رفتن به مطلب

سونی از رفتن تعداد بیشتری از ps4 دارها به سمت PC میترسد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

43633623304271916746.jpg

ضعف شدید کنسولهای نسل هشتم باعث شده شاهد کنسولها بین نسلی باشیم

حال مدیر بخش سرگرمی های تعاملی سونی Andrew House در این رابطه افزود:

اساسا تولید و ساخت کنسول PlayStation Neo برای جلو گیری از کوچ PS4 دار ها به سمت پلتفرم PC میباشد
ما احساس میکنیم فرصتی برای احیا چرخه سنتی کنسولها وجود دارد و قصد داریم کنسول خود را به 4K مجهز کنیم تا شاید از مهاجرت بیشتر طرفدارانمان به سمت PC جلوگیری کنیم

او اضافه میکند : ما به طور واضح مشاهده کردیم عده کثیری از طرفداران ما جذب PC HIGH END میشوند و برای تجربه هرچه بهتر با گرافیک کیفیت بهتر بازیها PC را انتخاب میکنند.

بنابراین کنسول جدید ما فرصتی است تا همچنان این تعداد از مخاطبان خود را در اکوسیستم خود همچنان نگه داریم

منبع :
Sony hopes PlayStation Neo's better graphics will stop PS4 users jumping to PC - VideoGamer.com

پ ن
از نظر من سونی باید بدونه درواقع بخش عظیمی از کسایی که سمت PC میرن بخاطر وجود کتابخانه عظیم استیمه
درهر صورت سخت افزار در دنیای PC با سرعت نور درحال پیشرفته و این معضلی شده برای کنسولها

لینک به دیدگاه

درود.اخر نفهمیدم

اینتل میگه فروش پیسیها رو به کاهشه

از جایی دیگه میگن ویندوز ده قابلیت اپگریدش باعث کاهش فروش و اپگیرید پی سی ها شده

باز جایی دیگه خبر میرسه همین دلیل باعث وفور رم و سی پی یو در بازار شده و باعث کاهش قیمت رم و سی پیو شده و قیمت رمو سی پی یو افت کرده(البت بصورت خیلی کمی کاهش قیمت تو بازر هست و صحت داره)

تو این لشفته بازار سخت افزار که همه هم میدونیم

مدت کوتاهی با کمک یکی از دوستان کنسول و بازی رو وارد محصولات کامپیوتر فروشی کردیم (و بخشی کوچکی براش اختصاص دادیم)

.جدا بازارش خیلی گرمه!!!مخصوصا کرایه و خرید و فروش بازیهاشون)

این 4k رو هم که تو بوقو کرنا میکنن کماتر کسی براش سیستم میبنده

برا یه بندخدایی هم بستیم ,کیس حدود شیش میلیونی(تو بازی ویچر و حالت 4k خیلی قابل قبول ظاهر نشد , و با تنظیمات بالا زیر 60 فریم بود)گرافیک هم 980ti

بعد .سونی هم اینو میگه!!

بعید میدونم دلیل عرضه کنسول جدید این باشه!

چون سخت افزار کنسول قبلی قوی نبوده میخان توجیحی داشته باشن برا ورود کنسول جدید و خلی کردن جیب مردم :-j

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

تشک @};- ر از اطلاع رسانیتون 

http://wccftech.com/playstation-4-neos-key-motivation-prevent-core-audience-gravitate-back-high-end-pcs/

و http://wccftech.com/pc-vs-consoles-steam-machine-ps4-xbox-specs-performance/

و به نوعی این مورد 

http://wccftech.com/spencer-xb1ps4-are-in-the-same-performance-ballpark-as-neoscorpio-developers-will-target-them/

برای عزیزانی که قصد مطالعه ی بیشر دارن ...

به شخص هوادار کنسول نیستم (به خاطر عطش شدید به ماکزیمم Config :D ) ؛ ولی باید قبول کرد که این بیانه ی سونی آنچنان از موضع ضعف نبوده و نیست بلکه بیشتر اطمینان بخشی به هواداری اکوسیسم وسیعش از تداوم وارتقایی قریب الوقوع و همچنان ارزان ...

(ضمنا اون قرار داد بلندمدت اولیه ی بیلیون دلاری که مایکروسافت و سونی با AMD به امضا رسوندند ... برای همچین روزهایی که برآورد شده ؛ یکجا پرداخت نشده و حالا حالا هااهم جای کار داره !!! ^_^ )

@};-

لینک به دیدگاه

من به عنوان سونی فن دو آتیشه بیعت خودمو با سونی اعلام میدارم.

چه فایده داره سیستم 20 میلیونی داشته باشی و Uncharted quadrology و Horizon Zero Down و The Last of Usو Days Gone و Detroit و ..... نداشته باشی ؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من هم به عنوان یک PC GAMER دو اتیشه باید بگم

چه فایده داره یدونه PS4 داشته باشی

ولی از تجربه کلیه انحصاریهای WINDOWS 10 مثل هیلو گرز4 فورزا هوریزون 3 و..... صدها بازی انحصاری که برای ویندوز 10 میاد

Gears of War 4

Forza Horizon 3

ReCore

Sea of Thieves

Halo Wars 2

Scalebound

Killer Instinct Season 3

State of Decay 2

Ark: Survival Evolved

Cuphead

We Happy Few

Crackdown 3

همه این عناوین شاهکار برای PC منتشر میشن که روی PS4 وجود خارجی ندارن

همچنین

هزاران بازی انحصاری خود PC مثل Company of Heroes 2 بازیهای بیلزاد کبیر . سری توتال وار و هزارتا انحصاری دیگه که برای PC موجوده + انحصاریهای خود مایکروسافت

محروم باشیم ودلمون خوش باشه داریم چندتا دونه انحصاری سونی بازی میکنیم

تازه ارزو 4K الترا ستینگ هم بدل سونی فنها مونده

درکل الان داشتن PC برای هر گیمری از نون شب واجب تره و با توجه به حمایت همه جانبه مایکروسافت از PC بدون شک انتخاب اول هر گیمری PC خواهد بود

تعداد انحصاریهای سونی نسبت به ویندوز 10 بشدت کمه و گیمرها بدون شک PC انتخاب میکنن

کلا از انحصار و انحصار طلبی و محروم کردن کاربرا خوشم نمیاد برای همین کلا از سونی انحصار  طلب خوشم نمیاد

درود بر PC و مایکروسافت

ویرایش شده توسط PreMieR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه فایده داره سیستم 20 میلیونی داشته باشی و Uncharted quadrology و Horizon Zero Down و The Last of Usو Days Gone و Detroit و ..... نداشته باشی ؟

اقا اصلا سر این بازی ها خودم قراره بعدا یه نئو بگیرم... خیلی بازی های شاخی هستند از نظر من و دوست دارم حتما بازیشون کنم...  :x

کرش رو یادت رفت   :big hug:

بعدم نه برای اینکه 4k بازی کنم، برای اینکه فریم ثابت و خوبی تو فول اچ دی داشته باشم... واقعا ارزش خرید داره این کنسول  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم کم کم میخوام برم طرف کنسول که یحتمل سونی باشه سری neo

وضع pc gaming فاجعه  هست

ببینیم این سونی چه میکنه با این کنسول جدیدش :-?

البته امیدوارم یفکری برای جویستیک مضخرفش بکنه بعضی مواقع کپی برداری مجاز است واالله

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا اصلا سر این بازی ها خودم قراره بعدا یه نئو بگیرم... خیلی بازی های شاخی هستند از نظر من و دوست دارم حتما بازیشون کنم...  :x

کرش رو یادت رفت   :big hug:

بعدم نه برای اینکه 4k بازی کنم، برای اینکه فریم ثابت و خوبی تو فول اچ دی داشته باشم... واقعا ارزش خرید داره این کنسول  ^_^

احتما داره ما هم یکی بگیریم و فعلی رو ردش کنیم

لینک به دیدگاه

سری آنچارتد ، رستگاری در شاوشنک دنیای بازیهای ویدئوییه

تنها کسایی که بازیش کردن میفهمن چی میگم .

با کمال احترام اما اصلا بازیهای پی سی عددی نیستن در برابر این گونه بازیها :D

کسی که تجربه این بازیا رو داشته باشه عمرا کنسول رو ول میکنه و میره سمت پی سی . اگر هم پی سی بگیره هیچ وقت کنسول رو کنار نمیذاره بخاطر این گونه عناوین هم که شده.

لینک به دیدگاه

شنیدم PS4 Slim هم می خواد بیاد که قیمتش پایینتر از PS4 فعلیه !!!

منم یکی می خرم . واسه فوتبال و کمبت خوبه ولی ...

http://www.aparat.com/v/VLFEM

یادتون نره  :D  :cool:

لینک به دیدگاه

شدیدا موافقم

سیستم جمع کردم و دیدم فقط 1 سال هزینه ای که کردم یه گوشه داره خاک میخوره! رفتم به سمت کنسول اما خب به نظر خودم در کنارش باید یه PC نسبتا خوب هم باشه.

برای گیم به نظرم کنسول واقعا بهتره . دقیقا وقتی سیستم چند میلیونی داری و از تجربه همین the last of us محروم باشی واقعا هیچ فایده ای نداشته هزینه کردنت(البته منظورم کسیه که برای گیم PC رو انتخاب میکنه و این هم باز نظر من هست)

@};-

لینک به دیدگاه

من هم به عنوان یک PC GAMER دو اتیشه باید بگم

چه فایده داره یدونه PS4 داشته باشی

ولی از تجربه کلیه انحصاریهای WINDOWS 10 مثل هیلو گرز4 فورزا هوریزون 3 و..... صدها بازی انحصاری که برای ویندوز 10 میاد

Gears of War 4

Forza Horizon 3

ReCore

Sea of Thieves

Halo Wars 2

Scalebound

Killer Instinct Season 3

State of Decay 2

Ark: Survival Evolved

Cuphead

We Happy Few

Crackdown 3

همه این عناوین شاهکار برای PC منتشر میشن که روی PS4 وجود خارجی ندارن

همچنین

هزاران بازی انحصاری خود PC مثل Company of Heroes 2 بازیهای بیلزاد کبیر . سری توتال وار و هزارتا انحصاری دیگه که برای PC موجوده + انحصاریهای خود مایکروسافت

محروم باشیم ودلمون خوش باشه داریم چندتا دونه انحصاری سونی بازی میکنیم

تازه ارزو 4K الترا ستینگ هم بدل سونی فنها مونده

درکل الان داشتن PC برای هر گیمری از نون شب واجب تره و با توجه به حمایت همه جانبه مایکروسافت از PC بدون شک انتخاب اول هر گیمری PC خواهد بود

تعداد انحصاریهای سونی نسبت به ویندوز 10 بشدت کمه و گیمرها بدون شک PC انتخاب میکنن

کلا از انحصار و انحصار طلبی و محروم کردن کاربرا خوشم نمیاد برای همین کلا از سونی انحصار  طلب خوشم نمیاد

درود بر PC و مایکروسافت

خوب

متاسفانه اکثر این انحصاری های جدید ویندوز مال کنسول هستن که ماکروسافت بی عرضه نتونستن تو انحصار نگهشون داره.

البته با توجه به سیستم استور درب و داغان مایکی باز من این انحصاری ها رو روی وان انجام خواهم داد.

انقدر این مایکی بی عرضه هست که دیده نمیتونه استور خودش رو درست کنه الان میخواد رو استیم هم منتشرکنه.

کلا من معتقدم خداوند سونی رو در قدرت آفرید. البته تو صنعت گیم.

من الان منتظرم 2 تا 1080 رو sli کنم ولی چه فایده یا باید بشینم انحصاریهای مایکی رو بازی کنم یا Point and Click.

انحصاریهای سونی آخر عشقه.

الانم امیدوارم سونی تو کنسول جدیدش باز بهترین ها رو بزاره و تا آخر نسل خودش و من رو بیمه کنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...