رفتن به مطلب

Recommended Posts

دقیقا نکته اینجاست که این عزیزان سنشون بسیار پایین هستش و کلا زندگیشون حول محور چهارتا بازی رایانه ای میچرخه

صبح تا شب در حال تحلیل و بررسی کارت گرافیک ها و پردازنده های مختلف هستند فقط برای اینکه یه بازی رو دو فریم بیشتر ریت بگیرن فارغ از اونکه اصلا اون بازی چه محتوایی داره

یعنی اگر یکی یه پراسس دیگه جز بازی با کامپیوترش تو این فروم داشت من شخصا اسمم رو عوض میکنم

یکی بیاد بگه من ویدیو ادیت میکنم یا پروگرمینگ یا دیتا ماینینگ

همه فقط و فقط میگن فلان بازی چند فریم داده یا نداده

درود دوست عزیز

لازم دیدم به چندتا از حرف هاتون پاسخ بدم

هرکس دوست داره یک چیزی رو دنبال کنه و این به هیچکسی مربوط نمیشه یا بخواد بیاد نظر بده که کی داره چیکار میکنه و این نظر کاملا شخصیه چه بخواد با کامپیوترش بازی کنه چه بخواد در اون کسب و کار انجام بده

پس بهتره از همین الان اسمتون رو عوض کنید چون من خودم با کامپیوتر آهنگ سازی میکنم

ن داداشم همه همچین فکری نمیکنن بهتره منطقی فکر کنی بعد تفکراتتو با بقیه در اشتراک بزاری

امیدوارم منظورمو گرفته باشی

ویرایش شده توسط morteza3it
لینک به دیدگاه

• ارسال 392
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود 

می‌شه ماند و بهتر‌ش کرد. تغییر از هر کسی و هر جایی می‌تونه آغاز بشه.

امکان بهتر شدن وضعیت توی ایران اصلا وجود نداره.

بنده 20 سالمه سالی رو یادم نمیاد که از سال قبل بهتر شده باشه ، بلکه وضعیت بد تر هم شده.

یکی از دلیل هایی هم که میگم این تاپیک به نتیجه نمیرسه همینه (نهایت بتونه 20% چیزی که انتظار دارید رو براورده کنه)

**

الان یکی میاد میگه من فعال و بهمان

عزیز من رشد شما توی اداره ای که هستی به خودت مربوط هست 

وضعیت کشور با 

قدرت خرید مردم

میزان در آمد سالانه

ارزش پولی

میزان افرادی که زیر خط فقر هست

شاخص فلاکت

نرخ تورم

و...

سنجیده میشه شما توی کاری جا افتادی و پیشرفت کردی بعد از 10 سال داری ماهی N تومن میگیری مبارکت باشه ولی همه مثل شما امنیت شغلی ندارن.

در کل این خط این نشون وضعیت زندگی در ایران هیچ وقت بهتر از قبل نمیشه ، چون قبل تا الان هم بهتر نشده ، برای همین هست که میگم وقت خودتون رو با این تاپیک ها تلف نکنید.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

بنده 20 سالمه سالی رو یادم نمیاد که از سال قبل بهتر شده باشه ، بلکه وضعیت بد تر هم شده.

یکی از دلیل هایی هم که میگم این تاپیک به نتیجه نمیرسه همینه (نهایت بتونه 20% چیزی که انتظار دارید رو براورده کنه)

**

وضعیت کشور با

قدرت خرید مردم

میزان در آمد سالانه

ارزش پولی

شاخص فلاکت

نرخ تورم

و...

سنجیده میشه شما توی کاری جا افتادی و پیشرفت کردی بعد از 10 سال داری ماهی N تومن میگیری مبارکت باشه ولی همه مثل شما امنیت شغلی ندارن.

در کل این خط این نشون وضعیت زندگی در ایران هیچ وقت بهتر از قبل نمیشه ، چون قبل تا الان هم بهتر نشده ، برای همین هست که میگم وقت خودتون رو با این تاپیک ها تلف نکنید.

درود

تاریخ هیچ جامعه ای خطی نیست و نمیشه پیشرفت یا پسرفت دائمی بهش نسبت داد.

از زمانی که ما ایرانیان به خود آمدیم، حدود 150 سال پیش تاکنون جامعه تغییرات بسیاری کرده. این تغییرات با کنش اشخاصی رخ داده اند که به آینده ی بهتر ایمان داشته اند. مثلا نظام آموزش و بهداشت سکولار رو در نظر بگیر که جامعه رو با گذشته بسیار متفاوت کرده. اینها با مجاهدت و جانفشانی کسانی مانند من و تو به سرانجام رسیده. تا جایی که دیده ام اعتقادات مذهبی داری و برام پرسش هست که چرا اینقدر ناامید هستی.

به هر حال این حرکت کوچک در بدترین حالت می تونه تمرینی باشه برای گامهای بعدی. نیز می تونه پرسشهایی رو در بین مشارکت کنندگان برانگیزه درباره ی چرایی این وضع و شاید برخی پی ببرند که خود هم با کنش مصرف گرایانه شان بخشی از مشکل اند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

**

وضعیت کشور با 

قدرت خرید مردم

میزان در آمد سالانه

ارزش پولی

شاخص فلاکت

نرخ تورم

و...

یکی از بزرگترین ویژه گیهای انسان قدرت انتخاب و خواستن هست اگر کسی بخواد کاریرو انجام بده میتونه و بهش میرسه فقط زمان و مدت تلاش تفاوت داره

بیشتر افراد موفق ( دکتر. مهندس .مخترع.موزیسین.بازیگر.....)دنیا یا فقیر بودن یا در سختی بودن یا در گوشه کنار روستا ویا شهری کوچک بودن

خیلی از اتفاق ها با یک جرقه رخ میده

این تایپیک وجمعیت کوچک میتونه جرقه ای باشه برای اتفاق های بزرگ تر

امید همیشه هست حتی در آخرین ثانیه ها

اینو هم در فوتبال دیدیم هم در پای جوبه دار بارها شنیدیم

پس لطفا به جای انرژی منفی انرژی مثبت بده و به بقیه منتقل کن

نا امیدی ممنوع

لینک به دیدگاه

قیمت برخی کالاها تو ایران اونقدر ارزونه که شما میتونید ببرید اونا رو تو آمریکا بفروشید

مثلا شما الان i7 4790k رو تک دونه دارید 1130 میخرید در صورتی که قیمت کف کفش تو امریکا ۳۳۹ دلاره

http://m.newegg.com/Product/index?itemnumber=N82E16819117369

http://lioncomputer.ir/product/4207/سی+پی+یو+اینتل+i7+4790K+هاسول/

شما در نظر بگیرید ۳۳۹ دلار ۳۵۰۰ تومان میشه 1186000 تومان شما دارید تو ایران 1130 میخرید

مثال مثل این تپ بازار سخت افزار خیلی خیلی زیاده و من دارم به شما میگم که واردات کامپیوتر اونجوری که شما فکر می کنید سود فضایی نداره و اونقدر بازارش رقابتی هستش که بعضا کالا با سود ۱۰۰۰ تومن فروش میره

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

درود بر همه دوستان عزیز

و اما شما ... تا جایی که پست های شما رو خوندم ، اینو متوجه شدم که مرغ شما ظاهرا یه پا داره و شما بر خلاف هدف این تاپیک دارید ساز رو از سر گشادش می زنید و یه تنه می خواید بگید این همه دوستان اومدن حمایت کردن و خود لیون عزیز هم حمایتش رو دریغ نکرده ، اینا همه اشتباهه و حرف درست رو شما می زنید؟!! نه ...این شما هستید که اشتباه می کنید حالا یا واقعا از روی غیر عمد و ندانسته دارید می گید و یا نه با هدف خاصی اینکار رو می کنید؟؟!!! :-? 

می خواستم جواب تک تک پست های شما رو بدم ولی بعد از خوندن پاسخ های دوستان و جواب های ضد و نقیض شما بی خیال شدم و فقط همین رو بگم (همونطور که دوستان هم گفتن ) اگه شما داری قیمت یه قطعه رو در ایران با قیمتش در آمریکا مقایسه میکنی و میگی اینجا ارزونتره باید اول بتونی این رو درک کنی که ارزش پولی کشوری که توش زندگی می کنی خیلی پایین تر از ارزش پولی کشوری مثل آمریکاست و همچنین نوع و میزان درآمدها و هزینه هاست که شما اگه اینجا فرضا یه کارمند ماهی داره 2 تومن حقوق میگیره از اون 2 تومن کم هم میاره ولی پس نمیندازه حالا اگه حقوق بگیر نباشی و شغلت آزاد باشه که دیگه معلوم نیست با این بازار و وضع اقتصادی چقدر درآمد داشته باشی و ثابت نخواهد بود ولی در آمریکا همون کارمند در آمدش اونقدر هست که خرید اون کارت به قیمت گفته شده براش سنگین نباشه و پس از عرضه نهایتا از حقوق یک ماهش اونو میتونه بخره نه مثل یک ایرانی که باید چندین ماه پول پس انداز کنه تا بتونه اون کارت رو تازه چند ماه پس از عرضه اونم به قیمت ناحق خرید کنه و فرقش همینه ، اگه نمیدونی بدون و یاد بگیر بعد مقایسه کن!!!

دوستان عزیزی هم که زیاد دید مثبتی به این کار ندارند هم توجه بفرمایند که اگه این حرکت حتی یک 1% هم بتونه موفقیت داشته باشه خودش ارزشمنده و میتونه گامی محکم برای انجام حرکت های بعد در این زمینه باشه.

با تشکر از همه دوستان @};- .

لینک به دیدگاه

آقا خب این که این جا سطح درآمد پایینه چه ربطی داره به سخت افزار ؟ اینجا سطح درآمد برای همه چی پایینه

یه کمپین بزنید برای اعتراض نسبت به ارزش پایین پول ایران و کم بودن سطح رفاه و سطح درآمد

چرا هی چرت و پرت میگین

شما میکید یه کالایی اینجا گرونه

لینک بده عزیز دل

بگو فلان کالا گرونه

اگر هم هیچ مورد مصداق نداری پس لطفا حرف نزن!

دوست عزيز ما مصداق نداريم فرضا، شما چرا اينقد نگران اينى؟ چه ضررى واسه شما داره؟
لینک به دیدگاه

دوست عزيز ما مصداق نداريم فرضا، شما چرا اينقد نگران اينى؟ چه ضررى واسه شما داره؟

به حال من هیچ فرقی نمیکنه برادر نه چیزی داره تو جیب من میره نه چیزی از جیبم میره

آدم یه چیز غلط رو شروع و بعد بی دلیل بهش پا فشاری نمی کنه

اونم تو یه فروم تخصصی سخت افزار کامپیوتر

گرون بودن با گرون فروختن فرق می کنه

یه کالایی که ۱۰۰۰ دلار ارزش داره حالا تو هر کجای دنیا و تحت هر شرایطی و اینجا ۳۵۰۰ فروخته میشه یا حتی ۴ تومن شاید کالای گرون قیمتی باشه اما کسی گرون نمیده

اگر کسی تو ایران تو هر فروشگاهی یه جنس ۱۰۰ دلاری رو داره میده یک میلیون تومن بزنید خار و مادرش هم سرویس کنید! منم استقبال می کنم اتفاقا

ولی مابقی حرف هاتون توی این تاپیک کاملا بی اساس نامربوط و بیشتر شبیه جک میمونه

لینک به دیدگاه

به حال من هیچ فرقی نمیکنه برادر نه چیزی داره تو جیب من میره نه چیزی از جیبم میره

یه کالایی که ۱۰۰۰ دلار ارزش داره حالا تو هر کجای دنیا و تحت هر شرایطی و اینجا ۳۵۰۰ فروخته میشه یا حتی ۴ تومن شاید کالای گرون قیمتی باشه اما کسی گرون نمیده

اگر کسی تو ایران تو هر فروشگاهی یه جنس ۱۰۰ دلاری رو داره میده یک میلیون تومن بزنید خار و مادرش هم سرویس کنید! منم استقبال می کنم اتفاقا

دوست عزیز این اطلاعات کاملتون رو مال خودتون نگه دارید!!حیفه

باید یه جنس 100 دلاری رو 1 میلیون بدن تا اعتراض کنیم؟؟

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

همين يك ماهه پيش يه قطعه جديدى رو تو يه سايت خارجى فك كنم powertech نقد كرده بود، هارد ssd amd بود كه تو نقدش به قيمت پايينش در برابر كاراييه مشابه ش به هاردهاى معدل خودش اشاره كرده بود، ١٩٩ دلار بود و برام جالب شد ببينم وارد شده يا نه كه شده بود اونم با قيمت ١٣٠٠ فك كنم دقيق يادم نيست ولي يك و خرده اي بود، اونوقت يه تاپيك زدم آيا اين قيمت معقوله؟ و بلافاصله اون جنس ناموجود شد!!! و فروشنده گفت قيمتش بروز ميشه

يعني من فقط يه سوال از شما دارم

اول اينكه بماند اين حالت چقد اتفاق ميفته و دفعه چندمه برام پيش اومد، آيا اگر من ميخريدم (با توجه به اينكه خريد انلاينه و هيچ مانعي سرش نيست) اون قطعه رو بازم فروشنده ميگفت اي بابا قيمت بروز نبود اجازه بديد مابه تفاوتشو براتون عودت كنم!!! يا بازم ناموجود ميشد؟

والسلام

لینک به دیدگاه

همين يك ماهه پيش يه قطعه جديدى رو تو يه سايت خارجى فك كنم powertech نقد كرده بود، هارد ssd amd بود كه تو نقدش به قيمت پايينش در برابر كاراييه مشابه ش به هاردهاى معدل خودش اشاره كرده بود، ١٩٩ دلار بود و برام جالب شد ببينم وارد شده يا نه كه شده بود اونم با قيمت ١٣٠٠ فك كنم دقيق يادم نيست ولي يك و خرده اي بود، اونوقت يه تاپيك زدم آيا اين قيمت معقوله؟ و بلافاصله اون جنس ناموجود شد!!! و فروشنده گفت قيمتش بروز ميشه

اول اينكه بماند اين حالت چقد اتفاق ميفته و دفعه چندمه برام پيش اومد، آيا اگر من ميخريدم (با توجه به اينكه خريد انلاينه و هيچ مانعي سرش نيست) اون قطعه رو بازم فروشنده ميگفت اي بابا قيمت بروز نبود اجازه بديد مابه تفاوتشو براتون عودت كنم!!! يا بازم ناموجود ميشد؟

والسلام

کاملا حرفت درسته منتها قبلش توضیح دادم مفصل این موضوع رو که یک کالایی رو همون روز عرضه دنبالش باشید باید توقع قیمت های پرت و پلا داشته باشید

ببینید تو خود امریکا هم همینطوره مثلا یه کالایی مثل عینک آکیولیس ریفت تو سایت اصلی به صورت پیش فروش و تعداد محدود ۳۹۹ دلاره اما تو ebay بالای ۱۰۰۰ دلار هم میفروشن یا همیشه قیمت آیفون رو تو روز عرضه تو خود ebay امریکا چک کنید ببینید چند برابر قیمت واقعیش هستش

هر کالایی توی شرایط نامتعارف بخواین بررسی کنید همین مسئله هست ممکنه تو بازه ی زمانی گوجه فرنگی تو بازار کم بشه و یهو قیمتش ۳ یا ۴ برابر بشه !

این مصداقش میشه یه وقتی تو بازار هارد کم میشه قیمتش به شدت افزایش پیدا میکنه !

اینا همه شرایط نا متعارف هستش که گاها پیش میاد تو بازار هر کشوری

ولی بازم تاکید میکنم در شرایط نرمال کالایی که به تعداد تو بازار توسط سازگار ارقام آواژنگ ویستا و باقی شرکت های بزرگ وارد شده کاملا داره به قیمت Customer تو تمام جهان تو ایران هم فروخته میشه

حالا پول ایران ارزش داره یا نداره اصلا جای بحثش اینجا تو این انجمن نیست!

لینک به دیدگاه

خب من حال نداشتم همه حرف های کاربر Troy رو بخونم اما نظر من:

این که قطعه شما یک 100 دلار قیمت داره اینجا شده 700 تومن کاملا منطقیه خیلی از شما ها فروشنده نیستین زن و بچه هم ندارید شرایط کاسب رو درک نمیکنید ،عامل اول دلار 3500 یعنی همون جنس 100 دلاری 350 هزار تومن و قاعدتا انتظار نداشته باشید این وسایل گرون قیمت بدون بیمه و با شتر ممد اقا بقال سر کوچه بیاد ایران

هزینه های گمرک ،هلال احمر بچه های بالا مردم بی گناه غزه ،مالیات ، و هزارانننننننننننننننن هزینه دیگه بهش میخوره

مثال این مورد توی خودرو.شما همیشه گرونی رو از چشم خودروساز می بنید ولی اصلا دقت کردین ماشین 36 میلیون تومنی فقط 30 میلیون قیمت داره و 6 تومن هزینه های دولتی بهش زوری اضافه میشه ،پس وارد کننده همیشه مقصر نیست

مورد بعدی که از قلم افتاده بی ارزش شدن پوله ،دولت با گرون کردن اقلام اساسی مردم بی پول کرده و نقدینگی رو کاهش داده تا بتونه تقاضا رو کم کنه و تورم بیاره پایین ،پس وسایل گرونه نشده ما بی پول و بد بخت تر شدیم

دیگه بیشتر از این حس تایپ ندارم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

این که قطعه شما یک 100 دلار قیمت داره اینجا شده 700 تومن کاملا منطقیه خیلی از شما ها فروشنده نیستین زن و بچه هم ندارید شرایط کاسب رو درک نمیکنید ،عامل اول دلار 3500 یعنی همون جنس 100 دلاری 350 هزار تومن و قاعدتا انتظار نداشته باشید این وسایل گرون قیمت بدون بیمه و با شتر ممد اقا بقال سر کوچه بیاد ایران

هزینه های گمرک ،هلال احمر بچه های بالا مردم بی گناه غزه ،مالیات ، و هزارانننننننننننننننن هزینه دیگه بهش میخوره

مثال این مورد توی خودرو.شما همیشه گرونی رو از چشم خودروساز می بنید ولی اصلا دقت کردین ماشین 36 میلیون تومنی فقط 30 میلیون قیمت داره و 6 تومن هزینه های دولتی بهش زوری اضافه میشه ،پس وارد کننده همیشه مقصر نیست

مورد بعدی که از قلم افتاده بی ارزش شدن پوله ،دولت با گرون کردن اقلام اساسی مردم بی پول کرده و نقدینگی رو کاهش داده تا بتونه تقاضا رو کم کنه و تورم بیاره پایین ،پس وسایل گرونه نشده ما بی پول و بد بخت تر شدیم

موفق باشید

درست عزيز درين كه فرموديد ارگان ها و دستگاههاى زيادى هم در افزايش غيرمنطقى قيمتها نقش دارند شكى نيست، اما بى انصافى فروشنده ها هم هست و ما هم بيشتر به اين پرداختيم كه ميدونيم البته كافى نيست. ویرایش شده توسط Amooei
لینک به دیدگاه

والسلام

درود

دوست گرامی من یادمه اون تاپیکت و فروشندش هم منظورت ماییم .

دوست عزیز فقط هر کالایی که لیون میگه وارد کرده واردات خودشه و یا شراکت در واردات داره . ما هیچ دخلی در قیمت گذاری کالاها نداریم .و تا جایی که یادمه کالای مورد نظرتون SSD OCZ بود که بعد از پیگیری از وارد کننده ایشون به هیچ عنوان قیمت رو پایین نیاورد چون هنوز فکر می کرد مصرف کننده فعلی مثل مصرف کننده سال 1380 هستش که با شنیدن اسم OCZ حل بشه .

و قیمت کالاهایی که خودمون وارد میکنیم رو بررسی و مقایسه کنید .

در ضمن صد بار گفتم و باز هم میگم و فکر میکنم یا حرفها و مطالب رو مطالعه نمیکنید و یا پافشاری به متوجه نشدن دارید . در کل این توضیحات رو صد بار دادیم و در کل باز هم گفتم که ذهنیت دیگران رو مسموم نکنید

در ضمن توهین دو تا از دوستان به همدیگه در این تاپیک حذف شد . واقعیتش اینجا یک فروم تخصصی کامپیوتر هستش و مدیران اینجا فرصت کافی ندارن به مسائل تخصصی پاسخ بدن چه برسه بیان توهینهای شما عزیزان رو به هم رسیدگی کنن

بنده بازم میگم انتخاب با خودتون . لطفا با تمام اختلاف نظرها با هم رفیق باشید . و هر کسی از این حد خارج بشه فرقی نداره و تفاوتی ما نمیگذاریم و حتما بر طبق قوانین برخورد میکنیم @};-

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی من یادمه اون تاپیکت و فروشندش هم منظورت ماییم .

دوست عزیز فقط هر کالایی که لیون میگه وارد کرده واردات خودشه و یا شراکت در واردات داره . ما هیچ دخلی در قیمت گذاری کالاها نداریم .و تا جایی که یادمه کالای مورد نظرتون SSD OCZ بود که بعد از پیگیری از وارد کننده ایشون به هیچ عنوان قیمت رو پایین نیاورد چون هنوز فکر می کرد مصرف کننده فعلی مثل مصرف کننده سال 1380 هستش که با شنیدن اسم OCZ حل بشه .

و قیمت کالاهایی که خودمون وارد میکنیم رو بررسی و مقایسه کنید .

در ضمن صد بار گفتم و باز هم میگم و فکر میکنم یا حرفها و مطالب رو مطالعه نمیکنید و یا پافشاری به متوجه نشدن دارید . در کل این توضیحات رو صد بار دادیم و در کل باز هم گفتم که ذهنیت دیگران رو مسموم نکنید

در ضمن توهین دو تا از دوستان به همدیگه در این تاپیک حذف شد . واقعیتش اینجا یک فروم تخصصی کامپیوتر هستش و مدیران اینجا فرصت کافی ندارن به مسائل تخصصی پاسخ بدن چه برسه بیان توهینهای شما عزیزان رو به هم رسیدگی کنن

بنده بازم میگم انتخاب با خودتون . لطفا با تمام اختلاف نظرها با هم رفیق باشید . و هر کسی از این حد خارج بشه فرقی نداره و تفاوتی ما نمیگذاریم و حتما بر طبق قوانین برخورد میکنیم @};-

سلام

من صرفا سوالم اين بود با توجه به نحوه خريد كه در اون مورد آنلاين بود، اگر كاربر ميخريد و بعد سايت متوجه قيمت اشتباه ميشد (چون يادمه تو اون تاپيك نوشته شد قيمت اصلاح شد) آيا ما به تفاوت عودت ميشد؟ اونهم با وجود اينكه كاربر خريد آنلاينش رو انجام داده؟ آيا چنين مكانيسمى هم تعريف شده؟

تشكر

لینک به دیدگاه

سلام

من صرفا سوالم اين بود با توجه به نحوه خريد كه در اون مورد آنلاين بود، اگر كاربر ميخريد و بعد سايت متوجه قيمت اشتباه ميشد (چون يادمه تو اون تاپيك نوشته شد قيمت اصلاح شد) آيا ما به تفاوت عودت ميشد؟ اونهم با وجود اينكه كاربر خريد آنلاينش رو انجام داده؟ آيا چنين مكانيسمى هم تعريف شده؟

تشكر

سلام

اگر شما دنبال دریافت پاسخ بودید حتما بهتون پاسخ داده میشد ولی وقتی میخواید به نحوهای مختلف به یه سری مسائل بپردازید یه مقدار برداشتها به مسیر دیگه ای میره .

جوابتون اینه :

در همین فروم و سایتها صدها نفر هستن که بهشون پول برگشت داده شده ولی در چه صورتی ؟؟

در صورتیکه کالایی رو خریداری بکنن و موقع خرید ما متوجه بشیم این کالا بسیار ارزون شده و خریدمون پایینتره . چون ما سود هر کالایی رو بر اساس قوانین میگیریم و اگر سود بیشتر از قوانینمون بشه حتما برگشت داده میشه و طی این سالهاااا برها پیش اومده .

-------------

ولی در مورد SSD OCZ که مورد نظر شما بود باید بگم که خیر برگشتی وجود نداشت چون وارد کننده قیمت بالایی اعلام کرده بود و زیر اون قیمت هم نمیومد و ما داشتیم سود رو دقیقا بر اساس قوانین از مشتریها دریافت میکردیم

----------------------

در ضمن هر مطلبی رو در جای خودش بپرسید و مطرح کنید البته اگر واقعا به دنبال پاسخ هستید @};-

لینک به دیدگاه

نمیدونم کدوم صفحه بود بچه ها گفتند کارت هارو بخاطر سری جدید نفروشید و اینا....

بزارید قیمت ها متعادل شه

حالا ی سر برین بازارچه یک وانت  970 هست جمع کنید =))

لینک به دیدگاه

نمیدونم کدوم صفحه بود بچه ها گفتند کارت هارو بخاطر سری جدید نفروشید و اینا....

بزارید قیمت ها متعادل شه

حالا ی سر برین بازارچه یک وانت  970 هست جمع کنید =))

برای سری 7 انویدیا هم همین وضع پیش آمد. 780ti نو تا یک میلیون تومان هم پایین آمد. الان 980ti و 980 و 960 و 950 هم وضع جالبی ندارند، یعنی تقاضا براشون کم ه.

در هر حال اشتباه ه که کارت سالم رو صرفا به دلیل این که سری جدید آمده بخوای بفروشی.

لینک به دیدگاه

موفق باشید

دوست عزيز شما هم بعنوان وارد كننده اگر چنين مشكلاتى رو ميشناسيد خب چرا مطرحش نكنيد؟ چرا كمپينى هم وارد كننده در اعتراض به عوامل گمركى و غيره كه در افزايش غيرمنطقى قيمت نهايى كالاها دارن نداشته باشن؟ بنظرم خوبيه اين حركت ها اينه كه حداقل آگاهى ميده كه كجاى مسير اشكال داره و مسبب بى عدالتى و سودجويى ميشه
لینک به دیدگاه

برای سری 7 انویدیا هم همین وضع پیش آمد. 780ti نو تا یک میلیون تومان هم پایین آمد. الان 980ti و 980 و 960 و 950 هم وضع جالبی ندارند، یعنی تقاضا براشون کم ه.

در هر حال اشتباه ه که کارت سالم رو صرفا به دلیل این که سری جدید آمده بخوای بفروشی.

درود

در تایید صحبت جناب بهمنیان عزیز باید بگم تاجایی که یک قطعه داره کارایی لازم رو ارائه میده واقعا منطقی نیست آدم خودش رو به ضرر بندازه

لینک به دیدگاه

یک ساعت پیش بازار بودم

MSI GTX 1080 FE  قیمت 2650  یعنی با  دلاری 3.8 قیمت گذاری شده !!!!

رفرنس که خریدارش کمه و قیمت بالاست میشه با 3.8 قیمت گذاری کرد ولی کاستومی که ارزون تر هست بیشتر هم فروش میره نمیشه !!!!

عحب !!!

لینک به دیدگاه

میدونید سرعت چی از نور بیشتره؟

سرعت فروش Asus 1070 Strix که فردا موجود میشه !

این خط ، این نشون

مردم ایران فرهنگ داشتن  نمیرفتن توی پیچ های افراد مختلف فحاشی کنن.(مقاوت در برابر گران فروشی پیشکش)

از نظر اقتصادی 8 ساله همون توی رکود هستم هم توروم + بی کاری (چیزی که فقط توی کشور ها درحال جنگ کلاسیک اتفاق می افته).

همه این بد بختی ها به  خاطر خودمونم هست (مردم)

قبول دارم که 90% حرف هایی که توی پست اول هست درسته ولی اگر همه این گفته ها هم از تلوزیون ملی روزی 99 بار پخش بشه حتی 10% مردم هم نه به گرانفروشی نمیگن.

لینک به دیدگاه

بله شكى نيست كه مشكلات لاينتناهى كه داريم از خودمونه، والا مسبباى اين مشكلات كه از مريخ يا دُوَل بيگانه نيومدن! از همين مردم برخواستن!

ما هم داريم سعى ميكنيم بگيم كه بيايد درست بشيم تا درست زندگى كنيم، خيلى ساده.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم @};- @};- @};-

برای اثبات رفاقت شدیدمون و همسو بودن ما با نظر شما در این ویدئو از این تاپیک نام بردم و حمایت کردم

امیدوارم کمکی به شما کرده باشم :x

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?app=videos&do=view&id=58

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...