رفتن به مطلب

لینک دانلود کاملترین و فشرده ترین نسخه بازیها 100% تست شده - برای اولین بار در لیون کامپیوتر

mostafajan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

برای اولین بار در لیون

لطفا متن کامل این پست رو بخونید تا متوجه قصدم از ایجاد این تاپیک بشید . متشکر

با مراجعه به این تاپیک با اینترنت دانلود شبانه سرعت پایین هم حتی میتونید بهترین بازیهارو دانلود کنید

حتی میتونید از طرح های هزار تومانی اینترنت 4G ایرانسل یا رایتل استفاده کنید که تو هر ساعت میشه نزدیک به 6 گیگ دانلود کرد و بیخودی کلی هزینه برای خرید DVD از مغازه دار نکنید

در این تاپیک قراره با کمک شما عزیزان یک بانک از لینک تمام بازیها برای دانلود بوجود بیاریم اما نه هر نسخه ای از بازی بلکه بهترین نسخه ممکنه

منظور از بهترین نسخه ممکنه چیه ؟ منظورم اینه که :

اولا نسخه کامل باشه شامل تمام آپدیتها و DLC ها باشه . آپدیتها باعث روانتر شدن بازی و رفع باگهای موجود در نسخه اولیه میشن و بالارفتن گرافیک بازی میشن . DLC ها هم باعث افزایش مدت زمان بازی میشن به این شکل که یا یک مرجله جدید یا یک شخصیت جدید به بازی اضافه میکنن . این نسخه از بازی یعنی نسخه کامل معمولا شش ماه تا یک سال بعد از عرضه بازی بوجود میاد که تمام DLC ها و اپدیتها بیرون اومدن و برای شناسایی اونها باید ببینید بازی یکی از این سه پسوندو داره یا نه :

1 . GOTY

2 . Game Of The Year

3 . Complete edition یا Complete Pack (معمولا Complete edition مورد استفاده قرار میگیره)

4 . و در موراد نادری : FINAL edition یا Deluxe edition یا Gold edition یا Primume edition یا Enhanced edition یا Ultimate edition

اگر در کنار اسم بازی یکی از اون گزین های 1 تا 3 وجود داشت نسخه کامل هستش ولی اگر یکی از گزینه های 4 بود باید چک کنید ببینید واقعا تمام اپدیتها و DLC هارو داره یا نه

ثانیا نسخه فشرده شده باشه و نکته خیلی مهم این تاپیک همینه که ما فشرده ترین نسخه رو میخواهیم حتی اگر یک گیگ کمتر باشه . معمولا نسخه های فشرده یکی از این پسوندهارو دارن ( به این گروهایی که بازی های گروهای کرک کننده مثل Reloaded  و Codex  و Skidrow و 3DM و Prophet و CPY و Plaza را به صورت فشرده در میارن ریپکر گفته میشه RePacker ) :

1 . FitGirl - لینک رسمی 1-50  51-100  101-150  151-200  201-250  251-300  301-350  351-400  401-450

2 . CorePack  -  لینک رسمی سایت این گروه ریپکر

3 . BlackBox  -  لینک رسمی سایت این گروه ریپکر

4 . Kaos  -  لینک رسمی سایت این گروه ریپکر

این چهار مورد بالا جز بهترین ریپکر ها هستن که در بین اونها FitGirl و CorePack بهتر از اون دو مورد دیگه هستن اما بجر این چهار مورد بالا دو گروه دیگه هستن که در زیر اسمشون اورده شده که اولی سایتی روسیه ای هستش و دومی هم خیلی ازش نسخه های خوبی ندیدم که برتر از این چهار مورد بالا باشه در کل با همین چهار مورد بالا میتونید تمام نیاز های اولیتونو برطرف کنید . به نظر من اول CorePack بعد FitGirl بقیه مفت نمیارزن . CorePack خیلی عالیه نسخه های کاملش

R.G Mechanics

Catalist

هدف این تاپیک جلوگیری از هدر رفتن چند ده و یا شاید چند صد گیگ ترافیک شماست و همچنین فضای بیشتر روی هارد کامپیوترتون و همچنین داشتن همه بازیهای جدید .

یک توضیح هم در مورد نسخه فشرده بازیهای بدم چون تو ذهن خیلیها بد جا افتاده . در نسخه فشرده بازیها امکان داره تکرار میکنم امکان داره این موارد که اشاره خواهم کرد حذف شده باشن ولی هیچ تغیری در گرافیک گیم پلی بازی ایجاد نمیشه :

1 . اولین مورد زبان های غیر انگلیسی هستن که بیشترین کاهش حجم رو بازی در اینجا بخودش میبینه . عکس زیر برای بازی ویچر 3 هستش ببینید این زبانها چقدر از حجم بازیو تشکیل میدن در حالی که هیچکدومشون بجز انگلیسی به درد شما نمیخوره . حذف زبانهای غیر انگلیسی در 95% مواقع اتفاق میوفته در یک فرایند فشرده سازی

http://8pic.ir/images/tiudpma5oczjuqloshdj.jpg

2 . در صورتی که بازی بخش مولتی پلیر یا چند نفره داشته باشه که معمولا بخش چند نفره بازی نیاز به اینترنت با پینگ پایین و همچنین خرید بازی به صورت اورجینال داره  در نتیجه این بخش حذف میشه و این بخش هم در اکثر مواقع حذف میشه

3 . کیفیت فیلمهای بازی ( فیلمهایی که بین مراحل پخش میشه CutSence ) کاهش پیدا میکنه مثلا از 1080 به 720 که از نظر من اون چیزی که قراره از فیلم ها متوجه بشم تا منظور سازنده بازیو درک کنم خیلی مهمتر از اینه که حالا اون فیلم خیلی کوتاهو با کیفیت فول اچ دی تماشا کنم یا 720

نکته خیلی مهم در مورد این بخش از حذفیات اینه که فقط چیزی حدود کمتر از 10% از بازیهای فشرده شده فیلمهاشون دچار کاهش کیفیت میشه

4 . فایلهای صوتی حجیم مثل FLAC یا WAV کیفیتشون کاهش پیدا میکنه که تشخیصش برای منو شما که هدفون 500 هزارتومنی نداریم سخته تازه اونیم که داره نمیدونم میتونه تشخیص بده یا نه . نکته مهم در مورد این بخش از حذفیات یعنی کیفیت فایلهای صوتی اینه که من تا امروز ندیدن نسخه فشرده شده بازی ای که فایلهای صوتیش دچار کاهش کیفیت شده باشه و شاید فقط سه چهار مورد

5 . گزینه ای به اسم Foreign Stuff که فکر کنم همون Credits یا بخش معرفی دست اندرکاران ساخت بازی باشه

6 . و یک نکته خیلی مهم در کم حجم شدن نسخه فشرده بازیها نوع الگوریتم و تعداد دفعات فشرده سازی هستش که میتونید این الگوریتم هارو در نرم افزار 7Zip هم ببینید و به همین دلیلم هست که نصبشون معمولا چندین ساعت طول میکشه

در بین گزینه هایی که گفتم موارد 3 و 4 از بیشترین اهمیت برخوردار هستن که گزینه 4 خیلی وقته دیگه انجام نمیشه و گزینه 3 هم خیلی اهمیتی برامون نداره که 1080 باشه یا 720 حالا شما باید ببینید داشتن این موارد حذف شده به سی چل گیگ دانلود بیشتر و گرفته شدن فضای هارد و حذف بقیه اطلاعات به خطار کمبود فضا میارزه یا نه ؟

یک نکته دیگه در مورد این تاپیک اینه که مثلا کشتی کج 2016 چندین نسخه FitGirl داره ولی ما در این تاپیک فشرده ترین نسخه رو میخواهیم

منظورم فشرده ترین نسخه FitGirl نیستش بلکه فشرده ترین نسخه عرضه شده از هر ریپکری که بود

لینک همه بازیها بر اساس حروف الفبا در پست اول قرار داده میشه

سخته بخوای DLC  و اپدیتهای بازیو بگردی از اینور اونور پیدا کنی و موقعی هم که نصب میکنی یا کار نکنه یا بزنه سیوهارو خراب کنه و کلا مجبور بشی کل بازیو پاک کنی

بازی کرک Reloaded باشه اما DLC یا آپدیت برا نسخه Codex یا Skidrow یا 3DM یا Prophet یا CPY یا Plaza باشه

معمولا ده نسخه فشرده یا شایدم بیشتر از یک بازی هست ولی فقط یکیشون کمترین حجمو داره که پیدا کردنش سخته و نمیدونی درست نصب میشه یا مشکل داره اما بازیهایی که در این تاپیک قرار میگیره همه تست شده هستن

سایتهای زیادی هستن که بازی هارو برای دانلود قرار میدن و در کنارش DLC  و آپدیتها که شاید اپدیتها و DLC ها جمشون از خود بازی بیشتر باشه

سایتهای زیادی هستن که به صورت تخصصی نسخه فشرده برای دانلود قرار میدن که شامل DLC  و آپدیتها نیستن

اما سایتی که فقط نسخه کامل  و فشرده قرار بده من هنوز ندیدم

همین بازی The Evil Within نسخه معمولیش با اپدیتهاش و DLC هاش نزدیک به 100 گیگ میشه ولی میبینید که نسخه 16 گیگیش هم موجوده و دیگه دنگو فنگ پیدا کردن و درست نصب کردن اپدیت و DLC هم نداره

کمک کنید تا فشرده ترین و کامل ترین نسخه هارو پیدا کنیم

سخ نکته مهم در نصب این نوع از بازیها :

1 . حتما قبل از شروع به نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید

2 . اینترنت سیستم خود را قطع نمایید تا پایان مراحل نصب و اجرای بازی . در مواردی لازمه حتی بازیو در لیست فایروال ویندوز یا انتی ویروس خود قرار بدین که به اینترنت دسترسی نداشته باشه

3 . حتما تمام فایل ها را در حالت Run As Admin اجرا کنید چه فایلهای نصبی و چه اجرایی

بقیه جزئیات نحوه نصب و کرک کردن بازی در لینک دانلود بازیها و سایتهای ایرانی گفته شده

تمامی لینکها سالم هستن و هرکدومو که بلد نبودین دانلود کنید مثل Batman Asylum بگین تا نحوه دانلودو بگم

متشکر از همه

Batman Arkham Asylum - GOTY edition - CorePack - 2.5 GB

Batman Arkham Asylum - GOTY edition - Kaos - 3 GB

BatMan Arknam City - GOTY edition - BlackBox - 7.2 GB

BatMan Arknam City - GOTY edition - BlackBox - 7.6 GB

Dark Souls II - Complete edition - Kaos(3DM) - 6.2

دقیق نمیدونم کدوم نسخه فشرده شده هستش ولی فکر کنم Kaos باشه چون این قدیمی ها اکثرا Kaos هستن

Devil May Cry 4 - Complete edition - CorePack - 5 GB

Devil May Cry 4 - Special edition - CorePack - 4.8 GB

نسخه اسپشیال ادیشن بازسازی شده همان نسخه 4 میباشد با گرافیک بهتر و رفع تمام باگهایی که در نسخه قبل برای رفعشون لازم بود آپدیت نصب کنید

Dying Light - Complete pack - CorePack V2(Reloaded) - 7.4 GB

Dying light - main game

Be The Zombie Mode

All DLC's Pack-BAT

Crack Fix Reloaded

بعید میدونم این نسخه شامل آپدیتهای بازی باشه

Dying Light - Complete pack - CorePack(Reloaded) - 8.7 GB

Dying light - main game

Be The Zombie Mode

All DLC's Pack-BAT

Update 1.6.1

این نسخه علاوه بر موارد بالا شامل آپدیت 1.6.1 هم میباشد

Fallout 3 - GOTY edition - Kaos - 2.4 GB

Fallout 4 - Complete edition - BlackBox - 18.5 GB

Far Cry 3 - Complete edition - CorePack - 4.7 GB

Far Cry 4 - Complete edition - CorePack - 9.9 GB

GTA V - Complete edition - CorePack(Reloaded) - 31.8 GB

All DLC's

All MP files (mpheist too) I

Update 4

تو بخش "Download Links" میتونید لینک مستقیم رو دریافت کنید . اسم رمز هم اسم خود سایت هستش با حروف کوچیک

Password : www.ovagames.com

لینک رسمی از سایت کورپک

اگر خواستین بگین لینکهای UploadBoy هم قرار بدم

L.A Noire - Complete edition - FitGirl - 11.2 GB

Lost Planet 1 - Complete Pack - CorePack - 2.5 GB

Lost Planet 2 - Complete Pack - CorePack - 3.9 GB

Lost Planet 3 - Complete Pack - CorePack - 8.9 GB

Lost Planet 3 - main game

Survival Pack DLC

Assault Pack DLC

Freedom Fighter Pack DLC

Punisher Pack DLC

Map Pack 1

Map Pack 2

Map Pack 3

Hi Res Movies DLC

MadMax - Include 5 DLCs - CorePack - 3.9 GB

MadMax - Include 5 DLCs - CorePack - 3.9 GB

Mass Effect 1 - Complete edition - CorePack(Reloaded) - 4.2 GB

Mass Effect 2 - Complete edition - CorePack(Reloaded) - 6 GB

Mass Effect 3 - Complete edition - CorePack(Reloaded) - 9.8 GB

Max Payne 3 - Complete edition - CorePack - 10.4 GB

Max Payne 3 - Complete edition - CorePack - 10.4 GB

Metal Gear Solid : Renengeance - Complete edition - CorePack(Skidrow) - 8.2 GB

لینک رسمی سایت کورپک که گفته این نسخه شامل تمام اپدیتها و DLC ها میباشد

Metal Gear Solid V : phantom pain - Update V2.0 - FitGirl(3DM) - 12 GB

هنوز نسخه کامل این بازی نیومده ولی این نسخه فشرده شده شامل اپدیت ورژن 2 که جدیدترین اپدیت هستش میباشد

کرک V1 قابل اجرا برای این بازی، تنها قابلیت اجرا بر روی ویندوز 7 نسخه ۶۴ بیتی را دارد. برای ویندوزهای ۸ و ۸.۱ کرک ورژن ۲ را از این لینک دانلود نمایید

Middle Earth Shadow of Mordor - GOTY edition - BlackBox - 22.2 GB

نسخه KAOS حجمش 14 گیگابایته ولی هرچی میگردم پیدا نمیکنم البته نسخه کورپک معتبر تر ا کاوس و فیتگیلر هستش

Murdered Soul Suspect - Complete edition - CorePack - 5.6 GB

PayDay 2 - GOTY edition - CorePack(Reloaded) - 7.8 GB

Rayman Legends - Complete edition - CorePack - 2.9 GB

Resident Evil 0 HD Remaster - Complete edition - CorePack(Codex) - 5.2 GB

Resident Evil 6 - Complete edition - RG Mechanics - 5.4 GB

Resident Evil Revelations - Complete edition - CorePack - 2 GB

Resident Evil Revelations 2 - Complete edition - CorePack - 4.1 GB

Sniper Elite 3 - Complete Pack - CorePack(Reloaded) - 11.2 GB

Sleeping Dogs - Definitive edition - SkidRow - 9.8GB

این نسخه بهبود یافته نسخه قبلی با همین نام میباشد که هم از نظر گرافیکی خیلی بهتر شده و هم تمام باگهای آن رفع شده و شامل تمام 24 عدد DLC موجود میباشد بهمراه دو داستان جدید به نامهای Year of the Snake و Nightmare in North Point

Tomb Raider 2013 - GOTY edition - Kaos - 6.2 GB

The Evil Within - FINAL edition - CorePack(Codex) - 16.4 GB

The Evil Within - main game

The Executioner DLC

The Consequence DLC

The Assignment DLC

The Fighting Chance Pack DLC

Season Pack

ALL Updates

The Witcher 2: Assassins Of Kings - Enhanced editon  – CorePack(Codex) - 5.8 GB

The Witcher 3: Wild Hunt - Complete edition  - CorePack(Codex) - 26.6 GB

The Witcher 3 - main game

All 16 DLC's

Update 1.21

EP1 Hearts of Stone

EP2 Blodd and Wine

Bonus : ArtWorks - Manual - Map - Walls

Theif - Complete edition - Kaos - 11.2 GB

Watch_Dogs - Digital Deluxe Edition v1.04 - CorePack(Reloaded) - 12.2 GB

Watch Dogs - main game

All 16 DLC's

Update 4

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ممنون تاپیک خوبی میتونه باشه.

اقا اگه میشه بازی farcry 4  رو هم قرار بدید من هنوز بازی نکردم

و یا بازیه batman arkham knight

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

مگه این بتمنی که گذاشتم همون بتمنی که شما میخوای نیست ؟ دو نسخه متفاوت هستن ؟ من خیلی اهل بازی های جدید نیستم الان دارم کماندوز 3 نسخه فارسیشو بازی میکنم و بعدشم قراره IGI 2 بازی کنم .

راستی اگر شما و بقیه دوستان هم بتونید کمکی در مورد پیدا کردن لینکها بکنید ممنون میشم

حتی ممکنه کم حجم تر از همین بازیهایی که من لینکاشو قرار دادم هم باشه ممنون میشم اگر بود اطلاع بدین

متشکر

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

مگه این بتمنی که گذاشتم همون بتمنی که شما میخوای نیست ؟ دو نسخه متفاوت هستن ؟ من خیلی اهل بازی های جدید نیستم الان دارم کماندوز 3 نسخه فارسیشو بازی میکنم و بعدشم قراره اویل صفر نسخه اچ دیشو بازی کنم .

راستی اگر شما و بقیه دوستان هم بتونید کمکی در مورد پیدا کردن لینکها بکنید ممنون میشم

حتی ممکنه کم حجم تر از همین بازیهایی که من لینکاشو قرار دادم هم باشه ممنون میشم اگر بود اطلاع بدین

متشکر

تا الان 4 تا batman  اومده

batman arkham asylum

batman arkham city

batman arkham origins

batman arkham knight

من سه تای اول رو رفتم فقط نسخه اخر رو نداشتم.

لینک به دیدگاه

دوستان لینک نسخه فشرده رزیدنت اویل صفر اچ دی دارید ؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

من یه پیشنهاد دارم! البته اگه تعداد بچه ها زیاد باشه و قول بدن که همکاری کنن! مثلا اگه صد نفر با این طرح شما موافق باشن, میتونید با هزینه ی ماهی 2 هزار تومان نفری یک سرور اختصاصی بخرید و چند نفر از بچه ها مسوول سرور باشن,بعدش راحت هر چیزی که نیاز داشتید رو از هر جا که دوست داشتید دانلود کنید, هر بلایی دوست داشتید سرش بیارید و بعدش برای دانلود بزارید روی سرور! اینجوری خیلی از کارای بچه ها راه میفته! مثلا اگه بحث گیم و اپدیت و حتی بک اپ استیم رو که بزاریم کنار میتونه توی دانلود فیلم, دانلود موزیک و دانلود فیلم از یوتیوب و هزار تا چیز دیگه کمک کنه! با این کار میشه تقریبا نیاز همه.ی بچه ها برای دانلود بی دردسر رفع بشه! یه مساله ی خوبی هم که وجود داره اینه که هیچ مشکلی برای دانلود ممکن نیست پیش بیاد! من خودم یادمه یه بازی رو که 55 گیگ بود دانلود کردم و یکی از پارت هاش خراب بود, بعد که اومدم اون پارت رو دانلود کنم بازی از رو سرور برداشته شده بود و پنجاه گیگ ترافیک ما به فنا رفت! اگه دوست داشتی میتونم بیشتر توضیح بدم در مورد مزایاش

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

مگه این بتمنی که گذاشتم همون بتمنی که شما میخوای نیست ؟ دو نسخه متفاوت هستن ؟ من خیلی اهل بازی های جدید نیستم الان دارم کماندوز 3 نسخه فارسیشو بازی میکنم و بعدشم قراره اویل صفر نسخه اچ دیشو بازی کنم .

متشکر

کماندو 3 فارسی بهترین بازی استراتژیکه

عاشقشم من  @};-

لینک به دیدگاه

فایل فشرده بک اپ payday2  برای استیم اگه هست دوستان لینک چیزی بدین

لینک به دیدگاه

فایل فشرده بک اپ payday2  برای استیم اگه هست دوستان لینک چیزی بدین

نمیدونم این چیزی که میخواهید چیه ولی فکر نکنم منظورتون نسخه کامل و فشرده بازی باشه

یه لینک تو پست اول گذاشتم ببینید همونیه که میخواهید

دوستان لینک نسخه فشرده رزیدنت اویل صفر اچ دی دارید ؟؟؟ 

دوست عزیز در این تاپیک نسخه فشرده بازیها قرار داده نمیشه فقط نسخه کامل و فشرده بازیها قرار داده میشه

بعید میدونم این بازی نسخه کاملی ازش اومده باشه یا قرار باشه بیاد

برای پیدا کردن نسخه فشرده بازی مورد نظرتون فقط کافیه اسم بازیو به همراه کلمات "نسخه فشرده" در گوگل سرچ کنید کلی لینک میاره براتون

http://pocketgames.ir/20241/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B1%D8%B2%DB%8C%D8%AF%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D9%88%DB%8C%D9%84-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%88-resident-evil-zero-hd-remaster-pc

تا الان 4 تا batman  اومده

batman arkham asylum

batman arkham city

batman arkham origins

batman arkham knight

من سه تای اول رو رفتم فقط نسخه اخر رو نداشتم.

از نظر شما کدوم یک از این چهارتا ورژن بهتر از بقیست ؟

من میگردم امشب هر 4 نسخه رو اگر به صورت کامل اومده باشن میزارم تو تاپیک

من یه پیشنهاد دارم! البته اگه تعداد بچه ها زیاد باشه و قول بدن که همکاری کنن! مثلا اگه صد نفر با این طرح شما موافق باشن, میتونید با هزینه ی ماهی 2 هزار تومان نفری یک سرور اختصاصی بخرید و چند نفر از بچه ها مسوول سرور باشن,بعدش راحت هر چیزی که نیاز داشتید رو از هر جا که دوست داشتید دانلود کنید, هر بلایی دوست داشتید سرش بیارید و بعدش برای دانلود بزارید روی سرور! اینجوری خیلی از کارای بچه ها راه میفته! مثلا اگه بحث گیم و اپدیت و حتی بک اپ استیم رو که بزاریم کنار میتونه توی دانلود فیلم, دانلود موزیک و دانلود فیلم از یوتیوب و هزار تا چیز دیگه کمک کنه! با این کار میشه تقریبا نیاز همه.ی بچه ها برای دانلود بی دردسر رفع بشه! یه مساله ی خوبی هم که وجود داره اینه که هیچ مشکلی برای دانلود ممکن نیست پیش بیاد! من خودم یادمه یه بازی رو که 55 گیگ بود دانلود کردم و یکی از پارت هاش خراب بود, بعد که اومدم اون پارت رو دانلود کنم بازی از رو سرور برداشته شده بود و پنجاه گیگ ترافیک ما به فنا رفت! اگه دوست داشتی میتونم بیشتر توضیح بدم در مورد مزایاش

ممنون از پیشنهادتون

فکر کنم یه تاپیک جداگونه برای این پیشنهادتون بهتر جواب بده

کماندو 3 فارسی بهترین بازی استراتژیکه

عاشقشم من  @};-

ممنون

اسم شما چه اسم خوبیه

چند روز پیش داشتم مافیا 1 نسخه دوبله فارسیشو بازی میکردم چقدر این دوبله فارسیش باعث شد داستان بازیو بهتر بفهمم و خیلی خیلی خیلی خیلی بیشتر از بازی لذت ببرم

چقدر هم خوب دوبله شده نسخه یک مافیا

حیف که نسخه دومش هیچ وقت دوبله نشد

عاشق ماشین سواریاشم . ماشیناش قدیمیه و خیلی سخت کنترل میشه و سربالایی هارو جون میکنه تا بره بالا و این بازیو خیلی زیبا تر میکنه

ایکاش زبان فارسی هم داشت بازیهای کامپیوتری اونوقت دیگه هیشکی نسخه فشرده دانلود نمیکرد

چی میشه اگه در کنار این کارگروه مبارزه با مصادیق دارای محتوای مجرمانه یه کارگروهی هم بود که بازیهارو دوبله میکرد

لینک به دیدگاه

ممنون از پیشنهادتون

فکر کنم یه تاپیک جداگونه برای این پیشنهادتون بهتر جواب بده

این کار رو انجام دادم :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?s=83d9c248aae6127aa55a15529f819350&showtopic=60401&hl=

لینک به دیدگاه

به نظرم بازی ها را نسخه کامل فشرده میگذاشتید  پرفرمنس بهتری میتونست داشته باشه......

لینک به دیدگاه

من دنبال لینک Mad Max میگشتم ظاهرا هیچ کدوم از سایتای ایرانی ندارند. این لینکی هم که برای Mad Max گذاشتید خرابه. کسی لینک سالم داره؟

لینک به دیدگاه

بازی فار کرای نسخه 4 و 3 قرار داده شد

بتمنی که میخواهیدو پیدا نکردم شاید هنوز نسخه جمع آوری شده از DLC ها و آپدیتها نیومده چون جدیدترین نسخه هستش ولی اگر پیدا کردم حتما قرار میدم

عالیه ولی کار گروهی داخل ایران خیلی کم به عمل منتهی میشه و اون مواردی هم که عملی میشه بعیده سرپا بمونه و نتیجه بده

به نظرم بازی ها را نسخه کامل فشرده میگذاشتید  پرفرمنس بهتری میتونست داشته باشه......

من نسخه کامل و فشرده میزارم برا دانلود

نمیدونم منظور شما از نسخه کامل فشرده چیه

تو بیش از 90% بازیهای نسخه فشرده نه تکسچر نه فایلای صوتی و نه فایلایی ویدئویی هیچ تغیری نمیکنن اینو کاملا مستند و با توجه به سایتهای رسمی فشرده سازی بازیها میگم و میشه قبل از دانلود یه بازی با مراجعه به سایت رسمی بازی از موارد حذف شده مطلع شد

مقدار زیادی از فضای حذف شده از بازیها اول به زبانهای غیر انگلیسی بر میگرده و بقیه هم به الگوریم فشرده سازی و تعداد دفعات فشرده سازی

من دنبال لینک Mad Max میگشتم ظاهرا هیچ کدوم از سایتای ایرانی ندارند. این لینکی هم که برای Mad Max گذاشتید خرابه. کسی لینک سالم داره؟

ممنون بابت گزارش خرابی لینکها

لینک CorePack با حجم 3.9 گیگابایت داخل پست اول تصحیح شد و لینک ها هم تست شد

اگر نخواستین اونو دانلود کنید لینک زیر هم هست که 700 مگابایت بیشتره و بعید میدونم شامل اون پنج عدد DLC ای باشه که تو پست اول تاپیک هست . من توصیه میکنم لینک پست اول تاپیکو دانلود کنید

متشکر

http://pocketgames.ir/11623/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%DA%A9%D8%B3-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%87-mad-max

لینک به دیدگاه

دوستان چنتا سوال

من اگر این فایل تورنتو که لینک عکسشو همین پایین گذاشتم فقط زبان انگلیسیشو دانلود کنم نصب میشه یا باید بقیه زبانها هم باشه تا بازی نصب بشه ؟

http://8pic.ir/images/tiudpma5oczjuqloshdj.jpg

یه سوال دیگه اینکه چجوری میتونم از اسپویلر استفاده کنم کسی بلده ؟

راستی بچه ها هر بازی ای که میخواهید بگین تا لینکشو بزارم خودتونم اگر بازی ای پیدا کردین لینکشو بزارید تو تاپیک تا تو پست اول قرار داده بشه فقط دقت کنید نسخه کامل و فشرده باشه

یه اقایی داخل این تاپیک پست دادن هرکی دوهزارتومن بزاره یه سرور راه اندازی کنیم ولی من ازتون میخوام فقط هرکدوم یه لینک از نسخه کامل و فشرده یک بازی ای که جزو محبوب ترین بازیهاتونه و در پست اول نیست بدین همین و نیازی نیست هیچ هزینه مالی ای بپردازین

ممنون

لینک به دیدگاه

payday 2 نسخه استاندارد رو اگه میشه قرار بدید

یه لینک تو پست اول هست

یکم در مورد نسخه استاندارد توضیح میدین که چه نسخه ای هستش و چجوری باید پیداش کرد با چه پسوند یا پیشوندهایی شناخته میشه

لینک به دیدگاه

نسخه استاندارد اگه بک اپ استیم باشه که نور الانور

لینک به دیدگاه

نسخه استاندارد اگه بک اپ استیم باشه که نور الانور

ببینید این لینک به دردتون میخوره ؟

دانلود بازی Payday 2 برای PC + بک آپ استیم

لینک به دیدگاه

ببینید این لینک به دردتون میخوره ؟

دانلود بازی Payday 2 برای PC + بک آپ استیم

نسخه معمولی ( نسخه معمولی فرقش با اون نسخه ای که توی پست اول به نام گوتی گذاشتید اینه که بدون dlc  هست و باقی چیز ها یکیه) توی استیم 13.6 گیگ اون لینک بکاپ استیم 15 گیگ :|  :|  :|

لینک به دیدگاه

نسخه معمولی ( نسخه معمولی فرقش با اون نسخه ای که توی پست اول به نام گوتی گذاشتید اینه که بدون dlc  هست و باقی چیز ها یکیه) توی استیم 13.6 گیگ اون لینک بکاپ استیم 15 گیگ :|  :|  :|

خب یه نظر بزار پایینش ببین چی میگه شاید همون 13.5 گیگی که میخواهی بود با یه سری چیزای دیگه

سایتش معتبره ببین کسی که این بازیو گذاشته چی جواب میده سوالتو

این نسخه ای که شما میگی احیانا با نام Full Unlocked شناسایی نمیشه ؟ یعنی شما نسخه ای میخواهی که هیچ DLC یا اپدیتی نداشته باشه و توسط هیچ گروهی کرک نشده باشه ؟

این نسخه ها تو سایت رسمی خود بازی موجود نیست یا توسط خود استیم نمیشه دانلود کرد ؟ اگه بتونی بگی پسوند یا پیشوندش چیه بهتر میشه دنبالش گشت

لینک به دیدگاه

خیلی کاره خوبی کردین...واقعا دنبال چندتا از این بازیا میگشتم با حجم کم...مرسی برادر

ویرایش شده توسط MS7
لینک به دیدگاه

درود

لطفا دیرت رالی رو هم قرار بدید2015

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

درود

درود

با اجازه ی استارتر محترم

خدمت شما :

http://www.downloadha.com/game/dirt-rally/

***یک سوال(پیشنهاد) شخصی: اگر ذکر منبع بشه بهتر نیست؟***

لینک به دیدگاه

خیلی کاره خوبی کردین...واقعا دنبال چندتا از این بازیا میگشتم با حجم کم...مرسی برادر

خواهش میکنم

هر بازی ای خواستین بگین لینک بدم

پست اول تاپیکو کامل بخونید اطلاعات خیلی خوبی بهش اضافه کردم

درود

متاسفانه این بازی هنوز نسخه کاملش نیومده ولی کم حجم ترین نسخه اون توسط گروه FitGirl ایجاد شده با حجم 8.5 گیگابایت

به محض اینکه نسخه کاملش بیاد داخل تاپیک قرار میگیره

در این تاپیک فقط نسخه های کامل قرار میگیرن

http://zaxgame.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-dirt-rally-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%DA%A9%D9%85-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

لطفا اجازه بدین من لینکهارو قرار بدم

متشکر

درود

با اجازه ی استارتر محترم

خدمت شما :

http://www.downloadha.com/game/dirt-rally/

***یک سوال(پیشنهاد) شخصی: اگر ذکر منبع بشه بهتر نیست؟***

لطفا اجازه بدین خودم لینکهارو قرار بدم

هدف این تاپیک قرار دادن لینک با کمترین حجم هستش اونم فقط نسخه های کامل

منظورتون از ذکر منبع چی هستش ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...