رفتن به مطلب

کدام گرافیک؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همگی نماز و روزه هاتون قبول باشه

بنده قرار کارت گرافیک خودمو عوض کنم و یک مدل 960 بخرم البته یکی مدل 960 asus است که 900 است :D  که تا همین حدود بدوجه دارم و واسه 970 ندارم متاسفانه :D برای همین الان موندم قدرت 4 گیگ و 2 گیگ یکی تو 960؟فرقی نداره چون من می خوام گرافیکی که قبلا تو بازی های مثل جی تی ای نمیشود تکسچر رو very high بزارم بشه و مشکلی تو بازی نداشته باشم حالا نظر شما چیه و چی پیشنهاد می دید ممنون میشم راهنمایم کنید

موفق باشید @};-

Zotac GTX 960 AMP! Edition 4GB GDDR5

ASUS GTX 960 TURBO OC 2GB GDDR5

ASUS GTX 960 DCII OC STRIX 2GB GDDR5

اگه 950 هم بود که بهتر از 960 بود چه بهتر

ختم تایپک

با تشکر از عزیزانی که وقت خودشون برای کمک به بنده صرف کردنندا ان شاالله بنده بتونم جبران کنم @};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

عزیزم الان بگردید 970 تا حدود 850 تومن هم میتونید تهیه کنید . چرا 960 !

لینک به دیدگاه

اولا من بجای شما بودم کارت rx 480 رو میخرم یا 470

هم نسل جدیدن هم قیمتشون عالیه نسبت به پرفورمنس

فقط یکم صبر کنید تا وارد بازار شن 

این کارت ها به نظرم دیگه دورشون به سر اومده

لینک به دیدگاه

اگر میتونی صبر بکنی rx 480

نمیتونی صبر بکنی دست دو evga 960 4GB میدن 750

4 گیگ با 2 گیگ توی بازی فرق انچنانی نداره.فقط توی صحنه های شلوغ چهار گیگ 7 - 8 فریم بیشتر میده. 

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

من با دوست خوبمون MamadMedusa کاملا موافقم بهتر بگردی دنبال دسته دوم 970 یا اگر میتونی صبر بکنی rx 480 بگیر. من خودم   evga gtx 960ssc 4GB دارم ازش راضیم حالا حالاها باید باهاش سر کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولا من بجای شما بودم کارت rx 480 رو میخرم یا 470

هم نسل جدیدن هم قیمتشون عالیه نسبت به پرفورمنس

فقط یکم صبر کنید تا وارد بازار شن 

این کارت ها به نظرم دیگه دورشون به سر اومده

موافقم

اگه نمیتونید 1 ماه صبر کنید

970 دست دو با بودجه شما میشه گرفت

ضمنا بازیهای الان مموری خور شدن اگه تصمیم بر خرید 960 شد حتما 4 گیگ بگیرید

لینک به دیدگاه

من پیشنهادم اینکه واسه 480 منتظر بمون حداقل کمتر از 1 ماه دیگه دندون رو جیگر بزار وارد بازار میشه...

من خودم الان بدون گرافیک دارم سر میکنم.

لینک به دیدگاه

تشکر بچه ها

اول من مارک AMD راسیتش طرفدارش نیستم و فقط انودیا با احترام به طرفداران عزیز AMD @};-

و 970 داخل لیون گشتم والا هیچ کدومش پایینتر از 1 میلیون نبود یا اگرم بود 900 بود

نظرتون در مورد این چیه؟

http://lioncomputer.ir/product/8013/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%B2%D9%88%D8%AA%D8%A7%DA%A9+GTX+960+AMP+4GB+ZT-90309-10M/

و تو کار خرید دست دوم هم نیستم اگر بخرم نو حتما می گیرم :D

و راستی پس الان معموری تو بازی مهمه درسته؟مثلا 4 گیگ تو بازی بهتر عمل می کنه تا 2 گیگ

ممنون از همگی

موفق باشید :x

لینک به دیدگاه

تشکر بچه ها

اول من مارک AMD راسیتش طرفدارش نیستم و فقط انودیا با احترام به طرفداران عزیز AMD @};-

و 970 داخل لیون گشتم والا هیچ کدومش پایینتر از 1 میلیون نبود یا اگرم بود 900 بود

نظرتون در مورد این چیه؟

http://lioncomputer.ir/product/8013/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%D8%B2%D9%88%D8%AA%D8%A7%DA%A9+GTX+960+AMP+4GB+ZT-90309-10M/

و راستی پس الان معموری تو بازی مهمه درسته؟مثلا 4 گیگ تو بازی بهتر عمل می کنه تا 2 گیگ

ممنون از همگی

من خودم طرفدار انویدیا هستم  :D

ولی دیگه نسل مکسول تموم شد و شاید انویدیا بهتر بود تو اون زمان

اما الان amd هم واقعا خودش رو بالا کشید و دیگه نسل جدید شروع شده به نظرم بهتره صبر کنید

یا حداقل 970 دست دو بگیرید

اخه خیلی ضرر میکنید اگه نو 960 بگیرید

هر چند اول و اخر خودتون تصمیم میگیرید  ^_^

لینک به دیدگاه

من خودم طرفدار انویدیا هستم  :D

ولی دیگه نسل مکسول تموم شد و شاید انویدیا بهتر بود تو اون زمان

اما الان amd هم واقعا خودش رو بالا کشید و دیگه نسل جدید شروع شده به نظرم بهتره صبر کنید

یا حداقل 970 دست دو بگیرید

اخه خیلی ضرر میکنید اگه نو 960 بگیرید

هر چند اول و اخر خودتون تصمیم میگیرید  ^_^

همینطور که گفتم با احترام به طرفداران عزیز AMD من اگه انودیا منسوخم بشه بازم می گیرم :D

در مورد نسل جدید بازم چیزی جدیدتر باید بنده اینقدری پول ندارم واسه نسل جدید خرج کنم باید همین ها رو بگیرم :D :D

اون 960 زوتاکم بد نیست چون 4 گیگ و قیمت پایین 900 است :-?

تشکر از شما @};-

لینک به دیدگاه

تشکر بچه ها

نظرتون در مورد این چیه؟

ممنون از همگی

داداش این همه گرافیکه دست دوم با گارانتی و تر و تمیز هست چرا سعی داری پولتو بریزی دور؟

منو یاده یکی از رفیقام انداختی

چند وقته قبل یکی از رفیقام می خواست گوشی بخره بهش پیشنهاد دادم دسته دوم بخره ولی میگفت نه مزش به اونه که خودم پلمپشو باز کنم *dry#

الان طی مدت ۳ ماه گوشیش ۵۰۰ تومن افت قیمت پیدا کرده ولی من پارسال یه G3 خریدم دسته دوم الان با ۱۰۰ تومن ضرر میتونم راحت ردش کنم.

خلاصه مطلب اینه که۹۷۰ دسته دوم با گارانتی بگیری خیلی بهتره از ۹۶۰ اک   یکمم به حرفای دیگران گوش کنی ثواب دارها :D

لینک به دیدگاه

ببنید من اینقدر ها پول ندارم که خواسته باشم یک چیزی غول بگیرم من همین قدرشم دارم با بدبختی جور می کنم برای سیستم :(

من همینقدری که بتونم تو بازی یکم رونتر بازی کنم و اذیتم نکنه برام کفایت می کنه :) و چیزی بالاتر نمی خوام

از همتونم برای پیشنهاد خوبتون ممنونم

موفق باشید @};-

داداش این همه گرافیکه دست دوم با گارانتی و تر و تمیز هست چرا سعی داری پولتو بریزی دور؟

منو یاده یکی از رفیقام انداختی

چند وقته قبل یکی از رفیقام می خواست گوشی بخره بهش پیشنهاد دادم دسته دوم بخره ولی میگفت نه مزش به اونه که خودم پلمپشو باز کنم *dry#

الان طی مدت ۳ ماه گوشیش ۵۰۰ تومن افت قیمت پیدا کرده ولی من پارسال یه G3 خریدم دسته دوم الان با ۱۰۰ تومن ضرر میتونم راحت ردش کنم.

خلاصه مطلب اینه که۹۷۰ دسته دوم با گارانتی بگیری خیلی بهتره از ۹۶۰ اک   یکمم به حرفای دیگران گوش کنی ثواب دارها :D

داداش شما یک 970 چهارگیگ یا دو گیگ دسته دوم گارانتی دار با قیمت 900 به پایین بهم معرفی بکن @};-و راستی یک نفرم پیدا کن ازم یک مقدار پول بگیره بقیشم چک :D

من کل پولو نقد ندارم قرار یک مقدارشو نقد بدهم بقیشم چک

لینک به دیدگاه

ببنید من اینقدر ها پول ندارم که خواسته باشم یک چیزی غول بگیرم من همین قدرشم دارم با بدبختی جور می کنم برای سیستم :(

من همینقدری که بتونم تو بازی یکم رونتر بازی کنم و اذیتم نکنه برام کفایت می کنه :) و چیزی بالاتر نمی خوام

از همتونم برای پیشنهاد خوبتون ممنونم

موفق باشید @};-

داداش شما یک 970 چهارگیگ یا دو گیگ دسته دوم گارانتی دار با قیمت 900 به پایین بهم معرفی بکن @};-و راستی یک نفرم پیدا کن ازم یک مقدار پول بگیره بقیشم چک :D

من کل پولو نقد دارم قرار یک مقدارشو بدهم بقیشم چک

خب اگه پولت کمه و عجله داری ۹۶۰ دسته دوم بخر لااقل.

بعدشم عجله نکن چند وقت صبر کن ۹۷۰ رو زیر ۸۰۰ هم میتونی پیدا کنی فقط یکم صبر لازمه.الان شما تو بدترین وقته ممکن تصمیم به ارتقا گرفتی

لینک به دیدگاه

بعدشم عجله نکن چند وقت صبر کن ۹۷۰ رو زیر ۸۰۰ هم میتونی پیدا کنی فقط یکم صبر لازمه.الان شما تو بدترین وقته ممکن تصمیم به ارتقا گرفتی

راسیتش داداش تو شهر ما که کمتر کسی داره از این گرافیک ها و کمه و تو نتم کسی پیدا نمیشه که من نصف پولو نقد و بقیشو چک بدهم بهش پس مجبورم برم بیرون از مغازه نو سفارش بدهم تا نصفی از پولو نقد و بقیشو چک بدهم راهی ندارم جز این اگه تا چند سال دیگه هم صبر کنم همینشم نمی تونم بگیرم داداش @};-

ممنون

موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

راسیتش داداش تو شهر ما که کمتر کسی داره از این گرافیک ها و کمه و تو نتم کسی پیدا نمیشه که من نصف پولو نقد و بقیشو چک بدهم بهش پس مجبورم برم بیرون از مغازه نو سفارش بدهم تا نصفی از پولو نقد و بقیشو چک بدهم راهی ندارم جز این اگه تا چند سال دیگه هم صبر کنم همینشم نمی تونم بگیرم داداش @};-

ممنون

موفق باشی @};-

@};-

لینک به دیدگاه

یدونه 280 ایکس میتونی تو فروم 550 بخری. ساپورتم میشه 960ی که میخوای بخری دیگه ساپورت نمیشه انگار کل پولتو انداختی دور. یبار AMD بخر ضرر نمیکنی. افت قیمتشم کرده بخوای ردش کنی بدون ضررردش میکنی میره. 

یکی از ددوستان 970 میفروخت 790 تومن اگه نفروخته باشه بخر.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

الان تو همین لیستی که خود شما گفتی 960 2 گیگ با 4 گیگ صد تومن اختلاف قیمت داره اما بنظر من حتما 4 گیگ رو بگیرید که اینده نگرانه تر هستش 

لینک به دیدگاه

یدونه 280 ایکس میتونی تو فروم 550 بخری. ساپورتم میشه 960ی که میخوای بخری دیگه ساپورت نمیشه انگار کل پولتو انداختی دور. یبار AMD بخر ضرر نمیکنی. افت قیمتشم کرده بخوای ردش کنی بدون ضررردش میکنی میره. 

یکی از ددوستان 970 میفروخت 790 تومن اگه نفروخته باشه بخر.

تمام پولو نقد ندارم داداش وگرنه مشکلی نداشتم @};-

الان تو همین لیستی که خود شما گفتی 960 2 گیگ با 4 گیگ صد تومن اختلاف قیمت داره اما بنظر من حتما 4 گیگ رو بگیرید که اینده نگرانه تر هستش 

قراره زوتاک 960 چهارگیگ بخرم @};- @};-یکی هم همینو بهم معرفی کرده بود

لینک به دیدگاه

اینده نگرانه اونجا هست که تو درایورای جدید انویدیا از خجالت عمه ی سری 900 در نیاد! که متاسفانه هنوز هیچی نشده در اومده ، وقتی واسه بازیای جدید بهینه ساز نمیده واسه سری 900 کدوم اینده نگرانه؟ با احترام.همین 750 هتو نگه داری سود کردی چون با 960 دیگه فرقی نمیکنه تو اینده

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

همینطور که گفتم با احترام به طرفداران عزیز AMD من اگه انودیا منسوخم بشه بازم می گیرم :D

در مورد نسل جدید بازم چیزی جدیدتر باید بنده اینقدری پول ندارم واسه نسل جدید خرج کنم باید همین ها رو بگیرم :D :D

اون 960 زوتاکم بد نیست چون 4 گیگ و قیمت پایین 900 است :-?

تشکر از شما @};-

سلام

عزیزم این کار شما بسیار غیر منطقی هست

وقتی amd گرافیک بهتری زده شما چرا گیر دادین به nvidia ؟

شما معلوم نیست دارین به نفع خودتون کار میکنین یا به نفع انویدیا........!!!!!!؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

عزیزم این کار شما بسیار غیر منطقی هست

وقتی amd گرافیک بهتری زده شما چرا گیر دادین به nvidia ؟

شما معلوم نیست دارین به نفع خودتون کار میکنین یا به نفع انویدیا........!!!!!!؟؟؟؟؟

چون از اول تا به حالا انودیا داشتم و طرفدارش شدم و نمی تونم ترکش کنم حتی اگه amd بهترین گرافیکو بزنه

تشکر @};-

اینده نگرانه اونجا هست که تو درایورای جدید انویدیا از خجالت عمه ی سری 900 در نیاد! که متاسفانه هنوز هیچی نشده در اومده ، وقتی واسه بازیای جدید بهینه ساز نمیده واسه سری 900 کدوم اینده نگرانه؟ با احترام.همین 750 هتو نگه داری سود کردی چون با 960 دیگه فرقی نمیکنه تو اینده

تا اونجایی که بنده می دونم واسه هر بازی امده آپدیت داده که آخریشم 368.39 بوده و همینطور وجود این تکنولوژی جدید تو انودیا که خیلی تو بازی ها بهم کمک کرد

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59653&hl=

ممنون از نظرت داداش

موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

داداش 960 رو کلا از سرت بنداز دور

صبر نداری حداقل 970 دست دو بخر که با 480 یه رقابتی داشته باشه

لینک به دیدگاه

چون از اول تا به حالا انودیا داشتم و طرفدارش شدم و نمی تونم ترکش کنم حتی اگه amd بهترین گرافیکو بزنه

تشکر @};-

تا اونجایی که بنده می دونم واسه هر بازی امده آپدیت داده که آخریشم 368.39 بوده و همینطور وجود این تکنولوژی جدید تو انودیا که خیلی تو بازی ها بهم کمک کرد

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=59653&hl=

ممنون از نظرت داداش

موفق باشی @};-

درسته بهینه سازی اسمی کرده ولی در عمل کاری نکرده @};-  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...