رفتن به مطلب

Recommended Posts

فوق العاده بود.بسیار خوب و کامل توضیح دادین . با امید این که ی روزی این نامردی ها و حروم خوری ها تموم شن

لینک به دیدگاه

• ارسال 392
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود دوستان گرامی روزتون بخیر

تاپیک رو الان دیدم و موردی نداره که باز بمونه

ولی یه درخواستی دارم ازتون چون غیر از این باشه حتما بسته میشه

در ضمن خیلی از فرومهای معروف و پربازدید مثل لیون اجازه چنین فعالیتهایی رو نمیدن پس حالا که این اجازه داده شده ...

۱- به هیچ عنوان به کنایه و یا مستقیم به شخص و یا مجموعه ای توهین نکنید

۲- اگر کسی توهین کرد خودتون بهش تذکر بدید و گزارش کنید

۳- در هر تاپیکی بجز این تاپیک اگر حرفی مشابه زده بشه اوم پست در اون تاپیک حذف خواهد شد

در صورت عدم هماهنگی و پیگیری توسط خود شما دوستان متاسفانه تاپیک حذف خواهد شد

موفق باشید

سلام خدمت شما مدیر محترم سایت که لطف کردید تاپیک را بازگشایی کردید

ولی یه حرف دارم ...

یعنی چی به فروم های پربازدید و معروف اجازه چنین فعالیت هایی داده نمیشه ؟ چه کسی این اجازه رو نمیده دقیقا ؟ چرا ؟ حرف حق زده اون بنده خدا ! اونی که می خواد این صدا رو خفه کنه کیه دقیقا ؟

نمی خوام مسئله دار کنم قضیه رو ! اما فکر کنم یه کمپین باید درست بشه که افرادی که نمیزارن حرف حق زده بشه مشخص شن و اسم و مشخصاتشون ( در جای دیگری ) به صورت علنی مطرح بشه ، ملت باید بفهم دستان پشت پرده برای کیه ؟ همه جای دنیا دارن شفاف سازی می کنن ، ما هم باید شفاف سازی کنیم در چنین زمینه هایی !

لینک به دیدگاه

تشکر از استارتر عزیز

درود

اون گروه از هر ۱۰۰ تا پستش یکی‌ش مربوط به موضوع هست. با اینجور اشخاص به نتیجه نخواهید رسید. ۵۰ هزار تومان از کارتها کم کنن همه‌شون می‌رن تو صف می‌خوابند.

دقیقا اینجری کافی یکم تخفیف میدن مردم میخرن کلا مردم ما اینطورین برای یک تخفیف نا چیز از حقوق خود میگزرند 

لینک به دیدگاه

سلام جناب بهمنیان عزیز

برای برطرف کردن اون مشکل یه گروه جداگانه برای بحث های آزاد زدیم که گروه به هم نریزه 

خودتون هم هر ایده ای دارین بیان کنید. شما تجربتون بیشتره .  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

خواهشا همه دوستان تو بحث شرکت کنن . 

با همفکری بهتر به نتیجه میرسیم 

با احساسات و عواطف نمی‌شه کار کرد. نیاز به اشخاصی هست آگاه به سخت‌افزار و ساز و کار اقتصادی‌ش و نیز دارای تجربه‌ی تهیه‌ی گزارش و مصاحبه و کانالهای ارتباطی لازم. ناممکن نیست ولی پیگیری نیاز داره.

لینک به دیدگاه

ولی یه حرف دارم ...

یعنی چی به فروم های پربازدید و معروف اجازه چنین فعالیت هایی داده نمیشه ؟ چه کسی این اجازه رو نمیده دقیقا ؟ چرا ؟ حرف حق زده اون بنده خدا ! اونی که می خواد این صدا رو خفه کنه کیه دقیقا ؟

نمی خوام مسئله دار کنم قضیه رو ! اما فکر کنم یه کمپین باید درست بشه که افرادی که نمیزارن حرف حق زده بشه مشخص شن و اسم و مشخصاتشون ( در جای دیگری ) به صورت علنی مطرح بشه ، ملت باید بفهم دستان پشت پرده برای کیه ؟ همه جای دنیا دارن شفاف سازی می کنن ، ما هم باید شفاف سازی کنیم در چنین زمینه هایی !

دوست گرامی کسی نمیتونه به ما امر و نهی کنه مگر اینکه خود شما مطالبی رو عنوان کنید که ما مجبور بشیم حذفش کنید

اون جملم هم منظورم خود صاحبان سایتها بود و نه غیر

از دوستان میخوام مطلبی رو اگر متوجه نشدن سوال کنن و شور حسینی نگیرتشون

ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بخورند و بیاشامند. اسراف هم بکنند به منو و شما چه میتونی بخر نمیتونی نخر غر هم نزن

اینجوری عادتمون دادن که ناراضی هم بودیم نباید نق بزنیم اجرمون اون دنیا با خداست. 

1070-1080 پر . تکنولوژی روز رو بدون اینکه بکنن تو پاچمون بهمون میدن.

من مهدی هستم یک معترض کم زور  :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

ولی یه حرف دارم ...

دلیلش این هست چون خود شما هم بودید اجازه چنین کاری نمی دادید من هم جا سعید حسینی بودم اجازه چنین کاریی نمی دادم شما حاضر هستید حاصل سال ها تلاش خودتون یک شبه از دست بدید ؟ اونم انجمن به این قدرتمندی برای این مجموعه سال ها تلاش شده 

لینک به دیدگاه

دوست گرامی کسی نمیتونه به ما امر و نهی کنه مگر اینکه خود شما مطالبی رو عنوان کنید که ما مجبور بشیم حذفش کنید

اون جملم هم منظورم خود صاحبان سایتها بود و نه غیر

از دوستان میخوام مطلبی رو اگر متوجه نشدن سوال کنن و شور حسینی نگیرتشون

ممنونم

تشکر از مدیر محترم انجمن که اجازه دادن تاپیک ( حرف حق ) باز بمونه .... :) @};-

اگه تاپیک حذف میشد ، کلا از لیون ناامید میشدم

--------------

شاید یه روزی یه خبری بشه ... :-?

منتظر ورود 1070 غیر فرنس با قیمت انسانی و احترام به شعور مصرف کننده هستم ، وگرنه پرشین تولز بدون گارانتی با قیمت کمتر میخرم یکی از دوستان هم خارج میره ببینم میتونه بیاره یا نه .... :-?

سخته بدون کارت گرافیک بودن :(

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

استارتر عزیز اینجور کارا غیرت دسته جمعی میخواد....اگه داریم بسم الله...

مطمعن باش اگه غیرت داشتیم هیچ وقت جیب دلال هارو اینقدر پر نمیکردیم....(بالاخره اونا هم رفتن جنس رو خریدن و اوردن باید یه سودی بکنن. ) ولی این کاری که اینا میکنن دقیقا مصداق ظلم هستش که گرفتار جامعه ما هستش همه جا هم هست از میوه فروشی گرفته تا ملک و املاک

ولی کو غیرت که جلو اینارو بگیره.بهترین مثال بیی غیرتی کمپین خودرو بود که دیدین ملت به خاطر ....

امام علی یه جمله داره وقتی به این قضایا فکر میکنن یادش می افتم:

حالی که ان ستم دیدگان برابر ان متجاوزان,جز زاری و رحمت خواستن سلاحی نداشتند,سپس غارتگران,پشتواره ها از مال مسلمانان بسته؛نه کشته ای بر جای نهاده و نه خسته,به شهر خود بازگشتند.

خطبه ۲۷ نهج البلاغه

البته این خطبه در مورد جهاد هستش

این تاپیک هم نمیتونه مردمو وادار کنه که عقل خودشونو به کار بگیرن...

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز اینجور کارا غیرت دسته جمعی میخواد....اگه داریم بسم الله...

مطمعن باش اگه غیرت داشتیم هیچ وقت جیب دلال هارو اینقدر پر نمیکردیم....(بالاخره اونا هم رفتن جنس رو خریدن و اوردن باید یه سودی بکنن. ) ولی این کاری که اینا میکنن دقیقا مصداق ظلم هستش که گرفتار جامعه ما هستش همه جا هم هست از میوه فروشی گرفته تا ملک و املاک

ولی کو غیرت که جلو اینارو بگیره.بهترین مثال بیی غیرتی کمپین خودرو بود که دیدین ملت به خاطر ....

امام علی یه جمله داره وقتی به این قضایا فکر میکنن یادش می افتم:

حالی که ان ستم دیدگان برابر ان متجاوزان,جز زاری و رحمت خواستن سلاحی نداشتند,سپس غارتگران,پشتواره ها از مال مسلمانان بسته؛نه کشته ای بر جای نهاده و نه خسته,به شهر خود بازگشتند.

خطبه ۲۷ نهج البلاغه

البته این خطبه در مورد جهاد هستش

این تاپیک هم نمیتونه مردمو وادار کنه که عقل خودشونو به کار بگیرن...

من نمیخرم تا قیمت مناسب و هموطنی بدن - اقا اولین پایه بنده - یکی از دوستانم هم نمیخره 2 نفر  :Peace Sign:

لینک به دیدگاه

واقعا حرف حق و منطقی جواب نداره و باید بهش عمل کرد ...

لینک به دیدگاه

اینجا هیچ کس هم دل نیست  اینجا ایرانه 

اینو راست میگه انصافا. به خدا ما پا میشیم میایم فروم، اینحوری نسیستن خیلیا. من خودم چون جیبم خالیه میام اینجا با چهار نفر هم دردی کنم.

خودم نشستم یه فاکتور کیس نوشتم شد 40 میلیون اونم با فقط دوتا گرافیک! لاکردار بازی با اعداد و ارقامه. وقتی همه برندا ارزون کنن ارزش داره. اما چقدر ارزون؟ گرافیک 3000 تومانی که مثلا 500 سوده، بشه 2500 چقدر تاثیر میزاره؟ من میگم هیچی. آره، بشه 2000 خیلی خوبه اما این فاصله یک میلیونی تو خواب هم اتفاق نمی افته.

همه ما وارد کنندرو مقصر میدونم. اما وارد کننده هم به فکر سود بیشتره. سود نه ها، سود بیشتر. از خاک خوردن جنسشم خوشحال نمیشه. اما سود بیشترو ما قیمت بالاتر میدونم اما اون فروش بیشتر. سه تا گرافیک 3000 میلیونی بفروشه روی هرکدوم 500 سود کنه 1500 به جیب زده. اما اگه قیمتو بکنه 3500 جدا از دیر فروش رفتنش (چون قیمتش خیلی فضاییه نسبت به اون چیزی که اول بوده) با فرض اینکه یکی بفروشه فقط یک میلیون به جیب زده که نسبت به یکو نیمه کمتره. از طرفی گرافیک جنسی نیست که یک میلیون ازش بیاد و روی هرکدوم هزار تومان سود باشه و وقتی همش فروش رفت یک میلیارد دست وارد کنندرو بگیره. تعداد کم میاد چون وسیله ای نیست که هر روز مشتری پاش بخوابه. میوه نیست که یک هفته ای خورده بشه دوباره خرید بشه. در بهترین حالت مشتری که امروز رفته سال دیگه بر میگرده و نه زود تر. حالا اونی که مثل من سه سال یک بار پولش جمع میشه برای ارتقا یه قطعه اصلی بماند.

خلاصه فکر نکنید میگم قیمت خوبه زود بخریم تا تموم نشده. نه. اتفاقا منم میگم «نه». میگم مشکل از جای دیگه آب میخوره. حقوقا پایینه = ارزش ارزمون کمه. اگر منه ایرانی به دلـ×ـار حقوق بگیرم مثلا بشه 599 دلـ×ـار، پس باید ماهی هم بتونم یک گرافیک بخرم؛ آیا میتونم؟ 599 دلار برای یک گرافیک زیاده یا 599 دلار برای دست میزد یک ماه من کمه؟ نمیگم مثل یک اروپایی ماهی 8000 هزار یورو میخوام ولی باید دید چی میگیریم و چی نمیگیریم. اگه من به دلـ×ـار 599 حقوق گرفتم اما آخر ماه نتونستم یک گرافیک 599 دلـ×ـاری بخرم یعنی قیمت گذاری وارد کننده فراتر از اون چیزی که باید باشه هست.

اصلا بیاید چورتکه هارو بزاریم زمین و 599دلـ×ـار و در 3860تومان ضرب نکنیم. 1080 چقدر باشه میخریم؟ 1070 چقدر باشه میخریم؟ r9 480 چقدر باشه میخریمش؟ اصن چه قطعه ای هست که میخوایم بخریم (و به خاطر قیمتش نمیخریم) و قیمتش چقدر باشه همین الان پولمون آمدس که بخریمش و میخریمش؟

-------------

ویرایش: این دکمه ها هم انقدر به هم نزدیکه که همش رو منفی میخوره. یعنی نشد یه بار اشتباهی مثبت بدیم.

ویرایش شده توسط ـ۞ Devileytion ۞ـ
لینک به دیدگاه

آفرین به زحمت استارتر گرامی.  :clapping:

امیدوارم با رعایت احترام این تاپیک همیشه باز بمونه.  @};-

لینک به دیدگاه

پست منو حذف کردن , واقعا جای تاسف داره , بله خب جای تعجب هم نداره چون شما هوای همکاراتون رو نداشته باشید کی داشته باشه  !!!!

لینک به دیدگاه

جالبه. بعضیا میکن فروشننده گرون میده. وارد کننده گرون میده. کلاه بردارنو فلانن. خو باشن. وقتی 3ماه ازش نخری چیزی ازت کم نمیاد.

یخورده اون تنظیمات گرافیکی بازیتو کم کن حتما که نباید 4k بازیکنی

یه چند ماه نخر اغا. ببینم میتونی جلو خودتو بگیری و پز جدید بودنشو به روز بودنشو ندی

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

متاسفانه کمپین ها در ایران جواب نمیده ، چون نباید جواب بده ، اگه جواب بده روحیه ای در مردم ایجاد میشه که می تونن با همکاری هم ، با کمک هم و به شکل دموکراتیک و مدنی کاراشون رو پیش ببرن که این مطلوب خیلی ها نیست . تا جایی که توان داشته باشن نمیذارن با کمپین و تجمع و ... ملت به جایی برسن . متاسفانه کشور ما طوری نیست که دولت به مردم نیاز داشته بلکه برعکس به لطف پول نفت مردم به دولت نیاز دارن در نتیجه آخرش طاقت ملت طاق میاد مجبور میشن کوتاه بیان . به هر حال امیدوارم کمپین نتیجه بده و منم مشارکت می کنم در حد توانم اما احتمالش کمه به نتیجه مطلوبی که مد نظر ماست برسه . البته همیشه امیدوارم اما باید واقع بین بود و از گذشته درس گرفت درسی که از کمپین بی نتیجه تحریم خرید خودرو داخلی گرفته شد.

لینک به دیدگاه

درود 

با تشکر از استارتر عزیز ، جناب حسینی و عزیزان پیگیر که موجبات یک فرهنگ سازی واجب تر از نان شب رو  حاصل کردند

به شخصه اعتقادم اینه ، این اجماع خیلی زودتر از اینها باید صورت میگرفت

بنده  این تاپیک رو امضا میکنم ؛ پست اول که واقعا آموزندست ؛ مضافا تا نظرات تاپیک پیوسته در دسترس خودم و دیگر عزیزان علاقه مند و پیگیر قرار بگیره و امیدوارم سیر پستهای سازندش هیچ وقت از حرکت نایسته

@};-  @};-  @};- 

ویرایش شده توسط tohidadme
لینک به دیدگاه

به نظر من اونچه که داره اتفاق میفته یک زنجیره بسیار بزرگه که فقط مقدار کمی از اون به شخص وارد کننده مربوط میشه .

الان شما یه نگاه به اطراف خودت بنداز همین اینترنتی که باهاش میای فروم قیمتش نسبت به قیمت جهانی چقدره ؟ کیفیتش چقدره ؟ خدماتش چقدره ؟

اتفاقا وضع قطعات کامپیوتر از خیلی از خدمات و قطعات دیگه بهتره !

دلیل های زیادی پشت این بهتر بودن هست از جمله اون ها اینه که تولید کننده داخلی در ساخت اون دخالتی نداره ( بجز جند مورد محدود ) و قطعه ای که در بازار جهانی عرضه میشه به دست من مصرف کننده در ایران هم میرسه اما در مورد خودرو اصلا این گونه نیست هم به نسبت قطعات کامپیوتری بسیار گرونتره هم بی کیفیت تر !

این مشکل شبیه به یک هشت پای غول پیکره که هرکدوم از پاهاش هزار شاخه داره و تمام اقتصاد کشور رو دربر گرفته . تشکیل این کمپین ها در حکم برخورد با یکی از هزار شاخه هر کدوم از این پا هاست !

من اصلا و ابدا نمیخوام بگم این کارها بی تاثیره یا به شکست منجر میشه اتفاقا با کمی شکیبایی میشه نتایج خوبی از این کار کسب کرد اما این کار در نهایت درد چندانی رو از این مردم دوا نمیکنه .

پرسشی که مطرح میشه اینه که پس باید چه کرد ؟ پاسخ کاملا واضحه این موضوع ( برخورد با گران فروشی ) باید به یک قسمت از فرهنگ و نوع بینش و نگرش مردم تبدیل بشه . که البته کار بسیار سختیه اما شدنی و لازمه !

به عقیده من اونچه که از وفادار بودن به این کمپین مهمتره وفاداری به کلیت اون یعنی نه به گران فروشی در همه ضمینه هاست . اگر بتونیم به مردم این شکل از تفکر رو انتقال بدیم پیروزی بسیار بزرگتر به حساب میاد تا این که قیمت 1080 مثلا 500 تومن پایین بیاد . نکته بسیار مهم اینه که این اتفاق اگر بیفته در نهایت همه سود میکنن از جمله فروشنده محترم ( فروشنده ها رو از مردم جدا ندونید شاید تعدادی از وارد کننده ها و گارانتی کننده ها از آقا زاده ها باشن و با مردم فاصله داشته باشن اما اکثر فروشنده ها از گرونی این اجناس صرفا ضرر میکنن چون باید سرمایه زیادی رو برای خرید اونها هزینه کنند و به علت قیمت بالا فروش کمی هم دارند )  .

بحث حتی سر وارد کنند و شرکت گارانتی کننده هم نیست . بحث سر سیستم معیوبه .

سیستمی که به هزاران نفر فشار وارد میکنه و میلیاردها دلار از سرمایه کشور رو به باد میده تا تعداد کمی چند میلیون دلار به دست بیارن .

لینک به دیدگاه

متاسفانه کمپین ها در ایران جواب نمیده ، چون نباید جواب بده ، اگه جواب بده روحیه ای در مردم ایجاد میشه که می تونن با همکاری هم ، با کمک هم و به شکل دموکراتیک و مدنی کاراشون رو پیش ببرن که این مطلوب خیلی ها نیست . تا جایی که توان داشته باشن نمیذارن با کمپین و تجمع و ... ملت به جایی برسن . متاسفانه کشور ما طوری نیست که دولت به مردم نیاز داشته بلکه برعکس به لطف پول نفت مردم به دولت نیاز دارن در نتیجه آخرش طاقت ملت طاق میاد مجبور میشن کوتاه بیان . به هر حال امیدوارم کمپین نتیجه بده و منم مشارکت می کنم در حد توانم اما احتمالش کمه به نتیجه مطلوبی که مد نظر ماست برسه . البته همیشه امیدوارم اما باید واقع بین بود و از گذشته درس گرفت درسی که از کمپین بی نتیجه تحریم خرید خودرو داخلی گرفته شد.

احتمال جواب دادن این کمپین خیلی بیشتره ، دلیلش هم واضحه ! شما یک نگاه بکن به دلایل شکست کمپین تحریم خودرو ، خوب میگی مردم رفتن خریدند اما با چه چیزی ؟ با وام و تسهیلات و قسط بندی ! چیزی که در این مورد تقریبا غیر ممکنه ! یعنی نمیشه تصور کرد که فلان وارد کننده بخواد روی چند تا گرافیک یا قطعه دیگه وام بده یا قسطی کنه ، ضمن این که نمیشه نفوذ و قدرت خودرو ساز ها رو با این دلال ها وارد کننده ها مقایسه کرد ، این وارد کننده ها اون قدر پر نفوذ و پرقدرت نیستند که بتونن دولت ( اساتید فن منظورم رو گرفتن ! ) و یا رسانه ها رو علیه چنین کمپین هایی برپا کنن ! یا امکانش رو ندارن که به دانشگاه ها و سازمان ها و ادارات مختلف "التماس نامه ی وام و تسهیلات" برای خرید این محصولات بفرستند ! به همین دلایل احتمال موفق شدن این کمپین زیادتره ، اما به شرط اینکه کسی این وسط بند رو آب نده و به چند هزار تومن تخفیف و عذرخواهی های الکی و وعده وعید های تو خالی و اشک تمساح یا تهدیدات و فرارهای رو به جلوی اون افراد ، کمپین رو ول نکنه !

لینک به دیدگاه

من خیلی وقت نمیخرم تا قطعه ایی قیمتش معتادل نشه نمیخرم نمی دونم چرا دوستان اینقدر عجله دارن والا هیچ  چیز عجیبی نداره ادم بخاد زود بهش برسه 2 ماه یا 3 ماه دیرتر بخرید هیچ فرقی به حالتون نمیکنه  (*)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

حرف بدی که نزدم اما خب ویرایش شد.....

مثه اینکه حق نداریم یکم دردای دلمون رو گسترش بدیم

باید بریزیم توی خودمون..

ویرایش شده توسط CREATIVE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینو راست میگه انصافا. به خدا ما پا میشیم میایم فروم، اینحوری نسیستن خیلیا. من خودم چون جیبم خالیه میام اینجا با چهار نفر هم دردی کنم.

خودم نشستم یه فاکتور کیس نوشتم شد 40 میلیون اونم با فقط دوتا گرافیک! لاکردار بازی با اعداد و ارقامه. وقتی همه برندا ارزون کنن ارزش داره. اما چقدر ارزون؟ گرافیک 3000 تومانی که مثلا 500 سوده، بشه 2500 چقدر تاثیر میزاره؟ من میگم هیچی. آره، بشه 2000 خیلی خوبه اما این فاصله یک میلیونی تو خواب هم اتفاق نمی افته.

همه ما وارد کنندرو مقصر میدونم. اما وارد کننده هم به فکر سود بیشتره. سود نه ها، سود بیشتر. از خاک خوردن جنسشم خوشحال نمیشه. اما سود بیشترو ما قیمت بالاتر میدونم اما اون فروش بیشتر. سه تا گرافیک 3000 میلیونی بفروشه روی هرکدوم 500 سود کنه 1500 به جیب زده. اما اگه قیمتو بکنه 3500 جدا از دیر فروش رفتنش (چون قیمتش خیلی فضاییه نسبت به اون چیزی که اول بوده) با فرض اینکه یکی بفروشه فقط یک میلیون به جیب زده که نسبت به یکو نیمه کمتره. از طرفی گرافیک جنسی نیست که یک میلیون ازش بیاد و روی هرکدوم هزار تومان سود باشه و وقتی همش فروش رفت یک میلیارد دست وارد کنندرو بگیره. تعداد کم میاد چون وسیله ای نیست که هر روز مشتری پاش بخوابه. میوه نیست که یک هفته ای خورده بشه دوباره خرید بشه. در بهترین حالت مشتری که امروز رفته سال دیگه بر میگرده و نه زود تر. حالا اونی که مثل من سه سال یک بار پولش جمع میشه برای ارتقا یه قطعه اصلی بماند.

خلاصه فکر نکنید میگم قیمت خوبه زود بخریم تا تموم نشده. نه. اتفاقا منم میگم «نه». میگم مشکل از جای دیگه آب میخوره. حقوقا پایینه = ارزش ارزمون کمه. اگر منه ایرانی به دلـ×ـار حقوق بگیرم مثلا بشه 599 دلـ×ـار، پس باید ماهی هم بتونم یک گرافیک بخرم؛ آیا میتونم؟ 599 دلار برای یک گرافیک زیاده یا 599 دلار برای دست میزد یک ماه من کمه؟ نمیگم مثل یک اروپایی ماهی 8000 هزار یورو میخوام ولی باید دید چی میگیریم و چی نمیگیریم. اگه من به دلـ×ـار 599 حقوق گرفتم اما آخر ماه نتونستم یک گرافیک 599 دلـ×ـاری بخرم یعنی قیمت گذاری وارد کننده فراتر از اون چیزی که باید باشه هست.

اصلا بیاید چورتکه هارو بزاریم زمین و 599دلـ×ـار و در 3860تومان ضرب نکنیم. 1080 چقدر باشه میخریم؟ 1070 چقدر باشه میخریم؟ r9 480 چقدر باشه میخریمش؟ اصن چه قطعه ای هست که میخوایم بخریم (و به خاطر قیمتش نمیخریم) و قیمتش چقدر باشه همین الان پولمون آمدس که بخریمش و میخریمش؟

-------------

ویرایش: این دکمه ها هم انقدر به هم نزدیکه که همش رو منفی میخوره. یعنی نشد یه بار اشتباهی مثبت بدیم.

این به خاطر قانون مورفیه  =))

مطلب پست اول راجع به گارانتی ها واقعا درست بود.... بعضی از دوستان یادشونه که تو امضام چی نوشته بودم قبلا.... "خلاصه و چکیده قوانین گارانتی در ایران = به هر دلیلی خراب بشه شامل گارانتی نمیشه" ! اگه دست من باشه(که البته دست من نیست! نمیدونم دست کیه! دست هرکسی هست بیاره پس بده!) هیچوقت کالای گارانتی دار نمیخرم... اما خب اسم گارانتی اصلا برای این ساخته شده تا جنس یمت بالاتری بخوره پس جنس بدون گارانتی هم گیر نمیاد....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...