدم نمیاره؛ چه گیمیگ باشه چه نباشه، صندلی با کیفیت زیر 100 هزار تومان گیر نمیاره.

- عزیزم شما خودت میخوای که دروغ گو باشی. چرا میای میگی هنوزهیچکس دستش به این صندلی نخورده و فلان وقتی خودت هیچ دلیل و مدرکی نداری و پشت سیستمت نشستی و خیال بافی میکنی و فکر مکینی با منصرف کردن یا غلط بافی نشون میده که عجب آدم روشن فکری هستی. این عکس ستاپ خودم:

50p8940k79ct3fdgyvgj.jpg

- نظرات شما نتنها کوبنده نیست، بلکه خستیگی آدمو زبون روزه در میاره، از بس که خنده داره. زحمتی هم نداره خدارو شکر وقت که هست آدمشم که هست مدارکشم که هست.

- الان این جمله آخرتم گفتی که مثلا همه اون حرف های تند رو خط زده باشی؟ بسی شاد شدیم! :D

این حرف هایی که شما میزنی همه تصورات خود شماست ...جالبه که شما الان فکر میکنی که جواب من رو دادی...باز هم ارجاعتون میدم با حرف های بالام...کسی که منفی بی جهت میده باید هم حرف هایی برای توجیح کارش داشته باشه...حرف های تند من هم دقیقا مثل همون حرف هایی بود که دوست بالا زده بود و هیچگونه ارتباطی با شما نداره و نداشت که شما شدید چشم و گوش اون ! در مورد اینکه گفتم کسی تا حالا تجربه نکرده این صندلی هارو..یعنی مدتی نداشته...همون موقع که من تا این حرفو زدم یکی میتونست سفارش بده امروز تحویل بگیره..خوب که چی؟ همین الان 3 روزه اومده این صندلی ها...حرف من از جهت استفاده طولانی مدت و بررسیش بوده...هر چیزی مشکلاتی داره و کامل نیست و این صندلی هم ممینطور..یه نگاه به لینکی مکه بهم دادید بندازید..کیست مویی؟ از هر 10 کاربر چند نفر دچارش میشن؟ الان شما این رو همه گیر توصیف کردی؟ الان شما این رو سند کردی؟ چطور شما به پست قبلیم منفی ندادید؟ اون که از پست اولیم هم تند تر بود؟ شما این صندلی رو خریدی و باید هم از عقیده خودت دفاع کنی..من گفت پولدار و اقازاده بره بخره...شما خریدی مبارکت باشه همه هر کیف کردیم..خیلی باکلاسه...مشک آن است که خود ببوید،نه آنکه عطار بگوید

حالا بنده دقیقا متوجه شدم دلیل این منفی دادن ها و جوش اوردن ها همه فقط بخاطر اینه که شما هم از این صندلی داری...شما که خریدی مبارک ولی چرا داری به ما تحمیلش میکنی؟ چون الان شما خریدی یعنی تونستی توجیح قیمت و هم به همه اثبات کنی؟

بنده کی خواستم کسی رو منصرف کنم؟ من گفتم کسی نخره؟ من گفتم دلیل خرید چیه؟ زیبایی یا کیفیت یا کارایی؟ خواستم نظر 2 نفر رو بدونم..مشکل شما اینه چیزی رو نخوانده میخواید بیاید اعلام حضور کنید !!!

بحث با شما هم هیچ فایده نداره چون باز باید حرف های بالا رو براتون تکرار کنم...الان دیگه این قاعده دست پیش بگیر تا پس نیوفتیه...بهتره که هر دومون همین الان این بحث رو تموم کنیم که شرمنده همدیگه نشیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

50p8940k79ct3fdgyvgj.jpg

:eek:  :eek:  :eek:

این صندلی رو شما از لیون خریدی ؟

لینک به دیدگاه

باسلام.

50p8940k79ct3fdgyvgj.jpg

دوست عزیز بنده در پست قبلی کالا رو نقد کردم اما شما اومدی مستقیما بنده رو نقد کردید و اکثرحرف هام رو به تمسخر گرفتید..بدون دلیل و فقط بخاطر انتقاد از کالایی که خریدید اومدید بهم منفی ناحق دادید...حرف های پست های قبلیم همش جنبه نقد داشته.. ونقد گناهه گویا در اینجا....تمام حرف های تاپیک اخرتون مرتبا توحین و تمسخر گرفتن من بوده...در حالی که ببینید 2 کاربر در همین پست های قبلیم بدون دلیل بهم تیکه پروندن و اول شروع کردن....شما حتی نمیتونی مرد مردانه و با عقل و منطق کالا رو فقط بررسی کنی..بجاش میای شخصیت بنده رو زیر سوال میبری..اگر فکر میکنی کارت درسته پس موفق باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز بنده در پست قبلی کالا رو نقد کردم اما شما اومدی مستقیما بنده رو نقد کردید و اکثرحرف هام رو به تمسخر گرفتید..بدون دلیل و فقط بخاطر انتقاد از کالایی که خریدید اومدید بهم منفی ناحق دادید...حرف های پست های قبلیم همش جنبه نقد داشته.. ونقد گناهه گویا در اینجا....تمام حرف های تاپیک اخرتون مرتبا توحین و تمسخر گرفتن من بوده...در حالی که ببینید 2 کاربر در همین پست های قبلیم بدون دلیل بهم تیکه پروندن و اول شروع کردن....شما حتی نمیتونی مرد مردانه و با عقل و منطق کالا رو فقط بررسی کنی..بجاش میای شخصیت بنده رو زیر سوال میبری..اگر فکر میکنی کارت درسته پس موفق باشی

دوست عزیز شما مثل اینکه هنوز گیر اون منفی هستی؟ بگم مدیریت برش داره خوش حال میشی؟

ببین، کم نیار. نقد اینجا گناهه یعنی چی؟ مردم نمیشینن نگات کنن که هرکسی از راه رسید ببره و بدوزه. حرف های بنده هم هیچ توهینی توشون نبوده ولی گویا به شما بر خورده رو این حساب فکر میکنید بقیه الن بلن. شما فکر میکنی هرکی موافقته مرده و منطق حالیشه و غیر اون جاش تو دیونه خونس. بعدشم اونارو که تو قبر من نمیزارن. شما برگرد به همون پست اولت و دلیل بولد نوشت فونتت رو به من توضیح بده. یعنی دادو هوارد دیگه، دلیلی هم داره؟ من کاری به شخصیت کسی ندارم و بی خودی نبدش به خودت. نه تو ناجی این ملتی نه من آدم بده این فروم پس الکی روی صورت دیگران ماسک نزار. این حرفا جدای از بحث تاپیکه ولی نیاز بود تا به شما و دیگرا آموزش داده بشه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما مثل اینکه هنوز گیر اون منفی هستی؟ بگم مدیریت برش داره خوش حال میشی؟

ببین، کم نیار. نقد اینجا گناهه یعنی چی؟ مردم نمیشینن نگات کنن که هرکسی از راه رسید ببره و بدوزه. حرف های بنده هم هیچ توهینی توشون نبوده ولی گویا به شما بر خورده رو این حساب فکر میکنید بقیه الن بلن. شما فکر میکنی هرکی موافقته مرده و منطق حالیشه و غیر اون جاش تو دیونه خونس. بعدشم اونارو که تو قبر من نمیزارن. شما برگرد به همون پست اولت و دلیل بولد نوشت فونتت رو به من توضیح بده. یعنی دادو هوارد دیگه، دلیلی هم داره؟ من کاری به شخصیت کسی ندارم و بی خودی نبدش به خودت. نه تو ناجی این ملتی نه من آدم بده این فروم پس الکی روی صورت دیگران ماسک نزار. این حرفا جدای از بحث تاپیکه ولی نیاز بود تا به شما و دیگران آموزش داده بشه.

اموزش؟..بنده از ابتدای حرفم در این تاپیک مستقیم سر کالا بحث کردم و نه شخص...ولی شما دارید حد رو دیگه میگذرونید دوست عزیز...حتی همین پستتون همه لحنش مشخصه....من دیگه هیچ حرفی ندارم..هیچ....و اخرین پستمم هست

کسی لازم نیست با شما هم عقیده بشه در این انجمن چون شما اون کالا رو میپسندی...پولداری؟ برو حالشو ببر برادر من...ولی دلیل نمیشه که به دیگران بخواید اموزش بدید که خرید شما رو تایید کنن....هر کس بر اساس جیبش هزینه میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستانی که خریدن خواهشا مدل دقیق رو بگن و اینکه یه توضیحی بدن راجع بهش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستانی که خریدن خواهشا مدل دقیق رو بگن و اینکه یه توضیحی بدن راجع بهش

مدل ریس هست. توضیحم چشم یکم وقتم باز بشه حتما.

لینک به دیدگاه

post-16104-0-95073700-1466190525_thumb.jpg
کدوما قشنگ تره  :D 
جدا از شوخی 
صندلی چزی نیست نیاز به تعویض داشته باشه الان 6 ساله من این صندلی رو دارم نمیگم عالیه ولی من راضیم شاید از این صندلیای گیم بخرم بگم اینی داشتم اشغال بود ولی دوستان حتما یه صندلی بخرن حداقل کمری پشتش ثابت نباشه ثابت خیلی بده واقعا اذیت میکنه به نظرم حداقل یه صندلی مثل من بخرید  :)

لینک به دیدگاه

ـ۞ Devileytion ۞ـ

آقا خدا خیرت بده اون لینکو گذاشتی الان فهمیدم منم کیست مویی دارم  :( 

لینک به دیدگاه

الان منطقاً ثابت می کنم صندلی چیتان فیتانی به درد نمی خوره :laughing: ، بگید ببینم. 

-  وقتی می شه راه بری (یعنی با راه رفتن هم کارت راه می افته) چرا بدوییم؟

- وقتی می شه وایساد چرا راه بریم؟

- وقتی می شه نشست چرا وایساد؟

- وقتی می شه لم داد چرا باید نشست؟

- وقتی می شه دراز کشید چرا لم بدیم؟

- وقتی می شه خوابید چرا فقط دراز بکشیم؟

سیستم منو نگاه نه میزی نه صندلی راحت دراز می کشی کیبورد رو هم می گذاری رو پات، خداییش من که دراز کشیدم راحت ترم یا شما که می شینید؟ :-? 

post-18344-0-07946900-1466198377_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

عزیز من تو داری بحث صندلی میکنی میگی لازم نیست.....من که کلا گیمینگ رو ترک کردم به این دلیل:

اولا که سیری نداره یعنی هر چه قدر بازی کنی بر عکسه بیشتر تشنه میشی و برا صندلیش هم حاضری خرج ملیونی بکنی.کلا اعتیاد به تمام معنا.

من از زمانی که یادمه از 8 سالگی بازی میکردم اون زمان به یه اتاری دستی راضی میشدیم.....هر چی جلوتر رفتیم بیشتر معتاد شدیم دیگه اواخر کارمون کشیده بود به سیستم ملیونی که به خودم اومدم.خدا رو شکر کارم به صندلی گیمینگ نکشید :D اینا مرحله داره اول بازی سبک میشه حکم سیگار بعد همین جوری میری جلو به یه جایی میرسی کنسول میشه حکم تریاک.....دیگه اینایی که صندلی گینمیگ و نمیدونم محصولات razer میخرن اینا شبیه همون معتادای کراکی و تزریقی هستن =)) حالا میخندی ولی عین واقیعته.

الان که بازی نمیکنم حس ازادی و راحتی بیشتری دارم.

ویرایش شده توسط *ghost*
لینک به دیدگاه

کاری به صحبت های  دوستان و حرف و حدیث ها ندارم .

ولی صندلی جزو یکی از مهم ترین مسایل برای سلامتی تون هست .

اگر میخوایید گیم کم بزنید و  کم پای سیستم باشید نیازی نیست صندلی انجنانی بگیرید

ولی اگه میخوایید با گیم  حال کنید یا زمان زیادی رو پای سیستم باشید به دلیل های مختلف و حتی مشاغل مختلف اول فکر سلامتی جسمی تون باشید

بعد به فکر روح و روانتون که گیم بزنید و یا کار کنید .

بدن ادم هم مثل تمامی چیزای دیگه وقتی خراب بشه جاییش درست کردنش واویلا داره و حتی مثل روز اولش نمیشه .

پس سعی کنید سلامت باشید دوستان . @};-

یک عقیده ای هم دارم هر کاری رو در زمان خودش انجام بدید وگرنه حسرتشو بعدا میخورید یا حتی حال و حوصلش رو ندارید .

مثلا من حداقل 15 ساله گیمر هستم  ولی دیگه جدیدا اصلا حال و حوصله گیم ندارم مگر فقط  دوتا 2

البته شاید گیم جدیدی بیاد بریم نصب کنیم و بازیش کنیم  ولی دیگه مثل قدیم ها خوره گیم نیستم .

یک مورد کوچیک هم بهش رسیدم نمیدونم برای همه صدق میکنه یا نه  ( کلا  گیم یه چند درصدی ادم رو عصبی میکنه :D ) مخصوصا توی بازی های انلاین چند نفره  .

راستی دوستان نماز و روزه هاتون قبول باشه .  :cowboy:

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

ولی اگه میخوایید با گیم  حال کنید یا زمان زیادی رو پای سیستم باشید به دلیل های مختلف و حتی مشاغل مختلف اول فکر سلامتی جسمی تون باشید

بدن ادم هم مثل تمامی چیزای دیگه وقتی خراب بشه جاییش درست کردنش واویلا داره و حتی مثل روز اولش نمیشه .

یک عقیده ای هم دارم هر کاری رو در زمان خودش انجام بدید وگرنه حسرتشو بعدا میخورید یا حتی حال و حوصلش رو ندارید .

مثلا من حداقل 15 ساله گیمر هستم  ولی دیگه جدیدا اصلا حال و حوصله گیم ندارم مگر فقط  دوتا 2

البته شاید گیم جدیدی بیاد بریم نصب کنیم و بازیش کنیم  ولی دیگه مثل قدیم ها خوره گیم نیستم .

یک مورد کوچیک هم بهش رسیدم نمیدونم برای همه صدق میکنه یا نه  ( کلا  گیم یه چند درصدی ادم رو عصبی میکنه :D ) مخصوصا توی بازی های انلاین چند نفره  .

آره خوب گفتی من الان 10 ساله world of warcraft  توی سرور blizzard  بازی میکنم و من به قدری این خارجی های بدبختو توی raid فحش دادم که خودم خسته شدم.!!کلن چیزی جز عصبانیت نداشته برام.

کلی حرف f دار بکار بردم که بماند!!ولی صندلی گیمینگ برای کسی که به سلامتی کمر و ماتحت خود اهمیت میدهد خیلی واجب است دقیقا مثل حرفهای ایشان.

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

در مورد صندلی حق با شماست حالا نمی گیم صندلی های 1ملیونی بگیرید اما یه صندلی خوب برای کسایی که زیاد پای کامپسوتر هستند از واجبات 

ودیگه خوبه شما زیاد حال وحصوله بازی نداری سیستم به این یغوری داری اگه داشتی چیکار می کردی :D

واین که کلا ملتی که دوتا بازی می کنن عصبی هستند والا غیر از این. گیم به ادم ارامش میده 

من هم در ابتدا پای دوتا 2 خیلی غصبانی میشدم ولی الان نمی زارم عصابمو بهم بریزه

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

در مورد صندلی حق با شماست حالا نمی گیم صندلی های 1ملیونی بگیرید اما یه صندلی خوب برای کسایی که زیاد پای کامپسوتر هستند از واجبات 

ودیگه خوبه شما زیاد حال وحصوله بازی نداری سیستم به این یغوری داری اگه داشتی چیکار می کردی :D

واین که کلا ملتی که دوتا بازی می کنن عصبی هستند والا غیر از این. گیم به ادم ارامش میده 

من هم در ابتدا پای دوتا 2 خیلی غصبانی میشدم ولی الان نمی زارم عصابمو بهم بریزه

میدونی من به سطحی رسیدم که دوست دارم بازی کنم ولی حسش نیست .

این خیلی سخت هست که چیزی رو دوست داشته باشی ولی حوصلش رو نداشته باشی .

خدا شاهده من بازی Battlefield hardline  رو دانلود کردمش چند ماهه  توی هارد هست

یا این Assassin's Creed جدیده .

هنوز نصبش نکردم .

اینجاست که میگن خیلی خستم البته شاید چون جدیدا فاز دیگه ای پیدا کردم .

خودتون شاید فهمیده باشید الان :D

آره خوب گفتی من الان 10 ساله world of warcraft  توی سرور blizzard  بازی میکنم و من به قدری این خارجی های بدبختو توی raid فحش دادم که خودم خسته شدم.!!کلن چیزی جز عصبانیت نداشته برام.

کلی حرف f دار بکار بردم که بماند!!ولی صندلی گیمینگ برای کسی که به سلامتی کمر و ماتحت خود اهمیت میدهد خیلی واجب است دقیقا مثل حرفهای ایشان.

اخ اخ گفتی WoW  چه شب و روزایی بود  که بازی میکردیم

یادش بخیر .

اخرین پچ هم 4.4.2 بازی میکردیم

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...