رفتن به مطلب

انتقال فایل از طریق وایرلس به وسیله مودم.

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید

میخوام یک سری فایل از توی کامپیوترم بریزم توی لپ تاپ

لپ تاپ از به وسیله وایرلس به مودم وصله و از اینترنت استفاده میکنه

مودم هم به وسیله کابل لن به سیستم وصله

الان چطور میتونم بین این دو فابل انتقال بدم ؟

سال پیش یه درایو رو share میکردم و انتقال میدادم  این بار همین کار رو کردم  ارور میده میگه شما دسترسی ندارید :|

لینک به دیدگاه

درود

روی درایوی که که می خوای همخوان کنی راست کلیک properties--->security

اگر گزینه‌ی everyone هست باید همه‌ی permisson ها روی all یا full controll بگذاری. اگر everyone رو نداره روی edit اون رو بیافزا و permisson رو روی full controll بگذار.

لینک به دیدگاه

درود

روی درایوی که که می خوای همخوان کنی راست کلیک properties--->security

اگر گزینه‌ی everyone هست باید همه‌ی permisson ها روی all یا full controll بگذاری. اگر everyone رو نداره روی edit اون رو بیافزا و permisson رو روی full controll بگذار.

همین کار رو کردم ولی اجازه ورود به درایو رو نمیده

فقط میشه به وسیله پوشه public انتقال داد

لینک به دیدگاه

همین کار رو کردم ولی اجازه ورود به درایو رو نمیده

فقط میشه به وسیله پوشه public انتقال داد

شناسه ی رایانه ی میزبان باید ادمین باشه. نیز دقت کن که فایروال یا ضدویروس، دسترسی به شبکه رو محدود نکرده باشند. احتیاطا هر دو غیرفعال کن.

توی تنظیمات شبکه در رایانه ی میزبان گزینه های هایی هست مربوط به نوع اشتراک گذاری، مثل دسترسی با یا بدون رمز که البته احتمالش کمه از اونها باشه.

درایو همخوان شده رو از اشتراک خارج کن. مجوزهای دسترسی رو از همانجا که گفتم برای everyone بررس که روی full control باشه. رایانه رو راه اندازی دوباره کن و از نو اون درایو رو همخوان کن.

اگر مشکل باقی بود درایو رو از اشتراک خارج کن. از disk management حرف درایو رو عوض کن و مراحل full control کردن اجازه ی دسترسی برای everyone و همخوان کردن درایو رو تکرار کن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...