رفتن به مطلب

نظر درمورد سیستم بنده؟

Recommended Posts

مادربرد ایسوس Maximus VIII Formula

سی پی یو اینتل i7 6700K اسکای لیک

رم جی اسکیل Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4

کیس بیت فنیکس کولوسوس ویندو مشکی BFC-CLS-500-KKWR1-Rp

پاور کورسیر 850 وات RM850i

GIGABYTE GTX 1080 Founders Edition 8GB GDDR5X

W-9060010-WW - واتر کولر کورسیر مدل اچ 55

Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm SATA3

دوستان نظرات خود را در میان بزارند

لینک به دیدگاه

عالیه.

فقط SSD نداره؟

به دلیل کم آوردن بودجه بعد از مدتی که حال کردیم با سیستم ssd هم میاد تو بازی تاثیری نداره فقط تو بالا اوردن بازی تاثیری داره
لینک به دیدگاه

خیلی خوبه

فقط جای ssd واقعا خالیه

چون واقعا تاثیر زیادی  روی سرعت کار سیستم داره

لینک به دیدگاه

مادربرد زیادیه . یه مدل ارزونتر بگیر به جاش ssd هم بخر .

لینک به دیدگاه

SSD درسته توی بازی اثر شگفتی نداره ولی توی بوت سیستم و روون کارکردن تاثیر داره 

لینک به دیدگاه

ssd مشکلی که داره عمر کمی داره نمیشه زیاد ازش استفاده کرد و اگه ssd سوخت و... بدبخت میشم و تمام بازی هایه استیم که دارم حذف میشن و ریسک دارم نمیدونم چکار کنم هارد بخرم 128 مگابایت کش بنظرتون بهتر نیست ssd که میارم فقط واسه درایو ویندوز میزارم 256 خوبه ولی برا بازی مشکل دارم چون زیاد با سیستم کار میکنم خدا نکنه بسوزه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز عمر ssd بسیار بالاتر از هارد هست. ضمنا ریسک از دست رفتن اطلاعات هم از هارد کمتره. سرعتش هم که بسیار روی سرعت سیستم تاثیر داره که همه می دونیم...

نظر منم اینه که کمی از مادربرد و یا کولرتون بزنید و یه ssd بگیرید. حداقل برای ویندوز و برنامه های پر استفادتون

راستی سقف کیستون جا برای کولر 240 داره؟

ویرایش شده توسط Shahab2500
لینک به دیدگاه

به دلیل کم آوردن بودجه بعد از مدتی که حال کردیم با سیستم ssd هم میاد تو بازی تاثیری نداره فقط تو بالا اوردن بازی تاثیری داره

سلام.

داداش فکر کنم تو خود بازی هم خیلی تاثیر داره (خود گیم پلی که نه ، ولی کلا همه لود های داخل بازی)

مثلا من خودم تو بازی های انلاین دیدم که خیلی از بقیه بازیم لو میشه ، مثلا هیرو من اومده تو بازی بعد میبینم یکی یکی بقیه میان ...

ویرایش شده توسط masoud93
لینک به دیدگاه

سلام.

داداش فکر کنم تو خود بازی هم خیلی تاثیر داره (خود گیم پلی که نه ، ولی کلا همه لود های داخل بازی)

مثلا من خودم تو بازی های انلاین دیدم که خیلی از بقیه بازیم لو میشه ، مثلا هیرو من اومده تو بازی بعد میبینم یکی یکی بقیه میان ...

خیر اشتباه میکنید.

این اتفاق واسه همه میافته. اول هیرو خود آدم میاد بعدش هیرو بقیه.

لینک به دیدگاه

واسه گرافیک صبر کن گرافیک با کولر غیرمرجع بیاد

تو آمازون گرافیک با کولر غیر مرجع از گرافیک با کولر مرجع ارزون تره

و همچنین خنک تر و زیباتر

لینک به دیدگاه

خیر اشتباه میکنید.

این اتفاق واسه همه میافته. اول هیرو خود آدم میاد بعدش هیرو بقیه.

منظورم اول که میخوای بری تو بازی نیست ، اون که برا من همه هیرو ها با هم میاد ...

مثلا میری تو دانجن ، من بازیم لود میشه (مثلا یکی دیگه هم با من لود میشه) ما داریم میپریم بالا پایین تازه یکی دیگه میاد و ...

یا مثلا تو بازی LOL موقع لود بیشتر مواقع من بازیم زود لود میشه (اینجا دیگه هیرو و ... نشون نمیده  یه نوار لود زیر همه هست) بعد مثلا یکی دو نفر پدر ادمو در میارن تا لود میشه بازیشون ...

ویرایش شده توسط masoud93
لینک به دیدگاه

من با بودجه کمم یک ssd 250 گیگ درنظر دارم، اونوقت شما با این سیستم غول ssd نمیخوای ببندی

سیستم گناه نداره؟ حتی اگر عمر ssd یکسال باشه(فرض) بازم میارزه آدم بخره چون عمر آدم تو لود ویندوز میره ، سرعت نصب بازی و نرم افزار بماند. اگه یه بازی فوق فشرده بخوای با هارد معمولی نصب کنی شاید سیستم باید 4ساعت روشن بمونه و خودتم خسته میشی اما تو ssd کلا 1 الی 2 ساعت صبر میکنی و خلاص

از مادربردت بزن یه ssd بگیر. با اون مادربرد قرار نیست فضا بری ، با ssd و گرافیک و ... میری فضا

درمورد گرافیک هم صبر کن مدلای بهتری از 1080 بیاد

ویرایش شده توسط Dr.Alex
لینک به دیدگاه

مادربرد ایسوس Maximus VIII Formula

سی پی یو اینتل i7 6700K اسکای لیک

رم جی اسکیل Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4

کیس بیت فنیکس کولوسوس ویندو مشکی BFC-CLS-500-KKWR1-Rp

پاور کورسیر 850 وات RM850i

GIGABYTE GTX 1080 Founders Edition 8GB GDDR5X

W-9060010-WW - واتر کولر کورسیر مدل اچ 55

Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200Rpm SATA3

دوستان نظرات خود را در میان بزارند

سیستم خوبیه فقط برای پاسکال تا حالا صبر کردید مدل G1 Gaming از بین باقی مدل های تقویت شده قابلیت های بهتری داره به نظر. اون رو تهیه کنید.

mym0_1080_-_g1_gaming_-_oc.jpg

لینک به دیدگاه

درود

من با نظر دوستمون unholy rage موافقم

مادربرد انچنان تاثیر زیادی در راندمان کلی سیستم نداره...یعنی Asus maximum VIII hero هم همین کارو واستون انجام میده...پیشنهاد من اینه ازین مادربرد استفاده کنین در عوض یه ssd تهیه کنید که فوق العاده به راندمان کلی سیستم شما کمک میکنه

موفق باشین

ویرایش شده توسط Omid97
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...