رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان گرامی - قبلا یه 970 داشتم به دلیل نیاز مالی فروختمش تو بازی ها ازش راضی بودم . 

الان سیستم اینه : i5 6600 - ram 16 2133 - power gs800 - H170 

میخوام بدونم این کارت که لیون اورده با قیمت خوب

http://lioncomputer.ir/product/8454/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%88+%D8%AA%D8%B1%DB%8C+%D8%AF%DB%8C+iChill+GTX+970+X4+Air+Boss+Ultra+R2/

الان بخرم ارزش داره ؟ یا Rx480 یا 1070 خوبه ؟

خب معلومه که  دو مدل بالا قویتره اما !

من بیشتر گیم ها رو روی MSAA x2 یا TXAA x2 میزارم  - MFAA هم ON  بعضی گیم ها اگه AA زیادی سنگینش کنه میزارو رو FXAA یا SMAA 

حالا : گیم ها معمولا روی 1920x1080 - 60 P Hz بالا تر نمیخوام 2k یا 4k +   . . . .یا +60 Hz اجرا میکنم.

. حالا میخوام بدونم ارزش داره 970 ؟ یا صبر کنم برا سری ها ی جدید !

post-22551-0-77525900-1465659303_thumb.jpg

post-22551-0-30843300-1465659309_thumb.jpg

post-22551-0-08254400-1465659317_thumb.jpeg

لینک به دیدگاه

آره داداش الانم قیمتش مناسبه

بعدشم اگه سری 700 خیلی زود از رده خارج شد تو یکسری از بازیا به خاطر ساپورت نکردن Gameworks بود ولی همچنان تو یکسری بازی ها دیده میشه 780 ti با اختلاف کم از 970 هست 770 هم با اختلاف کم معمولاً بالای 960

سری 900 ساپورت Gameworks رو داره Dx 12_1 هم ساپورت میکنه به این زودیا از دور خارج نمیشن. برای 1080p بهترین کارت همین 970 هست. Rx 480 هم خوبه ولی کسی که عجله داره 970 کفایت میکنه.

ویرایش شده توسط r.t.1.n
لینک به دیدگاه

طبق بنجمارک های این پست من به شما این کارت : GIGABYTE R9 390 G1 Gaming WF 2X OC 8GB GDDR5 

رو برای حال حاضر پیشنهاد میدم  که مقدار حافظه اش هم 8 گیگ هستش - البته شنیدم که برند MSI R9 390 خنکتره

( که در این مورد بنظرم بهتره که از لیون مشاوره بگیرید ) 

اما اگر میتونید صبر کنین کارت های جدید هم خیلی خوب هستن البته تا بیان تو ایران و قیمتشون متعادل بشه نمیدونم چقدر طول میکشه !!! 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظرم یکم دیگه صبر کن سری جدید بیاد که قیمت 970 پایین تر بیاد 

لینک به دیدگاه

3 تا جواب عالی دادین  :clapping:

لینک به دیدگاه

سلام.داداش منم مثل خودت 1920x1080 - 60 P Hz بالا تر نمیخوام .... اما فقط به 1070 gtx  فکر میکنم چون اینده نگری هم باید در نظر بگیری...... قدرت 2 برابر بیشتر قیمت تقریبا برابر ! صبر کن دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه میتونی  صبر کنی ، صبر کن rx 480 بگیر که هم قدرتش بیشتره و هم بروزتره و قیمتش زیر 1 تومن خواهد بود

در صورتی که نمیتونید صبر کنید 970 دست دو بگیرید یا 390 تهیه کنید

راجب برند پیشنهادی باید تحقیق کنید تا سایتهای خارجی ببینید برد خوبی داره یا نه ؟ چون شنیدم این برند بیشتر به کولر و زیبایی میرسه تا برد و فازبندی !

لینک به دیدگاه

درود جناب

یک مقدار بصبرید.

۴۸۰ تو راهه، که فکر کنم از لحاظ قیمت حدود در حد دست دوم ۹۷۰ باشه.

در ضمن یکی از بچه های فوروم 980 g1 دست دوم رو به قیمت ۱۴۰۰ برای فروش گذاشته، که باهاش صحبت کنید شاید کمتر هم بده.

//////////////////////////////////////////

راستی رفقا چرا انویدیا رقیبی برای 480 معرفی نکرده؟

اصلا میشه "حدس" زد که gtx 1060 برای رقابت با چه مدلی و در چه زمانی معرفی میشه؟

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

اره نظر دوستان درسته یه 970 دست دوم تمیز بگیر با گارانتی تا سال دیگه راحت راحتی

موفق باشی

لینک به دیدگاه

درود جناب

یک مقدار بصبرید.

۴۸۰ تو راهه، که فکر کنم از لحاظ قیمت حدود در حد دست دوم ۹۷۰ باشه.

در ضمن یکی از بچه های فوروم 980 g1 دست دوم رو به قیمت ۱۴۰۰ برای فروش گذاشته، که باهاش صحبت کنید شاید کمتر هم بده.

//////////////////////////////////////////

راستی رفقا چرا انویدیا رقیبی برای 480 معرفی نکرده؟

اصلا میشه "حدس" زد که gtx 1060 برای رقابت با چه مدلی و در چه زمانی معرفی میشه؟

حدس میشه زد اما بعیده که 1060 بتونه کار زیادی بکنه . تنها راه کاهش قیمت کارتهای 1070 و 1080 هست که اصلا برای انویدیا جالب نیست .

...........................

استارتر گرامی

در شرایطی که کارتهای جدید دارن میان خرید گرافیک بالای 1 تومن و مخصوصا آک اصلا به صرفه نیست .

970 این اواخر در حد یک 280x فریم داده .

قیمت دسته 2 این کارت ( 280x ) الان زیر 700 تومن هست . با اومدن نسل جدید کمتر هم میشه !!! حتی دسته 2 کارتی مثل 970 هم ارزش خرید پایینی داره .

لینک به دیدگاه

سلام

من یدونه ASUS GTX970 Turbo OC نو خریدم 800تومن! :D با یه روش کولینگ اختصاصی اورکلاکش کردم مثل هلو GTA V رو با بالاترین تنظیمات و MSAA 8x روی رزولیشن 1080p بین بیس 30 تا 57 فریم میده!

لینک به دیدگاه

سلام

من یدونه ASUS GTX970 Turbo OC نو خریدم 800تومن! :D با یه روش کولینگ اختصاصی اورکلاکش کردم مثل هلو GTA V رو با بالاترین تنظیمات و MSAA 8x روی رزولیشن 1080p بین بیس 30 تا 57 فریم میده!

خوبه یکی خوب خرید فعلا نمیدونم چه کنم  =))  :crying:

لینک به دیدگاه

خوبه یکی خوب خرید فعلا نمیدونم چه کنم  =))  :crying:

دوست عزیز صبر کن کارت های جدید وارد بازار بشن مخصوصا rx 480 که 9 تیر عرضه جهانی هست حداقل تا آخرای مرداد وارد میشه شایدم زودتر من خودم gtx 970 داشتم توی بازی های جدید دیگه داره کم میاره.

2 ماه که چیزی نیست چشم به هم بزنی تموم میشه :D ولی در عوض ارزشش رو داره یک کارت میخری حداقل 2-3 سالی توی full hd همه بازی هارو روی ultra برات اجرا میکنه .

الان 970 از نظر من دسته دو هم ارزش خرید نداره به هر حال هر طور خودتون مایلید.

لینک به دیدگاه

Graphic: AMD Graphic (soon RX 480 8gb )  شما از کجا خریدی  :laughing: 

لینک به دیدگاه

اقا من 970 جی 1 گیگا داشتم تو چند تا بازی (1080) مثل تامب رایدر تو تنظیمات بالا افت فریم محسوس داشت در حدی که مجبور به کاهش جزئیات شدم .. اگه  با نهایت گرافیک بازی  میکنین خریدش اصلاً درست نیست ، اگه هم بازم میخواین بخرین، بگردین کارکرده در حد نو زیر 1 تومن میتونین پیدا کنین

لینک به دیدگاه

Graphic: AMD Graphic (soon RX 480 8gb )  شما از کجا خریدی  :laughing: 

نوشته soon

یعنی به زودی خریداری میشه 

خخخ @};-

من که نتونستم صبر کنم فعلا یه 960 جور کردم میگذرونم تا 480 بیاد ایشالا اونم میخریم اینم میدیم میره.

لینک به دیدگاه

دوستان یه مقدار این سطح توقع رو پایین بیارن همین 960  4 گیگ هم تمام انتظاراتشون رو برآورده میکنه چه برسه به 970

وقتی تفاوت فریم fxaa با msaa تو اکثر بازی ها زیاده دلیلی بر استفاده تو همه بازی ها نیست.

یا کیفیت سایه ها احتیاجی به ultra نیست با high هم از هر دو کنسول بالاتره.

یا استفاده از ssao بجای hbao

یا خیلی تنظیمات دیگه که تاثیراتشون تو کیفیت خیلی محسوس نیست ولی کمک خوبی به بالا رفتن فریم میکنن.

970 همین الانش Doom رو با نهایت تنظیمات 70 تا 80 فریم میده ! بسه دیگه بخدا :)

یا Mirror's edge جدید رو 60 فریم میده.

لینک به دیدگاه

دوستان یه مقدار این سطح توقع رو پایین بیارن همین 960  4 گیگ هم تمام انتظاراتشون رو برآورده میکنه چه برسه به 970

وقتی تفاوت فریم fxaa با msaa تو اکثر بازی ها زیاده دلیلی بر استفاده تو همه بازی ها نیست.

یا کیفیت سایه ها احتیاجی به ultra نیست با high هم از هر دو کنسول بالاتره.

یا استفاده از ssao بجای hbao

یا خیلی تنظیمات دیگه که تاثیراتشون تو کیفیت خیلی محسوس نیست ولی کمک خوبی به بالا رفتن فریم میکنن.

970 همین الانش Doom رو با نهایت تنظیمات 70 تا 80 فریم میده ! بسه دیگه بخدا :)

یا Mirror's edge جدید رو 60 فریم میده.

شکی نیست که 970 کارت عالی هست ولی عزیز یکم صبر تا اومدن 480 به خدا سود داره

قیمت پایین تر و کارایی بیشتر

واقعا به صرفه هست

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گرامی - قبلا یه 970 داشتم به دلیل نیاز مالی فروختمش تو بازی ها ازش راضی بودم . 

الان سیستم اینه : i5 6600 - ram 16 2133 - power gs800 - H170 

میخوام بدونم این کارت که لیون اورده با قیمت خوب

http://lioncomputer.ir/product/8454/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%88+%D8%AA%D8%B1%DB%8C+%D8%AF%DB%8C+iChill+GTX+970+X4+Air+Boss+Ultra+R2/

الان بخرم ارزش داره ؟ یا Rx480 یا 1070 خوبه ؟

خب معلومه که  دو مدل بالا قویتره اما !

من بیشتر گیم ها رو روی MSAA x2 یا TXAA x2 میزارم  - MFAA هم ON  بعضی گیم ها اگه AA زیادی سنگینش کنه میزارو رو FXAA یا SMAA 

حالا : گیم ها معمولا روی 1920x1080 - 60 P Hz بالا تر نمیخوام 2k یا 4k +   . . . .یا +60 Hz اجرا میکنم.

. حالا میخوام بدونم ارزش داره 970 ؟ یا صبر کنم برا سری ها ی جدید !

اندکی صبر سحر نزدیک است

1070 توراهه

لینک به دیدگاه

عزیز این سوال به کرات پاسخ داده شده.

الان که اوج بحث ورود کارتای جدبد به بازار هست.. همه دارن میفروشن..طبیعتا خرید کار درستی نیس..مگر اینکه شما بودجتون دورو بر 800-900 باشه و عجله هم داشته باشید که دست دو شو بخرید. وگرنه اگه 1250 میخواید هزینه کنید کارتای جدیدی که داره میاد رو میتونید بخرید.

480 هم که بیاد خدا میدونه به چه قیمت بیاد. منتهی خیلی بی انصافیه بالای 900 تومن بخوان بفروشن که البته هیچی بعید نیس

لینک به دیدگاه

عزیز این سوال به کرات پاسخ داده شده.

الان که اوج بحث ورود کارتای جدبد به بازار هست.. همه دارن میفروشن..طبیعتا خرید کار درستی نیس..مگر اینکه شما بودجتون دورو بر 800-900 باشه و عجله هم داشته باشید که دست دو شو بخرید. وگرنه اگه 1250 میخواید هزینه کنید کارتای جدیدی که داره میاد رو میتونید بخرید.

480 هم که بیاد خدا میدونه به چه قیمت بیاد. منتهی خیلی بی انصافیه بالای 900 تومن بخوان بفروشن که البته هیچی بعید نیس

کسی نخره،هیچ کاری نمیتونن بکنن.اصلا بگن 1500کیه که بخره.

این کارت 199 دلاره حتی اگه دلاری 5ت حساب کنیم کمتر از 1میلیون میشه که اونم مدلهای غیر رفرنس رو شامل میشه که کمی گرونن بخاطر کولرشون.  

قیمت منصفانه این کارت 780ت تا 850ت هست.

همونطور که r7 360 رو نتونستن 550ت بفروشن،اینم نمیتونن گرون بفروشن.

فقط کمی اتحاد لازمه.

لینک به دیدگاه

کسی نخره،هیچ کاری نمیتونن بکنن.اصلا بگن 1500کیه که بخره.

این کارت 199 دلاره حتی اگه دلاری 5ت حساب کنیم کمتر از 1میلیون میشه که اونم مدلهای غیر رفرنس رو شامل میشه که کمی گرونن بخاطر کولرشون.  

قیمت منصفانه این کارت 780ت تا 850ت هست.

همونطور که r7 360 رو نتونستن 550ت بفروشن،اینم نمیتونن گرون بفروشن.

فقط کمی اتحاد لازمه.

حاجی مدل پایه 200 دلاره ! مدل 8 گیگ 230 دلاره. قیمت جهانیش اینه مطمئناً هم کارت پرفروشی خواهد شد و با کمبود تو بازار جهانی مواجه میشه و قیمتش بالاتر هم میره

به اضافه اینکه مدل غیر رفرنسش احتمالاً 250 دلاری قیمت خواهد داشت مدل 8 گیگ.

هزینه حمل و مالیات و گارانتی کننده قیمتش رو خیلی راحت میبره بالای 1 تومن. واقع بین باشید یکم. حداقل قیمتش احتمالاً اویل 1.250 1.300 خواهد بود تازه اگر تو بازار جهانی با کمبود مواجه نشه.

ویرایش شده توسط r.t.1.n
لینک به دیدگاه

حاجی مدل پایه 200 دلاره ! مدل 8 گیگ 230 دلاره. قیمت جهانیش اینه مطمئناً هم کارت پرفروشی خواهد شد و با کمبود تو بازار جهانی مواجه میشه و قیمتش بالاتر هم میره

هزینه حمل و مالیات و گارانتی کننده قیمتش رو خیلی راحت میبره بالای 1 تومن. واقع بین باشید یکم. حداقل قیمتش احتمالاً اویل 1.250 1.300 خواهد بود تازه اگر تو بازار جهانی با کمبود مواجه نشه.

اولا حاجی نیستم.اون شمایید

دوما منم منظورم همون مدل پایه س که 200 دلاره.و بالای 1 نمیتونند بفروشند و باید کمتر از  1 تومن باشه

انقدرم واسه دلالان گرامی نگران نباشید.انقدر خوردن که هفصد نسل بعدشون هم بی نیازند

لینک به دیدگاه

اولا حاجی نیستم.اون شمایید

دوما منم منظورم همون مدل پایه س که 200 دلاره.و بالای 1 نمیتونند بفروشند و باید کمتر از  1 تومن باشه

باشه اصلاً مهندس :)

باید رو من و شما تایین نمی کنیم. خیلی عوامل ریز و درشت در واردات این قبیل کالاها دخیل اند که قیمت هارو بالا میبرن مخصوصاً در اوایل عرضه این کالاها متاسفانه ما همیشه عادت داریم قیمت دلار رو ضربدر قیمت کف جهانی کارت میکنیم میگیم حتماً باید این قیمت باشه نهایت 200 تومن بیشتر.

ویرایش شده توسط r.t.1.n
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...