رفتن به مطلب

Recommended Posts

دوستان حتما اخبار مربوط به ممانعت از فروش و فعال شدن گوشيهاى آيفون رو شنيديد، اين موضوع هم يكى ديگه از داستانهاى كشور ماست كه اعتراض اين كمپين اون رو هم شامل ميشه.

خلاصه داستان اينه كه دستگاههاى دولتى و حكومتى گفتن به علت نبود گارانتى رسمى و خدمات به گوشيهاى اين برند، ميخوان اين طرح رو عملى كنن و با توجه به اينكه سايتهاى فروش اينترنتى هم آيفون ها شونو ناموجود زدن و ظاهرا در بازارهم از ويترين هاشون جمع كردن، بنظر مياد قضيه جديه، اما جواب يسرى سوال رو درين باره لازمه بدم كه قشنگ فيض ببريد:

١- آيا واقعا اين طرح بخاطر نبود خدمات رسميه اين گوشيه؟

در جواب اين سوال بايد گفت اگر چنين باشه پس تقريبا بيشتر برندهاى ديگر گوشى، و اصلا حتى بيشتر كالاهاى بازار از شيرمرغ تا جون آدميزاد هم بايد ممنوع الفروش بشن.

٢- آيا اين طرح فشارى بر اپل براى تاسيس نمايندگى رسمى ايجاد ميكنه؟

اول بايد بررسى كرد آيا اپل دلايلى كه براى نداشتن فروش رسمى تو ايران داره، اونقد بى پايه ست كه با چنين فشارى مجبور و قادر به تاسيس نمايندگى رسمى ميشه؟ خير علت تحريم هاى آمريكا، و بعد از اون بسته بودن مسيرهاي بانكى و معاملاتى به ايران و از ايران و عدم امكان خروج پولهاى فروشش از ايران، شفاف نبودن قوانين و قواعد فروش و نمايندگى در ايران و...

پس مشكل اصلى سياستهاي خود اپل نيست و با توجه به مشكلات اصلى، هرگز نمايندگى رسمى از اپل در ايران نخواهيم داشت مگر با رفع اين مشكلات

٣-پس علت اجراى اين طرح چيه؟

گوشيهاى آيفون فروش و اقبال فوق العاده اى در ايران دارند، و با توجه به بهانه هايى چون آمريكايى بودن محصول، حمايت از توليد داخل، نياز به نمايندگى رسمى و غيره، چرا با انحصارى كردن فروش اين قلم كالا به شركتها و اعضاى اجرا كننده ى خود اين طرح، از سود كلان برپايه چند برابر شدن قيمت اين محصول بهره نبرند؟ اونهم چندبرابر شدن قيمت به بهانه رجيستر شدن گوشى و كاركردن آن با اپراتورهاى داخلى

بله احساس وظيفه كردم كه پيش از موعد حقيقت رو به اطلاع عزيزان برسونم.

موفق باشيم[emoji32]

ویرایش شده توسط Amooei
لینک به دیدگاه

• ارسال 392
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان حتما اخبار مربوط به ممانعت از فروش و فعال شدن گوشيهاى آيفون رو شنيديد، اين موضوع هم يكى ديگه از داستانهاى كشور ماست كه اعتراض اين كمپين اون رو هم شامل ميشه.

خلاصه داستان اينه كه دستگاههاى دولتى و حكومتى گفتن به علت نبود گارانتى رسمى و خدمات به گوشيهاى اين برند، ميخوان اين طرح رو عملى كنن و با توجه به اينكه سايتهاى فروش اينترنتى هم آيفون ها شونو ناموجود زدن و ظاهرا در بازارهم از ويترين هاشون جمع كردن، بنظر مياد قضيه جديه، اما جواب يسرى سوال رو درين باره لازمه بدم كه قشنگ فيض ببريد:

١- آيا واقعا اين طرح بخاطر نبود خدمات رسميه اين گوشيه؟

رد جواب اين سوال بايد گفت اگر چنين باشه پس تقريبا بيشتر برندهاى ديگر گوشى، و اصلا حتى بيشتر كالاهاى بازار از شيرمرغ تا جون آدميزاد هم بايد ممنوع الفروش بشن.

٢- آيا اين طرح فشارى بر اپل براى تاسيس نمايندگى رسمى ايجاد ميكنه؟

اول بايد بررسى كرد آيا اپل دلايلى كه براى نداشتن فروش رسمى تو ايران داره، اونقد بى پايه ست كه با چنين فشارى مجبور و قادر به تاسيس نمايندگى رسمى ميشه؟ خير علت تحريم هاى آمريكا، و بعد از اون بسته بودن مسيرهاي بانكى و معاملاتى به ايران و از ايران و عدم امكان خروج پولهاى فروشش از ايران، شفاف نبودن قوانين و قواعد فروش و نمايندگى در ايران و...

پس مشكل اصلى سياستهاي خود اپل نيست و با توجه به مشكلات اصلى، هرگز نمايندگى رسمى از اپل در ايران نخواهيم داشت مگر با رفع اين مشكلات

٣-پس علت اجراى اين طرح چيه؟

گوشيهاى آيفون فروش و اقبال فوق العاده اى در ايران دارند، و با توجه به بهانه هايى چون آمريكايى بودن محصول، حمايت از توليد داخل، نياز به نمايندگى رسمى و غيره، چرا با انحصارى كردن فروش اين قلم كالا به شركتها و اعضاى اجرا كننده ى خود اين طرح، از سود كلان برپايه چند برابر شدن قيمت اين محصول بهره نبرند؟ اونهم چندبرابر شدن قيمت به بهانه رجيستر شدن گوشى و كاركردن آن با اپراتورهاى داخلى

بله احساس وظيفه كردم كه پيش از موعد حقيقت رو به اطلاع عزيزان برسونم.

موفق باشيم[emoji32]

آدم میمونه چی بگه.

کم کم هممون باید اون گوشی هایی که راحت از تو جیب در میان رو بخریم! :laughing:

ویرایش شده توسط Dany-BFH
لینک به دیدگاه

تو امریکا گوشی لاک شده رو انلاک میکنن با یکدونه نرم افزار و جیلبریک . فکر میکنید اینجا نمیتونن ؟ همین الانشم نرم افزار تغیر IMEI تو سیدیا هست .

فقط قراره گوشی فروشا یک 200 تومن ناقابل دیگه به خاطر بی اطلاعی مشتری و نصب 2 تا نرم افزار از بیچاره بگیرن .

لینک به دیدگاه

متعصفانه ایراد بازار ما اینه که خیلیا از اب گل الود میخوان نهنگ بگیرن. :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متعصفانه ایراد بازار ما اینه که خیلیا از اب گل الود میخوان نهنگ بگیرن. :wacko:

بر میگرده به قوانین موجود

لینک به دیدگاه

در این مورد دقیقا حق با دوستانه، متاسفانه تو مملکت ما تقریبا تمام اتفاقهای این شکلی که می افته، دلایلی براش توضیح داده میشه که بعد از یه مدت همه متوجه میشن که هیچ ربطی به اصل ماجرا و کاری که قراره پشت پرده انجام بشه نداشته، این ماجرا هم بزودی پشت پرده هاش برای همه ی دوستان نمایان میشه و قطعا چیزی جز ضرر بیش از پیش برای کاربر و مصرف کننده و سود بیشتر برای عوامل زحمت کش ..... نداره ...

ویرایش شده توسط M0I-I3N
لینک به دیدگاه

گفتم که گوش مردم ما بدهکار نیست!

کارت های 1080 و 1070 نیومده اتمام موجودی میشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمونه خیلی مهم تر این قضیه رو در بازار خودرو به وضوح هر چه تمام تر میتونید مشاهده کنید!

لینک به دیدگاه

سطح همدلی ملته ما :puke:

باز خوبه تاحالا کسی از بی کارتی نمرده و کارت حکمه نونه شب ندره وگرنه که برا خریدنش آدم میکشتن *dry#

لینک به دیدگاه

نمونه اي ديگه از گرانفروشي

اين هم ناشفافى (نميگيم حالا دزدى) در نحوه محاسبه اينترنت همراه اول

سيستم گوشى از مصرف شدن ٥٨٨ مگ اينترنت خبر ميده اما اپراتور محترم ميفرماد ٦٦٧ مگ مصرف شده، اختلافى حدود ١٠٠ مگ تصادفى يا ناچيزه؟ طورى عكس گذاشتم كه برابر بودن ساعت ها هم مشخص باشه

af03ba93204731977565504a6c9ba897.jpg

لینک به دیدگاه

نمونه اي ديگه از گرانفروشي

اين هم ناشفافى (نميگيم حالا دزدى) در نحوه محاسبه اينترنت همراه اول

سيستم گوشى از مصرف شدن ٥٨٨ مگ اينترنت خبر ميده اما اپراتور محترم ميفرماد ٦٦٧ مگ مصرف شده، اختلافى حدود ١٠٠ مگ تصادفى يا ناچيزه؟ طورى عكس گذاشتم كه برابر بودن ساعت ها هم مشخص باشه

حالا نه که من بیام طرفداری ازینا بکنم(چون همشون دزدند شکی درش نیست)  اما سوال دارم این نرم افزار شما اپلود هم حساب میکنه؟ چون شاید اپلود هم داشتید و حساب نکردید!

لینک به دیدگاه

حالا نه که من بیام طرفداری ازینا بکنم(چون همشون دزدند شکی درش نیست) اما سوال دارم این نرم افزار شما اپلود هم حساب میکنه؟ چون شاید اپلود هم داشتید و حساب نکردید!

سلام و تشكر، اين ديتا سنج خود سيستم عامل ios هست و در قسمت services هم بله آپلودهاى خود سيستم عامل كه بسيار ناچيزه رو هم حساب ميكنه. در ضمن من هيچ آپلود حجيمي نداشتم و اگرم داشتم تو ترافيك هر اپ و درنتيجه صفحه كه عكسشو گذاشتم لحاظ ميشه
لینک به دیدگاه

ولی به نظر من سعی کنید از جایی بخرید که قیمت مناسب باشه و حدالامکان تو 2 ماه اول ورود نخرید که هرروز با دیدن افت قیمت تو سایت نقره داغ نشید صبر کنید افت تساعدیشو بکنه که گرافیکو با دلاری 4800 نکنند تو پاچتون ولی وقتی دیکه با دلار 4000 یا 4200 اومد دیگه برای اون 100 تومن بالا پایینش عمرتونو حدر ندید بخرید حالشو ببرید با خودتون بگید یک روز فشرده  کار میکنم در میاد پولش جوش نزنید

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

فکر کنم کمپین نتیجه داده.

چون کارتها نیومده تموم میشن. =))

لینک به دیدگاه

=))  راست میگی نیومده تموم میشن.rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))

خوش قیمت ؟؟؟؟ :))))))))))))))))))

از این لحظه کسی واریز نکنه هاااا

خدا فظظظظ 1080 خدافظظظظظظظظظظظظظظظظ 

post-8741-0-38157300-1469982844_thumb.jpg

خودتون قضاوت کنید  @};-

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))

attachicon.gifphoto_2016-07-31_20-54-58.jpg

خودتون قضاوت کنید  @};-

حقیقتا بدون شرح
لینک به دیدگاه

تا وقتی که آقازاده هایی هستند که خرید کنند این کمپین ها نتیجه نمیده, فروشنده وقتی می بینه جنسش با دلار 5 تومن هم فروش میره که دیگه فکر منوشمایی که نمیتونیم با اون قیمت بخریم رو که نمیکنه :x

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))

خودتون قضاوت کنید  @};-

واقعا جای تأسف داره که ما میگیم نخرید بزارید قیمت ها متعادل بشه بعد اینطور میکنن

لینک به دیدگاه

قیمت فقط و فقط سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومن

تکرار میکنم قیمت فقطططططط سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومن

پول دو تا نونه

ماهی دو تا نون کمتر بخورید عوضش 1080 ببندین رو سیستم 

قیمت فقط سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومن

یه کمپین نه به ارزانفروشی هم باید بزنیم

دوستان دارن متضرر میشن 

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

فک کنم طرف دمه عابر بانک خوابیده بوده منتظر همچین وقتی بوده =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))

از این لحظه کسی واریز نکنه هاااا

خدا فظظظظ 1080 خدافظظظظظظظظظظظظظظظظ 

خودتون قضاوت کنید  @};-

حالا میگیم این یه دونه بود یه خریدار خیلی میخواستتش . ندیدین 1070 و 1080 رو توی سایت چه جوری غارت کردند  :wacko:

ابتدا فکر میکردم کشور وزیر دانا میخواهد

بعد فکر کردم شاه دانا میخواهد

اما اکنون میفهمم ملت دانا میخواهد

امیر کبیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من كه گفتم ثابت شده كه توي يه جمع ٣ نفره حداقل يه نفرخيانت ميكنه دوستان منفي دادن بهمون

حالا همونا بيان جواب بدن لامصب هر دفعه موجود ميشن نهايت ظرف ٤٨ ساعت موجوديش تموم ميشه اين چندوقته

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...