رفتن به مطلب

سوال درمورد GreenGlacier و Green Oraman

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . من یک کیس Oraman گرین دارم . و یک واتر کولینگ گرین 120.

پشت کیس 2 تا حا داره که میشه لوله های واتر و رد کرد و رادیاتور و بیرن قرار داد اما خب این لوله ها که جدا نمیشن درسته ؟ و اینکه اگرم بشن گارانتیش لغو میشه ؟ و در نهایت اگر جدا کنم مایع توش میریزه یا اینکه راهی هست بدون اینکه تمام مواردی که گفتم انجام بشه و مشکلی هم پیش نیاد ؟

اینم لینک کیس و اطلاعاتش :

http://www.green-case.com/products/case/midi/case.php?model=Oraman
لینک به دیدگاه

ن نمیشه تنها راهی که میشه لوله هارو باید جدا کنی که اونم دردسر داره باید کولانت داخلشو بریزی تو ظرف بعد از دوباره بریزی تو لوله و رادیات و بعد هوا گیری کنی درد سر زیاد داره و فقط بدرد وار کولر کاستوم میخوره

لینک به دیدگاه

سلام . من یک کیس Oraman گرین دارم . و یک واتر کولینگ گرین 120.

پشت کیس 2 تا حا داره که میشه لوله های واتر و رد کرد و رادیاتور و بیرن قرار داد اما خب این لوله ها که جدا نمیشن درسته ؟ و اینکه اگرم بشن گارانتیش لغو میشه ؟ و در نهایت اگر جدا کنم مایع توش میریزه یا اینکه راهی هست بدون اینکه تمام مواردی که گفتم انجام بشه و مشکلی هم پیش نیاد ؟

اینم لینک کیس و اطلاعاتش :

http://www.green-case.com/products/case/midi/case.php?model=Oraman

دقیقا هدف از این کار چیه؟

اون سوراخا هم واسه کاستوم واتر کولره نه این کلوزا 

لینک به دیدگاه

دقیقا هدف از این کار چیه؟

اون سوراخا هم واسه کاستوم واتر کولره نه این کلوزا 

منم که همین جوابو بش داده بودم :)

لینک به دیدگاه

منم که همین جوابو بش داده بودم :)

قسمت دوم بله ولی شما هدف از این کار رو نپرسیده بودید

لینک به دیدگاه

قسمت دوم بله ولی شما هدف از این کار رو نپرسیده بودید

هدفش اینه که رادیات وارتر کولر کلوس لوپشو بیرون از کیس قرار بده :)

لینک به دیدگاه

هدفش اینه که رادیات وارتر کولر کلوس لوپشو بیرون از کیس قرار بده :)

خوب که چی بشه من درک نمیکنم واقعا اونجور تاثیری تو خنکا نداره بیرون هم  باشه 

لینک به دیدگاه

خوب که چی بشه من درک نمیکنم واقعا اونجور تاثیری تو خنکا نداره بیرون هم  باشه

عزیزم این کیس رادیاتش بیرون نصب میشه
لینک به دیدگاه

عزیزم این کیس رادیاتش بیرون نصب میشه

جان!! رادیاتور بیرون نصب میشه خو جای فن 120 رادیاتور نصب میشه که داخل کیس هست

منظورتون چیه ؟!!!

لینک به دیدگاه

جان!! رادیاتور بیرون نصب میشه خو جای فن 120 رادیاتور نصب میشه که داخل کیس هست

منظورتون چیه ؟!!!

شاید این دوستمون میخواد برعکس بزاره رادیاتو رو =))

لینک به دیدگاه

میخواستم رادیاتور ببرم بیرون و حالت pull push استفاده کنم . امیدوارم تمام ابهاماتتتون برطرف شده باشه.

لینک به دیدگاه

میخواستم رادیاتور ببرم بیرون و حالت pull push استفاده کنم . امیدوارم تمام ابهاماتتتون برطرف شده باشه.

یا ابلفضل این دیگه چیه به حقه چیزای نشدیده و ندیده

لینک به دیدگاه

یا ابلفضل این دیگه چیه به حقه چیزای نشدیده و ندیده

عکس ببینید.

http://8pic.ir/images/6znxpbrrnulqint9vitf.jpeg
لینک به دیدگاه

این که کاری نداره کافیه فقظ پیچ هایه فن هارو رو رادیات به صورت ضربدری ببندی اگه نگرفتی با رسم شکل بت نشون بدم

ویرایش شده توسط morteza3it
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز من نمیدونم قصد شما از این کار چیه ولی:

1.اگر میخواید جهت زیبا سازی این کارو بکنید که جدا از اینکه کار خیلی مشکلی هست به نظرم خیلی هم بد شکل و دست و پا گیر میشه

2.اگر قصدتون خنک سازی بیشتر و پایینتر اوردن دماس که خیالت راحت این شرکتا یه کاری میکنن شما هر روشی هم که بری فوقش 2الی3 درجه بیشتر نتونی دما رو کاهش بدی که مجبور بشی مدل بالاتر و گرانتر رو تهیه کنی.

3.اون جریان به قول شما pull push رو هم اگه میخوای روش پیاده کنی میتونی مثل من عمل کنی که توی عکس اگه دقیت کنی فن خود رادیاتور داخل هست و وقتی پیچ بلندی که برای بستن فن و رادیات به کیس هست رو از سمت داخل به بیرونش که باید روی کیس بسته بشه رد میکنی به جای بستن روی کیس میبندیش به اون یکی فن که پشت رادیات هست و اون فن هم که الان به رادیات وصل شده رو از سمت بیرون کیس پیچ میکنی تا همه رو نگه داره.

b9v9xqk7vmeldisuvdpb_thumb.jpg

اگر متوجه نشدی بگو دقیق تر توضیح بدم

لینک به دیدگاه

این که کاری نداره دوتا فن باید وثل کنی مثل antec 920 فقط پیچای فنی که میخوره به بدنه کیس بلند باشه و واشر دارو بپیچن توی رادیاتو

لینک به دیدگاه

این که کاری نداره دوتا فن باید وثل کنی مثل antec 920 فقط پیچای فنی که میخوره به بدنه کیس بلند باشه و واشر دارو بپیچن توی رادیاتو

دوست عزیز من نمیدونم قصد شما از این کار چیه ولی:

1.اگر میخواید جهت زیبا سازی این کارو بکنید که جدا از اینکه کار خیلی مشکلی هست به نظرم خیلی هم بد شکل و دست و پا گیر میشه

2.اگر قصدتون خنک سازی بیشتر و پایینتر اوردن دماس که خیالت راحت این شرکتا یه کاری میکنن شما هر روشی هم که بری فوقش 2الی3 درجه بیشتر نتونی دما رو کاهش بدی که مجبور بشی مدل بالاتر و گرانتر رو تهیه کنی.

3.اون جریان به قول شما pull push رو هم اگه میخوای روش پیاده کنی میتونی مثل من عمل کنی که توی عکس اگه دقیت کنی فن خود رادیاتور داخل هست و وقتی پیچ بلندی که برای بستن فن و رادیات به کیس هست رو از سمت داخل به بیرونش که باید روی کیس بسته بشه رد میکنی به جای بستن روی کیس میبندیش به اون یکی فن که پشت رادیات هست و اون فن هم که الان به رادیات وصل شده رو از سمت بیرون کیس پیچ میکنی تا همه رو نگه داره.

b9v9xqk7vmeldisuvdpb_thumb.jpg

اگر متوجه نشدی بگو دقیق تر توضیح بدم

این که کاری نداره کافیه فقظ پیچ هایه فن هارو رو رادیات به صورت ضربدری ببندی اگه نگرفتی با رسم شکل بت نشون بدم

عزیزان میدونم دقیقا چطوری کار کنم داخل کیس جا ندارم الان فن رادیاتور چسبیده به واتربلاگ و جلوتر نمیتونم بیارمش . واس همین میخواستم ببرمش بیرون که نمیشه.

این کار حالت PULL PUSH باعث سریعت تر خنک شدن ررادیاتور میشه پس 3 4 درجه خودش یک موفقیت بزرگه.

ممنون از راهنماییاتون . متاسفانه این انجمن دکمه تشکر نداره انگار ببخشید .

ویرایش شده توسط mamad711
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...