رفتن به مطلب

Recommended Posts

آقا اصلا چه اصراریه که حتما باید 1080-1070 بخرین مگه میخواین موشک هوا کنین! :eek:  قیمتاشون گرونه نخرین برین 980 که داره قیمتش میرسه به قیمت عادلانه بخرین قول میدم تا 1سال دیگه که قیمت 1080 عادلانه بشه با همین 980 بالاترین تنظیمات میتونین بازی کنین و کاملا نیازتون رفع میشه  :cool:

تو ایران باید 1نسل عقب تر زندگی کنید اینطوری هم شما لذتش رو میبرین هم وارد کننده های کلاهبردار جنسشون میمونه رو دستشون آدم میشن

والا بخدا من الان با r9 280 رو hd راحت 60فریم میگیرم حال با 980ti که داره قیمتش عادلانه میشه 2k هم 60فریم میگیرین یا بیشتر پس چرا 1080؟ 

یه عده هستم که باباشون پول داره براشون مهم نیست اگر 2میلیون هم بیشتر پول بگیرن برای 1080 فققط میخوان بی دلیل اولین باشن که 1080 دارن :-?  این آدمارو نمیشه کاریشون کرد *dry#  همیشه هستن. ولا اگر خود من هم پول دار بودم برام مهم نبود پول بیشتر ازم بگیرن!

ولی بقیه دوستان یا برین 980 بخرین یا 480amd اگر تا حداقل 1سال دیگه زیر 60فریم تو 2k گرفتین بیاین خرررره منو بگیریم مسئولیتش با من  @};-  :x  :laughing:  :wacko:  :big hug:

لینک به دیدگاه

• ارسال 392
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

من یه سوال دارم و برام هنوز حل نشده.

1080 الان 3100 هست آخرین قیمت درسته ؟

این کمپین میخواد چند بشه ؟

اگه میخواد2500 بشه که عمرا بشه اگرم میخواد 2800-2900 بشه یعنی این 200 تومن اینقدر مهمه که خودتون رو از نعمت داشتن جنس بروز محروم میکنین ؟

لینک به دیدگاه

قیمت برخی کالاها تو ایران اونقدر ارزونه که شما میتونید ببرید اونا رو تو آمریکا بفروشید

مثلا شما الان i7 4790k رو تک دونه دارید 1130 میخرید در صورتی که قیمت کف کفش تو امریکا ۳۳۹ دلاره

http://m.newegg.com/Product/index?itemnumber=N82E16819117369

http://lioncomputer.ir/product/4207/سی+پی+یو+اینتل+i7+4790K+هاسول/

شما در نظر بگیرید ۳۳۹ دلار ۳۵۰۰ تومان میشه 1186000 تومان شما دارید تو ایران 1130 میخرید

مثال مثل این تپ بازار سخت افزار خیلی خیلی زیاده و من دارم به شما میگم که واردات کامپیوتر اونجوری که شما فکر می کنید سود فضایی نداره و اونقدر بازارش رقابتی هستش که بعضا کالا با سود ۱۰۰۰ تومن فروش میره

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

منظور از گرونی بیش از حد و دزدی وارد کننده ها فقط در هنگام عرضه اولیه هست وگرنه همه میدونیم بعد از چند ماه قیمت ها میاد پایین و عادلانه تر میشه

لینک به دیدگاه

قیمت برخی کالاها تو ایران اونقدر ارزونه که شما میتونید ببرید اونا رو تو آمریکا بفروشید

مثلا شما الان i7 4790k رو تک دونه دارید 1130 میخرید در صورتی که قیمت کف کفش تو امریکا ۳۳۹ دلاره

http://m.newegg.com/Product/index?itemnumber=N82E16819117369

http://lioncomputer.ir/product/4207/سی+پی+یو+اینتل+i7+4790K+هاسول/

شما در نظر بگیرید ۳۳۹ دلار ۳۵۰۰ تومان میشه 1186000 تومان شما دارید تو ایران 1130 میخرید

مثال مثل این تپ بازار سخت افزار خیلی خیلی زیاده و من دارم به شما میگم که واردات کامپیوتر اونجوری که شما فکر می کنید سود فضایی نداره و اونقدر بازارش رقابتی هستش که بعضا کالا با سود ۱۰۰۰ تومن فروش میره

بعد از مدت ها لاگین........

اینی که شما می گی در مورد خرده فروشی هایی که توی مکان های بورس هستن درسته، در مورد واردکننده چندان درست نیست

ویرایش شده توسط ArashSDT
لینک به دیدگاه

بعد از مدت ها لاگین........

اینی که شما می گی در مورد خرده فروشی ها درسته، در مورد واردکننده چندان درست نیست

خب شما هم داری تو ایران خرده میخری 1130 لات ۱۰۰۰۰ تایی نمیخرید که

اون آمریکایی هم داره خرده میخره ۳۳۹ دلار

چطور شد زندگی برای اون امریکایی شد بهشت و برای ایرانی شد جهنم؟

ضمن اینکه شما به یکی از ریسلر های اینتل تو تایوان ایمیل بزن بگو ۱۰۰۰ تا CPU 4790k رو قیمت بده

ببین اختلاف قیمتش چقدره

منظور از گرونی بیش از حد و دزدی وارد کننده ها فقط در هنگام عرضه اولیه هست وگرنه همه میدونیم بعد از چند ماه قیمت ها میاد پایین و عادلانه تر میشه

علتش اینه شما وقتی یه کالایی رو از امریکا یا اروپا یا چین یه دونه یا ۵ تا یا ۱۰ تا بخری و به صورت سریع هوایی ارسال کنی و به صورت پته بخوای گمرمش رو بدی هزینه هاش واقعا زیاد میشه

اما وقتی یه واردکننده ی عمده یه لات زیادی از اون کالا رو میخره و به صورت دریایی به سمت ایران راهی میکنه

اول از همه ارسال دریایی ۳ ماه طول میکشه و هزینه ی خیلی خیلی کمی داره برای حجم بسیار بزرگ

پس منطقی به نظر میرسه وقتی شما یه کالایی که عرضه ی رسمی تو کشور ایران نداره و از راه دور باید تا اینجا برسه همون روز عرضه میخوای باید هزینه ی بیشتری بدی

نه اینکه اون هزینه ی بیشتر بره تو جیب خونخواران و ستمکاران عرصه ی واردات

ویرایش شده توسط TRoy
لینک به دیدگاه

خب شما هم داری تو ایران خرده میخری 1130 لات ۱۰۰۰۰ تایی نمیخرید که

اون آمریکایی هم داره خرده میخره ۳۳۹ دلار

چطور شد زندگی برای اون امریکایی شد بهشت و برای ایرانی شد جهنم؟

ضمن اینکه شما به یکی از ریسلر های اینتل تو تایوان ایمیل بزن بگو ۱۰۰۰ تا CPU 4790k رو قیمت بده

ببین اختلاف قیمتش چقدره

علتش اینه شما وقتی یه کالایی رو از امریکا یا اروپا یا چین یه دونه یا ۵ تا یا ۱۰ تا بخری و به صورت سریع هوایی ارسال کنی و به صورت پته بخوای گمرمش رو بدی هزینه هاش واقعا زیاد میشه

اما وقتی یه واردکننده ی عمده یه لات زیادی از اون کالا رو میخره و به صورت دریایی به سمت ایران راهی میکنه

اول از همه ارسال دریایی ۳ ماه طول میکشه و هزینه ی خیلی خیلی کمی داره برای حجم بسیار بزرگ

پس منطقی به نظر میرسه وقتی شما یه کالایی که عرضه ی رسمی تو کشور ایران نداره و از راه دور باید تا اینجا برسه همون روز عرضه میخوای باید هزینه ی بیشتری بدی

نه اینکه اون هزینه ی بیشتر بره تو جیب خونخواران و ستمکاران عرصه ی واردات

شما گفتی سود 1000 تومنیه منم گفتم شاید خرده فروش سودش انقدر باشه اما وارد کننده سودش انقدر نیست

تازه سود هم برای همه خرده فروشی ها انقدر نیست، خرده فروشی ای هم که با این قیمت جنس می ده در عوض فروشش زیاده، اگر این طور نباشه باید جمع کنه بره (که خیلی ها اینطور نبودن، جمع کردن رفتن)

البته در اینی که اوضاع بازار کامپیوتر خرابه شکی نیست اما اوضاغ همه به این صورت نیست

خود بنده بسیار جنس از دبی و تایوان وارد کردم، چند تا از اقوام بنده کارت بازرگانی دارن، از جزئیات کار آگاهم

در مورد قیمت، سیاست های قیمت گذاری منطقه ای و بازار هدف فرق داره، الان خیلی اجناس از جمله گوشی های موبایل هم هستند که اگر شما دلاری حساب کنی قیمتش از ریالی بیشتر می شه، سیاست های قیمت گذاری هستند که قیمت یک محصول رو در یک منطقه مشخص می کنند.

ویرایش شده توسط ArashSDT
لینک به دیدگاه

مشکل اصلی گرونی قطعات تو ایران این موارد هستن

برابری ارزش پول ایران با آشغال در مقابل پول جهانی.

واسطه ای به نام وارد کننده.

واسطه ای به نام گمرک .

واسطه ای به نام فروشنده. 

توی امریکان گرافیکی مثل  Msi 1070 gaming x داره  460 دلار فروش میره یعنی 3 تا واسطه این وسط حذف میشه (وارد کننده ، گمرک ، فروشنده هم سودش از روی همون 460 دلار خود جنس هست)

ولی وارد کننده هیچ وقت نمیاد بگه من روی تعداد خریدم 460 دلار برام در امده دونه ای 420 دلار.

نمیاد بگه دلاری که خریدم 3000 تومن بوده نه 3500

نمیاد بگه گمرک رو پیچوندم.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

تا حالا فکر کردید اون دنیا راحت می تونیم یک 1070 و یا 1080 از خدا بگیرم بی پول و نگران این باشیم که کسی چیزی رو گرون کرده یا قرار گرون بشه :Dتازه خدا 1070 یا 1080 رو به قیمت اصلیش میده بهمون :D

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

شما گفتی سود 1000 تومنیه منم گفتم شاید خرده فروش سودش انقدر باشه اما وارد کننده سودش انقدر نیست

تازه سود هم برای همه خرده فروشی ها انقدر نیست، خرده فروشی ای هم که با این قیمت جنس می ده در عوض فروشش زیاده، اگر این طور نباشه باید جمع کنه بره (که خیلی ها اینطور نبودن، جمع کردن رفتن)

البته در اینی که اوضاع بازار کامپیوتر خرابه شکی نیست اما اوضاغ همه به این صورت نیست

خود بنده بسیار جنس از دبی و تایوان وارد کردم، چند تا از اقوام بنده کارت بازرگانی دارن، از جزئیات کار آگاهم

در مورد قیمت، سیاست های قیمت گذاری منطقه ای و بازار هدف فرق داره، الان خیلی اجناس از جمله گوشی های موبایل هم هستند که اگر شما دلاری حساب کنی قیمتش از ریالی بیشتر می شه، سیاست های قیمت گذاری هستند که قیمت یک محصول رو در یک منطقه مشخص می کنند.

بله قیمت کالا برای مناطق بدبختی مثل آسیا و خاور میانه ارزونتر هستش درست

اما اصلا من میگم به هر دلیلی وقتی شما داری یه کالایی رو اینجا تو ایران ارزونتر از اون امریکایی میخری اینقدر هم مینالی میگی وای بر گرونفروشان

شما که در نهایت داری پولی که از جیبت میدی کمتر از پولی هستش که اون امریکایی تو امریکا میده

حالا اصلا وارد کننده از جوب آب گرفته مجانی در نهایت شما داری ارزونتر میخری

کلیه ی کالاهای الکترونیکی رو شما دارید تو ایران ارزونتر از قیمت جهانی میخرید مگر همون حالتی که بخواید یک کالا رو روز عرضه بخرید.

پس الکی ننالید و به کسی تهمت نزنید

مشکل اصلی گرونی قطعات تو ایران این موارد هستن

برابری ارزش پول ایران با آشغال در مقابل پول جهانی.

واسطه ای به نام وارد کننده.

واسطه ای به نام گمرک .

واسطه ای به نام فروشنده.

توی امریکان گرافیکی مثل Msi 1070 gaming x داره 460 دلار فروش میره یعنی 3 تا واسطه این وسط حذف میشه (وارد کننده ، گمرک ، فروشنده هم سودش از روی همون 460 دلار خود جنس هست)

ولی وارد کننده هیچ وقت نمیاد بگه من روی تعداد خریدم 460 دلار برام در امده دونه ای 420 دلار.

نمیاد بگه دلاری که خریدم 3000 تومن بوده نه 3500

نمیاد بگه گمرک رو پیچوندم.

آقا کسی که ۲ میلیون پول داره که بده کارت گرافیک بخره الان نگران اون ۱۰۰ تومن و ۲۰۰ تومن اضافش نیست

اکثر عزیزانی که اینجا دارند سر این کارت مینالند مشکلشون اینه که این کارت ذاتا گرونه

مثلا الان ۱۵۰۰ هم بدی میگن وای چقدر گرونه

پس مشکل اون دوستان قابل حل شدن نیست

انتظارشون اینه که چرا روزی نمیاد با ۵۰۰ تومن کارت گرافیک 1080 بخرن

بعد هرچی فحشه میکشن به واردکننده و غیره

مثلا ماشین پورشه پانامرا 160 هزار دلاره

الان اگه یکی بیاد بگه آقا بیا اصلا من بهت میدم ۱۶۰ میلیون تومن با قیمت دلار ۱۰۰۰ تومنی بازم من نمیتونم بخرم پس چه فرقی به حال من میکنه ۱۶۰ میلیون یا ۱ میلیارد

وقتی یه کارت گرافیکی هم گرون قیمته و من اصلا توانایی مالی خریدش رو ندارم پس راجع بهش هم تحلیل و بررسی قیمت نمیکنم

ویرایش شده توسط TRoy
لینک به دیدگاه

اما اصلا من میگم به هر دلیلی وقتی شما داری یه کالایی رو اینجا تو ایران ارزونتر از اون امریکایی میخری اینقدر هم مینالی میگی وای بر گرونفروشان

شما که در نهایت داری پولی که از جیبت میدی کمتر از پولی هستش که اون امریکایی تو امریکا میده

کلیه ی کالاهای الکترونیکی رو شما دارید تو ایران ارزونتر از قیمت جهانی میخرید مگر همون حالتی که بخواید یک کالا رو روز عرضه بخرید.

آقا کسی که ۲ میلیون پول داره که بده کارت گرافیک بخره الان نگران اون ۱۰۰ تومن و ۲۰۰ تومن اضافش نیست

اکثر عزیزانی که اینجا دارند سر این کارت مینالند مشکلشون اینه که این کارت ذاتا گرونه

الان اگه یکی بیاد بگه آقا بیا اصلا من بهت میدم ۱۶۰ میلیون تومن با قیمت دلار ۱۰۰۰ تومنی بازم من نمیتونم بخرم پس چه فرقی به حال من میکنه ۱۶۰ میلیون یا ۱ میلیارد

وقتی یه کارت گرافیکی هم گرون قیمته و من اصلا توانایی مالی خریدش رو ندارم پس راجع بهش هم تحلیل و بررسی قیمت نمیکنم

شما فکر می کنی هرچی رو از قیمت دلاریش کمتر بخری یعنی ارزوتر خریدی، خوب این منطق شما کلا اشتباهه

بحث نتیجه ای نداره با این تفکر

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز و گرامی

مجددا برای شفاف سازی مطالبی رو اینجا عنوان میکنم در زمینه اجازه فعالیت لیون کامپیوتر برای بحث و گفتگو در این زمینه و دلیل ایجاد انجمن جدید

از اونجایی که ما هم یک مصرف کننده در ایران هستیم دقیقا مثل شما , نسبت به یه سری قیمتها و سیاستها شاکی هستیم . پس ما هم هماهنند شماییم .

حالا ما امکاناتی مثل سایت لیون و فرومش رو  داریم که برای زدن حرفهاتون در اختیارتون گذاشتیم و ما هم در کنارتون اینها رو تا جایی که زورمون برسه منتقل میکنیم .

حالا در این مقابل بعضا مورد بی مهری بعضی از عزیزان در همین فروم قرار میگیریم که انگار ما مسئول تمام موارد پیش اومده هستیم . و حتی بعضی وقتها حقشونو از ما میخوان :)

حالا ما این مورد رو بررسی کردیم و به این نتیجه رسیدیم که چون این مسئله در سایت لیون داره صورت میگیره پس لیون مسئولشه و باعث درخواستهای بی مورد و گاها بسیار غیر منطقی از ما شده .

-------------

در پاسخ به این عزیزان باید بگم که لطفا توجه داشته باشید ما گوش و زبان شما در خیلی از جاها هستیم و این سایت هم یکی از هدفهاش همینه پس لطفا با توجه بالا پیش برید و هر جا کمکی از ما بر اومده انجام دادیم و حتی بدون اینکه شما دوستان متوجه این بشید

----------------------------

با این حال ساده ترین راه برای ما این بوده که تاپیکهای دردسر ساز رو حذف کنیم و مثل خیلی از مجموعه ها بیتوجه از کنار شما رد بشیم . ولی روش کار لیون این نیست همانطور که در گذشته ثابت کردیم

--------------

امیدواریم موفق باشید و به نتیجه دلخواهتون برسید @};-

لینک به دیدگاه

دلیل اصلی قدرت خرید پایین مردم هست

پول ایران ارزشش در حد دستمال کاغذی هست + در امد پایین 

یه کارگر تو امریکا  3000 دلار در ماه در آمد داره ، کرایه خونه ، خورد و خوراک + پوشاک + مالیات و.. همه خرجش و میکنه آخرش 1000 دلار تو جیبش باقی میمونه که باهاش میتونه 2 تا 1070 بخره 

این جا ما 800 در آمد داریم که 100 تومنش فقط میشه کرایه ماشین تا محل کار  اون 700 هم به کرایه خونه با مایحتاج منزل هم نمیرسه!!!

ولی انصافا اگر بخوان 1070 کاستوم مثل G1 یا Msi Xgaminn و..  رو 1500 بدن خیلی خیلی منصفانه هست من خودم با کله میرم میخرم ولی خوب از اونجایی که هم من و هم شما این پدر سوخته ها رو میشناسیم میدونیم  کم تر از 1800 قیمت گذاری نمیشه.(موضوع برای الان هست نه سال دیگه که قیمت جهانی قطعه پایین امده)

لینک به دیدگاه

دلیل اصلی قدرت خرید پایین مردم هست

پول ایران ارزشش در حد دستمال کاغذی هست + در امد پایین 

یه کارگر تو امریکا  3000 دلار در ماه در آمد داره ، کرایه خونه ، خورد و خوراک + پوشاک + مالیات و.. همه خرجش و میکنه آخرش 1000 دلار تو جیبش باقی میمونه که باهاش میتونه 2 تا 1070 بخره 

این جا ما 800 در آمد داریم که 100 تومنش فقط میشه کرایه ماشین تا محل کار  اون 700 هم به کرایه خونه با مایحتاج منزل هم نمیرسه!!!

ولی انصافا اگر بخوان 1070 کاستوم مثل G1 یا Msi Xgaminn و..  رو 1500 بدن خیلی خیلی منصفانه هست من خودم با کله میرم میخرم ولی خوب از اونجایی که هم من و هم شما این پدر سوخته ها رو میشناسیم میدونیم  کم تر از 1800 قیمت گذاری نمیشه.(موضوع برای الان هست نه سال دیگه که قیمت جهانی قطعه پایین امده)

من قصد توهین ندارم.

ولی کارگر اینجا هم باید اندازه توان خودش پاشو دراز کنه.

اینی که کسی بگه من با ماهی 800 تومن باید 1070 بگیرم خنده دار و گریه آور هست.

من این مطالب رو تو کانال تگرام این گروه گفتم محکوم به دلال شدم.

کلا کسایی عضو این کمپین شدن که یا نمیتونن بخرن و مینالن و یا انتظارات خنده داری دارن و فکر میکنن وارد کننده نصف قیمت خریده و دو برابر هم باهاشون حساب کرده.

البته با پوزش من میانگین سطح سواد رو نمیدونم ولی میانگین سنی این کمپین پایین هست به نظرم.

ویرایش شده توسط Santa Cruise
لینک به دیدگاه

من قصد توهین ندارم.

من کاری ندارم کسی با چه درامدی چی میخواد بخره.

من دارم میگم درامد این جا پایین هست ، طرف 50 دلار روی گرافیک بیاد براش زیاد تموم میشه در صورتی که اگر در آمد بالا بود اصلا اون 50 دلار براش ارزشی نداشت که بخواد براش تاپیک بزنه.

لینک به دیدگاه

من قصد توهین ندارم.

من این مطالب رو تو کانال تگرام این گروه گفتم محکوم به دلال شدم.

کلا کسایی عضو این کمپین شدن که یا نمیتونن بخرن و مینالن و یا انتظارات خنده داری دارن و فکر میکنن وارد کننده نصف قیمت خریده و دو برابر هم باهاشون حساب کرده.

البته با پوزش من میانگین سطح سواد رو نمیدونم ولی میانگین سنی این کمپین پایین هست به نظرم.

دقیقا نکته اینجاست که این عزیزان سنشون بسیار پایین هستش و کلا زندگیشون حول محور چهارتا بازی رایانه ای میچرخه

صبح تا شب در حال تحلیل و بررسی کارت گرافیک ها و پردازنده های مختلف هستند فقط برای اینکه یه بازی رو دو فریم بیشتر ریت بگیرن فارغ از اونکه اصلا اون بازی چه محتوایی داره

یعنی اگر یکی یه پراسس دیگه جز بازی با کامپیوترش تو این فروم داشت من شخصا اسمم رو عوض میکنم

یکی بیاد بگه من ویدیو ادیت میکنم یا پروگرمینگ یا دیتا ماینینگ

همه فقط و فقط میگن فلان بازی چند فریم داده یا نداده

لینک به دیدگاه

دقیقا نکته اینجاست که این عزیزان سنشون بسیار پایین هستش و کلا زندگیشون حول محور چهارتا بازی رایانه ای میچرخه

صبح تا شب در حال تحلیل و بررسی کارت گرافیک ها و پردازنده های مختلف هستند فقط برای اینکه یه بازی رو دو فریم بیشتر ریت بگیرن فارغ از اونکه اصلا اون بازی چه محتوایی داره

یعنی اگر یکی یه پراسس دیگه جز بازی با کامپیوترش تو این فروم داشت من شخصا اسمم رو عوض میکنم

سلام داداش اشتباه نکن بنده علاوه بر بازی نرم افزار Adobe Photoshop CC و 3ds Max 2016 و AutoCAD 2016 - English کار می کنم که نرم افزارهای کد و 3d max رو برادرم کار می کنه و خودم فتوشاپ اینم است CyberLink PowerDirector 14 (64-bit) و قرار اینم کار کنم Adobe.After.Effects.CC و اینم دارم یاد می گیرم Adobe.Flash.Professional.CC :D :D :D راسیتش اعتقاد دارم سیستم که فقط برای بازی نیست و میشه باهاش خیلی کارها کرد

موفق باشی داداش @};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

انقد حرفاتون تو چندتا پست اخیر جالب بود که واقعا توان اینکه بتونم جوابتون رو بدم ندارم

فقط باید بگم پایه های استدلال و منطق رو به لزره در آوردین

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

اولا به خود كاربرا مربوطه كه براى چه مصرفى چه دستگاهى ميخرن، و اينكه شما ازين موضوع دارى براى انتقاد به اين كمپين استفاده ميكنه خيلى عجيب و از سر استيصاله چون باور كن كوچكترين ارتباطى نداره.

اگر هم خيلى مايليد سن و حرفه افراد رو بپرسيد هيچ مشكلى نيست ميتونيد اينو بپرسيد اما ارتباط دادنش به بيجا بودن اين كمپين شدنى نيست.

من خودم ٢٤ سال و دانشجوى فوق ليسانس هستم و با after effect و premiere و xcode هم كار ميكنم و البته خوره بازى هم هستم.

بهتره به جاى توهين هاى خنده دار و بيجا به افراد اينجا انتقادهاى سازنده ترى ارائه بفرماييد.

تشكر

لینک به دیدگاه

Edris Rezaifar:

من کاری به بقیه ندارم که چه سنی دارن و گرافیک برای چی میخوان بیکار هم نیستم بشینم صبح تا شب باری کنم هفته ای یکبار pes دست جمعی و بعضی ‌وقت ها با gta v یک دوری در شهر میزنم مشکل مالی به اپن صور ندارم که بخوام لنگ ۱۰۰ و۲۰۰ تومن ارزونتر باشم

و با سیستم کار میکنم و روزی ۱۲ ساعت حداقل سیستم من روشن در حال کار کردن هست و موزیک میسازم دست خواننده و ملت میدم گوش کن لذت ببرن

من ۲۶ سال دارم و فکر نمیکنم در رنج سنین بچه گی باشه و برای فقط بازی و گرافیک عضو اینحا نشدم

من برای تمامی قطعات گرون عضو هستم

چون من اصلا گرافیک نو نمیخرم فقط دست دوم اونم با گذشت یکسال که قیمتش کم شده

کلا با زور مخالفم و اعتقاد دارم که دارن به ما خبلی زور میگن با این قیمت هاشون هم وارد کننده که آ.ژ --- و.ت ... هستن و هم فروشنده که از بازار بگیر تا ل.ک

شما نگاه نکن که چندتا فن باز و کودک و نوجوان میان تایپیک میزنن و فن بازی در میارن و مثبت میگیرن ماه هم مثل اونا هستیم

هدف و رسالت این تایپیک خیلی فرارتر اون چیزی هست که افرادی مثل شما بخوان درکش کنن

و مطمعن باشید که اگر قیمت ها عادلانه و خوب باشه هم مشتری و خریدار بیشتر و هم هم فروش خودتون بیشتر میشه

شما قطعاتتو بفروشید و کاسبی تونو بکنید و خوش باشید

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

Edris Rezaifar:

من کاری به بقیه ندارم که چه سنی دارن و گرافیک برای چی میخوان بیکار هم نیستم بشینم صبح تا شب باری کنم هفته ای یکبار pes دست جمعی و بعضی ‌وقت ها با gta v یک دوری در شهر میزنم مشکل مالی به اپن صور ندارم که بخوام لنگ ۱۰۰ و۲۰۰ تومن ارزونتر باشم

و با سیستم کار میکنم و روزی ۱۲ ساعت حداقل سیستم من روشن در حال کار کردن هست و موزیک میسازم دست خواننده و ملت میدم گوش کن لذت ببرن

من ۲۶ سال دارم و فکر نمیکنم در رنج سنین بچه گی باشه و برای فقط بازی و گرافیک عضو اینحا نشدم

من برای تمامی قطعات گرون عضو هستم

چون من اصلا گرافیک نو نمیخرم فقط دست دوم اونم با گذشت یکسال که قیمتش کم شده

کلا با زور مخالفم و اعتقاد دارم که دارن به ما خبلی زور میگن با این قیمت هاشون هم وارد کننده که آ.ژ --- و.ت ... هستن و هم فروشنده که از بازار بگیر تا ل.ک

شما نگاه نکن که چندتا فن باز و کودک و نوجوان میان تایپیک میزنن و فن بازی در میارن و مثبت میگیرن ماه هم مثل اونا هستیم

هدف و رسالت این تایپیک خیلی فرارتر اون چیزی هست که افرادی مثل شما بخوان درکش کنن

و مطمعن باشید که اگر قیمت ها عادلانه و خوب باشه هم مشتری و خریدار بیشتر و هم هم فروش خودتون بیشتر میشه

شما قطعاتتو بفروشید و کاسبی تونو بکنید و خوش باشید

داداش شما مشکلت فراتر از این حرفاست

شما باید مملکت رو ترک کنی

چون از سال 69 که به دنیا اومدی ساز و کار همه اجناس این بوده تا الانشم بعید میدونم بدون زور گفتن بهت بزرگ شده باشی.

لینک به دیدگاه

داداش شما مشکلت فراتر از این حرفاست

شما باید مملکت رو ترک کنی

چون از سال 69 که به دنیا اومدی ساز و کار همه اجناس این بوده تا الانشم بعید میدونم بدون زور گفتن بهت بزرگ شده باشی.

درود 

می‌شه ماند و بهتر‌ش کرد. تغییر از هر کسی و هر جایی می‌تونه آغاز بشه.

------------------------------------------------------------------------

درباره‌ی کاربری رایانه برای بازی: من مدتهاست که با رایانه بازی نکرده ام و حتی بازی های ساده و معمولی رو روی رایانه یا تبلت و ... ندارم. بسیاری از همکاران و کسانی که می‌دونم رایانه‌ی قوی دارند چند تایی بازی سنگین هم نصب می‌کنند و چند وقت یکبار اجرا می‌کنند. تعداد زیادی رو می‌شناسم که در کنار کار برای بازی از رایانه استفاده می‌کنند و رایانه کاربری دومنظوره داره. عده‌ی‌ دیگری هم خوره‌ی بازی هستند و وقت‌شون رو تفریبا برابر بین کار و بازی با رایانه تقسیم می‌کنند. توی چند تا انجمن تدوین و ویرایش تصویر انگلیسی زبان هم که دنبال مطلب و راهنمایی می‌گشتم دیده‌ام که برخی کاربران، آواتار یا نام کاربری برگرفته از ویدئوگیم‌ها داشتند. این که تصور کنیم بازیهای رایانه‌ای محدود به سن خاصی هستند یا رایانه‌ی مخصوص بازی به کار دیگری نمی‌آد ساده‌سازی موضوع است. به هر حال حق هر کسی هست که با پولش هر کار که می‌پسنده بکنه.

به نظر من این حرکت اساسا درسته. شفافیت‌خواهی از اقتصاد یک قطعه سخت‌افزاری خوبه و می‌تونیم به عرصه‌های دیگر هم بگسترانیم. دوستانی که فکر می‌کنند بیش از دیگران می‌دانند کم‌لطفی نکنند و آگاهی‌هاشون رو به اشتراک بگذارند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود

می‌شه ماند و بهتر‌ش کرد. تغییر از هر کسی و هر جایی می‌تونه آغاز بشه.

------------------------------------------------------------------------

درباره‌ی کاربری رایانه برای بازی: من مدتهاست که با رایانه بازی نکرده ام و حتی بازی های ساده و معمولی رو روی رایانه یا تبلت و ... ندارم. بسیاری از همکاران و کسانی که می‌دونم رایانه‌ی قوی دارند چند تایی بازی سنگین هم نصب می‌کنند و چند وقت یکبار اجرا می‌کنند. تعداد زیادی رو می‌شناسم که در کنار کار برای بازی از رایانه استفاده می‌کنند و رایانه کاربری دومنظوره داره. عده‌ی‌ دیگری هم خوره‌ی بازی هستند و وقت‌شون رو تفریبا برابر بین کار و بازی با رایانه تقسیم می‌کنند. توی چند تا انجمن تدوین و ویرایش تصویر انگلیسی زبان هم که دنبال مطلب و راهنمایی می‌گشتم دیده‌ام که برخی کاربران، آواتار یا نام کاربری برگرفته از ویدئوگیم‌ها داشتند. این که تصور کنیم بازیهای رایانه‌ای محدود به سن خاصی هستند یا رایانه‌ی مخصوص بازی به کار دیگری نمی‌آد ساده‌سازی موضوع است. به هر حال حق هر کسی هست که با پولش هر کار که می‌پسنده بکنه.

به نظر من این حرکت اساسا درسته. شفافیت‌خواهی از اقتصاد یک قطعه سخت‌افزاری خوبه و می‌تونیم به عرصه‌های دیگر هم بگسترانیم. دوستانی که فکر می‌کنند بیش از دیگران می‌دانند کم‌لطفی نکنند و آگاهی‌هاشون رو به اشتراک بگذارند.

بازی جزو موارد Entertainment حساب میشه

مثلا موج سواری تو ساحل هم Entertainmet هستش

شما وقتی پول یک تفریح رو داری ازش لذت میبری

وقتی نداری هم از یه تفریح دیگه لذت میبری

تفریحات یا همون Entertainments جزو حقوق اولیه بشر نیست که اونو طلب میکنی

اینکه بگیم مرگ بر جامعه چون من نمی تونم یه سیستم ۱۰ میلیونی گیم داشته باشم

منم میتونم بگم مرگ بر همه چون منم نمیتونم ماشین ۲ میلیاردی سوار بشم

این سطح خواسته های ما ایرانی ها انتها نداره

هیچ کس هیچ حقی بر گردن شما بزرگواران نداره چون شما توانایی خرید یک سیستم ۱۰ میلیون تومنی برای گیم ندارید

خلاصه ی مطلب

به اندازه ی داشته هاتون آرزو کنید نه به اندازه ی نداشته هاتون

منم میتونم هزاران چیز رو نام ببرم بگم حق مسلمه که داشته باشمشون ولی ندارم پس مرگ بر کل جامعه اصلا

ویرایش شده توسط TRoy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچ کس هیچ حقی بر گردن شما بزرگواران نداره چون شما توانایی خرید یک سیستم ۱۰ میلیون تومنی برای گیم ندارید

خلاصه ی مطلب

منم میتونم هزاران چیز رو نام ببرم بگم حق مسلمه که داشته باشمشون ولی ندارم پس مرگ بر کل جامعه اصلا

داشتن که همه دارن این دوزار دوقرون رو که بخرن اما زحمتی که برای دراوردن این دوزار دوقرون می کنن تا دربیاد خیلی بیشتر از اونی هست که خرج میشه در این کشور... در واقع سخت درمیاد اما راحت خرج میشه... !

در نتیجه اون شخص می خواد بدونه که واقعا این پولی که میده ارزش واقعی اون هست یا نه ؟؟؟ که در اینجا همه با هم قبول داریم پولی که بابت اجناس چه لوکس مثل قطعات کامپیوتر و لوازم خانه چه غیر لوکس میدیم با اون برابری نمی کنه... یا کیفیتی که باید داشته باشه رو نداره... مثلا الان شما راضی هستی پراید 8-10 میلیونی و 20 میلیون می خری؟؟؟ اصلا با دلایلت همخونی داره؟؟؟ یعنی پراید وسیله ای هست که ارزو داشتنش رو داشته باشه کسی؟؟؟ در حالی که در خارج با همین پول ماشین های بسیار با کیفیت تر سوار میشن... !

کامپیوتر اتفاقا یه تفریح و سرگرمی ارزون هست اما در ایران بعلت مشکلاتی که داریم لوکس بنظر میاد چون همش وارداته خودمون هیچ پخی نیستیم... !

پس پیشنهاد می کنم در نظرتون تجدید نظر کنید و کمی به دیگران حق بدین که ناراحت باشند و صداشون دربیاد...  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

داشتن که همه دارن این دوزار دوقرون رو که بخرن اما زحمتی که برای دراوردن این دوزار دوقرون می کنن تا دربیاد خیلی بیشتر از اونی هست که خرج میشه در این کشور... در واقع سخت درمیاد اما راحت خرج میشه... !

در نتیجه اون شخص می خواد بدونه که واقعا این پولی که میده ارزش واقعی اون هست یا نه ؟؟؟ که در اینجا همه با هم قبول داریم پولی که بابت اجناس چه لوکس مثل قطعات کامپیوتر و لوازم خانه چه غیر لوکس میدیم با اون برابری نمی کنه... یا کیفیتی که باید داشته باشه رو نداره... مثلا الان شما راضی هستی پراید 8-10 میلیونی و 20 میلیون می خری؟؟؟ اصلا با دلایلت همخونی داره؟؟؟ یعنی پراید وسیله ای هست که ارزو داشتنش رو داشته باشه کسی؟؟؟ در حالی که در خارج با همین پول ماشین های بسیار با کیفیت تر سوار میشن... !

کامپیوتر اتفاقا یه تفریح و سرگرمی ارزون هست اما در ایران بعلت مشکلاتی که داریم لوکس بنظر میاد چون همش وارداته خودمون هیچ پخی نیستیم... !

پس پیشنهاد می کنم در نظرتون تجدید نظر کنید و کمی به دیگران حق بدین که ناراحت باشند و صداشون دربیاد... ^_^

خب خدا خیرت بده

من این ارزشش رو که همون اول مقایسه کردم با لینک

شما مثال عینی بزن برام بگو فلان کالا ۱۰۰ دلاره اینجا دارن میدن یک میلیون تومن

کالایی که همین دیروز عرضه نشده باشه و حداقل ۳ ماه از عرضش گذشته باشه و یا کالایی که خاص و کمیاب نباشه مطمئن باشید تو ایران دارید به ارزشش تو آمریکا میخرید

حالا تو اروپا که خیلی بد تره مثلا پلی استیشن ۴ اگر تو امریکا ۳۰۰ دلاره تو اروپا ۳۰۰ یورو هستش که نزدیک ۷۰-۸۰ دلار اختلافشون میشه

اتفاقا بازار امریکا بازار ارزون فروشی جهان هستش با این حال بسیاری از کالا ها رو دارید زیر قیمت دلاریش در امریکا تهیه میکنید

لینک به دیدگاه

خلاصه ی مطلب

دوست عزيز دليل تراشى شما واقعا در هيچ منطقى نميگنجه و مشخص نيست به چه علت ميتراشيد.

مثال بازى و بقول شما entertainment كه احتمالا لغتشو تو كتگورى يه نرم افزارى ديديد و بعدم با بابيلون يا گوگل ترنسليت ترجمه فرموديد هم باز كوچكترين ارتباطى به اين نداره كه اولا خواسته ى اين كمپين خواسته دسته چندم نيازهاى انسانه و ثانيا اينكه اگرم چنينه نبايد به بى حساب كتابى بازارش اعتراضى كرد!

مثال ماشين و مرگ بر همه و غيره هم فقط خودتون دركش كرديد، و اينكه اينجا كسى مرگ بر كسى نگفته اين قبيل ادبيات براى كساى ديگه ايه هست، اگر منظورتون اعتراض به سودجويان و خون مردم تو شيشه كن هاست كه مشكلى نبايد باشه اگر اينجا همه ازشون اعلام بيزارى كنيم (مقصود ما به هيچ وجه به عزيزان اين سايت نيست).

اينهم كه فرموديد بايد به اندازه داشته هامون بسنده كنيم كه بماند همه ميدونن آخرين بار و قبل اون آخرين بار كيا هميشه طبلشو ميكوبن، و ما بجاش ميگيم "بايد حداقل به حقمون بسنده كنيم" اين طورى قشنگ تره.

موفق و مؤيد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...