رفتن به مطلب

Cpu های جدید Amd وارد بازار شد

Recommended Posts

CPU های جدید AMD که شامل مدلهای CPU AMD SEMPRON LE-1100 و AMD ATHLON 2350 و AMD ATHLON 1620. که مشخصات اونها به شرح زیره :

1.9 GHz / 256 KB L2 cache / 45 W / Socket AM2 / 65 nm =CPU AMD SEMPRON LE-1100

Athlon 64  /  Socket AM2 /  2.4GHz / L2 Cache 1MB /  90 nm /64 bit = AMD ATHLON 1620

Athlon 64 X2 /  Socket AM2 /  2.1GHz / L2 Cache 2 x 512KB /  65 nm /64 bit = AMD ATHLON 2350

اگه نظری در مورد این مدلها دارید میتونید در اینجا مطرح کنید

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود بر کليه اعضا:به نظر مياد اين سي پي يو هاي جديد اي ام دي که مدير محترم معرفي کردند چندان قدرت زيادي نبايد داشته باشه هم از لحاظ کلاک داخلي و هم کش ثانويه.اما اين نکته که 45 وات هستند نشون ميده که توان مصرفيشون به نسبت متعادل هست و البته فکر ميکنم بايد به نسبت قيمت کمتري هم داشته باشند نسبت به پردازنده هاي 64 بيتي موجود ايکس 2.:)

لینک به دیدگاه

درود بر کليه اعضا:به نظر مياد اين سي پي يو هاي جديد اي ام دي که مدير محترم معرفي کردند چندان قدرت زيادي نبايد داشته باشه هم از لحاظ کلاک داخلي و هم کش ثانويه.اما اين نکته که 45 وات هستند نشون ميده که توان مصرفيشون به نسبت متعادل هست و البته فکر ميکنم بايد به نسبت قيمت کمتري هم داشته باشند نسبت به پردازنده هاي 64 بيتي موجود ايکس 2.:)

با سلام

دوست عزیز کاملا حق با شماست و این CPU ها قدرت بالایی ندارن ولی نسبت به قیمت پایینشون تونستن جای پردازند های قدیمی سمپرون رو بگیرن .چون خودتون میبینید که مصرف پایین و تولید دمای پایینشون واقعا جای بحث فعلا نزاشته . همیشه شرکتهای سازنده قطعات برای تمامی اغشار جامعه کم درآمد و پردرامد قطعه تولید میکنن . تا یتونن کل بازار رو داشته باشن .

ممنون از نظرتون

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به نظر من خرید این Cpu ها کاملاً اشتباه هستش

من خودم شخصاً با اینکه عاشق AMD هستم ولی در حال حاضر به جز دو هسته ای ها . هیچ کدوم از این پردازنده ها از لحاظ قیمت و کار آیی مناسب نیست .

آقای حسینی لطفاً در مورد چهار هسته ای ها و 45 نانومتری ها بنویسید .

لینک به دیدگاه

به نظر من خرید این Cpu ها کاملاً اشتباه هستش

من خودم شخصاً با اینکه عاشق AMD هستم ولی در حال حاضر به جز دو هسته ای ها . هیچ کدوم از این پردازنده ها از لحاظ قیمت و کار آیی مناسب نیست .

آقای حسینی لطفاً در مورد چهار هسته ای ها و 45 نانومتری ها بنویسید .

با سلام

دوست خوبم هر کسی یک سلیقه ای داره و خیلی ها هنوز هم سلرون یا به دنبال سمپرون هستن چون کارشون رو انجام میده ولی قبلا هم گقتم همیشه باید به همه مردم نگاه کردو همه رو در نظر گرفت و با این همه من موافق شما هستم و حتما مطالبی رو ذکر میکنم البته از باقی دوستان ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارن مطرح کنن تا همه استفاده کنیم .

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

یه سوال؟ به نظر شما این مدل از سی پی یو ای ام دی همتراز با کدوم یکی از مدل های اینتل یا از کدوم مدلش بهتره؟

من شخصا با ای ام دی کار نکردم ولی به نظرم نمیوته به این راحتیها از اینتل جلو بزنه.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست خوبم هر کسی یک سلیقه ای داره و خیلی ها هنوز هم سلرون یا به دنبال سمپرون هستن چون کارشون رو انجام میده ولی قبلا هم گقتم همیشه باید به همه مردم نگاه کردو همه رو در نظر گرفت و با این همه من موافق شما هستم و حتما مطالبی رو ذکر میکنم البته از باقی دوستان ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارن مطرح کنن تا همه استفاده کنیم .

درود بر جناب حسيني مدير محترم و رفقاي عزيز:

بنا بر فرمايش مدير محترم و تقاضاي شما دوست گرامي در همبن بخش بحث در مورد CPU و انواع پردازنده ها چند تا لينک در زمينه معرفي ويژگي هاي پردازنده هاي فنوم 4هسته براتون قرار دادم که اميدوارم موثر واقع بشه.يک لينک هم در ذيل که به صورت سوال و پاسخ هست.

http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformation/0,,30_118_15331_15332^15344,00.html

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

یه سوال؟ به نظر شما این مدل از سی پی یو ای ام دی همتراز با کدوم یکی از مدل های اینتل یا از کدوم مدلش بهتره؟

من شخصا با ای ام دی کار نکردم ولی به نظرم نمیوته به این راحتیها از اینتل جلو بزنه.

با سلام

دوست عزیز مدل 2350 رو میشه گفت بین 2140 و 2160 اینتل هستش و 2160 قوی تر از اون هیتش . و 1620 هم میتونه هم رده 420 هم ردیف باشه

به طور کلی CPU های جدید AMD از نظر مصرف فوق العاده پایین هستن و حدود مصرشون 45 وات هستش

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

مگه amd تو آمریکا نیست؟(رو جعبه نوشته کالیفرنیا)

پس چرا جاهای دیگه تولید میشه؟مونتاژ که نداریم

L_00001969.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این تاپیک مال زمان لطفعلی خان زند است ... یه جدید باز کنی بهتره ^^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...