رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود

خیلی لذت بردم از توجهتون چون کمتر دیده شده که دوستان به این پاورقی ها توجه کنن . @};- @};- چون وقتی ما مبینیم کسی توجهی نداره به این صحبتها چرا باید بیشتر توضیح بدیم ؟ 

سعی میکنم در یک تاپیک مجزا راجبش برای شما دوستان توضیح بدم

والا من به شخصه چندین بار دیدم که گفتین مثلا خبر خوشی خواهیم داد.. به زودی میگیم...

منتهی یجوری رازگونه ایه با خودم میگم خوب اگه میخواستین بگین میگفتید دیگه...

برا همین نمیپرسم به شخصه وگرنه برام مهم بوده و توجه میکنم @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 392
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

انصافا دمت گرم حرف دل یه ملت زدی ولی کاش یکی پیدا میشد جلوی این دلال بازیا رو میگرفت که مردم از شرشون راحت میشدن اون موقع همه با خیال راحت خرید میکردن یعنی اون روز میرسه

لینک به دیدگاه

با سپاس مجدد از مدیریت محترم بابت حسن توجه و پیگیری پست اخیر ... 

تاپیک 

* افتتاح انجمن درخواستها و اعتراضات کاربران به بازار داخلی + قوانین انجمن *

هم مشاهده کردم و بیصبرانه در انتظار اخبار خوش شما هستم @};- 

لینک به دیدگاه

من یه سوال برام پیش اومده.

نخریم چیکار کنیم ؟

لینک به دیدگاه

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60239

در ضمن اگر مطلبی رو عنوان نمیکنیم به دلیله تهمتهای بیجای یه سری از افراده و به همین دلیل ترجیح میدیم چیزی نگیم @};-

لینک به دیدگاه

من یه سوال برام پیش اومده.

نخریم چیکار کنیم ؟

یه مدت نخر قیمت بیاد پایین بعد دوتا بخر.

*dry#

حداقل با دلار قیمتی 4 تومن بدن

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

درود

یک جمله از فلان شخصیتی هست  که میگه اگر می خواهی در فلان جا به راحتی سلطنت کنی، سعی کن مردم گرسنه و بیسواد باشند.

این جمله نیاز به باز کردن نداره، کسی که میخواد میفهمه کسی هم که نمیخواد که فبها .

جناب حسینی شما یه تکنسین حرفه ای جهت تعمیر گرافیک و برد استخدام کنید جهت تعهدات لازم به مشتری برای گارانتی

و مستقیم از دبی فقط گرافیک و مادربورد وارد کنید و به نوعی نماینده غیر رسمی باشید و منصفانه با مشتری حساب کنید و مطمئن باشید چه بنده چه اعضاء این فروم با توجه به حسن نیت شما با شما همکاری خواهند کرد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

قبل از نخریدن باید اول روی فرهنگ نفروختن تاکید کنید، وقتی به کارت های گرافیک نسل قبلی چوب حراج می زنید در نهایت با نخریدن کاری از پیش نمیره، اونی که کارت گرافیک رو به هوای نسل جدید سریع فروخته این صحبت های ارسال کننده تاپیک براش معنایی نداره، چون اکثرا توانایی صبر کردن ندارند!

صبر چیز بسیار خوبیه اما متاسفانه در تصمیم گیری بسیار عجول هستیم و افراد سودجو شما رو بهتر از خودتان می شناسند! :)

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

2.       تطمیع سایت ها و فروم ها برای بزرگنمایی کردن برند و محصولاتشان و تخریب سایر برندها

3.       اجیر کردن مزدوران مواجب بگیر و کاربرنما ها  برای تبلیغ و پیشنهاد محصولاتشان

عالی

امیدوارم حذف نشه!

شدیدا موافقم

متاسفانه بعضی از فرومها و سایتها هستن که میگن مشتری حرف اولو اخر را میزند ولی در باطن بر ضد یک برند و برای یک برند دیگه تبلیغ میکنن

متاسفانه یک سری افرادو هم که تا یه حدی سرشون میشه با ماهی 150 تومن میزارن سر فروم که مدام اطلاعات اشتباه در مورد بقیه برندها به خورد مردم بده و تبلیغ برند خودشونو بکنه

کاش میشد اسم برد این فرومهارو

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

شدیدا موافقم

متاسفانه بعضی از فرومها و سایتها هستن که میگن مشتری حرف اولو اخر را میزند ولی در باطن بر ضد یک برند و برای یک برند دیگه تبلیغ میکنن

متاسفانه یک سری افرادو هم که تا یه حدی سرشون میشه با ماهی 150 تومن میزارن سر فروم که مدام اطلاعات اشتباه در مورد بقیه برندها به خورد مردم بده و تبلیغ برند خودشونو بکنه

کاش میشد اسم برد این فرومهارو

مهم اینه که شما دوستان چشمها رو همینطور که باز کردید باز کنید

طرفداری کورکورانه  از یک برند خاص مشکلات رو بیشتر میکنه .

هر چه تعداد  برند بیشتر = رقابت بیشتر = کیفیت در خدمات بیشتر = قیمت متعادل تر

لینک به دیدگاه

درود

یک جمله از فلان شخصیتی هست  که میگه اگر می خواهی در فلان جا به راحتی سلطنت کنی، سعی کن مردم گرسنه و بیسواد باشند.

این جمله نیاز به باز کردن نداره، کسی که میخواد میفهمه کسی هم که نمیخواد که فبها .

جناب حسینی شما یه تکنسین حرفه ای جهت تعمیر گرافیک و برد استخدام کنید جهت تعهدات لازم به مشتری برای گارانتی

و مستقیم از دبی فقط گرافیک و مادربورد وارد کنید و به نوعی نماینده غیر رسمی باشید و منصفانه با مشتری حساب کنید و مطمئن باشید چه بنده چه اعضاء این فروم با توجه به حسن نیت شما با شما همکاری خواهند کرد.

موفق باشید

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:  واقعا ایده خوبی هست ولی اینجا ایرانه  دلال ها به این راحتی نمیزارن رقیب درست شه

لینک به دیدگاه

قبل از نخریدن باید اول روی فرهنگ نفروختن تاکید کنید، وقتی به کارت های گرافیک نسل قبلی چوب حراج می زنید در نهایت با نخریدن کاری از پیش نمیره، اونی که کارت گرافیک رو به هوای نسل جدید سریع فروخته این صحبت های ارسال کننده تاپیک براش معنایی نداره، چون اکثرا توانایی صبر کردن ندارند!

صبر چیز بسیار خوبیه اما متاسفانه در تصمیم گیری بسیار عجول هستیم و افراد سودجو شما رو بهتر از خودتان می شناسند! :)

@};-

کاملا موافقم 

دوستان نزارین بحث بخوابه. گروه کمپین رو هم تبلیغ کنید .

امضاهای کمپین رو تو فروم های مختلف بزارین

باید به نتیجه برسیم

لینک به دیدگاه

از استارتر نهایت تشکر رو دارم .واما نخریدن دسته جمعی و اتحادمون ، چه قطعات کامپیوتر باشه و چه یه بسته بیسکویت میتونه فروشندگان و واردکنندگان رو مجبور به پایین آوردن جنس و فروختن قیمت درخور به ملت کنه .

ویرایش شده توسط امیر حسین 2000
لینک به دیدگاه

نخرید

با تشکر از استارتر عزیز که حقایقی که بود رو روشن سازی کردن و حرف دل خیلیا رو زدن
بنده قصد خرید نسل جدید گرافیک ها رو دارم و از لحاظ هزینه به اون صورت مشکل مالی ندارم منتهی حاضرم خرجش کنم کاه و یونجه بخرم و جلوی پای حیوون های خدا بریزم
تا جایی که میتونید از بازار داخل نخرید
شک نکنید ضرر نمیکنید
بنده تجربه خودم رو بهتون میگم:
قصد داشتم در چند ماه گذشته کارت گرافیک بخرم و نظر اصلیم روی کمپانی EVGA بود و کارت مورد نظر 980Ti KINGPIN
منتهی چون در بازار داخل موجود نبود باید از خارج کشور تهیه میکردم و مشکلی از این بابت نداشتم
اما قصه به اینجا ختم شد که کارت 980ti gold edition ایسوس رو گرفتم اما این پایان ماجرا نبود
سوزش و پشیمانی جایی بود که فهمیدم مبلغ زیادی رو وارد کننده محترم و اون موقع کارت رو ب قیمت 3370 تومن خریدم
در صورتی که اگر خودم به صورت شخصی میخواستم این کارت رو از بازار امریکا بخرم (توجه داشته باشید امریکا نه اسیا!) کل صورت حساب و مبلغ نهایی برابر با 2.660 تومن در میومد!
و کارتی به گرون قیمتی کینگپین برام با قیمتی ***(بهتره نگم تا وارد کننده های بخش خصوصی عزیز که تو فروم ها فعالیت دارن و کارشون خوبه ناراحت نشن )
و این اشتباهی بود که انجام دادم و بخاطر زود تر در اختیار داشتن کارت این همه پول رو ریختم تو شیکم ی عده از خدا بی خبر حالا من ک هیچ امیدوارم این همه پول نا بحق ک از مردم میگیرن خرج بیمارستان و مرض لاعلاجشون بشه
تا وقتی قیمتا اینه تا میتونید مثل من به صورت خصوصی از خارج تهیه کنید و خودتون یا با واسطه از خارج بخرید
از بازار چین خیلی راحت میتونید برند های اسیایی مثل Asus msi gigabyte رو ب قیمت خیلی کمتر تهیه کنید

نخرید

ویرایش شده توسط سعید حسینی
لینک به دیدگاه

نخرید

با تشکر از استارتر عزیز که حقایقی که بود رو روشن سازی کردن و حرف دل خیلیا رو زدن

بنده قصد خرید نسل جدید گرافیک ها رو دارم و از لحاظ هزینه به اون صورت مشکل مالی ندارم منتهی حاضرم خرجش کنم کاه و یونجه بخرم و جلوی پای حیوون های خدا بریزم

تا جایی که میتونید از بازار داخل نخرید

شک نکنید ضرر نمیکنید

بنده تجربه خودم رو بهتون میگم:

قصد داشتم در چند ماه گذشته کارت گرافیک بخرم و نظر اصلیم روی کمپانی EVGA بود و کارت مورد نظر 980Ti KINGPIN

منتهی چون در بازار داخل موجود نبود باید از خارج کشور تهیه میکردم و مشکلی از این بابت نداشتم

اما قصه به اینجا ختم شد که کارت 980ti gold edition ایسوس رو گرفتم اما این پایان ماجرا نبود

سوزش و پشیمانی جایی بود که فهمیدم مبلغ زیادی رو وارد کننده محترم و اون موقع کارت رو ب قیمت 3370 تومن خریدم

در صورتی که اگر خودم به صورت شخصی میخواستم این کارت رو از بازار امریکا بخرم (توجه داشته باشید امریکا نه اسیا!) کل صورت حساب و مبلغ نهایی برابر با 2.660 تومن در میومد!

و کارتی به گرون قیمتی کینگپین برام با قیمتی ***(بهتره نگم تا وارد کننده های بخش خصوصی عزیز که تو فروم ها فعالیت دارن و کارشون خوبه ناراحت نشن )

و این اشتباهی بود که انجام دادم و بخاطر زود تر در اختیار داشتن کارت این همه پول رو ریختم تو شیکم ی عده از خدا بی خبر حالا من ک هیچ امیدوارم این همه پول نا بحق ک از مردم میگیرن خرج بیمارستان و مرض لاعلاجشون بشه

تا وقتی قیمتا اینه تا میتونید مثل من به صورت خصوصی از خارج تهیه کنید و خودتون یا با واسطه از خارج بخرید

از بازار چین خیلی راحت میتونید برند های اسیایی مثل Asus msi gigabyte رو ب قیمت خیلی کمتر تهیه کنید

نخرید

درود

دوست گرامی کلمات توهین آمیزتون حذف شد

لطفا رعایت کنید و در این فروم به کسی توهین نکنید

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی کلمات توهین آمیزتون حذف شد

لطفا رعایت کنید و در این فروم به کسی توهین نکنید

سلام اقای حسینی عزیز @};-

به بنده و دوستانی که حسابی از این جهت پول بیخود ازشون گرفته شده حق بدین کما اینکه اون واژه ها در خور این افراد هست و اسمشون هم مسلمون شاید من برام مهم نباشه اینقدر پول اضافی ندونسته دادم اما دوستان دیگه چطور؟

وقتی بی دلیل 700 هزار تومن اضافی از جیب ما بخورن تازه برای ی محصول این اسمش چی میشه ؟

گرچه فکر میکنم این صفات برازنده این افراد هست و نباید حذف و سانسور بشن تا بیان ببینن که ما نادون نیستیم

شرمنده @};-

این تاپیک طرفدار داره و همه استقبال کردن چرا؟ چون حرف دل همه هست و همه دلشون از این تیغ زدن ها از روی ناچاری پره. برنامه ماه عسل رو دیدین چند روز پیش؟ خود اقای علیخانی گفتن تونستن تو این مدت بالای 1 میلیون بی بضاعت رو شناسایی کنن که حتی پول ندارن دوتا دونه خرما بخرن برای افطار ! اینا تازه اونایی هستن ک شناسایی شدن بعدش ما نگاه کنین امثال همچین ادم هایی میان اینطوری از این وضعیت اقتصادی مردم سوء استفاده میکنن. 90 درصد مردم ایران وضعیت اقتصادی خوبی ندارن چرا دروغ اما این وضعیتی ک مردم دارن این حروم خوردن ها لذت بخشه؟ نه صرفا برای محصولات رده های اند...

اما حرف دیگم برای دوستان دیگه هم هست:

ببینید من عاشق انویدیا من دیوونه انویدیا من خراب انویدیا اصن من پادوی انویدیا!

ولی وقتی کارتی که در جایگاه قیمت خودش نباشه ارزش خریدن داره؟ کارتی که باید 2.5 میلیون در بیاد رو 3 تومن نمایندگی ها قیمت میزنن ارزش خرید داره؟

بنده مشکلی از لحاظ مالی برای خرج کردن برای اینجور کارت ها ندارم اما وقتی میبینم از جیب بنده داره بی جهت و بی دلیل دزدیده میشه این حس نفرت برام پیش میاد همونطور ک وقتی دزد به خونه کسی میزنه یا تو خیابون گوشی همراهش رو با خفت گیری میدزدن حس تنفر و انزجار پیش میاد برای هرکسی که مزش شیرین نیست و کسی از اینکه حقی ازش خورده بشه خوشحال نمیشه

پس بنابرین من که نمیخرم هیچ به دوستانی هم ک میخوان بخرن میگم نخرید تا وضعیت درست بشه. نترسید چیزی از شما کم نمیشه نهایتا باید خودتون از خارج کشور تهیه کنید همین.

ویرایش شده توسط KINGPIN
لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی عزیز @};-

به بنده و دوستانی که حسابی از این جهت پول بیخود ازشون گرفته شده حق بدین کما اینکه اون واژه ها در خور این افراد هست و اسمشون هم مسلمون شاید من برام مهم نباشه اینقدر پول اضافی ندونسته دادم اما دوستان دیگه چطور؟

وقتی بی دلیل 700 هزار تومن اضافی از جیب ما بخورن تازه برای ی محصول این اسمش چی میشه ؟

گرچه فکر میکنم این صفات برازنده این افراد هست و نباید حذف و سانسور بشن تا بیان ببینن که ما نادون نیستیم

شرمنده @};-

درود دوست من

کسی نمیاد از جیب شما پولی برداره . هر وقت احساس کردید کالایی گرونه و به قول شما در اون بازه 700 تومان داره از جیب شما میره نخرید .

من یک فروشنده هستم و میگم نخرید  . ولی وقتی خرید کردید یعنی قیمت رو پذیرفتید حتی اگر خیلی خیلی لازمتون بوده @};-

لینک به دیدگاه

درود دوست من

کسی نمیاد از جیب شما پولی برداره . هر وقت احساس کردید کالایی گرونه و به قول شما در اون بازه 700 تومان داره از جیب شما میره نخرید .

من یک فروشنده هستم و میگم نخرید  . ولی وقتی خرید کردید یعنی قیمت رو پذرفتید حتی اگر خیلی خیلی لازمتون بوده @};-

بهترین حرفی بود که یک فروشنده می تونه بزنه 

از نظر من 100 تا + هم کمه واسه این حرف !

لینک به دیدگاه

این تاپیک یجور هشدار به واردکننده های محترم هست که اگه قیمت تخیلی وبی منطق بذارن رو محصولاته جدید ممکنه این کمپین قدرتمند تر و فراگیر تر هم بشه و با نخریدن ما خودشون ضرر کنن.

بعد از اینکه ما خرید نکنیم و جنساشون رو دستشون باد کنه وانباراشون پر بشه ؛ گرافیک دیگه پراید نیست که بشه براش وام داد تا سر خریدارو شیره مالید خریداره گرافیکای رده بالا هم همون قشر کم سواد وبی سواد نیستن که بشه فریبشون داد.اینا تحریم کنن تا به نتیجه واقعی نرسن تحریمشونو نمیشکونن [-X

پس بهتره چشاتونو باز کنین این هشدارو جدی بگیرین یکم با انصاف تر قیمت گذاری کنین. :-t ببینیم بعد از ورود برا RX 480 چه میکنینا :ph34r:

لینک به دیدگاه

عجب بحثی شده. دوستان خواهشا رعایت کنن تا تاپیک رو به بسته شدن نره. هرکی هر حرفی داره با احترام و رعایت ادب بگه تا مشکلی پیش نیاد. با تشکر. استارتر این همه زحمت کشیدن حیفه بسته بشه.

لینک به دیدگاه

همش تقصیر خودمونه :

اگر هجوم نیاریم برای خرید

اگر صبر داشته باشیم

اگرمتحد باشیم و از هم دفاع کنیم(طرف سر یه چیزی اعتراض می کنه به جای اینکه بقیه ازش حمایت کنن پاک جلوش درمیان)

اگر منطقی رفتار کنیم

اگر چشم و هم چشمی نکنیم

هیچ وقت کسی نمی تونه بمون زور بگه و سرمون کلاه بزاره و همه هم به حقشون میرسن.(خدا این دنیا رو اینطوری نکرده (خوب یا بد) ماها اینطوریش می کنیم)

لینک به دیدگاه

خیالتون راحت آقای حسینی حواسمون هست میدونیم که یک عده که در اثر این تاپیک متضرر میشن به دنبال جوسازی و تشنج تو تاپیک هستند تا بسته بشه بتونند راحت به چاپیدنشون برسند.دوستان حواسشون به کاربرهای تازه وارد پرشور هست

باز هم هزاران بار تشکر میکنم ازتون بابته اینکه این تاپیکو باز نگه داشتید تا بینش عاشقان سخت افزار به نحوه قیمت گذاری روی قطعات تازه وارد تغییر کنه و کمی با صبر خریداری کنند.

اگه کسی میخواد 1070و1080 بخره به نظر من مرداد بخره اگه کسی عجله داره اگه هم نداره مهر ماه .اگه هم 480 میخواد بخره یا 470 وایسته مهر یا آبان بخره که به تعداد وارد بشه قیمتهاش بشکنه

تاپيك بسيار خوبيه همين كه عده ى زيادى رو مطلع ميكنه، اما اين كه هر منتقد واقعى رو يك كاربر تازه پرشور دست نشانده بناميم، هم خودش يه تاكتيك زيركانه براى سانسور كردن و خفه كردنه، البته اينجا جايى نيست كه كسى خفه شه، صرفا فاروم يك سايت هست و در عمل مردم آگاه خودشون ميدونن چطور رفتار كنند.
لینک به دیدگاه

تاپيك بسيار خوبيه همين كه عده ى زيادى رو مطلع ميكنه، اما اين كه هر منتقد واقعى رو يك كاربر تازه پرشور دست نشانده بناميم، هم خودش يه تاكتيك زيركانه براى سانسور كردن و خفه كردنه، البته اينجا جايى نيست كه كسى خفه شه، صرفا فاروم يك سايت هست و در عمل مردم آگاه خودشون ميدونن چطور رفتار كنند.

اگه منظورت به صحبت دیروز منه در مورد توهینهای دوستمون باید بگم که هر کسی اینجا با هر عنوانی توهین کنه بدون چون چرا پستش حذف میشه و حتما برخورد میشه . حالا هر قضاوتی که میخواید بکنید ازادید .

همینکه ما به راحتی میتونیم تمامی تاپیکهای این چنینی رو حذف کنیم و انجام نمیدیم نشانه بسیار متفاوت بودن دیدگاه این مجموعست .

البته جواب بنده بر اساس این برداشته که شما منظورت این بوده که ما خواستیم کاربر مورد نظر و معترض رو نذاریم حرفشو بزنه . و اگر برداشت بنده اشتباه بوده خودتون اعلام کنید .

----------------------

راجب اون دوست مون هم هیچ قضاوتی ندارم فقط خواستم دوستان رو آگاه کنم چون دوستان خبر ندارن بین برندها بعضی وقتها چه رقابتهای کثیفی صورت میگیره .

لینک به دیدگاه

اگه منظورت به صحبت دیروز منه در مورد توهینهای دوستمون باید بگم که هر کسی اینجا با هر عنوانی توهین کنه بدون چون چرا پستش حذف میشه و حتما برخورد میشه . حالا هر قضاوتی که میخواید بکنید ازادید .

همینکه ما به راحتی میتونیم تمامی تاپیکهای این چنینی رو حذف کنیم و انجام نمیدیم نشانه بسیار متفاوت بودن دیدگاه این مجموعست .

البته جواب بنده بر اساس این برداشته که شما منظورت این بوده که ما خواستیم کاربر مورد نظر و معترض رو نذاریم حرفشو بزنه . و اگر برداشت بنده اشتباه بوده خودتون اعلام کنید .

----------------------

راجب اون دوست مون هم هیچ قضاوتی ندارم فقط خواستم دوستان رو آگاه کنم چون دوستان خبر ندارن بین برندها بعضی وقتها چه رقابتهای کثیفی صورت میگیره .

نه عزيز من اصلا پستها رو نخوندم جز صفحه اول، نميدونم چه بوده و كارى هم ندارم، اميدوارم امور اصلاح شه تا همه به فيض اجمل كه عدالت باشه برسيم، اونطور همه سود ميكنيم.
لینک به دیدگاه

نه عزيز من اصلا پستها رو نخوندم جز صفحه اول، نميدونم چه بوده و كارى هم ندارم، اميدوارم امور اصلاح شه تا همه به فيض اجمل كه عدالت باشه برسيم، اونطور همه سود ميكنيم.

خدمتتون عرض کردم که برداشت بنده اینه و خدای نکرده قصد جسارتی نبوده و فقط جهت پاسخگویی بوده @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...