رفتن به مطلب

کدامیک ازین دو مادربرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان سلام

کدوم یکی ازین دو مادربرد انتخاب بهتریه ( از نظر قدرت وکارایی سطح بالا ) البته در مقابل مینهای هم رده خودش

1

1179_

1878680322_

880G Extreme3(m)_resize.jpg

11182_

1785545720_

890GX Extreme4(m)_resize.jpg

ایا تفاوت 40000 تومنی بین اونها ارزش داره یا نه

post-7332-072969500 1296462057_thumb.jpg

post-7332-057547700 1296462072_thumb.jpg

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شاید در عمل خیلی تفاوتی بینشون حس نشه ولی به هر حال چیپ 890 از 880 قوی تره و در رده بالاتری قرار داره. یه تفاوت ساده شون در گرافیک onboard این دو هست که برای 890 گرافیک 4290 و برای 880 گرافیک 4250 قرار دادن.

اگر برد حرفه ای تری برای overclock یا game می خواهید ترجیحا 890 بهتره. ولی بازم تاکید می کنم توی کار تفاوت آنچنان محسوسی ندارند.

لینک به دیدگاه

به نظر من 880 چون هم تو اور سر تره هم خوش قیمت تره فقط FRONT USB3 نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مرسی وری ماچ من نه اهل اور کلاکم نه میخوام از تک تک قطعاتش کار بکشم من یک سی پی یو 955 یک کارت 5870 دارم میخوام که اون مینی که انتخاب میکنم بتونم در بازیها حداکثر استفاده رو از این دو قطعه ببره وکم نیاره تازه من نمیخوام کراس کنم حالا موندم کدوم یکی از چیپستهای سری 8 ای ام دی برای این دوقطعه که گفتم مناسبتره:-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من 880 چون هم تو اور سر تره هم خوش قیمت تره فقط FRONT USB3 نداره.

چرا پنل پشت مادر برد 2 تا USB3 داره که ساتاهاشم که همه ساتا 6GB ساتا 3 هست

لینک به دیدگاه

دوستان مرسی وری ماچ من نه اهل اور کلاکم نه میخوام از تک تک قطعاتش کار بکشم من یک سی پی یو 955 یک کارت 5870 دارم میخوام که اون مینی که انتخاب میکنم بتونم در بازیها حداکثر استفاده رو از این دو قطعه ببره وکم نیاره تازه من نمیخوام کراس کنم حالا موندم کدوم یکی از چیپستهای سری 8 ای ام دی برای این دوقطعه که گفتم مناسبتره:-?

اینو بگیر من خودم داشتم 3-4 ماه.

ASROCK 770 EXTREME 3: 96

لینک به دیدگاه

چرا پنل پشت مادر برد 2 تا USB3 داره که ساتاهاشم که همه ساتا 6GB ساتا 3 هست

USB جلو رو میگم (FRONT)

لینک به دیدگاه

قیمت هر کدوم از این دو مادربورد چند تومن هست

درود

در لينك زير اونهايي كه قيمت داره موجوده :

http://lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=108

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینو بگیر من خودم داشتم 3-4 ماه.

ASROCK 770 EXTREME 3: 96

من خودم الان مینم msi 770c45 هست وخیلی هم راضیم ولی احساس میکنم برای قطعات دیگم یه خورده ضعیفه

لینک به دیدگاه

عزیز اگه قصد تعویض مادربرد رو داری که قطعا فقط سری 8 . اگه اختلاف قیمت براتون مطرح نیست 890 رو بگیر. اگه قیمت مهمه همون 880 رو بگیر زیاد فکرتو مشغول این موضوع نکن. چون خودتون هم می گید که اور و اینجور چیزا براتون مهم نیست. پس خیالتون راحت تفاوتی تو performance با این امکاناتی که شما نیاز دارید توی این دو تا مدل احساس نمی کنید.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

به نظر من 890GX Extreme4 رو بگیر و اگه میخوای کمتر هزینه کنی 890GX Extreme3 رو بگیر.

کلا چیپ 890 خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان فرق بین چیپستهای سری 8 با سری7 مگه چه قدره من خودم نظرم مین MSI-790FXGD70 رو گرفته قیمتش هم الان معقول تر از بقیه هست ایا ارزش داره به خاطر USB 3 و SATA6GB بیشتر هزینه کنم اخه من تو مجله خوندم که نوشته بود مثلا این هاردهای اینترنال فعلی حتی به حالت اشباع SATA2 هم نمیتونن نزدیک بشن چه برسه به ساتا3 یا به نظر اساتید صبر کنم تا سی پی یوهای بولدوزر بیاد انوقت دست به ارتقا بزنم

لینک به دیدگاه

دوستان فرق بین چیپستهای سری 8 با سری7 مگه چه قدره من خودم نظرم مین MSI-790FXGD70 رو گرفته قیمتش هم الان معقول تر از بقیه هست ایا ارزش داره به خاطر USB 3 و SATA6GB بیشتر هزینه کنم اخه من تو مجله خوندم که نوشته بود مثلا این هاردهای اینترنال فعلی حتی به حالت اشباع SATA2 هم نمیتونن نزدیک بشن چه برسه به ساتا3 یا به نظر اساتید صبر کنم تا سی پی یوهای بولدوزر بیاد انوقت دست به ارتقا بزنم

درود

دوست عزیز بنده الان همین بورد MSI 790 FX-GD70 دارم و کاملا ازش راضیم.این بورد از سری گیمینگ هست و امکانات واقعا خوبی داره به نسبت قیمتش و چیز خاصی از چیپست 890 کمتر نداره و از لحاظ کراس فایر هم شاید یکی از بهترین بورد ها باشه و دو اسلتش از X16 /X16 کراس فایر کامل پشتیبانی میکنه.امکانات اورکلاک و پورتهای خروجی خیلی خوب ساپورت رم تا فرکانس 2133 و تمام پردازنده های 4 و 6 هسته ای به صورت کامل و کر انلاکر خیلی خوب و طراحی خاصش هم که بسیار مناسب هستش و گارانتی 5 ساله ماتریکس هم چیزی هست که متفاوتش میکنه نسبت به بقیه هم رنج های خودش.به نظر بنده فعلا بهترین انتخاب برای شما همین مورد هست و اگرم زمانی احتیاج به پورتهایsata3 / usb 3

داشته باشید میتونید کارتش رو تهیه کنید و استفاده کنید روی برد که البته ساتا 3 که زیاد نرخ ترنسفر خاصی هنوز ازش در هارد های مکانیکی نبوده مگر هارد های جامد ولی یو اس بی 3 واقعا تفاوت نرخ انتقال اطلاعات داره که هنوز زیاد عمومی نشده

25147870742053716455.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز بنده الان همین بورد MSI 790 FX-GD70 دارم و کاملا ازش راضیم.این بورد از سری گیمینگ هست و امکانات واقعا خوبی داره به نسبت قیمتش و چیز خاصی از چیپست 890 کمتر نداره و از لحاظ کراس فایر هم شاید یکی از بهترین بورد ها باشه و دو اسلتش از X16 /X16 کراس فایر کامل پشتیبانی میکنه.امکانات اورکلاک و پورتهای خروجی خیلی خوب ساپورت رم تا فرکانس 2133 و تمام پردازنده های 4 و 6 هسته ای به صورت کامل و کر انلاکر خیلی خوب و طراحی خاصش هم که بسیار مناسب هستش و گارانتی 5 ساله ماتریکس هم چیزی هست که متفاوتش میکنه نسبت به بقیه هم رنج های خودش.به نظر بنده فعلا بهترین انتخاب برای شما همین مورد هست و اگرم زمانی احتیاج به پورتهایsata3 / usb 3

داشته باشید میتونید کارتش رو تهیه کنید و استفاده کنید روی برد که البته ساتا 3 که زیاد نرخ ترنسفر خاصی هنوز ازش در هارد های مکانیکی نبوده مگر هارد های جامد ولی یو اس بی 3 واقعا تفاوت نرخ انتقال اطلاعات داره که هنوز زیاد عمومی نشده

25147870742053716455.jpg

با تشکر میدونید من خودم دو دلم موندم صبر کنم تا ای ام دی بولدوزر رو بده بیرون و شرکتهای سازنده مین برد سوکت جدیدشو معلوم کنن ببینم میشه با اپدیت بایوس از سی پی یوهای جدید روی این مینها استفاده کرد اگه معلوم بشه که از سوکت فعلی هم پشتیبانی میکنن در خرید این مین من شک ندارم رو هوا میزنمش برای من sata 3 و usb3 انچنان مهم نیست چون امکاناتش در حال حاضر نیست اگه قرار باشه اینده نگری کنم اونهم به سرنوشت سوکت 1156 اینتل تبدیل میشه که میگفتن انتخابش اینده نگرانست ولی سر یک سال 1155 با سندی بریج اومد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

من مطلبی را یه جا خوندم که شاید به دوستان کمک کند

در سری 8 مادربورد های asrock فناوری هست به نام turbo ucc که کارش بازگشایی هسته سی پی یو های phenom هست. یعنی سی پی یو 2 و 3 هسته ای را به چهار و 4 هسته ای را به شش هسته ای ارتقا میده

خازن زاپنی و عمر بیشتر و خنک کنند بهتر از دیگر مزایا سری 8 هست

پیشنهاد من asrock 870 E3 هست با قیمت 120 تومن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...