رفتن به مطلب

970 یا 390

اشتراک گذاری

کدام گرافیک ارزش خرید دارد .  

50 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ASUS GTX 970 DC II OC یا GIGABYTE R9 390 G1

• GIGABYTE R9 390 G1
    • ASUS GTX 970 DC II OC
    • صبر برای پولاریس و RX 480
    • صبر برای پاسکال و GTX 1070

Recommended Posts

سلام دوستان .میخوام سیستم جمع کنم و بین دو مدل گرافیک GIGABYTE R9 390 G1 و ASUS GTX 970 D II OC موندم .کدوم بهتره .از لحاظ پشتیبانی و درایور در این نسل فک کنم 390 بهتر باشه .

در ضمن مانیتور LG 22 IPS FHD میگیرم

لینک به دیدگاه

100 در 100 صبر کردن برای پولاریس .

وقتی صحبت سر ارزش خرید میشه پولاریس بی رقیبه .

اگه اخبار درست باشه کارت 470 با قدرتی مثل 970 و ساپورت بهتر dx12 و قیمتی حدود 100 دلار ! با دلار 5 تومن قیمت 470 میشه حدود 500 تومن و این یعنی 970 آک هم همینقدر ارزش داره و دسته 2 این کارت زیر 400 تومن ! در این صورت خرید این کارت با قیمت بالای 1 تومن واقعا کار نادرستیه !

اگر صرفا قدرت بود میشد نیم نگاهی به پاسکال داشت . گرچه برای فول اچ دی هر دو کاملا توانا هستند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

100 در 100 صبر کردن برای پولاریس .

وقتی صحبت سر ارزش خرید میشه پولاریس بی رقیبه .

اگه اخبار درست باشه کارت 470 با قدرتی مثل 970 و ساپورت بهتر dx12 و قیمتی حدود 100 دلار ! با دلار 5 تومن قیمت 470 میشه حدود 500 تومن و این یعنی 970 آک هم همینقدر ارزش داره و دسته 2 این کارت زیر 400 تومن ! در این صورت خرید این کارت با قیمت بالای 1 تومن واقعا کار نادرستیه !

اگر صرفا قدرت بود میشد نیم نگاهی به پاسکال داشت . گرچه برای فول اچ دی هر دو کاملا توانا هستند .

موافقم

لینک به دیدگاه

سلام منم میخواستم گرافیک بخرم ولی صبر کردم تا هم AMD هم Nvidia سری جدید کارتهاشون وارد بازار شه براساس نتایج روی کاغذ نمیشه انتخاب مطمئنی کرد ! البته به نظر شخص من مسلما هر دوشرکت معایب و مزایایی خواهند داشت هرچند خیلی جزئی ! ولی این نسل کارت ها واقعا ارزش صبر کردن دارن مطمئن باش ! هردو شرکت تو رقابتی هستن که به نفع مصرف کننده هست من طرفدار پروپا قرص انویدیا بودم ولی کارتهای نسل جدید AMD نظرمو کاملا عوض کرده و منتظرم تا هر دو کارت رو لیون بیاره و بر اساس قیمت و قدرت انتخابمو بکنم .البته مطمئنا دوستانی که قبل از ما خرید خواهند کرد نظرات و تجربه هاشونو در اختیار ما میزارن که تصمیم گیری رو برامون راحت تر خواهد کرد .

در کل به نظر من صبر کن !

لینک به دیدگاه

سلام دوستان .میخوام سیستم جمع کنم و بین دو مدل گرافیک GIGABYTE R9 390 G1 و ASUS GTX 970 D II OC موندم .کدوم بهتره .از لحاظ پشتیبانی و درایور در این نسل فک کنم 390 بهتر باشه .

در ضمن مانیتور LG 22 IPS FHD میگیرم

چند وقت با گرافیک فعلیت یا اگه نداری با همون آنبرد صبر کن کارتهای جدید وارد بشن. قیمت کارهای قدیمی کمتر میشه و کارهای باصرفه و پرقدرت تر جدید هم میان رو کار. الان اگه 970 بخری بعدا افت قیمت محسوس پیدا کنه ممکنه از کارت پشیمون بشی یا بخوای گراف جدید بخری مجبوری 970 رو خیلی ارزون بفروشی

خودم میخواستم 970 بگیرم اما rx480 قدرت بیشتر از 970 و یه مقدار کمتر از 980 داره اما قیمت فوق العاده مناسبی داره که 8گیگش 239دلاره و حتی اگه دلاری 5تومن حساب کنی درمیاد 1200. الان خرید گرافیک اصلا ‌پیشنهاد نمیشه چون بازیی هم قرار نیست ساخته بشه که بخوای براش از الان آماده بشی

ویرایش شده توسط Dr.Alex
لینک به دیدگاه

چقد طول میکشه 480 بیاد ؟

یک تومن هم باشه میخرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چقد طول میکشه 480 بیاد ؟

یک تومن هم باشه میخرم

9 تیر عرضه جهانیشه ، حدود 1ماه بعدش حداکثر موجود میشه تو ایران

لینک به دیدگاه

چقد طول میکشه 480 بیاد ؟

یک تومن هم باشه میخرم

با کسب اجازه از دوستان

اینطور شرکت های گارانتی کنندهعمل کردن(آواژنگ یا آسا) در آوردن gtx 1080  بعد 20 روز از عرضه جهانی میشه انتظار داشت مدل رفرنس گیگا  یا ام اس آی رو دید و همونطور که دوست عزیزمون گفتن 9 تیر عرضه جهانیش هستش , با توجه به اینکه مدل رفرنس دمای خوبی داشته از نظر کولینگ هم نباید مشکلی داشته باشه , فقط من نمیدونم شرکت های همکاری کننده با amd مثل nvidia مدل های رفرنس رو عرضه میکنن یا خیر؟! :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...