رفتن به مطلب

فروش یک سری قطعه

Recommended Posts

درود !

یک سری قطعه دارم برای فروش:

یک سی پی یو آکبند و پلمپ Intel Core2 Quad 8400..... فروخته شد یک عدد هارد پلمپ Seagate با ظرفیت 250 گیگ و با گارانتی سازگار تا تاریخ 2012/11/29 ( البته اگه زنده بودیم !:-? SATA II...... فروخته شد

یک مانیتور LG LCD دست دوم مدل : W2061TQ با گارانتی مادیران . تاریخ اتمام گارانتی: 1390/10/30 . مانیتور بسیار تمیز و بدون پیکسل سوخته . دلیل فروش: خرید LED 22 اینچ !.

مانیتور 20 اینچ است و تمامی مشخصات رو میتونید از اینجا ببینید.. به خریدار مانیتور مهلت تست داده میشود ... همه چیز تمیز هست و سالم .

فروش فقط در تهران و فقط حضوری!

ترجیح میدم تمامی قطعات رو یک جا بفروشم . به بالاترین پیشنهاد فروخته میشود . شماره تماس 9124706356

...سوالی بود در خدمتم.

با تشکر!

ویرایش شده توسط ASAP
لینک به دیدگاه

دوستان من الان قیمت به روز و بازار این قطعات رو ندارم ... اما از چند تا سایت دیدم و از بعضی دوستان پرسیدم این قیمت ها رو به من دادن :

سی پی یو کواد 8400 = 198 هزار

هارد سیگیت ساتا 250 گیگ = 38 هزار

مانیتور ال جی مدل من = 195 هزار

دو تا قطعه اولی آکبند هست و حتی پلمپشون باز نشده........ولی اینو میدونم که قیمتشون به خاطر کمبود تولید آنها در بازار کمی نوسان داره و به قولی کاذبه.... البته اینم بگم که نمیخوام آتیش به مالم بزنم ( مثل بعضی از دوستان که بی لطفی کردن و میگن همشو رو هم 250 میخرم!!!!!!!!:-?Shame%20On%20You.gifI%20Do%20not%20Know.gif)

ولی واقعا هر کسی خریدار باشه باهاش راه میام ... یه قیمت پایه میزارم . جنس ها سالم و تمیز هستن.

سی پی یو : 165 .............فروخته شد

هارد: 30..................................فروخته شد

مانیتور: 130.................. فروخته شد

ویرایش شده توسط ASAP
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...