رفتن به مطلب

فروش ASUS Rampage II GENE نو

Bahman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان . بردم رو برای گارانتی فرستاده بودم که تعویضش کردند و دیروز دستم رسید. کاملا نو هستش و فقط یک بار تست شده (توسط گارانتی ویستا). جعبه و وسایلش هم کامل و بسیار تمیز هستش. تا 2012/5/31 گارانتی داره. به بالاترین پیشنهاد می فروشم. (هزینه ارسال با خریدار)

post-6808-021868500 1297172301_thumb.jpg

post-6808-062621600 1297172314_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

up...........

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

بهمن جان من 175 خريدارم و لطفا فردا اخرين قيمت رو قبل از اتمام حراجي بهم اعلام كن به سودته @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهمن جان من 175 خريدارم و لطفا فردا اخرين قيمت رو قبل از اتمام حراجي بهم اعلام كن به سودته @};-

قابل شما رو نداره آقای حسینی :o چشم بنده تا فردا نتیجه رو اعلام می کنم

لینک به دیدگاه

182 بالاتر نبوووود؟؟؟B) :-?

كمر قيمت و شكستم بهمن جان و پيغام خصوصيت رو چك كن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی ایشون همون دوست عزیزمون در hotoverclock هستن. بنده گفتم به جای پیغام خصوصی بیان همینجا تو فروم قیمت بدن که مستقیم بتونیم مزایده رو تموم کنیم. حالا هر طور که دستور بدید بنده در خدمتم.

لینک به دیدگاه

198 به شرط کامل بودن متعلقات خریدارم .

ویرایش شده توسط nasiban
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

198 به شرط کامل بودن متعلقات خریدارم .

فقط اون برچسب همراهش رو روی کیسم چسبوندم که دیگه نمیشه کندش. وگرنه کابلهای SATA و IDE و دفترچه و DVD و I/O shield و SLI Bridge و Q-Connector Kit همشون به همراه جعبه موجوده.

باز هم تاکید می کنم. برد نو هستش و به بالاترین پیشنهاد فروخته خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

201 خریدارم .

این قیمتا از شما بعیده آقا محسن :-? اتفاقی افتاده؟؟

لینک به دیدگاه

چیکار کنیم حاجی طبق قانون کاسبی سود توی خرید خوب هست نه فروش خوب .

بهمن جان تاریخ اتمام حراجی کی هست ؟

ویرایش شده توسط nasiban
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چیکار کنیم حاجی طبق قانون کاسبی سود توی خرید خوب هست نه فروش خوب .

بهمن جان تاریخ اتمام حراجی کی هست ؟

نهایتا یکی دو روزه دیگه

لینک به دیدگاه

خيلي برام جالبه بهمن جان وقتي معامله تموم ميشه اگر صد ميليون بالاتر هم گفتن قانونا و شرعا معامله تمومه . بعد از چند رو اومدم ديدم ادامه پيدا كرده فروش . وقتي شما گفتيد اين اخرين قيمتيه كه دارم بهتون قيمت بالاتر دادم . ولي ............

مباركشون باشه و موفق باشيد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود آقای حسینی عزیز. 5 شنبه که شما با بنده تماس گرفتید دسترسی به اینترنت نداشتم (همونطور که اگه یادتون باشه گفتم قیمت و پیغام شما رو ندیدم). و فکر کردم پیشنهاد بالاتری نبوده ولی بعد که فرصت کردم به نت سر بزنم دیدم دوستان در فروم دیگه پیشنهاد بالاتر هم دادند و همون موقع هم(5 شنبه شب) درهمین فروم اعلام کردم و گفتم برای این که بنده دائم پیغام رسان نباشم بیان و همینجا مستقیم قیمتشون رو اعلام کنند. ولی تا امروز شما به فروم سر نزدید.و د رضمن زودتر از شنبه یعنی امروز امکان ارسال نداشتم. به هر حال 6-5 تومن ارزش دلخوری شما رو نداره و حاضرم به همون قیمت برای شما بفرستم. تقصیر از بنده بود و باید از شما برای چک کردن نت فرصت میخواستم. :-?

لینک به دیدگاه

مشكلي نيستش بهمن جان . وقتي براي فروش كالاتون زمان ميگذاريد بعد از اتمام زمان مشخص شده ايا درسته كه كسي قيمت بالاتر داد كالا بهش داده بشه ؟؟؟ من نياز مبرمي به اين مادربورد ندارم ولي فقط به اين سوال من جواب بديد ممنون ميشم .

چون ميخوام واقعا معامله ها روال درست خودشون رو طي كنن هميشه . البته باز هم ميگم هميشه اختيار كالا با صاحبشه و هر چي اون بگه مهمه ولي اعتبار هم در اينده اهميت داره بهمن جان :-?

در كل ميدونم كه هر كسي دوست داره كالا شو بيشتر بفروشه ولي به راهش .

در كل من دلخور نشدم عزيزم ولي اينها رو به خاطر خودتون گفتم چون تا الان در تمام معاملات خودم با شما واقعا راضي بودم . و خودتون رو هم ميدونيد من اهل معامله هستم عزيز

حالا اخرين قيمتي كه بهتون دادن چقدر بوده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرف شما کاملا متینه آقای حسینی ولی علت اصلی این قضیه اینه که فروم لیون نزدیک 2 هفته قطع بود و بنده به ناچار و علی رغم میل خودم مجبور شدم مین رو در سایت hotoverclock برای فروش بگذارم و چون چند روزی اونجا بود و مشتری هم داشت رو حساب مدت موندنش در اونجا به اون مشتری ها اعلام پایان مزایده کردم و درست یک روز قبل از پایان مزایده ای که اونجا اعلام کرده بودم فروم شما هم راه افتاد. و بنده در اینجا هم مطرح کردم. ولی به علت این که به مشتری اون فروم هم گفتم بیاد و در اینجا مزایده رو دنبال کنه و ایشون از چند روز قبل منتظر بودند نتونستم در اینجا وقت بیشتری رو در نظر بگیرم. و متاسفانه دوستان در اینجا بعد از پایان وقت اولیه متوجه تاپیک فروش بنده شدند و پیشنهاد های بالاتری دادند. دلیل اصلی مساله پیش اومده این بود. امیدوارم به بنده هم حق بدید که فرصت کافی نداشتم. :-?

بالاترین پیشنهاد 201 بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتي براي فروش كالاتون زمان ميگذاريد بعد از اتمام زمان مشخص شده ايا درسته كه كسي قيمت بالاتر داد كالا بهش داده بشه ؟؟؟

درسته آقای حسینی ولی خود شما هم بعد از 12 شب 4 شنبه که پایان مزایده بود به من قیمت دادید.:-?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...