رفتن به مطلب

PS4.4Kبه صورت کاملا رسمی از طرف سونی تایید شد

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اندرو هاوس مدیر بخش سرگرمی شرکت سونی وجود کنسول ps4.4kرا تایید کرد که از  رزولوشین 4K بهره میبرد

قیمت ps4.4k بیش از قیمت کنسول معمولیps4 خواهد بود و هنوز قیمت رسمی اعلام نشده

فروش هر دو کنسول و ساپورت آن همزمان ادامه خواهد داشت

منبع

euro gamer

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

ای جان :x  حاضرم سیستم خفنم رو بفروشم تا The Last Of Us رو مجدد روی کنسول بهبودیافته بازی کنم!

لینک به دیدگاه

زمانی که کنسولها به این زودی دست به ارتقا سخت افزاری میزنن تکلیف pc باز چی میشه ؟

کنسول جدید هم از RX 480 شکست میخوره !

لینک به دیدگاه

عجب :|

برید تو سایت های خبری گیم اونجا کنسول دارا دارن بخاطر اینکه سونی پسشون زد یه پی سی گیمرا فوش میدن :laughing:

عاقبت مقایسه کنسول با پی سی :D

لینک به دیدگاه

زمانی که کنسولها به این زودی دست به ارتقا سخت افزاری میزنن تکلیف pc باز چی میشه ؟

کنسول جدید هم از RX 480 شکست میخوره !

شایعات زیادی وجود داره که در کنسول جدید هم از پردازنده ی گرافیکی شبیه RX480 استفاده شد!

لینک به دیدگاه

خب خدا روشكر اين كابوس واقعيه پس.....

منتظر به فنا رفتن بيشتر بازى ها در اينده باشيد به علت اضافه شدن يه پلتفرم جديد به كار دولوپر ها....

اين كنسول افكت منفي خواهد داشت روي صنعت گيم تا مثبت. حالا خواهيد ديد...

لینک به دیدگاه

خب خدا روشكر اين كابوس واقعيه پس.....

منتظر به فنا رفتن بيشتر بازى ها در اينده باشيد به علت اضافه شدن يه پلتفرم جديد به كار دولوپر ها....

اين كنسول افكت منفي خواهد داشت روي صنعت گيم تا مثبت. حالا خواهيد ديد...

گمونم ساختار و روش نرم افزاری تغییر نکرده .

صرفا پرفورمنس زیاد شده .

این احتمال هست که بازی ها برای ps4 و همین کنسول جدید فقط یک نسخه داشته باشن . اما در هرکدوم با کیفیت جداگانه اجرا بشن .

به هر حال اگر قرار باشه از لحاظ برنامه نویسی هم فرق کنه این یک کنسول جدید میشه و احتمالا بعضی از بازی ها اصلا براش نیان . شبیه کمبت 10 که برای ps3 نیومد .

شایعات زیادی وجود داره که در کنسول جدید هم از پردازنده ی گرافیکی شبیه RX480 استفاده شد!

این RX 480 با قیمت مناسبش حتی به صورت کراس فایر هم ارزش خرید داره .

لینک به دیدگاه

سونی هر روز بدتر از دیروز :| آخه ینی چی؟ کنسول ارتقا یافته؟

دورانی بود که کنسول های سونی تو سر رقبا و حتی PC میزد

الان در حال ارتقاست برای جا نموندن از قافله رزولیشن :|

لینک به دیدگاه

سونی با این کار تیشه به ریشه خودش میزنه و عاقبتش میشه مثل ماکروسافت که کاربرا به سیاست های شرکت پشت میکنن

لینک به دیدگاه

صرفا پرفورمنس زیاد شده .

این احتمال هست که بازی ها برای ps4 و همین کنسول جدید فقط یک نسخه داشته باشن . اما در هرکدوم با کیفیت جداگانه اجرا بشن .

به هر حال اگر قرار باشه از لحاظ برنامه نویسی هم فرق کنه این یک کنسول جدید میشه و احتمالا بعضی از بازی ها اصلا براش نیان . شبیه کمبت 10 که برای ps3 نیومد .

خود سونی گفته که سازنده ها کار بیشتر رو باید انجام بدن ولی قابل مدریت هست 

یعنی رسما کمپانی هایی مثل اکتیویژن و wb و راک استار دیگه یا کلا برای پی سی بازی نمی دن یا اگر بدن پورت خیلی زیبایی خواهد داشت ( برعکس یعنی ) یا 10 سال طول می کشه روی پی سی بازی بدن  

البته باز کمپانی هایی هستن که بازی هاشون رو اول برای pc می سازن بعد پورت می کنن EA ( مخصوصا dice ) یا bethesda یا cdpr 

xbox هم جدیدش در راه هست مثل اینکه 

و این برای افرادی که کنسول ندارن خوبه و من امیدوارم این کنسول هایی که الان هستن قیمتشون خیلی بیاد پایین یادش بخیر من xobx 360 ارکید بهترین مدلش رو که اصلا نمی سوخت رو گرفتم فقط 280 تومن بعد 500 فروختم  =))

خیلی دلم یه xbox one می خواد برای بازی های قدیمیش مخصوص متسر چیف کالکشن و توی ps4 هم فقط و فقط یک بازی برام مهم هست که بیشتر از 10 بار بازی کردم journey کلا هیچ بازی توی این 2 کنسول برام اهمیت نداره به جز این 2 

در کل انتشار این 2 کنسول کار خوبی هست باعث پیشرفت گرافیکی بازی ها می شه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من هم یه چیزی تو مایه های همین 480 چپوندن تو کنسول ها و با قیمت 400 دولاری قراره باز عرضه بشه... :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

صرفا پرفورمنس زیاد شده .

تا جایی که خوندم یه کنسول جدید حساب میشه. چون کارت گرافیک و سی پی یوش متفاوته و بازیای کنسولم مثل پی سی نیست که گرافیکشو عوض کنی تموم شه بره.

لینک به دیدگاه

تا جایی که خوندم یه کنسول جدید حساب میشه. چون کارت گرافیک و سی پی یوش متفاوته و بازیای کنسولم مثل پی سی نیست که گرافیکشو عوض کنی تموم شه بره.

بله قرار نیست کاملا شبیه به pc باشه . اما شاید خیلی اختلاف هم نداشته باشن .

اگر اختلاف زیاد باشه کار نسخه قیلی تمومه .

اختمال زیادی داره که بعضی از بازی ها اصلا براش نیاد یا خیلی بد ساپورت بشن که عملا از عرضه نشدن بدتر باشه .

لینک به دیدگاه

گرافیک همونه ولی تعداد GCN  از 18 به 36 و فرکانس gpu  از800 مگاهرتز به 911 رسیده.فرکانس cpu  از 1.6 به 2.1 رسیده.(همون X86)

رم هم خوندم به 218 GB/s  ارتقا پیدا کرده.

در اصل هیچ سخت افزاری تغییر اساسی پیدا نکرده و عمده تغییرات توی فرکانس بوده

لینک به دیدگاه

اخه اینقدر اون کنسولا ضعیف بود که مجبور شدن دوباره از نو شروع کنن

الان دیگه رزولوشن فول اچ دی داره منسوخ میشه و این کنسولا نمیتونن بازی های بعدی رو اجرا کنن

این کار سونی برای فرار از بحرانه چون عملا بخشای دیگش ناکارامدن مث تلویزیون موبایل. فقط بخش دوربین و این بخشش سودهی داره این کارش خوبه به شرطی که اینقدر کنسول جدید قدرت داشته باشه که حداقل 5 سال دووم بیاره و بازیهای جدید واسه پلی 4 هم بیاد وگرنه کلا کاربرا از کنسول زده میشن

خود من اصلا به کنسول اعتقاد ندارم

لینک به دیدگاه

:unsure: قوطی  :rolleyes:  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@  :-@

لینک به دیدگاه

گرافیک همونه ولی تعداد GCN  از 18 به 36 و فرکانس gpu  از800 مگاهرتز به 911 رسیده.فرکانس cpu  از 1.6 به 2.1 رسیده.(همون X86)

رم هم خوندم به 218 GB/s  ارتقا پیدا کرده.

در اصل هیچ سخت افزاری تغییر اساسی پیدا نکرده و عمده تغییرات توی فرکانس بوده

با این تغییرات فک کنم به زور2k اجرا کنه چه برسه 4k

لینک به دیدگاه

با این تغییرات فک کنم به زور2k اجرا کنه چه برسه 4k

قرار هم نبوده بازی رو روی 4k رندر کنه .

صرفا میتونه تصویر 4k رو نشون بده .

لینک به دیدگاه

البته اگه اشتباه نکنم اسمش PS4Neo هست نه ps4k 

الان همین رزولیشن 1080p رو به زور 30 فریم میاره که بیشتر اوقات ثابت نیست(24-27 فریم متغیر هست)

بهتر هست فعلا همین 1080p رو رو 60 فریم قفل کنه و بتونه اجرا کنه بسه برا یه کنسول

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند وقت تصمیم داشتم که در کنار PC یک کنسول هم بگیرم (قصدم PS4 بود) که با اخبار منتشره از تولید و فروش PS4 جدید ، بهینه شده و ارتقا یافته ، بلکل منصرف شدم چون به واقع مثل اینه که عمرش تموم شده باشه و خریدش یه جورایی مسخرست.

حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که الان این کنسول جدید دوره عمرش چقدر طول می کشه؟ یهو قراره یکسال بعدش بازم کنسول جدید بیاد؟ یا این هم حداقل 2-3 سال عمر می کنه؟

لینک به دیدگاه

چند وقت تصمیم داشتم که در کنار PC یک کنسول هم بگیرم (قصدم PS4 بود) که با اخبار منتشره از تولید و فروش PS4 جدید ، بهینه شده و ارتقا یافته ، بلکل منصرف شدم چون به واقع مثل اینه که عمرش تموم شده باشه و خریدش یه جورایی مسخرست.

حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که الان این کنسول جدید دوره عمرش چقدر طول می کشه؟ یهو قراره یکسال بعدش بازم کنسول جدید بیاد؟ یا این هم حداقل 2-3 سال عمر می کنه؟

من فکر میکنم که این کنسول ارتقا یافته مثل اسلیم که زمان نسل 7 برای کنسول ها اومد هست یه مشکلاتشون رو رفع کرد اما نه سخت افزاری

حالا شاید تصمیم بر این شده که اگه نسخه ارتقا یافته رو میدن با تغییرات تو سخت افزار همراه باشه

اگه اشتباه نکنم این کنسول برا نسل 8 هست و شاید تا 3-4 سال دیگه با پایان نسل 8 کنسول ps5 معرفی شه

ویرایش شده توسط gebhard
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا کنسول ها دارند از عمر 8-10 سال به 4-5 سال میرسند...! 

جدید رو بگیری راحت تا 4 سال دیگه کنسول جدیدی نمیاد و تا یک سال بعدش هم ساپورت بازی خواهد شد ...  ^_^

بعدم مطمعنا قدرتش در حد 60 و فول اچ دی خواهد بود و توانایی  استفاده از vr رو خواهد داشت مثل 480... در اصل برای همین اومدن ورژن دوم ps4 رو تولید می کنند... !  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

بيشتر تمركز از ارائه اين كنسول همون داستان رزولوشن 4K كه از نامش هم كه كاملا مشخصه و داستان راستان VR كه لامصب PC دارها غصه داشتن يه سيستم خفن رو ميخورن حالا اينم بايد خودشو ارتقاى سخت افزارى بده كه راحتتر از پسش بر بياد...

لینک به دیدگاه

بهترین خبر ممکن.

ایکاش تو e3 نمایشش میدادن.

به نظر من عمر 4 ساله برای یک کنسول بهترین هست. از همه نظر برای تمام کاربرا. حتی pc فنا.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...