رفتن به مطلب

در جا زدن فن اضافي CPU

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بله درست ميفرماييد حق با شماست كاپيتان من از خمير z5  هم استفاده كردم و سرعت واتر پمپ هم تا آخره اما اين كه ميگيد درگيره بعيد ميدونم باز امروز بعد از ظهر از سر كار برم خونه چك ميكنم.

سلام. اون در جازدن یا هی استارت زدن واسه راه افتادن واسه اینه که ولتاژ استارت فن شما کمی بیشتر از ولتاژیه که مادربرد داره میده که باید تو بایوس تنظیم کنین که توی فلان دما این سرعت رو داشته باشه که درست میشه دیگه درجا نمیزنه.

در مورد دما شما درب کیس رو باز بزار هوا جریان داشته باشه ببین دما چند میشه.

لینک به دیدگاه

سلام. اون در جازدن یا هی استارت زدن واسه راه افتادن واسه اینه که ولتاژ استارت فن شما کمی بیشتر از ولتاژیه که مادربرد داره میده که باید تو بایوس تنظیم کنین که توی فلان دما این سرعت رو داشته باشه که درست میشه دیگه درجا نمیزنه.

در مورد دما شما درب کیس رو باز بزار هوا جریان داشته باشه ببین دما چند میشه.

در جا زدن فن درست شده...

درب كيس هم باز كردم هيچ تاثيري نداشته اينم بگم كه كيسم دماسنج داره دماي داخلي كيس 28 درجه اس

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سری کاپیتان کاپشن چیه!

خیلی دمای سی پی یوت بالاست! من سری Mealstorm دارم تو حالت سایلنت خارج از لود 20 درجه رو رد نمیکنه همش روی 19 و 18 داره میچرخه

سی پی یوی من هم i7 6700k هستش کولرمم Deep cool mealstorm Gamerstorm 120k هستش

ببین شاید چیزی داره خیلی کاشغال میکنه سی پی یوت رو

شما دمای محیط براتون چنده از چه کیس و کولینگی استفاده میکنید 

من مثل کولر شما دارم روی e8400 که چقدر قدیمیه دمای من 35 ه با کمی اوورکلاک ولی 1819 برا محیطی که 30 32 درجه است بعیده 

لینک به دیدگاه

شما دمای محیط براتون چنده از چه کیس و کولینگی استفاده میکنید 

من مثل کولر شما دارم روی e8400 که چقدر قدیمیه دمای من 35 ه با کمی اوورکلاک ولی 1819 برا محیطی که 30 32 درجه است بعیده 

يعني الان دماي پردازنده ي من خوبه با دماي محيط 28 درجه ي كيس (32 الي 38 درجه)

لینک به دیدگاه

يعني الان دماي پردازنده ي من خوبه با دماي محيط 28 درجه ي كيس (32 الي 38 درجه)

از نظر من خوبه 

شما تو تست هم بزار برا 2 دقیقه 1 بار تست بگیر کافیه نیازی نیست هی تست بگیری 

اگر زیر 45 50 بود خوبه 

لینک به دیدگاه

از نظر من خوبه 

شما تو تست هم بزار برا 2 دقیقه 1 بار تست بگیر کافیه نیازی نیست هی تست بگیری 

اگر زیر 45 50 بود خوبه 

عزیز جان تست گرفتم یه بار دما رسید به 52 با حالت استاندارد گردش فن و یه بار هم با نهایت سرعت فن cpu رسید به 55qjj77kpkew44o7udz28q.png اینم از عکساش

fo5gb3fo86cmu1f3olgh.png

لینک به دیدگاه

خوبه همه چیز ولی کولینگ کیس جای تقویت دارع به نظرم فنلی روی در فایده ندارع اگر روی یقف بود یا واتر بالا حس میکنم بهتر جواب بدع

ولی همین الان هم دماها عادیه جای هیچ نگرانی نداره

لینک به دیدگاه

خخ دوستان این بنده خدا فقط میخواست یه فن جا بزنه به کجاها بحث کشیده شد

Sent from my C6833 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

خوبه همه چیز ولی کولینگ کیس جای تقویت دارع به نظرم فنلی روی در فایده ندارع اگر روی یقف بود یا واتر بالا حس میکنم بهتر جواب بدع

ولی همین الان هم دماها عادیه جای هیچ نگرانی نداره

درود آخه شما گفتید دما نباید بالای 50 بره این یه نکته؟

فنهای بغل فقط موقع گیم استفاده میشن و باعث میشن که سریع دمای تولید شده توسط گرافیک رو از داخل کیس تخلیه کنن و اجازه نمیدن که دما به جاهای دیگه منتقل بشه.

خخ دوستان این بنده خدا فقط میخواست یه فن جا بزنه به کجاها بحث کشیده شد

Sent from my C6833 using Tapatalk

خخخ آره جالب بود ولی بد هم نشد چیزای خوبی یاد گرفتم
لینک به دیدگاه

درود آخه شما گفتید دما نباید بالای 50 بره این یه نکته؟

فنهای بغل فقط موقع گیم استفاده میشن و باعث میشن که سریع دمای تولید شده توسط گرافیک رو از داخل کیس تخلیه کنن و اجازه نمیدن که دما به جاهای دیگه منتقل بشه.

خخخ آره جالب بود ولی بد هم نشد چیزای خوبی یاد گرفتم

من گفتم 50 ولی دستم رو پایین گرفتم از یه کولر ۱۲۰ شما تباید توقع دمای اون حد رو داشته باشید ولی در کل همه چیز خوب و رو به بالا است
لینک به دیدگاه

من گفتم 50 ولی دستم رو پایین گرفتم از یه کولر ۱۲۰ شما تباید توقع دمای اون حد رو داشته باشید ولی در کل همه چیز خوب و رو به بالا است

خب خدا رو شکر اما من فکر میکنم نرم افزارا خطا هم دارن آل سویت میگه 30 تا 40 اس پی سی میگه 25 تا 30 الانم که دارم تایپ میکنم(با موبایل) بازی بتل 4 رو اجرا کردم با نرم افزار msi دارم مانیتور میکنم اطلاعات به این شکله cpuتا حدودای 50 درصد درگیره دمای cpu هم داره از 38 تا 45 درجه نوسان میکنه تو حالت الترا کارت گرافیک دور فن های cpu هم رو استاندارده و فول اسپید نیست حالا کدوم نرم افزار درست میگه نمیدونم

من از همه ی دوستان عذر خواهی میکنم بابت طولانی شدن این بحث و با تشکر از لیون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...