رفتن به مطلب

اولین خریدار گرافیک 1080

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان برای بعضی از ما ها سوال هست که اولین کسی که از فروشگاه لیون خرید می کنه 1080 رو کی هست و خوش به حالش

لینک به دیدگاه

خب حالا اون خوشبخت کیه ؟ :D

ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در واقع فکر کنم منظور این هست اون مرفه بی درد که زده ری/ده تو بازار کی هست دیگه ؟؟؟  :D

خرید 1080ش به کنار، کدوم ادم عاقلی میاد کارت فایندر به این گرونی بگیره ... بعدم با این قیمت غیر عادلانه و جیب یک عده رو الکی پر میکنه و باعث میشه بقیه یک ماه الکی صبر کنند تا شاید قیمت یکم متعادلتر بشه !  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درسته نیما برادر چرا بعضی ها هستنند میخرنند ما که از صبح تا شب کار می کنیم شب میرسیم کمی هم بدهکار میشیم

لینک به دیدگاه

در واقع فکر کنم منظور این هست اون مرفه بی درد که زده ری/ده تو بازار کی هست دیگه ؟؟؟  :D

خرید 1080ش به کنار، کدوم ادم عاقلی میاد کارت فایندر به این گرونی بگیره ... بعدم با این قیمت غیر عادلانه و جیب یک عده رو الکی پر میکنه و باعث میشه بقیه یک ماه الکی صبر کنند تا شاید قیمت یکم متعادلتر بشه !  :D

واقعا وقتی g1 ارزان تر هست ( 50 دلار کمتر ) چرا ادم باید فاندرز بخره 

لینک به دیدگاه

شما تاپیک زدی اون طرف رو پیدا کنی 

ولی این جوری که در موردش حرف زدید عمرا بیار بگه من خریدم  :D

امروز بازار بودم یه 1080 از گیگا پشت ویترین دیدم ، دلبری میکرد. ^_^

لینک به دیدگاه

تاپیک نزدم که طرف رو پیداش کنم زدم خوشا به حال اونه که لذت رو با اخرین امپراطور کارت های گرافیگ داره انجام میده

لینک به دیدگاه

تاپیک نزدم که طرف رو پیداش کنم زدم خوشا به حال اونه که لذت رو با اخرین امپراطور کارت های گرافیگ داره انجام میده

دوست عزیز اینقدرا هم که فکر میکنی شاهانه و غیر قابل باورنیست

این دیگ خونه چند میلیاردی و ماشین چند صد میلیونی نیست که ادم حسرتشو بخوره

1 قطعه الکترونیکیه که مثل بقیه وسایل که دو هفته اول از داشتنش خوشحالی 

بعدش دیگ توجهی بهش نمیشه

در ثانی اگه اینقدر به این کارت علاقمندی یکم تلاشتو واسه کسب درامد  بیشتر کنی و دو سه ماه صبر کنی شما هم  میتونی داشته باشی!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان میگه یه سایتی 1070 رو زده 1900 و 1080رو زده 3تومن ولی موجود نیست فعلا. راست میگه؟حسش نیست برم چک کنم :D

ویرایش شده توسط Mohsen P
لینک به دیدگاه

یکی از دوستان میگه یه سایتی 1070 رو زده 1900 و 1080رو زده 3تومن ولی موجود نیست فعلا. راست میگه؟حسش نیست برم چک کنم :D

سالهاست دارم به سایت لیون سر می زنم اگه یکبار همچین کاری می کرد و الکی قیمت می زد و می نوشت موجود نیست دیگه به هیچ عنوان بهش اعتماد نمی کردم

خاک تو سر کسی که چنین غلطهایی می کنه :cool:

سالهاست پستی نزدم ولی این یکی بد رو اعصابم بود

لینک به دیدگاه

فایندر که سه تومنه این معمولا رو چند میزنن به نظرتون؟

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

برادر تاپیک مزخرف نیست احساس هموطنان عزیز و جوانان زحمت کش هست که با زحمت پول در میارنند تا بتونند ی قطعه بخرنند و شاد باشنند

لینک به دیدگاه

من می خواستم همین فاندرز رو بخرم ولی منصرف شدم چون ظاهرا برای 1080p پول دور ریختنه، 1070 هم همینطور. احتمالا یا اول از همه 1070 می گیرم یا Rx 480 وقتی که اومد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستش فکر نمیکنم اولین کسی که کارت 1080 ریفرنس رو با قیمت 3 میلیون میخره دقیقا بشه بهش گفت خوشبخت  :D  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...