رفتن به مطلب

فروش رم ADATA Plus V2 1866

Reza 3722
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام smile.gif

این رم های فوق العاده کمتر از یک سال استفاده شدن، به علت خرید رم های جدید 8 گیگ قصد فروششون رو دارم

اگه راه داشت دوتای دیگه مثل همین ها رو میگرفتم، اما حجیم هستن و روی 4 تا اسلات بغل هم جا نمیگیرن، به اون فرکانس 1866 هم بعلت عدم ساپورت مادربودم نتونستم برسم

خلاصه اینکه تصمیم به فروششون گرفتم I%20Do%20not%20Know.gif

درباره قیمت عرض کنم که اینها رو زمانی گرفتم که بالای 200 تومن بودن، اما خب قیمت رم ها کلا پایین اومد و جناب حسینی همین الان داره 170 تومن میده

منم ناچارا ملاک رو قیمت روز میزارم

قیمت پایه 100 تومن، حرف از بیشتر بزنید اما کمتر نه

به بالاترین قیمت فروخته میشه

در ضمن اگه خریدار از رشت باشه که حضوری میارم اما اگه نه، هزینه تیپاکس پای خودش

عکس رو هم ضمیمه کردم

post-7129-033298800 1297181305_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

قابل توجه کسانی که به رم خیلی خوب علاقه دارن این رم قابلیت بوت کردن ویندوز و پاس کردن هر تستی رو تو فرکانس 2200 با تایمینگ 7 با ولتاژ 1.64 رو داره

لینک به دیدگاه

سلام

گارانتی داره یا نه؟

قیمت آخر؟

چند ساعت دیگه میخوام برم بخرم.

لطفا زودتر نتیجه رو اعلام کنید.

باسپاس

لینک به دیدگاه

رم های ADATA تحت گارانتی مادام العمر انفورماتیک گستر هستن

بصورت مزایده هست، شما بالای 100 پیسنهاد بدین تا در نهایت ببینیم بالاترین قیمت رو کی میده

لینک به دیدگاه

اگر رم های XPG 2000 V2 رو نگرفته بودم اینو رو هوا ازت میزدم .... IC های به کار رفته توش Elpida هست که بی شک بهترین چیپ برای رم است و قابلیت اورش شاهکاره !!! با این قیمت مفته !! این رم اگر الان دست من بود باهاش باهاش یک رکورد جالب تو Maxmemm میزدم ^^ . دوستان رم حرفه ای میخوان این رم رو دستش نمیاد مگر از سریهای سوپر حرفه ای Mushkin

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

110 خریدارم و عجله هم دارم . چون میخوام برم بخرم و اگه مایل بودین یه شماره بذارین تا تماس بگیرم.

ویرایش شده توسط rainman
لینک به دیدگاه

آقا مارو مجبور نکنین قیمت ببریم بالا ، هم برا ما خوب نی هم برا شما :دی

119 @};- :o

لینک به دیدگاه

اگر رم های XPG 2000 V2 رو نگرفته بودم اینو رو هوا ازت میزدم .... IC های به کار رفته توش Elpida هست که بی شک بهترین چیپ برای رم است و قابلیت اورش شاهکاره !!! با این قیمت مفته !! این رم اگر الان دست من بود باهاش باهاش یک رکورد جالب تو Maxmemm میزدم ^^ . دوستان رم حرفه ای میخوان این رم رو دستش نمیاد مگر از سریهای سوپر حرفه ای Mushkin

اینجوری میگین آدم از فروش پشیمون میشه tongue.gif

درسته اما حیف که فقط ماژول 2 گیگ زدن واسه این سری، تو dual از 4 بالاتر نمیشه رفت باهاشون

اگه سوکت 1366 داشتم و تریبل میکردمشون عالی میشد

بالاترین پیشنهاد تا اینجا 119

ویرایش شده توسط Reza 3722
لینک به دیدگاه

120

پایان مزایده امشب هست؟

تا شنبه به همه ی دوستان مهلت میدیم smile.gif

لینک به دیدگاه

121 ! این دوستمون rainman پست بالایی ..الان پستش خالیه نیاد آخرشبی یه عددی بزاره بگه من قبلا بالاتر پیشنهاد داده بودم ! :-?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...