رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک Zotac GTX 980 AMP! Extreme Edition

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز لیونی .

یک عدد کارت گرافیک Zotac GTX 980 AMP! Extreme Edition موجود است.

مشخصات کامل کارت :

https://www.zotac.com/de/product/graphics_card/gtx-980-amp-extreme

کارت بسیار تمیز هست. ( تا الان هم اورکلاک نشده. )

کارت از لیون خریداری شده و همونطور که از کارت گارانتی مشخصه تا 2017/2 گارانتی داره.

اما به من گفته شد که با ارائه فاکتور خرید گارانتی کامل میشه که فاکتور هم موجوده

زمان خرید کارت هم 94/12/15 هست

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=55863&page=11#entry686543

قیمت پایه 1100 ت و فوری 1350 ت . گام افزایش 25 ت .مدت اتمام مزایده 48 ساعت

اول واریز بعد ارسال . معامله حضوری در اهواز بقیه شهرها ارسال با تیپاکس یا پست پیشتاز.

* هزینه ی پست بر عهده ی خریدار می باشد. *

تا جای ممکن اعتماد سازی انجام میدم.

تصاویر با کیفیت :

post-23154-0-45307100-1466175991_thumb.jpg

ویرایش شده توسط GUYVER
لینک به دیدگاه

پایه هستم +25 . اما اول ارسال بعد واریز.

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

پایه هستم +25 . اما اول ارسال بعد واریز.

1125 توی P.M مشتری داره.

اول ارسال ندارم ، اما می تونم پول رو به حساب یک کاربر با سابقه واریز کنم و بعد از اینکه شما جنس رو تست کردید ، ایشون پول رو به حساب بنده انتقال خواهند داد.

لینک به دیدگاه

تا این لحظه ، بالاترین پیشنهاد 1175 می باشد.

* دوستان لطفا پیشنهاد های خودشون رو علاوه بر P.M در همین تاپیک هم اعلام کنند ، تا خریدارهای دیگه هم از وضعیت پشنهاد ها مطلع باشند. *

لینک به دیدگاه

فوری برای بنده در صورتی که مورد گارانتی که هماهنگ کردیم حل بشه

فردا جه تعویض کارت گارانتی به نمایندگی آواژنگ مراجعه می کنم.

---------------------------------------------------------------------

به جز پیشنهاد قوری شما ، پیشنهاد 1225 هم در P.M موجود هست.

لینک به دیدگاه

فوری برای بنده در صورتی که مورد گارانتی که هماهنگ کردیم حل بشه

مگه کالا مورد گارانتی داره ؟ یعنی مشکل داره ؟

لینک به دیدگاه

خیر مثل اینکه به ایشون گفته شده به خاطر تاریخ خریدشون گارانتی رو تمدید می کنن و قرار شده ایشون فردا برن و کارت گارانتی جدید که برای کارتشون صادر و ثبت می شه رو بگیرن.در این صورت بنده کارت رو خریدارم.

فردا جه تعویض کارت گارانتی به نمایندگی آواژنگ مراجعه می کنم.

---------------------------------------------------------------------

به جز پیشنهاد قوری شما ، پیشنهاد 1225 هم در P.M موجود هست.

جناب منتظر هستم.

لینک به دیدگاه

اگر این کارتهای جزو کارتهای تخفیف خورده هستش بخش گارانتی اواژنگ در جریان قرارداد ما با فروش نیست .

هر کسی مشکلی خورد با ما هماهنگ کنه . چون امکان داره در مورد زمان گارانتی مشکلاتی ایجاد کنن . مشابه مشکلی که برای دوستمون HK888پیش اومد ولی با پیگیری قابل حله

لینک به دیدگاه

خیر مثل اینکه به ایشون گفته شده به خاطر تاریخ خریدشون گارانتی رو تمدید می کنن و قرار شده ایشون فردا برن و کارت گارانتی جدید که برای کارتشون صادر و ثبت می شه رو بگیرن.در این صورت بنده کارت رو خریدارم.

جناب منتظر هستم.

من فردا حضورا میرم اونجا و اگر مشکلی از بابت تعویض کارت گارانتی پیش بیاد از جناب حسینی کمک می گیرم.

لینک به دیدگاه

من فردا حضورا میرم اونجا و اگر مشکلی از بابت تعویض کارت گارانتی پیش بیاد از جناب حسینی کمک می گیرم.

دوست من فکر نکنم شرکت گارانتی کارت رو تعویض کنه براتون

چون قیمتهایی که داده شده بر اساس کمتر شدن کارت گارانتی هستش . و هر وقت به مشکلی خوردید بر اساس حرفی که بهتون زدیم با فاکتور به لیون مراجعه کنید

لینک به دیدگاه

چون قیمتهایی که داده شده بر اساس کمتر شدن کارت گارانتی هستش . و هر وقت به مشکلی خوردید بر اساس حرفی که بهتون زدیم با فاکتور به لیون مراجعه کنید

ممنون جناب حسینی.

حتی اگر کارت گارانتی رو تعویض هم نکنند ، اهمیت خاصی برای من نداره ، اگر هم کارت با قیمت مناسب فروش نره ، یک 980 دیگه میخرم و SLI میکنم.

چیزی که برای من ارزش داره ، وجود افراد پیگیری مثل شما است.

لینک به دیدگاه

ممنون جناب حسینی.

حتی اگر کارت گارانتی رو تعویض هم نکنند ، اهمیت خاصی برای من نداره ، اگر هم کارت با قیمت مناسب فروش نره ، یک 980 دیگه میخرم و SLI میکنم.

چیزی که برای من ارزش داره ، وجود افراد پیگیری مثل شما است.

بسیار ممنونم از محبتتون عزیزم

درسته ما کالا رو فروختیم و سودمون رو گرفتیم ولی کارمون با مشتری تموم نمیشه و کاملا در خدمتتونیم دوست من @};-

لینک به دیدگاه

والا ظاهرا ایشون تماس داشتن با آواژنگ گفتن براشون تمدید و کارت گارانتی جدید صادر می کنن حالا اینکه در عمل واقعا چیکار می کنن....

لینک به دیدگاه

والا ظاهرا ایشون تماس داشتن با آواژنگ گفتن براشون تمدید و کارت گارانتی جدید صادر می کنن حالا اینکه در عمل واقعا چیکار می کنن....

نمایندگی اهواز ، به صورت تلفنی ، گفت مشکلی نیست اما با نمایندگی تهران که تماس گرفتم کلا منکرش شد! ( حالا فردا میرم نمایندگی شهر خودمون وهمینجا هم اطلاع میدم. )

لینک به دیدگاه

جناب چون تصمیم گیرنده ی اصلی نمایندگی تهران هستش و همه ی کارت ها برای تعمیر،خدمات و تعویض به تهران می رن، بنده از پیشنهاد فوری خودم کناره گیری می کنم و پیشنهاد 1225 رو اعلام می کنم. چون مزایده هستش فقط قیمت های اعلام شده در داخل تاپیک قابل قبول هستن و تا قبل از پیشنهاد فوری بنده بالاترین قیمت 1200 بوده...

لینک به دیدگاه

جناب چون تصمیم گیرنده ی اصلی نمایندگی تهران هستش و همه ی کارت ها برای تعمیر،خدمات و تعویض به تهران می رن، بنده از پیشنهاد فوری خودم کناره گیری می کنم و پیشنهاد 1225 رو اعلام می کنم. چون مزایده هستش فقط قیمت های اعلام شده در داخل تاپیک قابل قبول هستن و تا قبل از پیشنهاد فوری بنده بالاترین قیمت 1200 بوده...

در پست 9ام ، ذکر کردم که پیشنهاد 1225 قبلا در P.M داده شده.

لینک به دیدگاه

اگر پیشنهادات داخل PM به عنوان پیشنهاد مقبول در مزایده محصوب می شن بنده از مزایده کناره گیری می کنم...اون شخصی که اعلام قیمت کردن داخل PM باید اینجا اعلام قیمت کنن و نه داخل PM...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

اگر پیشنهادات داخل PM به عنوان پیشنهاد مقبول در مزایده محصوب می شن بنده از مزایده کناره گیری می کنم...اون شخصی که اعلام قیمت کردن داخل PM باید اینجا اعلام قیمت کنن و نه داخل PM...

والا من خسته شدم از بس اعلام کردم که لطفا علاوه بر P.M در تاپیک هم اعلام قیمت کنند ( در P.M عنوان میشه که علاقه ای ندارند دیگران از معاملاتشون با خبر بشن ! ) اگر تا فردا در تاپیک اعلام قیمت نکنند ، پیشنهاد 1225 برای شما ثبت میشه.

لینک به دیدگاه

مزایده امشب تمام میشه و تا الان بالاترین پیشنهاد 1225 مربوط به کاربرHK888 می باشد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من خسته شدم از بس اعلام کردم که لطفا علاوه بر P.M در تاپیک هم اعلام قیمت کنند ( در P.M عنوان میشه که علاقه ای ندارند دیگران از معاملاتشون با خبر بشن ! ) اگر تا فردا در تاپیک اعلام قیمت نکنند ، پیشنهاد 1225 برای شما ثبت میشه.

اصولا رو پیشنهاد کسانی که اصرار دارند فقط تو پی ام معامله کنند و تمایلی ندارند پیشنهادشون را در تاپیک اعلام کنند اصلا حساب نکنید چون براحتی انصراف داده و دبه میکنند .

در تاپیک مزایده ای هم باید پیشنهاد ها بصورت پابلیک ارایه شود تا دیگران روئیت کرده و بتوانند بررسی و اقدام کنند.

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز لیونی .

یک عدد کارت گرافیک Zotac GTX 980 AMP! Extreme Edition موجود است.

مشخصات کامل کارت :

https://www.zotac.com/de/product/graphics_card/gtx-980-amp-extreme

کارت بسیار تمیز هست. ( تا الان هم اورکلاک نشده. )

کارت از لیون خریداری شده و همونطور که از کارت گارانتی مشخصه تا 2017/2 گارانتی داره.

اما به من گفته شد که با ارائه فاکتور خرید گارانتی کامل میشه که فاکتور هم موجوده

زمان خرید کارت هم 94/12/15 هست

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=55863&page=11#entry686543

قیمت پایه 1100 ت و فوری 1350 ت . گام افزایش 25 ت .مدت اتمام مزایده 48 ساعت

اول واریز بعد ارسال . معامله حضوری در اهواز بقیه شهرها ارسال با تیپاکس یا پست پیشتاز.

* هزینه ی پست بر عهده ی خریدار می باشد. *

تا جای ممکن اعتماد سازی انجام میدم.

تصاویر با کیفیت :

سلام میتونم شماره تماس از شما داشته باشم میخواستم تماس بگیرم چون منم ساکن اهوازم؟؟؟

فروخته شد ؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...