رفتن به مطلب

تعویض مادربرد z170

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مادربرد فوق العاده کم کارکرد و بسیار تمیز در حد نوROG MAXIMUS VIII HERO ALPHA با جعبه و متعلقات کامل+ گارانتی اصلی

تعویض با: مادربرد Z170 ارزان تر (رده پایین تر از مادربرد خودم) از همه برندها

Core i7-6700K و i7-6700 هم موجوده، فروش+ تعویض

e5rnpgjxnk701db9aju9.jpg

6gfzkyfz3x9qpzo9zova.jpg

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

سلام عزیز وقت بخیر

من یه مادربورد Maximus Hero دارم چقدر باید سر بدم برای آلفا؟ 

یا حق

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیز وقت بخیر

من یه مادربورد Maximus Hero دارم چقدر باید سر بدم برای آلفا؟ 

یا حق

سلام دوست گرامی

برای اعلام شرایط مادربرد خودتون، لطفاً پخ بدین.

با این حال رده پایین تر از هیرو مدنظر هست

@};-

لینک به دیدگاه

سلام دادا با باندل امضام تعویض داری؟ چقدر سر بدم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با رنجر درحد اک معاوضه دارید ؟

درود شرایط رو پخ کنید

سلام دادا با باندل امضام تعویض داری؟ چقدر سر بدم؟

درود

خیر، فقط Z170

لینک به دیدگاه

مادربرد فوق العاده کم کارکرد و بسیار تمیز در حد نوROG MAXIMUS VIII HERO ALPHA با جعبه و متعلقات کامل+ گارانتی اصلی

تعویض با: مادربرد Z170 ارزان تر (رده پایین تر از مادربرد خودم) از همه برندها

Core i7-6700K و i7-6700 هم موجوده، فروش+ تعویض

e5rnpgjxnk701db9aju9.jpg

6gfzkyfz3x9qpzo9zova.jpg

حالا كه من خريدم اينو ميزاري داداش شانس منو :(

لینک به دیدگاه

سلام خبات عزیز

داداش من یک z170mx-gaming 5 از برند گیگا دارم.

مبلغ سر که مد نظرتان بود رو پ.خ کنید ببینم در توانم هست یه نه.

ممنون.

لینک به دیدگاه

درود جناب کریمی

لطفا قوانین و مطالعه و رعایت کنید + اینکه برای خرید و فروش چند قطعه کامپیوتر خریدو فروش سیستم کامل و چند قطعه کامپیوتر با هم, در این قسمت تاپیک بزنید.

لطفا تاپیک هاتون و ادغام کنید.

9 - صاحب تاپیک در هر 12 ساعت فقط یک بار به هر عنوان میتواند هر تاپیک خود را بالا بیاورد .مشخص نکردن قیمت دقیق کالای فروشی و درخواست کاربران خریدار که موجب UP شدن تاپیک فروشنده خارج از عرف شود موجب بسته شدن و حذف تاپیک خواهد شد. کاربران دیگر هم نمیتوانند تاپیک شخص دیگری را بدون دلیل بالا بیاورند . ( کاربران ویژه هر 6 ساعت )(در صورت داشتن چند تاپیک خرید و فروش، UP کردن همزمان همه تاپیک ها ممنوع بوده و باید حداقل 2 ساعت فاصله بین UP هر تاپیک باشد )

21 - هر کاربر به طور همزمان حداکثر 2 تاپیک خرید یا فروش قطعات کامپیوتر می تواند داشته باشد . ( ارسال یک تاپیک همزمان برای فروش لوازم متفرقه نیز مجاز است )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود جناب کریمی

لطفا قوانین و مطالعه و رعایت کنید + اینکه برای خرید و فروش چند قطعه کامپیوتر خریدو فروش سیستم کامل و چند قطعه کامپیوتر با هم, در این قسمت تاپیک بزنید.

لطفا تاپیک هاتون و ادغام کنید.

9 - صاحب تاپیک در هر 12 ساعت فقط یک بار به هر عنوان میتواند هر تاپیک خود را بالا بیاورد .مشخص نکردن قیمت دقیق کالای فروشی و درخواست کاربران خریدار که موجب UP شدن تاپیک فروشنده خارج از عرف شود موجب بسته شدن و حذف تاپیک خواهد شد. کاربران دیگر هم نمیتوانند تاپیک شخص دیگری را بدون دلیل بالا بیاورند . ( کاربران ویژه هر 6 ساعت )(در صورت داشتن چند تاپیک خرید و فروش، UP کردن همزمان همه تاپیک ها ممنوع بوده و باید حداقل 2 ساعت فاصله بین UP هر تاپیک باشد )

21 - هر کاربر به طور همزمان حداکثر 2 تاپیک خرید یا فروش قطعات کامپیوتر می تواند داشته باشد . ( ارسال یک تاپیک همزمان برای فروش لوازم متفرقه نیز مجاز است )

درود

ماده شماره 21 کنسل شده: http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=12415#entry601074

در مورد آپ هم اگه قرار هست به طور دقیق فقط یک پست در 12 ساعت که دیگه هیچ، یعنی کسی چیزی بپرسه 12 ساعت بعد بیای جواب بدی؟ مگه الان اینطوریه؟؟؟ این تاپیک هم معاوضه است جایی گفته نشده فروش تا قیمت بزارم.

در مورد ادغام  یکی معاوضه است، یکی پاوره یکی پردازنده، هر سه هم با فاصله چند روز از هم آپ شدن.

منتظر نظر شما هستم بعد اقدام میشه @};-

لینک به دیدگاه

درود

قانون شماره 21 کنسل شده: http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=12415#entry601074

در مورد آپ هم اگه قرار هست به طور دقیق فقط یک پست در 12 ساعت که دیگه هیچ، یعنی کسی چیزی بپرسه 12 ساعت بعد بیای جواب بدی؟ مگه الان اینطوریه؟؟؟ این تاپیک هم معاوضه است جای گفته نشده فروش تا قیمت بزارم.

در مورد ادغام هم نمیشه که مگه صرفاً از روی اجبار، یکی معاوضه است، یکی پاوره یکی پردازنده، هر سه هم با فاصله چند روز از هم آپ شدن.

منتظر نظر شما هستم بعد اقدام میشه @};-

عزیز قانون 21 فعاله میتونید مشاهده کنید.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=12415#entry601074

شما قانون 3 رو هم هم رعایت نکردید.

3 - در صورت خرید یا فروش بیش از 1 قطعه ، تمام قطعات در یک تاپیک در قسمت خرید و قروش چند قطعه کامپیوتر با هم ارائه شوند .

معاوضه هم یه نوع معامله هست فرقی نمیکنه ،

ضمن اینکه شما میتونید دو تا تاپیک داشته باشید و اینکه پاور و پردازنده رو ادغام کنید. ( نه اینکه 2 تا ؛ 2 تا تاپیک داشته باشید و تاپیک و قفل کنید و مجدد همون تاپیک و بزنید مثل پردازنده و پاور که مستنداتش هم هست )

اگر 2 تاپیک جدا داشته باشید ، حداقل 2 ساعت باید فاصله باشه بین UP هر تاپیک . نه کمتر .

جواب دادن به کاربر UP محسوب نمیشه ولی تایم رو ریست میکنه ؛ از جواب دادن شما تایم برای UP دادن شروع میشه نه از UP قبلی که شما دادید.

با تشکر @};-

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز قانون 21 فعاله میتونید مشاهده کنید.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=12415#entry601074

شما قانون 3 رو هم هم رعایت نکردید.

3 - در صورت خرید یا فروش بیش از 1 قطعه ، تمام قطعات در یک تاپیک در قسمت خرید و قروش چند قطعه کامپیوتر با هم ارائه شوند .

معاوضه هم یه نوع معامله هست فرقی نمیکنه ،

ضمن اینکه شما میتونید دو تا تاپیک داشته باشید و اینکه پاور و پردازنده رو ادغام کنید. ( نه اینکه 2 تا ؛ 2 تا تاپیک داشته باشید و تاپیک و قفل کنید و مجدد همون تاپیک و بزنید مثل پردازنده و پاور که مستنداتش هم هست )

اگر 2 تاپیک جدا داشته باشید ، حداقل 2 ساعت باید فاصله باشه بین UP هر تاپیک . نه کمتر .

جواب دادن به کاربر UP محسوب نمیشه ولی تایم رو ریست میکنه ؛ از جواب دادن شما تایم برای UP دادن شروع میشه نه از UP قبلی که شما دادید.

با تشکر @};-

درود مجدد

ملاک بنده پست آخر آقای حسینی تو تاپیک قوانین بود

3 - این قطعات با هم نبود که یه تاپیک بزنم ضمن اینکه با باطل شدن قانون 21 دیگه محدودیت 2 تاپیک نیست و بر همین اساس 3 تا تاپیک داشتم.

هیچ وقت تایم آپ رو از تایم آخرین آپ حساب نکردم بلکه تایم آخرین پست تو تاپیک ملاک بنده بوده.

در مورد تکرار تاپیک هم به خاطر پست های برخی عزیزان بود که با نظراتشون....

در هرحال ممنون بابت توضیحات @};-

لینک به دیدگاه

درود مجدد

ملاک بنده پست آخر آقای حسینی تو تاپیک قوانین بود

3 - این قطعات با هم نبود که یه تاپیک بزنم ضمن اینکه با باطل شدن قانون 21 دیگه محدودیت 2 تاپیک نیست و بر همین اساس 3 تا تاپیک داشتم.

هیچ وقت تایم آپ رو از تایم آخرین آپ حساب نکردم بلکه تایم آخرین پست تو تاپیک ملاک بنده بوده.

در مورد تکرار تاپیک هم به خاطر پست های برخی عزیزان بود که با نظراتشون....

در هرحال ممنون بابت توضیحات @};-

درود بر شما

پست جناب حسینی هم مشخص شده بیین 3 قانون . 2 قانون معلق شده. میتونید مجدد مشاهده کنید.

http://forum.lioncom...415#entry601074

قانون 21 باطل نشده بلکه فعاله عزیز لطفا مجدد مشاهده کنید.

در رابطه با تایم UP

اگر قوانین و کامل بخوبید

اگر 2 تاپیک جدا داشته باشید ، حداقل 2 ساعت باید فاصله باشه بین UP هر تاپیک . نه کمتر . ( تاپیک های شما با فاصله کمتر از 2 ساعت UP شده که مشخصه )

از نظر تایم  UP کردن که 6 ساعت میباشد طبق توضیحاتی که بهتون دادم محسوب میشه .

ضمن اینکه شما برای فروش پاور و پردازنده علاوه بر اینکه خریدو فروش سیستم کامل و چند قطعه کامپیوتر با هم, در این قسمت تاپیک نزدید از هر قطعه 2 بار . 2 بار تاپیک زدید.

که بعد از چند روز تاپیک و قفل کردید و مجدد تاپیک زدید که این کار شما خلاف قوانینه. و به همین دلیل تاپیک هایی که اضافی بود و قفل کرده بودید و از هر کدوم دو بار تاپیک زده بودید  توسط تیم مدیریت حذف شد.

خواهش میکنم @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...