رفتن به مطلب

Recommended Posts

نکته جالب اینجاست که با گذشت زمان به جای اینکه قیمت پایین بیاد و تعدیل بشه بالاتر میره

480 ایسوس رو دیجی کالا اول میداد 1190 بعد تو آریا شد 1250 و بعد هم 1340

1070 مارک msi هم اگر اشتباه نکنم و همون مدل باشه اول لیون آورده بود 1870 الان شده 1980

لینک به دیدگاه

• ارسال 392
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

از ماست که بر ماست همه چیزمون اینطوریه وقتی ملت دولا هستن معلومه هرکی دنبال سواری باشه میپره بالا

Sent from my E6533 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به سلامتی و مبارکی و میمنت!! 1070 MSI هم از دیشب تا امروز صبح ناموجود شد.... =))  واقعا جا داره از ته دل به دوستانی که کارت ها رو با این قیمت های گزاف میخرند تبریک بگیم.

لینک به دیدگاه

کامپیوتر سیار یعنی چی ؟ چه نوع خدماتی ارائه میدی ؟ cnc هم که معلومه شغل حرفه ای و تخصصی هستش

منظورم خدمات و فروش قطعات بدون داشتن جای ثابت هستش

بچه ها بار گرافیکی ایسوس گارانتی تابا رسیده بدین شرح:

GTX 1060 6GB: 1940 Toman

GTX 1070: 2200 Toman

GTX 1080: 3070 Toman

GTX1070 Strix: 2350 Toman

GTX 1080 Strix : 3545 Toman

من دیگه حرفی ندارم :|

با وجود اینهمه برند معتبر تو بازار نمیدونم چرا یک عده گیر دادند فقط ایسوز بخرند که اینطوری وارد کننده پررو بشه
لینک به دیدگاه

هروقت این تایپک می بینم تازه یادم میاد کجا زندگی میکنیم  :laughing: از بس مشکلات زندگی زیاده یادم رفته تو گرونی دارم غرق میشم  :(  :laughing:

لینک به دیدگاه

بچه ها بار گرافیکی ایسوس گارانتی تابا رسیده بدین شرح:

GTX 1060 6GB: 1940 Toman

GTX 1070: 2200 Toman

GTX 1080: 3070 Toman

GTX1070 Strix: 2350 Toman

GTX 1080 Strix : 3545 Toman

من دیگه حرفی ندارم :|

این دیگه دزدیه بخدا. کارت گرافیک 1080 رو دارن یک میلیون بالای قیمت دلاریش می فروشن. باور نکردنیه هر کی با این قیمت بخره کلی ضرر می کنه تا 2 ماه اینده. البته برند ایسوز اینجوره نمی دونم چرا.... من گرافیکم رو فروختم که 1080 rog strix oc بخرم اما با این قیمت ها کلا گفتم صبر کنم خیلی بهتره....

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

این دیگه دزدیه بخدا. کارت گرافیک 1080 رو دارن یک میلیون بالای قیمت دلاریش می فروشن. باور نکردنیه هر کی با این قیمت بخره کلی ضرر می کنه تا 2 ماه اینده. البته برند ایسوز اینجوره نمی دونم چرا.... من گرافیکم رو فروختم که 1080 rog strix oc بخرم اما با این قیمت ها کلا گفتم صبر کنم خیلی بهتره....

خیلی هم ارزونه و خوش قیمته اتفاقا من میگفتم تا 5 میلیونم جا داره .

اونی که میخره براش مهم نیست چقدر بابتش میده پس بزار یه مدت هم فروشنده ها درست حسابی حال کنن.

ارزون شد هم ضرر کیلو چنده.

ویرایش شده توسط Artas
لینک به دیدگاه

اونی که میخره براش مهم نیست چقدر بابتش میده پس بزار یه مدت هم فروشنده ها درست حسابی حال کنن.

شما از قشر مرفحان بی درد هستی که پول رو کیلویی حساب می کنید و درناز و نعمت به سر میبری و با این همه خوشی نمیتونی حال قشر پایین جامعه رو درک کنی

یا اینکه رفتی سریع تا 1080 اومده خریدی و الان داری خودتو راضی نگه میداری

لینک به دیدگاه

من که هنوز تو کف خریدن 970 تولیدی 5 سال پیش هستم .

باید نام موضوع رو آره به گرانفروشی تغییر بدید دوست من ! چون ما عادت مونه هر قیمتی باشه بازم برامون مهم نیست از بس  مردم  ثروت و در رفاهی هستیم .

لینک به دیدگاه

من فکر می کنم شما یا از قشر مرفحان بی دردی یا خودت فروشنده ای داری از این شرایط سود می بری وگرنه کدوم انسان عاقلی میاد جای یه جنس 1 میلیون بیشتر پول بده....

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

گویا شما نمیدونی ته قیمت gtx 1080 میشه 2.5 نه 3400 !

اگر اطلاع کافی ندارین مجبور نیستین اعمال نظر کنین و باعث ایجاد خصومت بین خودتون و کاربرا بشین دوست عزیز!

ویرایش شده توسط ΚιNGPıN
لینک به دیدگاه

1070 لیون ارزونتر از اینه  =))

لینک به دیدگاه

دوستان این مبحث قیمت گذاری های نجومی همیشه بوده و خواهد بود! بی خیال قضیه شیم بهتره! طبیعتا بازار مصرف خیلی تشنه با همین قیمتهای عجیب هم هست که این دوستان اینطوری قیمت گذاری میکنن! این فقط نظر من بود همین! :D

لینک به دیدگاه

این قدر تنوع اجناس و تعداد در بازار این کشور کمه که همیشه قیمت ها همین بوده ، وقتی تنها الان یک مدل 1060 توی بازار هست خب معموله وارد کننده نه چندان محترم با قیمت دو تومن میفروشش ، وقتی تنها ماشین 20 میلیونی پرایده خب مردم چه گزینه ی دیگه ای دارن؟ هرچی میکشیم از این محدودیت هاست ، محدودیت همیشه دردسر ساز بوده ... خدا به خیر کنه . این که جنس 270 دلاریو بدن 2 تومن یه زنگ خطره عزیزان ! میترسم از روزی که همه چیز این طوری حساب بشه و خیلیا گرسنگی بکشن  :(

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

معلوم نیست چه خبر شده با این قیمت هاشون...  :mad:

لینک به دیدگاه

جدا اینا حروم و حلال سرشون نمیشه ؟ :|

یاد یکی از کلیپ های عطسه 9 افتادم

مهران غفوریان و خانمش دور میز نشسته بودن داشتن غذا میخوردن ، بعد مکالمشون به این صورت بود

مهران غفوریان: ابجیم میخواد از شوهرش جدا بشه

خانمش: چرا؟

مهران غفوریان :شوهرش مواد فروشه . یکی از این کارگاه های بزرگ زده مواد درست میکنه.

زنش: ایول. دمش گرم

مهران غفوریان: جااااااااااااااان ؟ این پول درسته ؟ حلاله ؟ کجاش ایول داره؟

زنش: میدونم حلال نیست ولی خیلیییییییییییییییه

اینا هم میدونن حلال حروم چیه. ولی اینقدر این پول لامصب بهشون مزه کرده چشماشون رو روی حلال و حروم بستن.

لینک به دیدگاه

گویا شما نمیدونی ته قیمت gtx 1080 میشه 2.5 نه 3400 !

اگر اطلاع کافی ندارین مجبور نیستین اعمال نظر کنین و باعث ایجاد خصومت بین خودتون و کاربرا بشین دوست عزیز!

اتفاقا دقیقا هم قیمت ها رو رصد میکنم.خودمم بعد از مدت ها به زور یه 950gtx دست دو خریدم.زندگیمونم خوب بد چرخش میچرخه.

صحبت من اینجاست که امثال من شما حتی اگه بشه 2 میلیون بازم نمیخریم و اصلا توان خریدش رو نداریم.

اما این وسط یه عده هستن که براشون مهم نیست و میخرن بحث من اینه که اینا که سواری میدن خوب بزا فروشنده ها هم سوار شن دیگه !!! حداقل توی این یکی دوماه که کارت ها تازه اومده بزا قیمت رو بزنن 5 تومن منو شما که قرار نیست بخریم اونی هم که قراره بخره بزا حداقل خوب پیاده شه. مرض داریم نون ملت رو اجر کنیم. :D

لینک به دیدگاه

دوستان قیمت 1060 میاد پایین یکم جوگیر شدن کسایی که قیمت گذاری کردن!

وقتی msi ی 1070 قیمتش 1920 تومن هستش هیچ مرگ مغزی نمیره 1060 بگیره! با این قیمت قطعا رو دستشون میمونه!

لینک به دیدگاه

دوستان قیمت 1060 میاد پایین یکم جوگیر شدن کسایی که قیمت گذاری کردن!

وقتی msi ی 1070 قیمتش 1920 تومن هستش هیچ مرگ مغزی نمیره 1060 بگیره! با این قیمت قطعا رو دستشون میمونه!

در پایین امد قیمت که شکی نیست اما مصلمن قیمت 500-400 کاهش نخواهد داشت

حداقل تا زمانی که سری های رفرش سال بعد معرفی بشند

اگرچه نسخه 3 گیگ این کارت احتمالا در حدود 480 قیمت میخوره و نسخه 6 گیگ مصلمن بیشتر

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

واقعا این گارانتی ها دارن حق مردمو میخورن حداقل یکی 100 تومن کم کنن از سودشون

لینک به دیدگاه

همه اینها برا مستضعفینه دستور دادم به همه دوتا ۱۰۷۰ بدن SLI کنن. گرون هم نخرین

لینک به دیدگاه

همه اینها برا مستضعفینه دستور دادم به همه دوتا ۱۰۷۰ بدن SLI کنن. گرون هم نخرین

خیر ببینی جوون ولی شما که دست و دلبازی کردی یه دفعه دوتا 1080 میدادی که کارمون راه بیافته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...