رفتن به مطلب

*** کارتهای مهربانی لیون کامپیوتر چیست ***

Recommended Posts

درود فراوان به دوستان همیشگی و پر از مهر و محبت لیون کامپیوتر @};- @};-

چند مدتیه که حرکتی رو شروع کردیم در راستای ارج نهادن به خرید شما عزیزان .

ولی در همین راستا خیلی ازدوستان ازمون سوال میکنن که این کارتهایی که ارسال میکنیم برای چیه   ؟   :x @};-

که لازم دونستیم توضیحاتی رو در این مورد به شما دوستان بدیم

ما معتقدیم زندگی یک چرخست و ما هر نوع برخورد و رفتاری که میکنیم در هستی به صورت یک چرخ در میاد . مثلا وقتی صبح زود سوار ماشینی میشیم که رانندش بسیار خوش اخلاق و دوست داشتنیه ما بسیار شارژ میشیم و در ادامه وقتی به نفر بعدی میرسیم تاثیر اون راننده باعث میشه به دیگری هم لبخند بزنیم . و همین انرژِ عکسش هم اتفاق میفته و اگر راننده خدای نکرده بداخلاق باشه ...  :) :x

ما معمولا بابت هر خرید بین 2 تا 3 کارت برای شما دوستان ارسال میکنیم که یک کارت متعلق به شماست با دست نوشته ای از بخش فروش که مختص شماست  @};- @};- @};- و کارتهای دیگر برای اینه که اگر خودتون تمایل داشتید داخلش نوشته ای پر از عشق بنویسید و به کسایی که دوستشون دارید هدیه بدید . و ما هم امیدواریم اون عزیزانیکه از شما هدیه میگیرن یک چرخه ی دیگه هم ایجاد کنن با هدایای خودشون @};- @};- @};-

این هم عکس یه سری از کارتهای مهربانی

یکی از مهمترین جملاتی که تیم لیون کامپیوتر برای شما مینویسند اینه :

با شما لیون کامپیوتر شدیم :x @};-

dmbd825z9tkjytqph.jpg

لینک به دیدگاه

:clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

بنده هم به نوبه ی خودم از شما تشکر میکنم ...

لینک به دیدگاه

سلام خیلی کار پسندیده ای هستش....این یعنی ارزش انسانیت رو درک کردن و توجه به هم نوع....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیییلییی عالیه واقعا زیبا و دوست داشتنیه این حرکتتون

من گزاشتم کنار دستم هر روز نگاهشون میکنم یه لبخند میزنم که خودش برام کلی ارزش داره.

rk3fhqhl287s9i10aa2v_thumb.jpg

ویرایش شده توسط rahmanshahi
لینک به دیدگاه

من کلی خوشحال شدم وقتی این کارت ها رو دیدم. خصوصاً کارت دست نوشت!  @};-

آفرین بر شما!  :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

خسته نباشید

اولین باری که این کارت ها برام ارسال شد درکنار خریدی که داشتم میتونم بگم برام خیلی ارزشمندتر از چیزی بود که خریده بود اولا به خاطر اینکه نشون میده چقدر به مشتریهاتون اهمیت میدید و مهم نیست از کجا و چجوری هستن. همینطور هم وقتی که با فروشگاهتون تماس میگیرم اینرو میبینم و همچنین نشون میده جزئیات براتون مهمه. دوما اینکه خریدی که داشتم درواقع هدیه تولد بود و با دیدن کارت ها گفتم لیون از کجا میدونست من کارت پستال میخوام؟ دمشون گرم... و باید بگم که شما به معنای واقعی مشتری مداری براتون مهمتر از هرچیزیه... سپاس

لینک به دیدگاه

سلام

من اگر تا الان 99% به خرید از شما اعتماد داشتم الان اعتمادم شده 100%

برام جالبه یک فروشگاه کامپیوتر تو تهران در کنار مغازه اش سایت هم داره که کلی میارزه! با هرکی حرف میزدم که تابستون سیستم رو چیکار کنم و از کجا بخرم هرکی یه سری مغازه ها تو شهرم معرفی میکردن که رفتم دیدم ای داد هر کدوم 15 تا 20 تومن هر محصول رو گرونتر از لیون میفروشن. از طرفی هرکدوم برای اسمبل 5 تا 10% از کل مبلغ خرید رو حساب میکنن که با خرید مثلا 4میلیون باید 400تومن فقط برای اسمبل بهشون بدم درصورتیکه لیون عزیز فقط 50تومن میگیره و کلی کارم برام انجام میده.

بی صبرانه منتظرم مرداد برسه و من خریدمو انجام بدم و از این کارتا بگیرم ^_^  سیستم نیومد، نیومد! کارتتون بیاد کافیه :D

امیدوارم تجربه خوبی با خرید از شما کسب کنم و به دوستان و آشناهام بگم آره بیاید ببینید منم دوستان توپی از تهران دارم که معرفتشون اثبات شدست چه برسه اعتماد به خرید

لینک به دیدگاه

به جای کارت گرافیکی 

کارت گرافیک هدیه بفرستین....1080......من که خوشحال تر میشم تا اخر عمرم به همه لبخند میزنم 

قسم میخورم....

لینک به دیدگاه

سلام

من اگر تا الان 99% به خرید از شما اعتماد داشتم الان اعتمادم شده 100%

برام جالبه یک فروشگاه کامپیوتر تو تهران در کنار مغازه اش سایت هم داره که کلی میارزه! با هرکی حرف میزدم که تابستون سیستم رو چیکار کنم و از کجا بخرم هرکی یه سری مغازه ها تو شهرم معرفی میکردن که رفتم دیدم ای داد هر کدوم 15 تا 20 تومن هر محصول رو گرونتر از لیون میفروشن. از طرفی هرکدوم برای اسمبل 5 تا 10% از کل مبلغ خرید رو حساب میکنن که با خرید مثلا 4میلیون باید 400تومن فقط برای اسمبل بهشون بدم درصورتیکه لیون عزیز فقط 50تومن میگیره و کلی کارم برام انجام میده.

بی صبرانه منتظرم مرداد برسه و من خریدمو انجام بدم و از این کارتا بگیرم ^_^  سیستم نیومد، نیومد! کارتتون بیاد کافیه :D

امیدوارم تجربه خوبی با خرید از شما کسب کنم و به دوستان و آشناهام بگم آره بیاید ببینید منم دوستان توپی از تهران دارم که معرفتشون اثبات شدست چه برسه اعتماد به خرید

من هم چند ماه پیش سیستمم رو از لیون خریدم. و باید بگم بعد از اون از طرفدارای لیون شدم.

بهترین سیستمی بود که از اولین سیستمم در سال 75 تا حالا خریدم (یعنی در 20 سال اخیر). با قیمتی بسیار بهتر از شهرستان (من رشت هستم).

امیدوارم شما هم مثل من تجربه ی خرید خیلی خوبی داشته باشید.  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه حرکت جالب و عالی دیگه از لیون  :Peace Sign:  :clapping:

منم میخواستمممممممممممممممممم خب  :crying:

چرا تو کیس من نبود از اینا  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟  *dry#

از کی شروع شده این برنامه... حتما با کارت 480 یه سریش رو ازتون می گیرم خیلی خوشگله برای دکور و یادگاری روی میز بزاریم   :x

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

حرکت بسیار زیبا و فرهنگی هست.

سپاس از جناب حسینی و تیمشون. :X

لینک به دیدگاه

این است لیون کامپیوتر :x

عالی :clapping:

لینک به دیدگاه

به به چه کار خوبیی !!! مثل اینکه واجب شد با یه خرید ازتون داشته باشم !! :D

لینک به دیدگاه

به جای کارت گرافیکی 

کارت گرافیک هدیه بفرستین....1080......من که خوشحال تر میشم تا اخر عمرم به همه لبخند میزنم 

قسم میخورم....

امر دیگه ای نبود؟یه باندلی چیزی نمی خواین؟ :huh:

لینک به دیدگاه

عنوان تاپیک رو دیدم آمدم ببینم کارت چند گیگه و چند بیتی ه و نمره ی 3dmark ش چنده. بس که این چند وقت ه با این چیزها بمباران شدم.

به قولی سهراب سپهری وار

کاش کارت مهربانی مان پهنای باندی به گستردگی ابدیت داشت!

خواستین رو گلگیرتون بنویسین کپی لفت فراموش نشده.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

امر دیگه ای نبود؟یه باندلی چیزی نمی خواین؟ :huh:

چرااااا  د ادا یه باندل x99 

زحمت شما.........زحمت نشه داداش

=))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

چرااااا  د ادا یه باندل x99 

زحمت شما.........زحمت نشه داداش

=))  =))  =))  =))

:eek:

|-)   8-}  8-}

لینک به دیدگاه

درود

حرکت بسیار جالب و خلاقانه ای هست

اما ای کاش کمی هم به درد دل لیونی ها گوش فرا میدادید و یک اقدامی برای قیمت های بسیار بالای قطعات میکردید

لینک به دیدگاه

من هم چند ماه پیش سیستمم رو از لیون خریدم. و باید بگم بعد از اون از طرفدارای لیون شدم.

بهترین سیستمی بود که از اولین سیستمم در سال 75 تا حالا خریدم (یعنی در 20 سال اخیر). با قیمتی بسیار بهتر از شهرستان (من رشت هستم).

امیدوارم شما هم مثل من تجربه ی خرید خیلی خوبی داشته باشید.  @};-

ممنون بِرار. تی خِنا بِدون :D   منم مازندرانیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بابا حالا که من رفتم زیر خط فقر و قطعه نمیخرم از اینا میدین؟  :D  یه دونه همینجوری بهم بدین الکی خوش باشم  :D  :D  :D  :D

عنوان تاپیک رو دیدم آمدم ببینم کارت چند گیگه و چند بیتی ه و نمره ی 3dmark ش چنده. بس که این چند وقت ه با این چیزها بمباران شدم.
به قولی سهراب سپهری وار
کاش کارت مهربانی مان پهنای باندی به گستردگی ابدیت داشت!
خواستین رو گلگیرتون بنویسین کپی لفت فراموش نشده.

واقعا منم فکر کردم یه تاپیک در مورد تخریب انویدیا یا AMD هستش ، منتها اسم اغازگر تاپیک رو که دیدم و خیالم راحت شد و تونستم بعد از مدت ها بدون سردرد گرفتن یک تاپیک رو باز کنم و بخونم :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...