رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود دوستان خوبم

الان این فضا در اختیار شما قرار داده شده تا با رعایت قوانین و احترام بهش نظرتون رو بگید

از این پست به بعد بدون کوچکترین رعایت و اخطاری هر کسی بحث سیاسی بکنه به مدت 7 روز از سایت اخراج میشه و در صورت تکرار به صورت دائم بن خواهد شد

ممنونم از دوستانیکه قوانین رو رعایت میکنن

لینک به دیدگاه

• ارسال 392
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

من هر از گاهی میام اینجا نظرات رو میخونم بعضی وقت ها هنگ میکنم

یک سری دوستان همچین میان نظر میدنو به زمین زمان و دلال و وارد کننده و سایت و پخش کننده و مسئولان نظام رو و مصرف کننده رو زیر سوال میبرن آدم شک میکنه نکنه تا حالا این افراد کشور دیگه ای زندگی میکردند خشم یا حب الهی شامل حالشون شده افتادن در مملکت عزیزمون

برادر من طرف چکار کنه خوب؟نخره؟

یک سری از دوستان نشستن اینجا علنا" دارن میگن آقا من منتظرم 970 بیاد پایین یک دست دوم تمیز بگیرم یعنی طرف وسعش در همون حده

بعد همین شخص میاد نظر میده آقا یعنی چه انقدر 1080 گرونه یا اون یکی میاد میگه یعنی چی لیون 1080 رو سه میلیون اندی میده یعنی الان 2 میلیون بود همه حمله کرده بودند؟

برادر من کارت جدید و تکنولوژی جدید بخواهی و جز نفرات اول باشی برای داشتنش در کشورهای در حال توسعه باید بیشتر هزینه کنی تا حالا یواش یواش قیمتش بیاد پایین

طرف میره میخره همه حمله آقا شما دلت خوشه شما نفست از جای گرم بلند میشه شما فلان

عموجان شما به فکر ملت باش بسم الله برو کارت بیار به قیمت جهانی بیا بین ملت پخش کن

همه یاد گرفتیم فقط اعتراض کنیم کنار تشک بودن گفتن لنگش کن خیلی آسونه

دوستان میان اینجا میشینن نقشه های کلان مملکتی حکومتی ارائه میدن خوب بفرمایید واردات کار سختی نیست من خودم طرف رو راهنمایی میکنم شما وارد کنید فی سبیل الله در خدمت خلق خدا قرار بدید که هم انقدر به افرادی که خریدن بیراه نگید هم اینکه جماعتی شما رو دعا کنند.

من تقریبا  با خط به خطه  مطلبی که شما قرار دادین مخالف.

عمو جون تو پست قبلی خود آقای حسینی هم که یه فروشنده هست اومد گفت گاهی وقتا در حقه خریدار اجهاف میشه و خود لیون هم اینو قبول داره شما همینشم قبول نداری؟

الان شما فک میکنی قیمته ۹۷۰ دسته دوم به قیمت ۱۰۸۰ یا ۱۰۷۰ ربطی نداره؟

این همه کشور در حاله توسعه هست چرا قیمت تو اون کشور ها اینقد بالا نیست؟

شما با یه لحنی صحبت میکنی انگار نچاپیدن ملت سخت ترین کاره  دنیاست *dry#

لینک به دیدگاه

یک سری دوستان همچین میان نظر میدنو به زمین زمان و دلال و وارد کننده و سایت و پخش کننده و مسئولان نظام رو و مصرف کننده رو زیر سوال میبرن آدم شک میکنه نکنه تا حالا این افراد کشور دیگه ای زندگی میکردند خشم یا حب الهی شامل حالشون شده افتادن در مملکت عزیزمون

یک سری از دوستان نشستن اینجا علنا" دارن میگن آقا من منتظرم 970 بیاد پایین یک دست دوم تمیز بگیرم یعنی طرف وسعش در همون حده

بعد همین شخص میاد نظر میده آقا یعنی چه انقدر 1080 گرونه یا اون یکی میاد میگه یعنی چی لیون 1080 رو سه میلیون اندی میده یعنی الان 2 میلیون بود همه حمله کرده بودند؟

برادر من کارت جدید و تکنولوژی جدید بخواهی و جز نفرات اول باشی برای داشتنش در کشورهای در حال توسعه باید بیشتر هزینه کنی تا حالا یواش یواش قیمتش بیاد پایین

عموجان شما به فکر ملت باش بسم الله برو کارت بیار به قیمت جهانی بیا بین ملت پخش کن

دوستان میان اینجا میشینن نقشه های کلان مملکتی حکومتی ارائه میدن خوب بفرمایید واردات کار سختی نیست من خودم طرف رو راهنمایی میکنم شما وارد کنید فی سبیل الله در خدمت خلق خدا قرار بدید که هم انقدر به افرادی که خریدن بیراه نگید هم اینکه جماعتی شما رو دعا کنند.

چندین ساله قیمتا قراره "یواش یواش" بیاد پایین, پایین که نیومده هیچ بالاترم رفته :) والا rx480 هم دیگه "جدید" نیست دو ماه بیشتر از عرضه جهانیش میگذره نه تنها قیمتش کم نشده که بیشترهم شده. اگر قرار باشه همه مثل شما فکر کنند کشورمون همیشه "درحال توسعه" باقی خواهد ماند. :)  @};- 

لینک به دیدگاه

من تقریبا  با خط به خطه  مطلبی که شما قرار دادین مخالف.

عمو جون تو پست قبلی خود آقای حسینی هم که یه فروشنده هست اومد گفت گاهی وقتا در حقه خریدار اجهاف میشه و خود لیون هم اینو قبول داره شما همینشم قبول نداری؟

الان شما فک میکنی قیمته ۹۷۰ دسته دوم به قیمت ۱۰۸۰ یا ۱۰۷۰ ربطی نداره؟

این همه کشور در حاله توسعه هست چرا قیمت تو اون کشور ها اینقد بالا نیست؟

شما با یه لحنی صحبت میکنی انگار نچاپیدن ملت سخت ترین کاره  دنیاست *dry#

توجه کن اخوی

گفتم یک سری افراد به همه چیز حمله میکنند

شما چطور خط به خط خوندی من نمیدونم شاید یک خط در میان خوندی

شما پست های قبلی رو بخون میبینی طرف خیلی شیک اومده حمله کرده به کسانی که خریدند خوب به کسی ربطی نداره که طرف خریده و دلش خوش هست یا نه

در مورد چاپیدن ملت جناب حسینی فرمودن اجحاف شما میفرمایید چاپیدن این دو مقوله کاملا" سوا هستند

من به راحتی شما نمیتونم در مسائلی که اطلاع ندارم دخالت کنم و به راحتی یک سری افراد رو به چاپیدن متهم کنم و مثل شما ماشه را فشار بدم و تیر خلاص رو بزنم

اجحاف با چاپیدن خیلی فرق داره

بدون اطلاع و مدرک قضاوت نکنیم خیلی خوب میشد

چندین ساله قیمتا قراره "یواش یواش" بیاد پایین, پایین که نیومده هیچ بالاترم رفته :) والا rx480 هم دیگه "جدید" نیست دو ماه بیشتر از عرضه جهانیش میگذره نه تنها قیمتش کم نشده که بیشترهم شده. اگر قرار باشه همه مثل شما فکر کنند کشورمون همیشه "درحال توسعه" باقی خواهد ماند. :)  @};-

اخوی دیگه شما خیلی پیشرفته فکر میکنی

شرکت AMD کارت قوی تری معرفی کرده که قیمت این کارت پایین بیاد

همینشم اتمام موجودیه

در مورد در حال توسعه هم برادر ما در یک سری زمینه ها حالا حالا ها در حال توسعه باقی خواهیم موند چون صاحب آن تکنولوژی نیستیم

در حال توسعه لغت بدی نیست و تاریخ انقضاء هم ندارد ولی باز این مورد ربطی نداره این برمیگرده به الگوریتم رفتاری و خرید ساکنان کشورهای در حال توسعه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون زیاد فشار نیارید به خودتون

این اوضاع با بدو بی را گفتن به هم حل نمیشه

این بابایی که تاپیک ایجاد کرده هم خواست یه اطلاع رسانی کنه

در حالی که شما بجای با هم بودن به هم افتادید

و تا وقتی این اوضاع باشه همه جا همینه که هست

هیچ تغییری هم نمیکنه

پس بجای گوشه کنایه یه حرف درست درمون بزنید یام که نزنید چون با حرف کاری پیش نمیره

منو شماها هم در حدی نیستیم بتونیم چیزی رو تغییر بدم مگر همه با هم باشیم که

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

ﻭﻗﺘﯽ ﺑﭽﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﻣﻮﺵ ﻫﺎﯼ ﺻﺤﺮﺍﺋﯽ ﺑﻪ ﻣﺰﺭﻋﻤﻮﻥ ﺣﻤﻠﻪ ﮐﺮﺩﻧﺪ

ﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﺭﺍ ﺧﻮﺭﺩﻧﺪ.

ﻣﺎﺩﺭ ﺑﺰﺭﮔﻢ ﭼﻨﺪ ﺗﺎﺷﻮﻥ ﺭﺍ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﺗﻮﯼ ﯾﮏ ﻗﻔﺲ ﻭ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻏﺬﺍ

ﻧﺪﺍﺩ ﺗﺎ ﺍﺯ ﮔﺸﻨﮕﯽ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﻫﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﺭﺍ ﺑﺨﻮﺭﻧﺪ .

ﺩﻭ ﺳﻪ ﺗﺎ ﻣﻮﺷﯽ ﮐﻪ ﺁﺧﺮ ﺳﺮ ﻣﻮﻧﺪﻧﺪ ﺭﺍ ﺁﺯﺍﺩ ﮐﺮﺩ .

ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﺑﺰﺭﮒ ﭼﺮﺍ ﺁﺯﺍﺩﺷﻮﻥ ﻣﯿﮑﻨﯽ؟

ﮔﻔﺖ : ﺍﯾﻦ ﻫﺎ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﻮﺵ ﺧﻮﺭ ﺷﺪﻧﺪ ﻭ ﻫﺮ ﻣﻮﺷﯽ ﻭﺍﺭﺩ

ﻣﺰﺭﻋﻪ ﺑﺸﻪ ﺗﯿﮑﻪ ﺗﯿﮑﻪ ﺍﺵ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ !

‏( ﺁﺭﯼ ﺍﯾﻨﺴﺖ ﺣﮑﺎﯾﺘﯽ ﺗﻠﺦ ﺍﺯ ﯾﮏ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺁﻓﺖ ﺯﺩﻩ‏)

ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﺑﺨﻮﺭﺩﻥ ﻫﻤﺪﯾﮕﻪ ﻋﺎﺩﺗﻤﻮﻥ ﻧﺪﻫﻨﺪ

لینک به دیدگاه

اگر دارین و فکر میکنین قیمت خوبه ، بخرین ، اگرم مثل من فکر میکنین قیمت فعلا کمی در حباب هست و یا این که از پس هزینش بر نمیاین خب نخرین  و کمی صبر کنین تا قیمت متعادل بشه ! چرا مردم ایران یاد گرفتن به زمین و زمان و دوست و اشنا و غریبه گیر میدن؟ نمیگم انتقاد نکنین ، منم مثل شما مصرف کننده هستم . واردات به این اسونی ها هم نیست که هر جنسی قیمت دلاریش ضرب در 3 و نیم بشه و تمام ، هزار تا هزینه حمل و نقل و گمرک و کوفت و... هست ، نه این طوریه که همه با 15 میلیون بوگاتی بخرن  و نه این طوریه که برای خرید 1060 مجبور به پرداخت هزینه 2 میلیونی باشیم  ! منم قبول دارم وضع بازار خرابه ، قبول دارم قیمت ها در حباب هستن ، اما یه نکته هست ؛ چرا منی که کلا سرمایم بر فرض 100 هزار تومن هست ، بیام به کسی که 1070 خریده گیر بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟ از روی حسادته ؟؟ امید وارم که نباشه ...حالا جدای از این چیزا ، بد نیست چند وقت یک بار اینو به یاد بیاریم که ما حق تصمیم گیری برای دیگران نداریم ، به من ربطی نداره که فلان یوزر عزیز رفته 3 تومن پول 1080 داده اشتباه محض کرده و یا کار درست ! بد نیست که بگیم مبارکت باشه و این قد به هم دیگه گیر ندیم  :x  و در اخر : دوستان عزیز ، در یکدیگر کاوش نکنید ! هر کاری که فکر میکنین درسته انجام بدین و این قدر در تصمیمات دیگران ( بیشتر از حد نظر دادن و مشاوره ) دخالت نکنید. اولویت های هر شخصی با شخص دیگر متفاوت هست .

لینک به دیدگاه

اگر دارین و فکر میکنین قیمت خوبه ، بخرین ، اگرم مثل من فکر میکنین قیمت فعلا کمی در حباب هست و یا این که از پس هزینش بر نمیاین خب نخرین  و کمی صبر کنین تا قیمت متعادل بشه ! چرا مردم ایران یاد گرفتن به زمین و زمان و دوست و اشنا و غریبه گیر میدن؟ نمیگم انتقاد نکنین ، منم مثل شما مصرف کننده هستم . واردات به این اسونی ها هم نیست که هر جنسی قیمت دلاریش ضرب در 3 و نیم بشه و تمام ، هزار تا هزینه حمل و نقل و گمرک و کوفت و... هست ، نه این طوریه که همه با 15 میلیون بوگاتی بخرن  و نه این طوریه که برای خرید 1060 مجبور به پرداخت هزینه 2 میلیونی باشیم  ! منم قبول دارم وضع بازار خرابه ، قبول دارم قیمت ها در حباب هستن ، اما یه نکته هست ؛ چرا منی که کلا سرمایم بر فرض 100 هزار تومن هست ، بیام به کسی که 1070 خریده گیر بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟ از روی حسادته ؟؟ امید وارم که نباشه ...حالا جدای از این چیزا ، بد نیست چند وقت یک بار اینو به یاد بیاریم که ما حق تصمیم گیری برای دیگران نداریم ، به من ربطی نداره که فلان یوزر عزیز رفته 3 تومن پول 1080 داده اشتباه محض کرده و یا کار درست ! بد نیست که بگیم مبارکت باشه و این قد به هم دیگه گیر ندیم  :x  و در اخر : دوستان عزیز ، در یکدیگر کاوش نکنید ! هر کاری که فکر میکنین درسته انجام بدین و این قدر در تصمیمات دیگران ( بیشتر از حد نظر دادن و مشاوره ) دخالت نکنید. اولویت های هر شخصی با شخص دیگر متفاوت هست .

احسنت

که حرف های من رو بدون حاشیه گفتید و صریخ تر

با تشکر فراوان از شما @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط یک نکته بسیار کوچک میمونه اونم وظیفه چتر باز های گرامی :laughing: :laughing: :laughing:

اونایی که تو کار واردات هستن دقیقا میدنن چی میگم

درست ترش این هست که واردات کمتر از 3500 تومن برای هر دلار هست وگرنه وارد کننده پولش رو میزاره تو بانک دولتی سودش رو میخوره  دنبال دردسر و سر و کله زدن با مردم نمیره

هیچ جای طرفداری وجود نداره برای وارد کنندگان گرامی ،  زور بیخود نزنید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

پست قبلی من پاک کردند من حرف بدی نزدم

ولی اینبار با کلام زیبا تر میگم

شما که انقدر خوب حرف میزنید چرا نمیاد با هم دوست باشیم

بیا در گروه که در امضا من هست بیشتر از ابین حرف های قشنگ بزن

لینک به دیدگاه

اول اینکه از لیون تشکر می کنم که این کالای بسیار گران را مرجوع کرد. دوم اینکه اگر این حرکت ها چند بار تکرار بشه اون وارد کننده گرامی پی می بره که مردم فهم و کمالات کافی دارن که به گران فروشی نه بگن. در این شرایط بسیار بد اقتصادی و رکود سر کیسه کردن مردم با این قیمت های نجومی واقعا خیانت به اعتماد مردم هست. درسته که وارد کننده باید سود کنه اما به چه قیمتی؟ اون دوستانی که حرف از هزینه حمل و نقل و غیره می زنن بدونن که وارد کننده بار اولش نیست که چنین کالایی را وارد می کنه پس چرا الان اینقدر تفاوت قیمت نجومی به وجود امده؟ درسته در کشور جهان سومی هستیم اما واقعا حتی کوچکترین اشتیاقی برای پیشرفت در ما نیست و فقط به فکر سود بیشتر هستیم؟ تا زمانی که انفرادی فکر کنیم و سود شخصی رو به سود جمعی ترجیح بدیم امکان پیشرفت وجود نداره.

لینک به دیدگاه

:crying:

ﻭﻗﺘﯽ ﺑﭽﻪ ﺑﻮﺩﻡ ﻣﻮﺵ ﻫﺎﯼ ﺻﺤﺮﺍﺋﯽ ﺑﻪ ﻣﺰﺭﻋﻤﻮﻥ ﺣﻤﻠﻪ ﮐﺮﺩﻧﺪ

ﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺤﺼﻮﻝ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﺭﺍ ﺧﻮﺭﺩﻧﺪ.

ﻣﺎﺩﺭ ﺑﺰﺭﮔﻢ ﭼﻨﺪ ﺗﺎﺷﻮﻥ ﺭﺍ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﺗﻮﯼ ﯾﮏ ﻗﻔﺲ ﻭ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻏﺬﺍ

ﻧﺪﺍﺩ ﺗﺎ ﺍﺯ ﮔﺸﻨﮕﯽ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﻫﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﺭﺍ ﺑﺨﻮﺭﻧﺪ .

ﺩﻭ ﺳﻪ ﺗﺎ ﻣﻮﺷﯽ ﮐﻪ ﺁﺧﺮ ﺳﺮ ﻣﻮﻧﺪﻧﺪ ﺭﺍ ﺁﺯﺍﺩ ﮐﺮﺩ .

ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﺑﺰﺭﮒ ﭼﺮﺍ ﺁﺯﺍﺩﺷﻮﻥ ﻣﯿﮑﻨﯽ؟

ﮔﻔﺖ : ﺍﯾﻦ ﻫﺎ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﻮﺵ ﺧﻮﺭ ﺷﺪﻧﺪ ﻭ ﻫﺮ ﻣﻮﺷﯽ ﻭﺍﺭﺩ

ﻣﺰﺭﻋﻪ ﺑﺸﻪ ﺗﯿﮑﻪ ﺗﯿﮑﻪ ﺍﺵ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ !

‏( ﺁﺭﯼ ﺍﯾﻨﺴﺖ ﺣﮑﺎﯾﺘﯽ ﺗﻠﺦ ﺍﺯ ﯾﮏ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺁﻓﺖ ﺯﺩﻩ‏)

ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﺑﺨﻮﺭﺩﻥ ﻫﻤﺪﯾﮕﻪ ﻋﺎﺩﺗﻤﻮﻥ ﻧﺪﻫﻨﺪ

واقعا اگه به همین شکل وگرانی ‍‍‍‍‍به جلو بریم از خوردن وشکستن استخونای همدیگه هم باکی نخواهیم داشت .

لینک به دیدگاه

پست قبلی من پاک کردند من حرف بدی نزدم

ولی اینبار با کلام زیبا تر میگم

شما که انقدر خوب حرف میزنید چرا نمیاد با هم دوست باشیم

بیا در گروه که در امضا من هست بیشتر از ابین حرف های قشنگ بزن

یا اخی من در هیچ گروهی عضو نیستم و از شبکه های اجتماعی هم خوشم نمیاد مخصوصا" از نوع گروه قشنگ هایی که شما عضو هستید

اگر احتیاج به دوست هم دارید در فروم لیون در پروفایل من و بقیه دوستان گزینه ای هست به نام افزودن به لیست دوستان اون گزینه رو کلیک بفرمایید

به هر حال قشنگی از خود شماست اخوی که حرف های من رو قشنگ میبینید و من رو به گروه قشنگ ترتون دعوت میکنید.

لینک به دیدگاه

اگر دارین و فکر میکنین قیمت خوبه ، بخرین ، اگرم مثل من فکر میکنین قیمت فعلا کمی در حباب هست و یا این که از پس هزینش بر نمیاین خب نخرین و کمی صبر کنین تا قیمت متعادل بشه ! چرا مردم ایران یاد گرفتن به زمین و زمان و دوست و اشنا و غریبه گیر میدن؟ نمیگم انتقاد نکنین ، منم مثل شما مصرف کننده هستم . واردات به این اسونی ها هم نیست که هر جنسی قیمت دلاریش ضرب در 3 و نیم بشه و تمام ، هزار تا هزینه حمل و نقل و گمرک و کوفت و... هست ، نه این طوریه که همه با 15 میلیون بوگاتی بخرن و نه این طوریه که برای خرید 1060 مجبور به پرداخت هزینه 2 میلیونی باشیم ! منم قبول دارم وضع بازار خرابه ، قبول دارم قیمت ها در حباب هستن ، اما یه نکته هست ؛ چرا منی که کلا سرمایم بر فرض 100 هزار تومن هست ، بیام به کسی که 1070 خریده گیر بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟ از روی حسادته ؟؟ امید وارم که نباشه ...حالا جدای از این چیزا ، بد نیست چند وقت یک بار اینو به یاد بیاریم که ما حق تصمیم گیری برای دیگران نداریم ، به من ربطی نداره که فلان یوزر عزیز رفته 3 تومن پول 1080 داده اشتباه محض کرده و یا کار درست ! بد نیست که بگیم مبارکت باشه و این قد به هم دیگه گیر ندیم :x و در اخر : دوستان عزیز ، در یکدیگر کاوش نکنید ! هر کاری که فکر میکنین درسته انجام بدین و این قدر در تصمیمات دیگران ( بیشتر از حد نظر دادن و مشاوره ) دخالت نکنید. اولویت های هر شخصی با شخص دیگر متفاوت هست .

نه برادر من حسادت چیه من قصد جمع کردن سیستمی رو قبل اومدن 1080 و 1070 داشتم با بودجه 7 تومن اونجوری که قبل قیمت گذاری ها پیش خودم حساب کردم 1080 ایسوس دور و بر 2500 شد ولی الان دقیقا 1 ملیون بالا تره بعد نظرم رفت روی 1070 که دیدم 2300 فقط همونه در صورتی که نهایتا میبایست 1800 الی 2 تومن باشه علاوه بر اون همه چى به طور غیر منتظره افزایش یافت که اون سیستمی که میتونستم با 7 تومن جمع کنم حالا باید با 8 تومن جمع کنم مثلا 6700k 1140 بود و الان 1370 و تو سایت های دیگه به 1500 هم رسیده بود مانیتور سامسونگ از 819 به 890 افزایش یافت مادربرد هیرو از 830 به 890 و یه عالمه افزایش های بقیه قطعات که نمیخوام سرتون رو درد بیارم
لینک به دیدگاه

نه برادر من حسادت چیه من قصد جمع کردن سیستمی رو قبل اومدن 1080 و 1070 داشتم با بودجه 7 تومن اونجوری که قبل قیمت گذاری ها پیش خودم حساب کردم 1080 ایسوس دور و بر 2500 شد ولی الان دقیقا 1 ملیون بالا تره بعد نظرم رفت روی 1070 که دیدم 2300 فقط همونه در صورتی که نهایتا میبایست 1800 الی 2 تومن باشه علاوه بر اون همه چى به طور غیر منتظره افزایش یافت که اون سیستمی که میتونستم با 7 تومن جمع کنم حالا باید با 8 تومن جمع کنم مثلا 6700k 1140 بود و الان 1370 و تو سایت های دیگه به 1500 هم رسیده بود مانیتور سامسونگ از 819 به 890 افزایش یافت مادربرد هیرو از 830 به 890 و یه عالمه افزایش های بقیه قطعات که نمیخوام سرتون رو درد بیارم

البته من منظورم اصلا با شخص شما نبود ، خطاب با یکسری افراد بود که بعضباشون اصلا در این تاپیک پست نزاشتن ولی میخونن ... حق داری عزیز ، به نظرم منطقی ترین راه صبر هست ، 780 هم زمان ورودش 2/5 میلیون بود! همیشه همین طوری بوده ، من خودم ترجیح میدم همیشه با یک نسل قدیمی تر سر کنم چون به نظرم منطقی تره و با بودجه من سازگار تره ، الانم وضع همینه دیگه کاریش نمیشه کرد ، شما هم میتونی 980 تی ای بگیری به صورت در حد و با قیمت حدود 1/5 ، قدرتش هم در حد همون 1070 میشه. در کل الان کاری از دست من و شما بر نمیاد ، روالش چه غلط و چه درست همین بوده و هست... زیاد اعصاب خودتو سر این چیزا خورد نکن

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

والا من گرافیک 970 ام رو فروختم الان پول 1080 هم دارم ولی قیمت ها خیلی بالاست فعلا بدون گرافیک سر می کنیم. قیمت این 1080 g1 gamin هم بالاست این کارت قیمتش 650 دلار هستش که در گرون ترین شرایط میشه دو میلیون و چهارصد اما الان فروخته میشه سه میلیون و صد و پنجاه یعنی 31 درصد(هفتصد و پنجاه  هزار تومان) گرون تر از قیمت اصلی اما با این استقبال بالای ملت..... چه می توان گفت

لینک به دیدگاه

والا من گرافیک 970 ام رو فروختم الان پول 1080 هم دارم ولی قیمت ها خیلی بالاست فعلا بدون گرافیک سر می کنیم. قیمت این 1080 g1 gamin هم بالاست این کارت قیمتش 650 دلار هستش که در گرون ترین شرایط میشه دو میلیون و چهارصد اما الان فروخته میشه سه میلیون و صد و پنجاه یعنی 31 درصد(هفتصد و پنجاه  هزار تومان) گرون تر از قیمت اصلی اما با این استقبال بالای ملت..... چه می توان گفت

این 970 هم تا دو سه سال شما رو راضی نگه میداشت . جسارتاً میتونم بپرسم دلیل این تعویض کارت چی بوده؟

لینک به دیدگاه

این 970 هم تا دو سه سال شما رو راضی نگه میداشت . جسارتاً میتونم بپرسم دلیل این تعویض کارت چی بوده؟

به خاطر اینکه کلا نسل عوض شده بود تصمیم گرفتم تا قیمت گرافیکم افت شدیدی نکرده به نسل جدید ارتقاش بدم وگرنه گرافیک 970 گرافیک خوبی بود اما برای نسل جدید گیم جوابگو نبود شاید روی تنظیمات high جواب بده اما ultra و very high رو جوابگو نبود. می تونیم بازی تام رایدر رو مثال بزنیم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...