رفتن به مطلب

نظر سنجی- تجدید نظردر قوانین بخش سخت افزارودرد و دلی با مدیریت سایت و دوستان گرامی

Smiley60
 اشتراک گذاری

تجدید نظر در قوانین بخش سخت افزار  

115 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. تجدید نظر درقوانین بخش سخت افزار بلی یا خیر

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت آقای حسینی و الباقی دوستان امروز مشکلی برای من ایجاد شد و سری به قوانین بخش سخت افزار زدم و دیدم یه سری قوانین از لیست حذف شدن میخواستم ببینم دلیل اون چیه :

1- پیشنهادات داخل تاپیک در اولویت هستن

2-در مزایده با رسیدن به قیمت فوری مزایده تمام میشود و فروشنده هم باید به ان عمل کند

3- فروشنده حق انجام همزمان مزایده در چند فروم رو دارد ولی با رعایت حق تقدم در ساعات ارایه پیشنهاد

و بعنوان پیشنهاد اگر امکانش هست دوستان خریداری که با دخالت بیجا در تاپیک دیگران مزاحمت می کنند و با دادن قیمت بالاتر نظم تاپیک رو بهم میزنند بتونیم بهشون منفی بدیم تا شاید به راه راست هدایت بشن

حذف شدن این دو قانون باعث بوجود اومدن مسایلی از این قبیل برای بنده شده

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=54011

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60167#entry741078

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=60008&hl=

ودر نهایت یکی از دوستان که حدودا یکماه پیش یک تاپیک همزمان برای مزایده یک مین بورد z170 asus معیوب گذاشته بودن که من در فروم همسایه به قیمت فوری اون رو خواسته بودم و ایشون مین بورد رو به شخص مجهولی که حتی اسمشون در تاپیک مزایده لیون هم نبود فروختند

حال میخواستم ببینم این اشتباه از منه که انتظارات زیادی از یک فروم دارم یا باید تجدید نظری در قوانین باشه یا من هم باید بشم مثل همین دوستان و بودن یک عکس با نام کاربری کافیست

گل بود به سبزه هم آراسته شد این هم یه تاپیک دیگه از قانون شکنیها

این هم یکی دیگه از افتخارات

در پایان اگر باعث ناراحتی کسی شدم عذر خواهی میکنم

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

موارد یک و دو به نظرم برای اطمینان‌پذیری بازارچه لازم هست. این که علت حذف‌شون چی بوده رو مدیریت بهتر می‌دونه.  ظاهر تاپیکهای یاد شده هم حق رو به شاکی می‌ده تا فروشندگان چه توضیحی داشته باشن.

مورد سه یعنی همزمانی فروش در چند انجمن جای بحث داره. بعنی این‌قدر متداول هست که نمی‌دونم چه‌کار می شه براش کرد، با توجه به این‌که بیشتر کاربرانی که خرید و فروش می‌کنند تو پرشن‌تولز هم عضو اند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ودر نهایت اقای خبات کریمی که حدودا یکماه پیش یک تاپیک همزمان برای مزایده یک مین بورد z170 asus معیوب گذاشته بودن که من در فروم همسایه به قیمت فوری اون رو خواسته بودم و ایشون مین بورد رو به شخص مجهولی که حتی اسمشون در تاپیک مزایده لیون هم نبود فروختند

سلام دوست گرامی

موردی که به بنده مربوط میشه

مادربرد رو به شخصی فروختم که اینجا عضو نیستن، ایشون توی پخ مادربرد رو چند ساعت قبل پیشنهاد دادن شما خریدن و قوانین پرشین تولز به فروشنده این اختیار رو میده به  هرکسی که دوست داره بفروشه.

ضمن اینکه بنده قبل پیشنهاد دادن شما تو لیون اعلام کردم فروخته شد اما شما تو پی تی پیشنهاد داده بودین.

@};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این حق زمانی ایجاد میشه که اسم مزایده روی تاپیک نباشه

در مورد زمان هم من یکساعت زودتراز اعلام شما پیشنهاد قیمت فوری رو دادم

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این حق زمانی ایجاد میشه که اسم مزایده روی تاپیک نباشه

در مورد زمان هم من یکساعت زودتراز اعلام شما پیشنهاد قیمت فوری رو دادم

تو پخ فروخته شد.

1-اگر شما قانونمند هستید تو بخش مقالات و اخبار سخت افزار تاپیک انتقادی نمی زدین.

2- تاپیک انتقادات و پیشنهادات چند سالی میشه هست

3- اگر با قوانین مشکل داشتید و نه مشکل شخصی، اسم نمی آوردین.

@};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

--------------------------------

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

خلاصه و مفید خدمتتون عرض کنم که ما در معاملات کاربران بجز سیستم واسطه دخالتی نداریم مگر اینکه به قوانین فروم اهمیت ندن .

در ضمن ما فقط پیگیر موارد فروم لیون خواهیم بود و نمیتونیم به دیگران امر و نهی کنیم در فرومهای دیگه و اگر در همین فروم به مشکلی خوردید در معامله ای در خدمت دوستان هستیم

در کل من معتقدم اگر کالایی رو فروشنده نمیخواد به بنده بفروشه زیاد اصرار نکنم بهتره چون اختیارش رو داره . و البته با رعایت قوانین معامله فروم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان عزیز

خلاصه و مفید خدمتتون عرض کنم که ما در معاملات کاربران بجز سیستم واسطه دخالتی نداریم مگر اینکه به قوانین فروم اهمیت ندن .

در ضمن ما فقط پیگیر موارد فروم لیون خواهیم بود و نمیتونیم به دیگران امر و نهی کنیم در فرومهای دیگه و اگر در همین فروم به مشکلی خوردید در معامله ای در خدمت دوستان هستیم

در کل من معتقدم اگر کالایی رو فروشنده نمیخواد به بنده بفروشه زیاد اصرار نکنم بهتره چون اختیارش رو داره . و البته با رعایت قوانین معامله فروم @};-

ممنون آقای حسینی ولی مسیله اینجاست که خریدارانی که بصورت بیجا تو تاپیک پیداشون میشه باعث این مساله میشن و تقاضای بنده اینه که اجازه بدید به اونا منفی بدیم چون بعضی از این کالاها رو واقعا نیاز داشتم برای مشتری و اینجوری شد

و سوال دومم اینه که اصلا حق منفی دادن داریم یا خیر

سوال سوم هم اینکه هر سه تا تاپیکی که گذاشتم اینجا اتفاق افتاده و قضاوت شما چیه

دوست عزیز امروز بنده تو تاپیک گران فروشی یک منفی به شما دادم فکر میکنم از این بابت دلخور هستید بهتره حاشیه نرین...

تو پخ فروخته شد.

1-اگر شما قانونمند هستید تو بخش مقالات و اخبار سخت افزار تاپیک انتقادی نمی زدین.

2- تاپیک انتقادات و پیشنهادات چند سالی میشه هست

3- اگر با قوانین مشکل داشتید و نه مشکل شخصی، اسم نمی آوردین.

@};-

دوست عزیز من مشکل شخصی با شما ندارم چون نمیخواستم لینک فروم همسایه رو بزارم نام کاربریتون رو گذاشتم دلیل دیگه ای نداشت

و اینکه اگر لینک رواشتباه گذاشتم از کم تجربگی من بوده و تخطی از قوانین نیست و این هم انتقاد نبود بلکه بیشتر اطلاع رسانی بود

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1- پیشنهادات داخل تاپیک در اولویت هستن

2-در مزایده با رسیدن به قیمت فوری مزایده تمام میشود و فروشنده هم باید به ان عمل کند

سلام 

من مدتها هست که قوانین را نخوندم ولی حذف این 2 قانون واقعا ایجاد بینظمی میکنه ( اگر واقعا از قوانین حذف شده باشند)  وعملا دیگه نمیشه اسم اون تاپیکی که این قوانین در آن رعایت نشه را مزایده گذاشت .

این 2 مورد از ارکان تاپیک مزایده ای هست و به عبارتی جزولاینفک قوانین تاپیک مزایده ای هستند.

حالا به اینکه این قوانین رعایت میشه یا نه و یا اینکه مدیریت صلاح دونسته از قوانین حذف بشه کاری ندارم ولی اگر این قوانین وجود نداشته باشه چیزی به اسم تاپیک مزایده ای هم وجود نخواهد داشت و اگر هم کسی اسم تاپیکش را میزاره مزایده ای بیشتر در حد جوک خواهد بود .

در رابطه با تاپیک های همزمان و موازی در فرومها دیگرهم عملا شدنی نیست چون اصولا اکثر کاربرانی که تو فرومهای دیگر هم عضو هستند تاپیکهای موازی میزنند( خود من همیشه هم در این فروم تاپیک میزنم و هم در پرشین تولز ) ولی خوب باید الویت زمانی پیشنهادات را در نظر گرفت.

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا بهزاد من دو دفعه قوانين رو خوندم هر دو حذف شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

این لینک قوانین بازارچه است:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=12415

با توجه به بند 14 همانطور که آقا بهزاد گفت مزایده بی معنی هست. گذشته از این در تاپیکهای غیرمزایده ای هم اولویت داشتن پیشنهادهای تاپیک نسبت به پ.خ باعث جدی و قابل اطمینان شدن تاپیک می شه.اساسا اگر قوانین فروشنده رو متعهد نکنن، هر شخصی می تونه تاپیک بزنه ببینه جنسش چقدر می ارزه بدون این که قصد فروش داشته باشه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان تاپيك رو تبديل به نظرسنجي كردم

لینک به دیدگاه

بنده با قانون سومی که مطرح کردید مخالفم چون خلاف اصول تبلیغات هستش...یه فرد می تونه هر جا که خواست تبلیغ کالاش رو بزنه و اقدام به فروشش بکنه...اما اگه مزایده ای در 2 فروم در حال انجام هست باید کاملا به صورت فعالانه و هماهنگ صاحب مزایده آخرین پیشنهادات رو به طور مرتب داخل هر دو تاپیک اعلام کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قانون سوم رو تبديل به پيشنهاد ميكنم

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

به نظر من بهتره یک تجدیدی در بند های ایمنی انجمن انجام داده بشه کلا"

در نهایت حق با جناب حسیتی هست هر فروشنده ای اختیار کالا روش داره میتونه نفروشه به من نوعی ولی چون از امکانات این فروم استفاده کرده و مشتریان فروم این حق رو انجمن برای خریدار باید قائل باشه که اگر قوانین رو رعایت نکرد حق منفی دادن داشته باشه ولی با منطق

در مورد اسم آوردن کاربران هم بهتر هست اسم مستقیم آورده نشه با یک اتفاق ساده چون بعضی کاربران تازه وارد میان میخونند و مموری بدی از اون شخص تو ذهنشون میمونه بدون اینکه ماجرا رو بدونن

امید که سیل منفی سرازیر نشه سمت من.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود فراوان

در کل من هم بعد از چند سال به این نتیجه رسیدم که اگه جنسی فروخته شد بهتر بیخیال شد  میدونم چقدر ناراحت کنندست یه جنس رو پیشنهاد خرید بدی بعد به کسی دیگه ائی که اسمی ازش نیست فروخته بشه ولی هر جقدر هم پا فشاری کنی فقط خودت اذیت میشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان

در نهایت حق با جناب حسیتی هست هر فروشنده ای اختیار کالا روش داره میتونه نفروشه به من نوعی ولی چون از امکانات این فروم استفاده کرده و مشتریان فروم این حق رو انجمن برای خریدار باید قائل باشه که اگر قوانین رو رعایت نکرد حق منفی دادن داشته باشه ولی با منطق

در مورد اسم آوردن کاربران هم بهتر هست اسم مستقیم آورده نشه با یک اتفاق ساده چون بعضی کاربران تازه وارد میان میخونند و مموری بدی از اون شخص تو ذهنشون میمونه بدون اینکه ماجرا رو بدونن

ببخشید با توجه به حرف تمام دوستان تاپیک رو در حد توانم ویرایش کردم

درود فراوان

در کل من هم بعد از چند سال به این نتیجه رسیدم که اگه جنسی فروخته شد بهتر بیخیال شد  میدونم چقدر ناراحت کنندست یه جنس رو پیشنهاد خرید بدی بعد به کسی دیگه ائی که اسمی ازش نیست فروخته بشه ولی هر جقدر هم پا فشاری کنی فقط خودت اذیت میشی

آقای شعبانی عزیز من هم با این قضیه کنار اومدم ولی ایا این رو قبول ندارید که حذف این دو تا بند باعث ایجاد بی نظمی و دلخوری میشه وناراحتیهای زیاد تری رو با گذشت زمان ایجاد میکنه

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

نه وقتی اون رو توی فروم برای فروش میزاره !

توی بعضی از مزایده ها میخونیم که ( فروشنده در قبول یا رد هر کدام از پیشنهاد ها مختار است ) این رو برای این مینویسن که اگر به هر دلیلی فروشنده به کسی که پیشنهاد کمتر داده فروخت کسی نتونه اعتراض کنه !

مثل این : http://bom.acecr.ac.ir/pro/pro07/353-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%84%D8%B9%D9%85%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%C2%AB53%C2%BB-%D8%A2%D9%8A%D9%8A%D9%86%E2%80%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%84%D9%8A-%D9%88-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%D8%AA%D9%8A-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%82%D8%B5%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%B2%D8%A7%D9%8A%D8%AF%D9%87

ماده 9

اگر شخص فروشنده این مطلب رو بنویسه و قوانین سایت هم بهش اجازه چنین کاری رو بده حق با شماست . چون من خریدار میدونم که فروشنده میتونه به هر کسی که میخواد جنسش رو بفروشه . و میتونم برای خرید اقدام نکنم ، یا حداقل روی خریدش حساب باز نکنم .

این نمیشه که طرف بزنه زیر همه چی ! مگه مردم بی کارن ؟

من هزارتا چنس دارم که میتونم بزارم برای فروش عکس میگیرم  و تاپیکش میکنم و بعد از کلی قیمت شکستن و سر کار گذاشتن مردم یه فروش کنسل شدی یا همچین چیزی میزنم تنگش !

قوانین باید شفاف و واضح باشه و برای همه اجرا بشه . تا هم فروشنده و هم خریدار حساب کار خودش رو بکنه !

در مورد دوم کاملا با شما موافقم !

نهایت مثل صدا و سیما از حروف مخفف استفاده بشه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

درود اقای مولایی نژاد

در مورد تاپیک فروش PS4 بنده باید خدمتتون عرض کنم که اقای جعفری زودتر از شما پیشنهاد داده بودن اما تو پیام خصوص و برای من فروشنده هیچ فرقی نمیکنه که تو پیام خصوصی پیشنهاد بدن یا تاپیک و مهم فروش جنسم هستش...حالا سلیقه ای هست و شاید واسه بعضیا فرقی داشته باشه اما به نظر من امری غیر قانونی نیست!و البته واسه منم فرقی نمیکنه که جنسم رو به کی بفروشم و مزایده نیست که بگم فلانی 10 تومن بالاتر پیشنهاد داده! چون ایشون زودتر پیشنهاد دادن نباید حقشون رو ضایع میکردم.

اینم از مدرک...فتوشاپ و اینا هم نیست میتونین از مدیران عزیز تقاضا کنین بررسی کنن.

post-11964-0-74449700-1466280936_thumb.jpg

post-11964-0-49093300-1466280953_thumb.jpg

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود اقای مولایی نژاد

در مورد تاپیک فروش PS4 بنده باید خدمتتون عرض کنم که اقای جعفری زودتر از شما پیشنهاد داده بودن اما تو پیام خصوص و برای من فروشنده هیچ فرقی نمیکنه که تو پیام خصوصی پیشنهاد بدن یا تاپیک و مهم فروش جنسم هستش...حالا سلیقه ای هست و شاید واسه بعضیا فرقی داشته باشه اما به نظر من امری غیر قانونی نیست!و البته واسه منم فرقی نمیکنه که جنسم رو به کی بفروشم و مزایده نیست که بگم فلانی 10 تومن بالاتر پیشنهاد داده! چون ایشون زودتر پیشنهاد دادن نباید حقشون رو ضایع میکردم.

اینم از مدرک...فتوشاپ و اینا هم نیست میتونین از مدیران عزیز تقاضا کنین بررسی کنن.

attachicon.gif1.jpg

attachicon.gif2.jpg

سلام دوست عزیز من هم مشکلی ندارم چون دلیلی توی قوانین برای این قضیه نیست که من برحق باشم ولی باعث دلخوری من از شما و اقای جعفری شد برای همین این تاپیک رو زدم تا قوانینی که از لیست حذف شدن دوباره برگردن ایشون هم اگر توی تاپیک اعلام کرده بود قبول ندارید که حالت رسمی تری به خودش می گرفت و دوستیها پابرجاتر میموند یا اینکه مشخص میشه که من دارم زیاده خواهی میکنم و سعی میکنم که خودم رو اصلاح کنم

و نکته دیگه ایشون  تو اون ساعت درخواستی دال بر خرید ندادن فقط مثل من لیست بازیها رو خواستن

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من هم مشکلی ندارم چون دلیلی توی قوانین برای این قضیه نیست که من برحق باشم ولی باعث دلخوری من از شما و اقای جعفری شد برای همین این تاپیک رو زدم تا قوانینی که از لیست حذف شدن دوباره برگردن ایشون هم اگر توی تاپیک اعلام کرده بود قبول ندارید که حالت رسمی تری به خودش می گرفت و دوستیها پابرجاتر میموند یا اینکه مشخص میشه که من دارم زیاده خواهی میکنم و سعی میکنم که خودم رو اصلاح کنم

و نکته دیگه ایشون  تو اون ساعت درخواستی دال بر خرید ندادن فقط مثل من لیست بازیها رو خواستن

اگر مزایده بود بله باید تو تاپیک میفرمودند تا پیشنهادشون رو بقیه هم ببینن و حالت رسمی به خودش میگرفت ولی یک فروش عادی معمولا به این صورته که کالا به اولین نفری که درخواست کنه تعلق میگیره...شما یه سوپر مارکت رو در نظر بگیر که فروشنده میاد مثلا یه شیشه مربا میزاره واسه فروش و اولین مشتری که بیاد داخل و اونو برداره به اون تعلق میگیره و به نظرتون یه نفر دیگه بیاد 5 دیقه بعد بگه منم اون شیشه مربا رو میخواستم اینجا فروشنده خطایی کرده؟ 

درمورد نکته دوم هم خوب ایشون بدون اطلاع از جزئیات کالا که نمیتونستن بگن خریدارم و همینطور شما واسه همین هردوتون در مورد لیست بازی ها پرسیدین و قطعا به قصد خرید این سوال رو پرسیدین نه واسه بالا بردن اطلاعات عمومی یا تفریح.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر مزایده بود بله باید تو تاپیک میفرمودند تا پیشنهادشون رو بقیه هم میدیدن و حالت رسمی به خودش میگرفت ولی یک فروش عادی معمولا به این صورته که کالا به اولین نفری که درخواست کنه تعلق میگیره...شما یه سوپر مارکت رو در نظر بگیر که میاد مثلا یه شیشه مربا میزاره واسه فروش و اولین مشتری که بیاد داخل و اونو برداره به اون تعلق میگیره و به نظرتون یه نفر دیگه بیاد 5 دیقه بعد بگه منم اون شیشه مربا رو میخواستم اینجا فروشنده خطایی کرده؟ 

درمورد نکته دوم هم خوب ایشون بدون اطلاع از جزئیات کالا که نمیتونستن بگن خریدارم و همینطور شما واسه همین هردوتون در مورد لیست بازی ها پرسیدین و قطعا به قصد خرید این سوال رو پرسیدین نه واسه بالا بردن اطلاعات عمومی یا تفریح.

دقیقا منم همینو میگم میان داخل سوپر مارکت خرید میکنن چون فروشنده رو نمیشناسن که بهش پیامک بدن

بابت اون قضیه هم من میگم شما بر طبق قوانین فعلی هیچ خطایی انجام ندادید ولی قبلا اون دو تا قانون بود و من با اون قانونها راحت تر بودم الان هم یه نظرسنجی گذاشتم تا بقیه دوستان هم نظرشون رو بدنو اینکه ایا به حال شما فرقی می کرد که جنس رو به من بفروشین یا کس دیگری

ویرایش شده توسط Smiley60
لینک به دیدگاه

دقیقا منم همینو میگم میان داخل سوپر مارکت خرید میکنن چون فروشنده رو نمیشناسن که بهش پیامک بدن

بابت اون قضیه هم من میگم شما بر طبق قوانین فعلی هیچ خطایی انجام ندادید ولی قبلا اون دو تا قانون بود و من با اون قانونها راحت تر بودم الان هم یه نظرسنجی گذاشتم تا بقیه دوستان هم نظرشون رو بدنو اینکه ایا به حال شما فرقی می کرد که جنس رو به من بفروشین یا کس دیگری

خب بنده هم ایشون رو نمیشناختم که عزیز...اگه میشناختم چرا کلا تاپیک میزدم؟ بهشون زنگ میزدم میگفتم بیا این جنسا با این قیمت مال شما

من اولین بارمه با ایشون معامله میکنم فامیلی چیزی هم نیستیم همشهری هم نیستیم ایشون تهران من اردبیل صد ها کیلومتر فاصله داریم...

سوپر مارکت یه راه ارتباطی داره واسه تماس با فروشنده اما این فروم دو راه داره! خب اگه این اشکاله پس کلا "پیام خصوصی" رو بردارن از فروم.

لینک به دیدگاه

من زدم بله.

به نظرم قوانین بازارچه  یکم قانون مند تر بشه بهتره 

به نظرم هر چی آدم رو راست تر باشه بهتره.پشت برده هم اگه مشتری پیدا شد بعد از قطعی شدن بیان اعلام کنن.

خود من تمامه خریدو فروشامو تو تاپیکا انجام میدم.تو پخ پیشنهادات و حرفای عجیب غریب کم ندیدم.حرفایی که شاید طرف روش نمیشد تو تاپیک و به صورته عمومی بزنه چون ممکن بود پیش دیگران زیر سوال بره....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من زدم بله.

به نظرم قوانین بازارچه  یکم قانون مند تر بشه بهتره 

به نظرم هر چی آدم رو راست تر باشه بهتره.پشت برده هم اگه مشتری پیدا شد بعد از قطعی شدن بیان اعلام کنن.

خود من تمامه خریدو فروشامو تو تاپیکا انجام میدم.تو پخ پیشنهادات و حرفای عجیب غریب کم ندیدم.حرفایی که شاید طرف روش نمیشد تو تاپیک و به صورته عمومی بزنه چون ممکن بود پیش دیگران زیر سوال بره....

ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...