رفتن به مطلب

بهترین هارد برا گیم "کیه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام برای گیم اولویت با SSD هست ولی اگه تصمیم دارین هارد بخرین هاردthumb_1419766342_Black%20ALL%20-%2001.jpWestern Digital Black با سرعت 7200 RPM که از 500 گیگ تا 4 ترا در بازار موجوده رو میتونین تهیه کنین ...

ویرایش شده توسط EhsanCPU
لینک به دیدگاه

دوستان سریه barracuda برای گیم مناسب نیست؟

Sent from my SGP311 using Tapatalk

ویرایش شده توسط shark00us
لینک به دیدگاه

من یه هارد hitachi دارم 320 گیگ برا 9 سال پیشه!!!

هارد فقط سرعت لود تاثیر میزاره همین.

لینک به دیدگاه

هارد برا گیم تاثیری نداره

شما یه هارد خوب بخری کافیه

لینک به دیدگاه

دوستان سریه barracuda برای گیم مناسب نیست؟

Sent from my SGP311 using Tapatalk

سری باراکودا مدل نامبر

ST1000DM003 بهترین هست ، سرعتش با وسترن بلک برابری میکنه ولی در کل بهترین هارد اچ دی دی بلکه ، که البته قیمتشم 2 برابره

ویرایش شده توسط behbod
لینک به دیدگاه

عزيز جان من خودم شب عيد همين امسال يه وسترن بلك 2 ترا خريدم هارد قبليام 320 مكستور بود دو تا هم داشتم به خيال اينكه بافر وسترنه بالاتره و سرعت بيشتري پيدا ميكنم خريدم البته دست 2 تميز بدون حتي يه بدسكتور اما واقعيت چيز ديگه ايي بود يعني اون انتظاري كه داشتم اصلا واقعيت نداشت و حداقل برام قابل لمس نبود البته مين قبليم سوكت 775 بود ولي تو مين جديد هم تغيير محسوسي نديدم اما با خريد SSD  خيلي تغيير چشمگيري داشتم البته به نظر من SSD  به درد آرشيو نميخوره و به نظر من حتما بايد يه HHD هم داشته باشيم.

لینک به دیدگاه

هارد خوب میخوای بخری سیگیت باراکودا بخر

اگه سرعت خیلی برات مهمه SSD بگیر

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

هارد زیاد تاثیر نداره تو بازی من با 7200 و 5400 تست کردم زیاد تاثیری نداشته .... شما فقط هارد با گارانتی معتبر بخر ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سگیت بگیر ، سرعتش خوبه

ردیش حدود  200 الی 220 هستش

لینک به دیدگاه

هارد کسی نیست :-))))

SSD سرعت عالی داره بعد از اون هم هارد های سری بلک و بلو وسترن سرعت خوبی دارن ولی اگه پولشو دارین حتما SSD خریداری کنید

لینک به دیدگاه

اگر هزینه ای که میکنی برات مهم هست که بنظر طبق این مطلب هارد بخر .

http://www.zoomit.ir/2015/4/15/19572/who-makes-most-reliable-hard-drives/

قطعا هارد توی بازی اثر میزاره من خودم روی هارد وسترن بلو بازی میکنم خیلی کم پیش میاد اذیت کنه اما بیشترین اذیت و توی بازی gta v داشتم بعضی وقتها هارد کم میاره تا لود بخوره و باعث یک لگ کوچیک میشه که البته از نظر خودم زیاد مهم نیست .

ولی اگر پولش زیاد برات مهم نیست خب این ویدئو ببین 

http://www.aparat.com/v/YVhWw

اما در کل بنظرم هارد اس اس دی هرچند گرونه اما پشیمونی توی خرید نداره من خودم برای ونیدوز فقط خریدم و خیلی راضیم اما اینم در نظر داشته باشید که هارد اس اس دی عمر خیلی طولانی تری هم داره .

لینک به دیدگاه

اگر هزینه ای که میکنی برات مهم هست که بنظر طبق این مطلب هارد بخر .

http://www.zoomit.ir/2015/4/15/19572/who-makes-most-reliable-hard-drives/

قطعا هارد توی بازی اثر میزاره من خودم روی هارد وسترن بلو بازی میکنم خیلی کم پیش میاد اذیت کنه اما بیشترین اذیت و توی بازی gta v داشتم بعضی وقتها هارد کم میاره تا لود بخوره و باعث یک لگ کوچیک میشه که البته از نظر خودم زیاد مهم نیست .

ولی اگر پولش زیاد برات مهم نیست خب این ویدئو ببین 

http://www.aparat.com/v/YVhWw

اما در کل بنظرم هارد اس اس دی هرچند گرونه اما پشیمونی توی خرید نداره من خودم برای ونیدوز فقط خریدم و خیلی راضیم اما اینم در نظر داشته باشید که هارد اس اس دی عمر خیلی طولانی تری هم داره .

اون مشکلی شما میگی من خیلی بعید میدونم فقط به خاطر هارد باشه  

اگر به خاطر 100 شدن دیسکه که مشکل از جای دیگری اب میخوره 

نمیگم بدون توجه دوستمون بخره ولی صحیح کار همین لینکی شما دادیه که از روی خرابی قضاوت کرده 

سیگیت توی دو ترا 7200 ه ولی وسترن نداره اینجوری دوستان گفتن پس سیگیت یه مزیت خوب داره که ادم به خریدش ترقیب میشه 

اس اس دی هم به نظر من یه 128 یا کمتر برا ویندوز و نرم افزارا کافیه 

اون ویدیو هم فقط توی لود اولیه تاثیر داشت که از نظر من ارزش اون هزینه گزاف رو ندازه 

ویدوی خوبی بود ممنون  @};-

لینک به دیدگاه

نمیگم بدون توجه دوستمون بخره ولی صحیح کار همین لینکی شما دادیه که از روی خرابی قضاوت کرده 

سیگیت توی دو ترا 7200 ه ولی وسترن نداره اینجوری دوستان گفتن پس سیگیت یه مزیت خوب داره که ادم به خریدش ترقیب میشه 

اون ویدیو هم فقط توی لود اولیه تاثیر داشت که از نظر من ارزش اون هزینه گزاف رو ندازه 

چرا کاملا برای عقب موندن هارد هست و مبحث طولانی داره از انتقال داده ها به رم و... که بحثش اینجا نمیگنجه . اما خب درست میفرماید سیگیت این مزیت و داره ولی میزان خرابیش متاسفانه بالاست بنده خودم وسترن دارم که البته الان مشکلش حل شده توی تاپیک دیگری گفتم مشکل و و مثل که خیلی ها با نویزش مشکل دارن اما بعد از اینکه بردم گارانتی مشکلش حل شد . از اون طرف هم داداشم سیگیت داره و صدای ازش بیورن نمیاد و سرعتشم خوبه ولی توجه به این بکنید که هارد یک قسمت مهم از یک سیستم هست تمام اطلاعاتی که ممکنه یک دنیا ارزش داشته باشه توی این ذخیره میشه . هارد های اس اس دی عمر طولانی دارن و این و باعث میشه که اطلاعات و با خیال راحت تری روش ذخیره کرد . ولی به نظر بنده هم زیاد هزینه داره و خب لازم نیست اما خب من دیدم هارد بلک وسترن و پیشنهاد داده بودن که خودشم خیلی گرونه بنظر بنده اگر هزینه اونقدری بخواد بشه برای یک هارد معمولی با بیشتر کردنش یک سوپر هارد میشه خرید .

لینک به دیدگاه

یه HDD برا آرشیو بگیر.

یه SSD هم برای بازی.

میتونی هزینه کنی یه SSD هم برا ویندوز بگیر.حجم در حد 120 گیگ.

به همین راحتی به همین خوشمزگی. :D

لینک به دیدگاه

عزیز کی گفته وسترن 7200 نداره ، وسترن بلک 7200 هست

من خودم بعد از عوض کردن 2 هارد به این نتیجه رسیدم بهترین هارد بلک هست و پول جمع کردم یدونه وسترن 1 ترا بلک خریدم و الانم راضیم سرعتش خیلی بالاست

کسی که کیفیت ، امنیت و سرعت براش مهم باشه بلک میخره، کسی هم که فقط سرعت مد نظرش باشه سیگیت میخره البته این به این معنی نیست که سیگیت بده ولی به پای بلک نمیرسه ، الانم بهترین موقع خرید بلک هست چون قیمتش واقعا پایین اومده

لینک به دیدگاه

عزیز کی گفته وسترن 7200 نداره ، وسترن بلک 7200 هست

من خودم بعد از عوض کردن 2 هارد به این نتیجه رسیدم بهترین هارد بلک هست و پول جمع کردم یدونه وسترن 1 ترا بلک خریدم و الانم راضیم سرعتش خیلی بالاست

کسی که کیفیت ، امنیت و سرعت براش مهم باشه بلک میخره، کسی هم که فقط سرعت مد نظرش باشه سیگیت میخره البته این به این معنی نیست که سیگیت بده ولی به پای بلک نمیرسه ، الانم بهترین موقع خرید بلک هست چون قیمتش واقعا پایین اومده

صحیح حواسم به سری بلک نبود  :) 

ببشخید @};-

لینک به دیدگاه

هارد فقط WD

با خرابی بسیار کمتر!

بلو ها قبلا مگه 7200 دورشون نبود ؟؟ الان 5200 شدن :دی

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

هارد فقط WD

با خرابی بسیار کمتر!

بلو ها قبلا مگه 7200 دورشون نبود ؟؟ الان 5200 شدن :دی

ظاهرن همینطوره ، قبلا میگفتن 7200 هستن ولی الان روشون زده 5400

فکر کنم از اول هم 5400 بودن چون در بنچ مارک هایی که من گرفتم از این هاردا سری بلو سرعتش بالا نیست

در اصل هر 7200 ای باید سرعتش بالا باشه

لینک به دیدگاه

عزیزان مشکن لود را ندارم یکم صبر میکنم مشکلی نیست اما تو بازی چقدر تاثیر داره؟

لینک به دیدگاه

عزیزان مشکن لود را ندارم یکم صبر میکنم مشکلی نیست اما تو بازی چقدر تاثیر داره؟

اون فیلم رو دوستمون گذاشت تو لود اولیه فقط تاثیر چشمگیر داشت ولی توی بقییه اش تاثیری نداشت 

همونجور گفتم به صرفه ترین حالت خرید ssd برا ویندوز و نرم افزارا و یه هارد از سری بلک یا سیگیت 7200 برا ارشیو و گیم 

لینک به دیدگاه

با سلام

فقط جهت اطلاع بگم که هارد بلو دو نوعه:

پارت نامبر ezex دورش 7200

پارت نامبر ezrx دورش 5400

لینک به دیدگاه

سلام دوستان .

من خودم به تازگی یه هارد یک ترابایت WD Blue که سرعتش هم 7200 هست بعلاوه SSD samsung 250GB EVO خریدم .

کارم رو خیلی راه انداخته ، ویندوزم 8.1 64 بیت هست ، سرعت بوت و خاموش شدن بسیار رفته بالا البته من SSD رو دو درایو کردم :

یه درایو 100 گیگ و بقیه ش یعنی 250 گیگ یه درایو دیگه ، درایو سوم هم هارد دیسک یه ترا بایت هست .

ویندوز رو داخل درایو 100 گیگ ریختم .

به نظرم همین کفایت میکنه لازم نیست حتما WD Black که گرونه بخرین .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...