رفتن به مطلب

.::فروش ايركولر Thermalright Silver Arrow SB-E (فروخته شد)::.

Ali Alborz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزيز

يك عدد ايركولر Thermalright Silver Arrow SB-E كاملا سالم و تميز دارم كه به دليل تهيه واتركولر Corsair H100i تصميم به فروشش رو گرفتم. كولر و فنها از لحاظ ظاهري و فني كاملا مشابه اك + ٤٨ ساعت مهلت تست.

نيازي به تعريف از اين كولر قدرتمند و بسيار كم صدا نيست در همين حد بگم كه جزو يكي دو ايركولر اول قدرتمند دنيا هست.

تفاوتي كه اين مدل با سري IB-E داره ارتفاع بيشتر و پهناي بيشتر و تعداد پره هاي بيشتر هست به اضافه اينكه يكي از فن ها ١٤٠ ميليمتري و ديگري ١٥٠ ميليمتري هست.

دوستان تهراني تحويل حضوري و شهرستان اول واريز سپس ارسال هست، در مورد امتيازم هم تو پرشين تولز دارم ميتونيم اونجا معامله كنيم.

فروخته شد ختم تاپيك.

post-10302-0-57121200-1466554173_thumb.jpeg

post-10302-0-85453000-1466554188_thumb.jpeg

post-10302-0-34016700-1466554207_thumb.jpeg

post-10302-0-86180500-1466554246_thumb.jpeg

post-10302-0-11656500-1466554258_thumb.jpeg

ویرایش شده توسط alip4
لینک به دیدگاه

سلام - ارتفاعش چقدره ؟

چند وقت کارکرده ؟

گارنتی تموم شده ؟

سلام خدمت دوستان عزيز
يك عدد ايركولر Thermalright Silver Arrow SB-E كاملا سالم و تميز دارم كه به دليل تهيه واتركولر Corsair H100i تصميم به فروشش رو گرفتم.
نيازي به تعريف از اين كولر قدرتمند و بسيار كم صدا نيست در همين حد بگم كه جزو يكي دو ايركولر اول قدرتمند دنيا هست.
تفاوتي كه اين مدل با سري IB-E داره ارتفاع بيشتر و پهناي بيشتر و تعداد پره هاي بيشتر هست به اضافه اينكه يكي از فن ها ١٤٠ ميليمتري و ديگري ١٥٠ ميليمتري هست.
دوستان تهراني تحويل حضوري و شهرستان اول واريز سپس ارسال هست، در مورد امتيازم هم تو پرشين تولز دارم ميتونيم اونجا معامله كنيم.
قيمت پايه ٢٠٠
تا ٤٨ ساعت بعد از اخرين پيشنهاد فروخته ميشود.

لینک به دیدگاه

سلام - ارتفاعش چقدره ؟

چند وقت کارکرده ؟

گارنتی تموم شده ؟

تو اين لينك تمام مشخصات و ابعاد ذكر شده: http://www.thermalright.com/html/products/cpu_cooler/silverArrow_sb-e.html

كاركردش تقريبا يك سال هست، گارانتي نداره. مهلت تست هم به خريدار داده ميشه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...